» » Продовжуються збори громадян в сільських населених пунктах Сновської ОТГ

Продовжуються збори громадян в сільських населених пунктах Сновської ОТГ

17 квітня на відкриті зустрічі з громадянами, які відбулись в селах Нові Млини та Лосева Слобода завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Олена Батюк та журналіст районної газети «Промінь» Тетяна Литвин.

Перед селянами звітувала в.о.старости Олена Згонник.

На території сільської громади, яка складається з двох сіл, проживає  321 чоловік: 182 в Нових Млинах і 139 у Лосевій Слободі.

Мешканці сіл  мають Новомлинську сільську бібліотеку, Лосевослобідський сільський клуб, фельдшерські пункти, магазини.

Щодо роботи поштового відділення, то нарікань з боку новомлинців немає, а ось жителі Лосевої Слободи роботою пересувного відділення незадоволені. Скільки селяни не звертались, поштова машина в селі не зупиняється, газети надходять із запізненням, несвоєчасно сплачуються і платежі.

В минулому році було проведено грейдерування доріг, проте по селах їздять лісовози, які і розбивають дороги.

25 діток (17 – із Лосевої Слободи та 8 – з Нових Млинів) навчаються в Рогізківському НВК. Батьки висловили вдячність міській раді і за придбані нові меблі та обладнання для закладу, і новенький шкільний автобус для підвозу їхніх дітей, але болючим питанням залишається жахливий  стан автомобільної дороги (від центральної траси до с. Лосева Слобода), по якій їздять діти до школи.

Ще одне хвилююче питання для жителів Новомлинського старостинського округу – відсутність автобусного сполучення. Окрім того, незадоволенні і роботою поліції (не вистачає дільничного), викликає занепокоєння і медична реформа (наразі в ФП працюють два молодих фельдшера і селяни дуже переймаються, аби їх не скоротили), турбують і сухі, аварійні дерева (особливо під електропроводами), а ще звернулися з проханням облаштувати дитячий майданчик.

На всі ці питання надав роз’яснення міський голова Олександр Медведьов.

Насамперед зазначив, що дорога до Н.Млинів – обласного значення і міська рада власним коштом не може її відремонтувати. З цього приводу було написано безліч листів та звернень у відповідні органи.  Завдяки цьому у минулому році було зроблено ямковий ремонт на суму понад 1  млн. грн., а в 2019 році на капітальний ремонт цієї дороги заплановані кошти з обласного бюджету в сумі 4 млн. 320 тис.грн.

Секретар міської ради Наталія Самойлова презентувала слайди про громаду, докладно надаючи роз’яснення  звідки беруться кошти в міському бюджеті і куди витрачаються.

Наприкінці зібрання міський голова подякував всім, хто прийшов на збори за співпрацю, взаєморозуміння і довіру та вручив новеньку бензопилу для потреб сільської громади.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Leave a Reply