» » Програма DOBRE аналізує стан управління фінансами в Сновській міській раді

Програма DOBRE аналізує стан управління фінансами в Сновській міській раді

В рамках  проекту «Оцінка управління фінансами в об’єднаних територіальних громадах. Дорожня карта до вдосконалення управління фінансами та бюджетного планування» програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (програма «DOBRE») 12 березня 2021 року в міській раді відбулася зустріч працівників програми Ольги Шубіної та Олени Балуєвої з представниками відділів міської ради: фінансового, економічного розвитку та інвестицій, житлово-комунального господарства та транспорту.

На зустрічі були обговорені наявні документи, процедури, практики та операції стосовно сфери управління фінансами, була дана попередня оцінка існуючого в громаді стану управління фінансами та бюджетного планування.

За результатами проекту буде надано звіт стосовно детального опису діяльності, процедур і процесів за напрямками дослідження, докладні рекомендації щодо їх удосконалення. Проект сприятиме розвитку місцевого самоврядування, дозволить поліпшити інформаційну прозорість фінансової діяльності в громаді, підвищити рівень участі населення у процесах управління, покращити рівень фінансування проектів місцевого економічного розвитку.

Сновська міська територіальна громада є партнером Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій

Сновської міської ради