» » » ПРОТОКОЛ №11 чергового засідання Молодіжної ради  Сновської територіальної громади при міському голові «Сновська активна молодь» (САМ)  

ПРОТОКОЛ №11 чергового засідання Молодіжної ради  Сновської територіальної громади при міському голові «Сновська активна молодь» (САМ)  

ПРОТОКОЛ №11

чергового засідання Молодіжної ради  Сновської територіальної громади при міському голові «Сновська активна молодь» (САМ)  

Дата і час проведення:    07 березня  2022 року

  12-00.

Місце проведення: Молоджіний простір,

Сновський БК, 2-й поверх

м.Сновськ

Присутні:

22 члени Молодіжної ради САМ Сновської територіальної громади при міському голові, в т.ч. онлайн  – 7.

Порядок денний:

  1. Про зміни в роботі Молодіжної ради через введення в Україні воєнного стану
  2. Про призначення наступної дати засідання.
  3. Різне

Регламент:

  • Виступи доповідачів – до 6 хв.;
  • Співдоповіді, обговорення – до 10 хв.

Розгляд питань порядку денного

  1. Про зміни в роботі Молодіжної ради через введення в Україні воєнного стану

СЛУХАЛИ: Ольгу Гаврилець, яка зазначила, що 28 лютого 2022 року планувалися установчі збори нового складу Молодіжної ради САМ при міському голові. Ми хотіли відзвітувати, що робили два роки, але на жаль, війна наші плани порушила. 24 лютого 2022 року в Україні було оголошено воєнний стан. Тож установчі збори переносяться на невизначений час.

Від початку війни  САМівці перетворилися на волонтерів, а простір – на волонтерскій штаб. Замість розважальних роликів – ми записуємо кліпи на підтримку ЗСУ. Замість перегляду фільмів – ми збирали й передавали допомогу нашим Захисникам. Замість квестів – ми розгружаємо, носимо коробки й сортуємо гуманітарну допомогу. Замість організації цікавих тренінгів – ми організували збір одягу для переселенців. Замість того щоб просто прийти й поспілкуватися – ми робимо все, що в наших силах для України.

Наше життя поділилося на до і після, наша діяльність адаптувалася до нових реалій, а наші спільні зусилля міцно сплелися між собою для перемоги. На жаль, це ще не кінець, але ми віримо, що переможемо й повернемось до нашої звичної діяльності. Дякую всім за підтримку і допомогу. САМ, як завжди не сам, молодь ви наше майбутнє тому за мойбутнє я спокійна. Особлива подяка за постійну роботу і підтримку Александр ГончаренкоIryna Yermolenko , Alena AndrushkoНаталія ГригороваАлла Кононенко та Наталья Гончаренко. А поки ми не зупиняємось, працюємо далі: сортуємо, пакуємо, відправляємо, привозимо, збираємо й роздаємо, робимо все, на що спроможні для нашої України.

Тримаймося! Слава Україні!

Регулярне висвітлення діяльності Молодіжної ради  відбуватиметься – у соцмережі Фуйсбук за посиланням: https://www.facebook.com/groups/2787111791521686 

ГОЛОСУВАЛИ:

 за – 22, проти – 0, утримались – 0.

  1. Про призначення наступної дати засідання Молодіжної ради

СЛУХАЛИ: Ольгу Гаврилець, яка запропонувала призначити наступну дату засідання у червні 2022 року.

ВИРІШИЛИ: інформацію взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ:

 за –22, проти – 0, утримались – 0.

 

Голова  зборів                                                         О.Л.Гаврилець

Секретар зборів                                                      Л.В.Мартиненко