Прощання з Героєм

Стоячи на колінах, сотні сновчан проводжали в останню путь загиблого в боях за Україну старшого стрільця-оператора  ЛАЗОРЕНКА Андрія Григоровича.

Офіційний мітинг прощання відбувся у Сновську на площі Героїв Небесної Сотні.

Провести Героя в останню дорогу прийшли рідні, друзі, керівництво громади, військові, пересічні містяни.

В скорботі присутні схилили голови та вшанували пам’ять захисника хвилиною мовчання

Міський голова Олександр Медведьов висловив щире співчуття рідним загиблого Героя, подякував йому і всім воїнам, які віддали свої життя заради вільного і мирного майбутнього на нашій українській землі.

Поховали захисника на міському кладовищі на Алеї Героїв. Літію  за загиблим відслужив протоієрей Андрій, настоятель храму Преображення Господнього ПЦУ (м.Сновськ).

Військовий  передав сестрі Андрія державний прапор України, а  трикратний салют сповістив про те, що тут навіки знайшов свій спочинок вірний син України  і над його могилою завжди майорітиме  жовто-блакитний прапор.

Андрій загинув, щоб жили ми… І нам, і наступним поколінням жити з вічною пам’яттю й вічною вдячністю цим Героям, які в буденному житті були звичайними людьми, синами, чоловіками, батьками, братами, друзями…

Хай покоїться з миром чиста й світла душа Андрія. Вічна пам’ять захисникові і всім, хто поклав своє життя в бою із російськими загарбниками.

Шана і слава Героям!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю