» » ПРОБНЕ ЗНО відбуватиметься ДИСТАНЦІЙНО

ПРОБНЕ ЗНО відбуватиметься ДИСТАНЦІЙНО

Нажаль, ситуація із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19 щодня вносить свої корективи.
Постановою Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 року № 480 відмінено дозвіл відвідувати заклади освіти її здобувачами для проходження пробного ЗНО.
Український центр оцінювання якості освіти пропонує скласти пробне ЗНО онлайн, умови проходження за посиланням: https://bit.ly/2YwzD99
Під час роботи із тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня.
Що ж стосується учнів, які не мають можливості скласти пробне ЗНО в режимі онлайн, то вони можуть звернутись до пунктів проведення (в громаді це Сновська гімназія та Сновська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1) для отримання своїх зошитів, які після виконання завдань, мають надіслати на поштову адресу, зазначену в наданих їм матеріалах.
З більш детальну інформацію про умови проходження тестування можна ознайомитись за посиланням: https://testportal.gov.ua/probne-zno-2020-ne-jdy-do-punktu-provedennya-projdy-jogo-vdoma/?fbclid=IwAR1ibErfNdKhCgIQEWzQDxrSM7Hf7rSjUv8T1Dlt3Zajhsx0PjWBVkk2374
За інформацією управління освіти, сім’ї, молоді та спорту