» » Програма DOBRE продовжує надавати підтримку партнерським громадам з підвищення якості місцевого економічного розвитку та створення передумов для відновлення та і розвитку громад.

Програма DOBRE продовжує надавати підтримку партнерським громадам з підвищення якості місцевого економічного розвитку та створення передумов для відновлення та і розвитку громад.

В межах надання експертної підтримки від Програми DOBRE для комплексного планування місцевого економічного розвитку і відновлення громади 21 травня міську раду відвідали консультант з планування місцевого економічного розвитку (МЕР) Петро Лазарчук та  програмний спеціаліст Програми ДОБРЕ Ігор Дорош, які взяли участь в засіданні робочої групи з місцевого економічного розвитку. Учасники заходу обговорили інструменти розвитку або відновлення громади.

Було запропоновано декілька ідей для включення до Плану місцевого економічного розвитку громади, а саме: ранковий базар;  профорієнтація участі молоді; брендбук; дизайн проєкту гідропарку; підготовка фахівців з проєктного менеджменту та бізнес планування.

До відома: в громаді завдяки програми ДОБРЕ реалізовано проект місцевого економічного розвитку «Сприяння молодіжному підприємництву шляхом створення швейного коворкінгу на базі Сновського ліцею №1».

Також Global Communities в межах Програми PEARL проводив грантовий конкурс для підтримки бізнесу, перемогу в якому отримав ФОП Юрій Гаврилець (магазин «Mobilife»). І отримав кошти гранту на закупівлю сучасного обладнання для покращення діяльності майстерні та розширення спектру послуг.

Робоча група з МЕР в подальшому опрацює запропоновані ідеї та визначить 3 найбільш актуальні для включення в Програму МЕР і реалізації із залученням різних джерел фінансування.

Заходи реалізуються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій