» » Продовжуються збори громадян в сільських населених пунктах Сновської ОТГ

Продовжуються збори громадян в сільських населених пунктах Сновської ОТГ

На відкриту зустріч з жителями с.Рогізки завітали міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, журналіст районної газети «Промінь» Тетяна Литвин, провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Олена Батюк, депутат міської ради Олексій Самусенко.

В.о.старости Тамара Семенок звітувала перед односельцями.

«Минулий 2018 рік був звичайним для нас роком спільної роботи по забезпеченню нормальної життєдіяльності населення нашого села. Зусилля керівництва Сновської міської ради та старостату зосереджувалась на здійсненні заходів з благоустрою населеного пункту,соціальному захисту населення» – зазначила Тамара Григорівна.

Так, в селі Рогізки було проведено капітальний ремонт дороги з твердим покриттям по вул.Центральна та Шевченка протяжністю 429 м на суму близько 1500 тис.грн., частково висипку по вул.Садовій, впорядкування сміттєзвалищ. Проте, є проблема зі стихійними сміттєзвалищами, і в.о.старости вкотре звернулась до селян з проханням не смітити та підтримувати чистоту і порядок в селі.

Протягом 2018 року на прийом до сільської ради звернулось понад 450 громадян, видано 756 довідок, оформлено 43 довіреностей та вчинено 29 нотаріальних дій. Всім, хто звертався завжди допомагали оформити заяви та декларації на субсидію, на тверде паливо, передати показання лічильників за електроенергію тощо.

Теплими словами Тамара Семенок відгукнулась про односельців. Відмітила учасників художньої самодіяльності під керівництвом Приходько Ю.А. та директора БК Тесленко Т.В., які радували своїми концертами не тільки жителів села Рогізки, а й сусідніх сел, а Капуста І.А. жодного разу не відмовив у наданні транспортних послуг. За допомогою Железного О.І., Козятко В.С та Капусти В.О було встановлено дитячий майданчик, а Семенок О.Я. допоміг облаштувати дві лавочки. Міською радою було виділено кошти на придбання протяжок, а житель села Фесюн В.В. особисто огородив сільське кладовище. Стасенко С.М. допоміг поставити лавочку біля зупинки на трасі. Дуже вдячна жителям Приходьку В.С., Приходьку А.С., Бодяку М.М., Сильченку В.О., Підставському В.М., Мойсіяшу Ю. Г., які неодноразово надавали допомогу у проведенні свят (Дня села, Нового року , Восьмого березня). Також в цьому році до постійних місцевих спонсорів на новорічні свята долучились Козянко С.М., Піддубник В.М. та Погорілко С.А. Висловила велику подяку депутату обласної ради Григорію Божку та СТОВ «Щорссільгоспсервіс». Перш за все – за утримання пожежної машини та чистку доріг від снігу, за надану допомогу при проведенні Дня села, виділення коштів учасникам Другої Світової війни до Дня Перемоги та вручення новорічних подарунків всім дітям, які навчаються в Рогізківській школі.

Також перед присутніми прозвітував директор Рогізківського НВК Ярослав Крот. В закладі навчається 118 дітей, 18 з них – дошкільнята. В минулому році за програмою «Нова українська школа» був осучаснений 1 клас – придбано 10 комплектів меблів (столів-трансформерів для кожного першокласника) та комп’ютерна техніка, придбано проектор та ноутбук для кабінету української мови та літератури, куплено холодильник та набір конфорок для їдальні.

Про роботу амбулаторії розповіла Лариса Бодяк, в.о. завідувача сільської лікарської амбулаторії. Рогізківська амбулаторія обслуговує жителів сіл: Рогізки, Кучинівка, Нові Млини та Лосева Слобода, а це – 2109 чоловік, в минулому році було прийнято 5802 хворих.

До присутніх звернувся депутат міської ради Олексій Самусенко (лікар-стоматолог Рогізківської СЛА), який прозвітував про свою роботу та надав роз’яснення щодо медичної реформи.

Рогізківці з задоволенням переглянули слайди про громаду, які презентувала секретар міської ради Наталія Самойлова. Міський голова Олександр Медведьов зупинився на доходах та видатках громади вцілому та Рогізківського старостинського округу зокрема, відповів на питання, задані селянами. У привітній та невимушеній обстановці ділилися проблемами та будували плани на майбутнє.

Закінчуючи зібрання Тамара Семенок подякувала керівництву міської ради за те, що не стоять осторонь проблем сільських жителів та всім присутнім (63 чол.), які знайшли час та прийшли на збори.

Надалі всі бажаючі мали змогу поспілкуватись з керівниками громади з особистих питань.

Відділ організаційно-кадрової на інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply