Прощавай, Герою!

Сьогодні ясне небо над Сновщиною затьмарене скорботою, адже наша громада попрощалася з сержантом Дмитром ЯЩЕНКОМ, який віддав своє молоде життя у смертельному двобої з рашистами поблизу м. Бахмут Донецької області. Не тамуючи сльози, на колінах під прапорами зустрічали Героя на вулицях рідного міста. Грав військовий духовий оркестр, лунали церковні дзвони, неслась молитва за упокій душі молодого сержанта і всіх воїнів, які відділи свої життя у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Кров’ю кращих її синів та сльозами матерів пишеться сучасна історія України.

Рідні і друзі, сусіди і побратими, однокласники і вчителі, знайомі і просто перехожі, незважаючи на затяжну повітряну тривогу, долучилися до траурної процесії.

Міський голова Олександр Медведьов висловив рідним і близьким полеглого свої щирі співчуття. Нема таких слів, які б могли зменшити пекучий біль непоправної втрати…

Слова подяки матері за сина і мужнього воїна висловив начальник Дмитра – майор Юрій Гаврилюк.

Поховали Дмитра Ященка на Алеї героїв на міському кладовищі під трикратний салют з усіма військовими почестями. Військові передали матері український прапор, яким була накрита труна захисника.

Дякуємо тобі, наш Герою! Спочивай з миром!

Ми пам’ятатимемо якої дорогою ціною дається нам кожен новий ранок.

Вічне прокляття ворогу, який приніс на нашу землю стільки смертей і горя!

Для тих, хто бажає допомогти родині загиблого, надаємо номер картки його матері: 4731 2196 4492 1649, Акуленко Надія Володимирівна

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю