» » Продовжується реалізація проєкту з реконструкції будинку культури в селі Петрівка

Продовжується реалізація проєкту з реконструкції будинку культури в селі Петрівка

Після тимчасової перерви на час проведення місцевих виборів продовжилися роботи у Петрівському будинку культури. Це третя заключна черга з реалізації проєкту реконструкції будівлі, яка розпочалася весною.

Як повідомила начальник відділу культури і туризму міської ради Наталія Добненко, станом на 11 листопада вже виконано: підшивка, шпаклювання та фарбування 388,17кв.  м  стель приміщень, перетирання та фарбування 509,3 кв. м стелі великої зали та 1570 кв. м стін будівлі, повністю замінено 484,1 кв.м підлоги, встановлено 25 дверних блоків площею 63,8 кв. м, виконано супутні будівельні роботи з демонтажу та оздоблення будівлі.

За умовами договору з підрядником усі роботи мають закінчитись до кінця грудня 2020 року.

ДО ВІДОМА. Проєкт  «Реконструкція будинку культури з впровадженням теплореновації по вул. Дружби, 2 в с. Петрівка був виготовлений на замовлення Петрівської сільської ради в 2016 році. Його реалізація  розрахована на три черги: І черга – заміна зовнішніх віконних та дверних блоків, ІІ черга – заміна внутрішніх мереж опалення та вентиляції, заміна внутрішніх електричних мереж, ІІІ – внутрішнє оздоблення приміщень, заміна внутрішніх дверних блоків».

У кінці  2017 року  Сновською міською радою (відділ культури і туризму)  була реалізована перша черга проєкту: замінено 28 віконних блоків площею 96,8 м .кв., демонтовано та встановлено  6 дверних блоків площею 14.9 м. кв, влаштовано 538 погонних метрів  зовнішніх  та внутрішніх відкосів, демонтовано 27 м. кв. цегляного мурування, замінено сходи аварійно – пожежного виходу (ІІ поверх), виконано інші супутні будівельні роботи.

З метою  реалізації другої черги проєкту  в 2018 році було отримано дозвіл від ПАТ «Чернігівобленего»  на збільшення потужності приєднання та  заміну підвідних електромереж до Петрівського БК.

У  2019 році було виконано другу чергу робіт: замінено внутрішні електромережі, облаштовано  опалення та вентиляцію всієї будівлі.