» » Програма USAID DOBRE продовжує роботу в Сновській громаді

Програма USAID DOBRE продовжує роботу в Сновській громаді

Програма DOBRE і надалі підтримує українські громади та самоврядування у їх прагненні до розвитку в умовах нових викликів.

25 січня 2023 року експерт Київського офісу Програми Віталій Юрків та координатор в Чернігівській області Наталія Сафронова провели координаційну зустріч з питань реалізації робочого плану Програми ДОБРЕ по місцевому економічному розвитку в Сновській громаді.

Разом з експертами проаналізували хід виконання Програми місцевого економічного розвитку на попередньому етапі роботи. На жаль, через збройну агресію російської федерації не вдалось завершити проект «Створення території з покращеною інфраструктурою для бізнесу на березі річки Снов в селі Займище». Враховуючи умови сьогодення, й інші проєкти, направлені на розвиток туризму в громаді, будуть перенесені на мирний час.

Тому зараз обговорювались більш актуальні проєкти підтримки бізнесу, направлені на збереження робочих місць у воєнний час, на створення нових, на створення умов самозайнятості населення.

Одним із варіантів розглядалась можливість створення коворкінг-центрів, де б жителі з обмеженими фінансовими можливостями могли б орендувати на деякий час сучасне обладнане робоче місце для виготовлення продукції. Це сприяло б підвищенню якості товарів, розширенню асортименту та обсягів, створенню робочих місць.

Спільно з підприємницьким середовищем будуть опрацьовані ідеї створення нових просторів для економічного розвитку громади.

 

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Партнерами Глобал Ком’юнітіз у консорціумі виконавців Програми DOBRE є Український кризовий медіа-центр (УКМЦ), Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL) та Малопольська школа публічної адміністрації при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща.

Відділ економічного розвитку та інвестицій