» » Програма USAID DOBRE сприяє економічному розвитку Сновської громади

Програма USAID DOBRE сприяє економічному розвитку Сновської громади

Програма місцевого економічного розвитку, яка була розроблена в довоєнний час в рамках співпраці з програмою ДОБРЕ, направлена на розвиток туризму в громаді.

На жаль, через збройну агресію російської федерації ці проєкти стають неактуальними на сьогодні і будуть перенесені на мирний час.

З метою визначення  більш актуальних проєктів підтримки бізнесу в громаді проводилось опитування серед місцевих жителів. 66 відсотків громадян вважають першочерговою підтримкою створення коворкінг-центрів для колективного користування.

Робоча група з місцевого економічного розвитку проаналізувала наявні приміщення комунальної власності та людські ресурси, які можуть бути задіяні для цього.

Першочерговим проєктом визначено створення швейної майстерні із сучасним обладнанням на базі Сновського ліцею №1. 9 березня п.р. було проведено виїзне засідання робочої групи в цьому закладі, де оглянуто стан шкільної майстерні і можливості її реорганізації.

Протягом наступного тижня працівниками школи будуть надані розрахунки щодо необхідного поточного ремонту приміщення та потреби в обладнанні та меблях. Колектив ліцею спільно з відділом економічного розвитку та інвестицій розробить заявку на отримання фінансування проєкту від Програми ДОБРЕ.

Надалі буде розроблено порядок використання простору, а саме будуть розроблені графіки навчання школярів професії швачки та закрійника, визначені часи відвідувань інших бажаючих працювати погодинно за попереднім записом, розроблені теми майстер-класів.

Дякуємо експерту Київського офісу Програми DOBRE Віталію Юрків та координатору Наталії Сафроновій за супровід громади в реалізації проєктів місцевого економічного розвитку.

 

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Партнерами Глобал Ком’юнітіз у консорціумі виконавців Програми DOBRE є Український кризовий медіа-центр (УКМЦ), Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL) та Малопольська школа публічної адміністрації при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща.

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій