» » Продовжуються ремонтні роботи в закладах освіти

Продовжуються ремонтні роботи в закладах освіти

Масштабними роботами в освітянських закладах району повниться осінь. Міняється покрівля даху центру дитячої та юнацької творчості, ведеться капітальний ремонт Сновського НВК та приміщень гімназії, які постраждали від минулорічної пожежі, утеплюється фасад ЗОШ №1, замовлені віконні та дверні блоки для встановлення в  Петрівському НВК та міської ЗОШ №1.

Начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Тетяна Булденко каже, що вищезазначений перелік об’єктів був би неповним без урахування дитячо-юнацької спортивної школи. До п’ятидесятирічного ювілею школа оновиться не тільки сучасним ремонтом  внутрішніх приміщень, а й на краще зміниться ззовні. Будівля, споруджена 1975 року, повністю утеплюється по зовнішній площі стін теплозберігаючими плитами з мінеральної вати. А, на додачу, отримає нові сучасні тренажерний майданчик та ігровий спортивний майданчик з французьким поліуретановим покриттям. Загальні інвестиції на всі роботи перевищують цифру в 9 мільйонів гривень.

 

 

 

 

 

 

Продовжуючи спортивну тематику, слід сказати про розпочату реконструкцію футбольного поля стадіону «Колос». Останнього разу ігрове поле приводили до тодішніх стандартних норм ще у 80-ті роки.

Голова районної організації ВФСТ «Колос» Григорій Салата говорить, що планом цьогорічних робіт передбачено вирівнювання площини поля та висів нової, спеціально для цього призначеної трави.

Відповідаючи на питання чи остаточно завершені роботи з реконструкції трибун на стадіоні, Григорій Салата сказав, що і надалі заплановано проведення робіт на даному об’єкті. Будуть дооблаштовані трибуни та споруджені нові адміністративна будівля і коментаторська кабіна.

 

Управління освіти, сімї, молоді та спорту міської ради.

Leave a Reply