» » Пройшли випускні вечори в школах Сновщини

Пройшли випускні вечори в школах Сновщини

27  червня у школах Сновщини відбулися випускні вечори для учнів 11 – х класів. У цьому році документ про здобуття середньої освіти отримали 126 випускників громади, один з них, Артем Мінченко – учень Сновської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2, нагороджений срібною медаллю.

Вечори, які святкували випускники Сновської  ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №2 та  Сновської гімназії у будинку культури відвідав міський голова Олександр Медведьов.

      «Молоді, сильні, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди – це випускники Сновщини, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. Ви з честю та гідністю пройшли  безмежними шляхами  Країни знань. Кожен навчальний заклад виховав своє особливе  та яскраве  сузір’я зірок. Ми пишаємося усіма вашими здобутками й перемогами… Сподіваємося, що творчий ентузіазм і бажання бути першими та найкращими, наше молоде покоління буде щоденно втілювати в життя задля розвитку рідної Сновщини і України. Адже саме молоді творити Україну майбутнього – вільну, заможну та європейську державу!», привітав міський голова та від щирого серця побажав випускникам наснаги й завзяття у житті, реалізації ідей та досягнення поставлених цілей, амбітних планів і величних звершень. За відмінні успіхи в навчанні, активну життєву позицію, увагу і наполегливість у досягненні мети та сприянню позитивного іміджу громади вручив Почесні грамоти міської ради Марії Нагорній – випускниці Сновської ЗОШ І – ІІІст. №1, Артему Мінченку – випускнику Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Дмитру Мятенку – випускнику Сновської гімназії.

Випускників вітали помічник народного депутата України Анатолія Євлахова, директори шкіл, вчителі,  рідні, близькі та друзі.

Святкові сценарії випускних вечорів у кожній школі були щедро переплетені чудовими музично–танцювальними вітаннями. Ніжними переливами звучала мелодія шкільного прощального вальсу. Кружляючи у танці, учні прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками.

Хай щасливою для вас, любі випускники, буде дорога самостійного життя! Хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі!

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply