Міністерство освіти і науки України повідомляє про початок конкурсного відбору «Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)» (далі – Програма) на 2025/2026 навчальний рік.
FLEX – це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією «Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS» (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів Америки, навчатися в американській школі протягом одного академічного року та проживати в американській родині.
До участі у програмі FLEX запрошуються учні 8-10 класів, які народилися в період з 01 січня 2008 року по 15 липня 2010 року та володіють англійською мовою. Також запрошуються учасники з інвалідністю, які є учнями 8-11 класів та народилися в період з 15 лютого 2007 року до 15 липня 2010 року. Конкурс для учасників з інвалідністю проходить окремо від загальної групи. Детальна інформація стосовно програми FLEX розміщена на офіційному вебсайті Американських Рад:
https://americancouncils.org.ua/en/programs/future-leaders-exchange-program .
Конкурсний відбір відбуватиметься в три етапи в онлайн-форматі. Аплікаційна форма та докладніша інформація для участі у програмі доступні з 01 серпня по 19 вересня 2024 року на сайті: https://ais.americancouncils.org/flex.
Просимо поінформувати заклади загальної середньої освіти про можливість участі у зазначеній вище Програмі.
Інформація надана заступником Міністра освіти і науки Андрієм Сташків