» » Проект «Від віку дожиття – до віку щастя!»  успішно завершено

Проект «Від віку дожиття – до віку щастя!»  успішно завершено

Проект «Від віку дожиття – до віку щастя!»  втілено в життя завдяки співпраці Сновської міської ради з Представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні (SFPL UA).     6 грудня координаторки Фонду малих проектів Оксана Петруха та Анастасія Чорногор відвідали Сновську громаду, аби на власні очі переконатися в результатах реалізації проекту. Разом з секретарем міської ради Наталією Самойловою та першим заступником голови Павлом Мірошниченко вони відвідали простір після чергової реконструкції. Коротку екскурсію гостям провела директорка Територіального центру соціального обслуговування Світлана Хоменко.

В приміщенні «Простору активного довголіття» Територіального центру (колишня стоматполікліника) з’явився сучасно облаштований масажний кабінет, внутрішній туалет, пристосований до потреб людей з інвалідністю, спортивна кімната поповнилася новим обладнанням (лижі, палки для скандинавської ходи, гантелі, фітнес м’ячі, каремати, тощо).  Біля приміщення Простору встановлена альтанка для відпочинку з освітленням, спортивні вуличні тренажери, тенісний стіл та стіл для гри в шахи. Все це перебуватиме під цілодобовим наглядом системи відеоспостереження. Нагадаємо, вартість проекту склала 548,2 тис. грн., в т. ч. кошти донора – 472,7 тис. грн.,   співфінансування міської ради – 75,5 тис. грн.

Слід зазначити, що нові послуги дедалі більше набувають популярності серед зацікавленої  аудиторії. Відвідувачі  мають змогу відвідувати спортивну секцію, заняття з комп’ютерної грамотності, безкоштовно отримувати послуги масажиста, в теплу пору року – опановувати скандинавську ходу, взимку – ходу на лижах. Запрошуємо всіх бажаючих до «Простору активного довголіття» за адресою: м. Сновськ, вул. Гомельська, 31. Попередній запис здійснюється за телефоном: 2-12-77, 2-12-30.

9-10 грудня 2021 року делегація Сновської громади в складі першого заступника голови Павла Мірошниченка та заступника начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Ірини Мундурс відвідають «Форум кращих практик» у м. Києві  –  підсумкову конференцію діяльності Фонду міжнародної солідарності та територіальних громад у сфері соціальної політики в Україні. Запрошуємо бажаючих приєднатися до заходу за посиланням:  https://youtu.be/GXrW7fDklVc

Проект реалізується Фондом міжнародної солідарності і співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. 

 

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради