» » Продовжуємо працювати з Програмою DOBRE – будуємо план місцевого економічного розвитку

Продовжуємо працювати з Програмою DOBRE – будуємо план місцевого економічного розвитку

Запорука успішного розвитку громади – місцевий економічний розвиток (МЕР).  Саме тому друга координаційна онлайн-зустріч між Сновською громадою та представниками Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність» (DOBRE), яка відбулась 21.12.2020 р., була присвячена темі місцевого економічного розвитку.

На зустрічі були присутні представники відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради на чолі з першим заступником міського голови Павлом Мірошниченком та старший програмний спеціаліст Програми DOBRE регіонального офісу в м. Чернігів Наталія Сафронова разом з експертом з місцевого економічного розвитку Київського офісу Програми DOBRE Віталієм Юрківим.

Сновській громаді була  представлена класифікація інструментів МЕР та запропоновані варіанти продуктів для співпраці з громадою в даному напрямку. Крім того присутні мали змогу ознайомитися з прикладами впровадження проєктів МЕР іншими громадами-учасниками Програми.

Сторони запланували розроблення Економічного профілю громади, який буде розміщено на офіційному сайті міської ради та спланували подальшу роботу в напрямку МЕР, який полягає у створенні сприятливого економічного середовища для розвитку підприємництва у громаді та залучення інвестицій.

Для створення Плану МЕР буде оновлена робоча група, до складу якої будуть запрошені представники влади, бізнесу, громадського середовища, молодіжної ради тощо.

Контактна особа по роботі з Програмою DOBRE  – заступник начальника відділу економічного розвитку  та інвестицій Сновської міської ради Ірина Мундурс