» » Продовжується гасіння торф’яників між селами Заріччя та Смяч за участю наших пожежних та зведеного загону області, який прибув на допомогу.

Продовжується гасіння торф’яників між селами Заріччя та Смяч за участю наших пожежних та зведеного загону області, який прибув на допомогу.

Як повідомив начальник Сновського РС УДСНС Андрій Терещенко, за минулу добу було ліквідовано процес горіння на відкритій території площею 1,1 га. Залишається ще 6,6 га. Для ліквідації пожежі планується залучити потужний трактор з Городнянського лісництва, щоб обкопати територію навколо боліт з торфом і залити рів водою, локалізувавши територію горіння.

Сновська міська рада постійно підтримує зв’язок з оперативно-координаційним центром Управління ДСНС України у Чернігівській області та місцевою пожежною частиною, вирішує нагальні питання, які виникають в процесі подолання пожежі на торфовищі, в тому числі і забезпечення рятувальників продуктами харчування. На придбання пального для пожежної спецтехніки у вівторок, 3 вересня, з місцевого бюджету було виділено ще 20 тисяч гривень.

Згуртувалися самі навколо подолання лиха і жителі села Заріччя на чолі з в.о. старостою Наталією Дворник. Вони разом зібрали продукти для зведеного загону пожежних.

Придбати продукти харчування допомагають керівник ПСП «Яна Плюс» Олександр Веселий та директор міського споживчого товариства Олександр Науменко.

Допомогти сусідній громаді вирішив і Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, надавши команді пожежних продуктів на суму 1148,50 грн.

Гарячі обіди та вечері із зібраних продуктів у вівторок та середу рятувальникам готуватиме Свято-Миколаївський Храм (настоятель отець Павло).

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

Leave a Reply