» » Програма USAID DOBRE продовжить роботу в Сновській громаді

Програма USAID DOBRE продовжить роботу в Сновській громаді

15 листопада 2022 року відбувся брифінг на тему продовження роботи Програми USAID DOBRE в Україні, де було оголошено, які громади стануть партнерами Програми USAID DOBRE на найближчі три роки та якими будуть пріоритети співпраці Програми із українськими громадами. Партнерами Програма DOBRE стануть 60 громад у 10 цільових областях, в тому числі і Сновська.

Програма DOBRE і надалі підтримуватиме українські громади та самоврядування у їх прагненні до розвитку в умовах нових викликів, надаючи їм технічну допомогу та підтримку в подоланні надзвичайних ситуацій задля сприяння їх відновленню, відбудові та виходу на траєкторію сталого розвитку та зростання, як під час війни так і в післявоєнний період.

Ми досягли значного успіху на попередньому етапі Програми. Це були проєкти в різних сферах життєдіяльності громади: як в економічній, так і соціальній, які підвищували ефективність роботи міської ради, згуртовували населення, залучали їх до прийняття рішень.

Програма DOBRE допомагатиме громаді долати наслідки війни, відбудовуватися і відновлювати курс сталого розвитку.

Нас чекає багато роботи.

 

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Партнерами Глобал Ком’юнітіз у консорціумі виконавців Програми DOBRE є Український кризовий медіа-центр (УКМЦ), Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL) та Малопольська школа публічної адміністрації при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща.

 

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій