» » Програма DOBRE розпочала проведення оцінювання спроможності Сновської громади

Програма DOBRE розпочала проведення оцінювання спроможності Сновської громади

В рамках співпраці з Програма DOBRE  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» сьогодні, 4 березня, проводилось вимірювання індексу спроможності Сновської громади. Старший програмний спеціаліст Програми Наталія Сафронова проводила зустрічі у форматі  інтерв’ю із секретарем та заступниками міської ради, керівниками  структурних підрозділів та ведучими спеціалістами галузевих відділів, старостами, депутатами, представниками молоді та громадськості. В ході співбесід були ретельно вивчені всі сфери життєдіяльності громади. Оцінка проводиться за чотирма компонентами: лідерство та управління, управління фінансами та бюджетом, надання послуг, участь громадськості.

За результатами оцінювання для нашої громади буде розроблено Дорожню карту та напрацьовані рекомендації з ціллю покращення показників. Через рік повторна оцінка індексу спроможності місцевої влади покаже, наскільки змінилися наша громада.

Оцінювання проводиться в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 Відділ економічного розвитку та інвестицій  

Сновської міської ради