» » Продовжуємо відновлювати дороги

Продовжуємо відновлювати дороги

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 26 березня 2018 року №156 розподілено кошти субвенції державного бюджету на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області на 2018 рік.

В Сновському районі проведуть капітальний ремонт 1,8 км дороги Тур`я-Гута-Студенецька (окремими ділянками) на суму 6287,5 тис.грн.

Вищезгаданий об’єкт вже давно потребував першочергового фінансування. По  цій дорозі здійснюється підвіз учнів до опорної школи  та забезпечується  функціонування  сільської лікарської амбулаторії в с. Тихоновичі. Дорога іде в напрямку до державного кордону.  Фінансування робіт зніме соціальну напругу та дасть можливість відновити автобусне сполучення.

Крім того, за кошти державного бюджету буде проведено поточний середній ремонт вулиць і доріг комунальної власності  в селах Тур’я та Чепелів загальнею площею 2778 кв.м на загальну суму 1250,5 тис.грн.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради

Leave a Reply