» » Проблеми  реформування лікарні

Проблеми  реформування лікарні

Після розгляду всіх питань порядку денного на черговій 40-й сесії  міської ради, яка відбулася 29 жовтня 2019 року, з проханням звернутися до депутатів і міської влади  виступили  завідуючий відділенням ЦРЛ Микола Парфенюк та медичний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Ірина Якубовська. Вони підняли питання про подальшу долю  місцевої лікарні  у зв’язку з медичною реформою. Головні проблемні питання, які прозвучали, це неможливість працювати медзакладу відповідно до стандартів надання медичної допомоги через нестачу лікарів (анестезіолог,хірург, травматолог,гінеколог, рентгенолог, лікар приймально-діагностичного відділення, ендоскопіст, невролог) та сучасного обладнання.

Міський голова Олександр Медведьов зазначив, що міська рада постійно надає підтримку лікарні, яка перейшла після створення ОТГ у комунальну власність громади. У зв’язку з тим, що медичної субвенції не вистачає на покриття її витрат, у нинішньому році на утримання медкзаладів першої і другої ланки з міського бюджету (станом на 29.10.2019 р.) витрачено 5 млн 721 тис. 900 грн, в тому числі на заробітну плату працівникам ЦРЛ – 4 млн 035 тис. 600 грн.

Секретар міської ради Наталія Самойлова поінформувала присутніх, що у бюджет наступного року, як повідомлялося раніше,  обов’язково буде закладено кошти на придбання цифрового рентгенапарату для Сновської ЦРЛ. Вона також зазначила, що у місцевій скарбниці передбачені кошти для купівлі житла новому лікарю, як тільки він приїде працювати до Сновська.

Міський голова Олександр Медведьов  разом з депутатами  ініціювали провести зустріч на наступному тижні з керівниками громади та лікарні щодо  її роботи після реформування. На зустріч запросити начальника фінансового відділу міської ради  та депутатів обласної ради.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply