» » Продовжуються відкриті зустрічі з громадянами

Продовжуються відкриті зустрічі з громадянами

У селі  Заріччя  20 березня  відбулася  відкрита зустріч з  громадянами, участь у якій взяли міський голова Олександр Медведьов,  секретар міської ради,  депутат міської ради Наталія Самойлова,  депутат районної ради Леонід Терещенко, редактор газети  «Промінь» Олена Компанець, заступник начальника відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради Наталія Смоляк. Це найчисельніші, за кількістю присутніх жителів, збори села з тих, що вже відбулися у громаді.

В. о старости Наталія Дворник надала присутнім вичерпну інформацію та  прозвітувала  перед присутніми про виконану роботу у 2018 році. На території села функціонує фельдшерський пункт, бібліотека, сільський клуб. Всі установи утримуються в належному стані, мають охайний вигляд. Уже майже рік працює оновлений сільський клуб. Тут організовуються  цікаві тематичні концерти, інноваційні мистецькі заходи, які охоче відвідують жителі села. Дуже раді, що в цьому році було придбано звуковідтворюючу колонку вартістю 4100 грн.  Але прикро те, що робітник працює на 0.25 ставки, тобто працює на своєму ентузіазмі. Працівники бібліотеки та ФП також відносяться до своїх обов’язків відповідально.

Станом на 01.01.2019 року в селі  проживає  201 особа, з них:  чоловіків – 91, жінок – 110. Працездатне населення – 117 осіб, пенсіонерів – 64,  дітей віком до 16 років – 20. За рік народилось 2 дитини, померло 10 чоловік. Ця статистика свідчить, що переважна більшість зарічан – люди пенсійного віку, а отже, потребують уваги і відповідного ставлення до них. Одиноких престарілих громадян обслуговує соціальний працівник, яка сумлінно та відповідально відноситься до своїх обов’язків.

У селі працює один магазин, нарікань на роботу немає.

Протягом року проводилися роботи щодо впорядкування та благоустрою, а саме  грейдерування та підсипка доріг, здійснено розчистку територій та кладовища від чагарників, тощо. Не вдається повністю подолати таке негативне явище, як утворення стихійних смітників.  В.о. старости закликала всіх селян підтримувати порядок і чистоту  на території села та біля своїх осель, а також не робити смітники на території кладовища та  прибирати за собою після поминальних днів.

Найважливіші питання, які піднімалися на заході, стосувалися  ремонту доріг, встановлення вуличного освітлення, автобусне сполучення,  прибирання стихійних смітників  та  організація їх вивезення, запровадження роздільного збору сміття, низької ціни нормативно-грошової оцінки землі.

В.о. старости висловила щирі слова вдячності всім жителям  громади,  хто не стоїть осторонь та допомагає у вирішенні різних питань, також міському голові Олександру Медведьову та депутату міської ради  Наталії Самойловій, виконавчому комітету та депутатському корпусу міської ради. Закликала всіх бути дружніми, небайдужими, допомагати один одному  та спільно наводити лад не тільки в селі, а і в громаді.

Присутні мали змогу переглянути відеоролики про Сновську ОТГ та результати роботи Зарічанського  старостинського округу за 2018 рік, які презентувала секретар міської ради Наталія Самойлова.  Вона акцентувала увагу присутніх на реалізованих минулого року  проектах та напрямках роботи громади: придбання комунальної техніки, капітальний ремонт будівель бюджетних установ, реконструкція вуличного освітлення, ремонт доріг, тощо.

Підсумки зборів підведено міським головою Олександром Медведьовим, якій зосередив увагу на тому, що за один рік неможливо охопити усі проблемні питання. У планах на поточний рік придбання для Сновської громади  мікроавтобусу для надання  послуг з забезпечення сполучення між селами громади та м. Сновськ. Для того, щоб мати змогу отримувати медичні послуги та у встановлених законом випадках безкоштовні ліки, жителі села мають підписати декларації з сімейними лікарями.

На всі запитання була надана вичерпна інформація, збори громадян пройшли насичено і конструктивно.

 

 Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply