» » Продовжуються відкриті зустрічі з громадянами

Продовжуються відкриті зустрічі з громадянами

5 березня на відкриту зустріч громадян до Великощимельської сільської громади прибули міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова,  помічник – консультант народного депутата України Анатолія Євлахова Вадим Сергійко, депутат обласної ради Іван Якуб, депутати міської та районної ради В’ячеслав Матвієнко, Сергій Виблов, Леонід Аникієнко, Григорій Скидан, Сергій Телегін, помічники депутатів міської ради, заступник начальника відділу організаційно – кадрової та інформаційної  роботи Сновської міської ради Наталія Смоляк, журналіст районної газети «Промінь» Тетяна Литвин.

В.о. старости Борис Добродій  звітував перед односельцями про роботу, проведену у 2018 році, та основні завдання і перспективи на поточний рік. Він зазначив, що на території села Великий Щимель проживає 783 громадян. В минулому році народилося 7 дітей, померло 13 жителів села.  На території села функціонують сільський клуб, бібліотека, ФАП, НВК (в якому навчається 65 учнів та 38 дошкільнят), 2 молокозбиральні пункти, 4 приватні магазини, кафе. Нарікань від жителів про  роботу вищевказаних установ та підприємств не надходило.

Протягом року проводилися роботи щодо належного стану благоустрою території, а  саме: вивіз побутового сміття, прибирання території траси, утримування в належному стані меморіальних поховань, фарбування паркану, грейдерування та підсипка доріг тощо.

Зібравшись разом, громада села підняла чимало питань, вирішення яких  безпосередньо впливає на якість життя селянина. Серед них – розчистка пожежного водойму та водойми для напою тварин, графік роботи дитячого садочку, освітлення вулиць, ремонт ганку у сільському клубі, підсипка ґрунтових доріг, тощо.

Підсумував сказане міський голова О.Медведьов, який коротко зупинився на досягненнях та проблемах року минулого та окреслив ряд завдань на 2019 рік. Серед головних планів – реконструкція системи вуличного освітлення частини вул. Центральна в с.Великий Щимель. Також присутні мали змогу переглянути відеоролик про розвиток Сновської ОТГ та результати роботи Великощимельського  старостинського округу за 2018 рік (зокрема детальний звіт про доходи та видатки по с. В.Щимель). Міський голова відповів на чимало запитань від жителів села та пообіцяв взяти на контроль та вирішити рядпроблем, акцентуючи увагу на те, що багато питань (в т. ч. придбання принтера для сільської ради) відносяться до повноважень старости та можуть швидко та конструктивно вирішуватися за поданням виконуючого обов’язки старости.

Збори громадян  пройшли насичено і конструктивно. Люди мали змогу напряму поспілкуватися із керівниками громади та присутніми на зборах депутатами та почути їх думку із багатьох питань.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image