ПРОЩАННЯ З СОЛДАТОМ

З сумом повідомляємо, що у Сновській громаді сьогодні знову прощатимуться з учасником бойових дій. Солдат ПОТІЙ Ігор Миколайович, уродженець с.Тур`я,  помер  внаслідок отриманих тілесних ушкоджень у ДТП.

Народився Ігор 9 жовтня 1983 року в с. Тур’, закінчив Тур’янську  середню школу. Працював опалювачем у місцевій лікарській амбулаторії сімейного типу.

5 липня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації   Корюківським РТЦК та СП до військової частини А 7331 на посаду гранатометника 2 механізованого відділення 2 механізованого взводу механізованої роти. Був вірний військовій присязі, мужньо захищав Україну від російських окупантів. Під час несення служби отримав статус  учасника бойових дій.

Життя його обірвалося раптово 31 липня 2023 року. На автомобільній дорозі між населеними пунктами Іванівка та Тур’я Сновської громади внаслідок отриманих тілесних ушкоджень в ДТП Ігор помер на місці пригоди. У нього залишилися брат і сестра.

Приносимо щирі співчуття рідним та близьким захисника.

Офіційний мітинг прощання відбудеться 2 серпня об 11:30 у центрі села Тур`я. Поховають Ігоря Потія на місцевому  сільському кладовищі.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю