» » Продовжується реалізація проєкту ГО «ЛАМПА» в межах програми «ШЕЛТЕР»

Продовжується реалізація проєкту ГО «ЛАМПА» в межах програми «ШЕЛТЕР»

Вже місяць громадська організація «ЛАМПА» та Молодіжний простір САМ реалізують черговий, вже четвертий в цьому році, грантовий проєкт. Його мета – це допомогти тим, хто зараз цього потребує найбільше. Протягом двох місяців планується забезпечити гуманітарною допомогою 300 родин внутрішньо переміщених сімей та постраждалих від військового конфлікту.

Нещодавно був проведений тендер на проведення закупівлі непродовольчих товарів та оголошено реєстрацію на отримання гуманітарної допомоги для ВПО, що проживають у м. Сновськ. Окрім цього, без попередньої реєстрації планується забезпечити гуманітарною допомогою всі родини внутрішньо переміщених осіб, що проживають у селах громади та всі родини загиблих захисників України, що проживають на території Сновської громади.

Надзвичайно плідними були останні дні 2022 року. Наразі вже отримано гуманітарний вантаж і зовсім скоро розпочнеться процес формування наборів, які складаються з засобів гігієни та побутової хімії.

Завдяки злагодженій роботі команди ГО «ЛАМПА» та Молодіжного простіру САМ планується якнайшвидше забезпечити гуманітарною допомогою ті сім’ї, які зараз найбільше цього потребують.

Інформаційним партнером проєкту є Сновська міська рада.

Проєкт «Забезпечення гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб до Сновської громади, які опинилися у кризових ситуаціях та осіб, що постраждали від військового конфлікту» втілюється громадською організацією «ЛАМПА» в межах програми «Шелтер», що реалізується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Embassy of Denmark in Ukraine.

 

      Відділ економічного розвитку та інвестицій

Сновської міської ради