» » » Протокол № 1 постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики від 27 січня 2021 року

Протокол № 1 постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики від 27 січня 2021 року

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 1

постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

27 січня 2021 року                                                                                                          м.Сновськ

 

Присутні: 4 члени комісії (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В.,     Якубовська І.В.)

Відсутні:  2 члени комісії (Бебех Г.І., Остроухов В.М.)

 

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Гладченко В.М. – головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту;

Добненко Н.М. – начальник відділу культури і туризму;

Коваленко О. І. – начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту;

Кононенко А.О.– головний спеціаліст відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці;

Мундурс І.М. – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Шарпан О.І. – головний лікар КНП «Сновський ЦПМД».

 

Голова засідання: Карпенко В.М.

Секретар засідання: Полюшко А.О.

 

Порядок денний:

 1. Про внесення змін до Положення та Цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській міській територіальній громаді на 2019-2022 роки».
 2. Про затвердження Програми «Безпечне місто та профілактика правопорушень на 2021 рік».
 3. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської ТГ на 2021 рік.
 4. Про звернення Сновської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, щодо відміни рішення про зростання цін на оплату житлово-комунальних послуг.
 5. Про створення Служби у справах дітей Сновської міської ради.
 6. Про перейменування Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради та затвердження Положення в новій редакції.
 7. Про перейменування Сновської централізованої бібліотечної системи та затвердження Положення про Сновську публічну бібліотеку  в новій редакції.
 8. Про перейменування відділу культури і туризму Сновської міської ради та затвердження Положення про відділ культури і туризму.
 9. Про перейменування КНП «Сновський ЦПМД» Сновської міської ради та затвердження Статуту в новій редакції.
 10. Про затвердження на посаду старости.
 11. Про зміну місцезнаходження (юридичної адреси)  Сновської міської ради.
 12. Про присвоєння чергового рангу Сновському міському голові Медведьову О.О.
 13. Про проєкт регуляторного акту «Методика розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу».
 14. Про проєкт регуляторного акту «Про затвердження Примірних договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади».
 15. Про інші питання порядку денного 3-ї сесії.

 

Самойлова Н.В., секретар міської ради, повідомила присутніх, що проєкти рішень, які виносяться на 3 сесію міської ради 8 скликання були розміщені на офіційному веб-сайті міської ради та розіслані на електронні скриньки депутатів для ознайомлення. Заперечень та зауважень не надійшло.

  

 1. Про внесення змін до Положення та Цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській міській територіальній громаді на 2019-2022 роки».

Слухали: Мундурс І.М., заступника начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, яка повідомила присутнім, що зміни до Положення та Цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській міській територіальній громаді на 2019-2022 роки» пропонує внести робоча група з метою удосконалення та покращення проведення заходів з реалізації проектів бюджету участі. Детально оговорила кожну запропоновану зміну.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми «Безпечне місто та профілактика правопорушень на 2021 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що розглянувши подання Сновського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області та з метою забезпечення особистої безпеки громадян, протидії злочинності, створення організаційно-правових передумов для запобігання та розкриття злочинів, зміцнення законності та правопорядку в громаді, усунення передумов для вчинення правопорушень і забезпечення конституційних прав та свобод людини пропонується прийняти Програму «Безпечне місто та профілактика правопорушень на 2021 рік». Ознайомила з заходами Програми та запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму «Безпечне місто та профілактика правопорушень на 2021 рік», погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської ТГ на 2021 рік.

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці, яка повідомила присутнім, що з метою розвитку та удосконалення  надання правової допомоги населенню району, а також забезпечення права громадян на її отримання пропонується прийняти Програму надання безоплатної правової допомоги населенню  Сновської територіальної громади на 2021 рік. Ознайомила з заходами Програми та запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму надання безоплатної правової допомоги населенню  Сновської територіальної громади на 2021 рік, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про звернення Сновської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, щодо відміни рішення про зростання цін на оплату житлово-комунальних послуг.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що відповідно до звернень голів депутатських фракцій у міській раді, з метою зняття соціальної напруги в громаді, яка склалась у зв’язку із підвищенням тарифів на оплату житлово-комунальних послуг для населення, пропонується звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, щодо відміни рішень про зростання цін на оплату житлово-комунальних послуг для населення.

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, запропонував внести технічні правки до тексту звернення.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В.,  Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про створення Служби у справах дітей Сновської міської ради.

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила, що з метою належної реалізації державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій  бездоглядності та безпритульності, пропонується створити Службу у справах дітей Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області, як структурний підрозділ Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області зі статусом юридичної особи. Зупинилася на головних розділах Положення про Службу.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про перейменування Управління освіти,сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради та затвердження Положення в новій редакції.

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила, що у зв’язку з утворенням та ліквідацією районів, проведення перших місцевих виборів, з метою приведення Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту  міської ради до назви району та назви міської ради, пропонується перейменувати Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту  Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області. Зупинилася на головних розділах Положення про Управління освіти.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про перейменування Сновської централізованої бібліотечної системи та затвердження Положення про Сновську публічну бібліотеку в новій редакції.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила, що проєктом рішення пропонується перейменувати Сновську  централізовану бібліотечну систему на Сновську публічну бібліотеку Сновської міської територіальної громади. Зупинилася на головних розділах Положення про Сновську публічну бібліотеку.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про перейменування відділу культури і туризму Сновської міської ради та затвердження Положення про відділ культури і туризму.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила, що у зв’язку з утворенням та ліквідацією районів, проведення перших місцевих виборів, з метою приведення назви Відділ культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області до назви району та назви міської ради, пропонується  перейменувати Відділ культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на Відділ культури і туризму Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області. Зупинилася на головних розділах Положення про відділ культури і туризму.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про перейменування КНП «Сновський ЦПМД» Сновської міської ради та затвердження Статуту в новій редакції.

Слухали: Шарпан О.І., головного лікаря КНП «Сновський ЦПМД», яка повідомила, що у зв’язку з утворенням та ліквідацією районів, проведення перших місцевих виборів, з метою приведення назви «Комунальне некомерційне підприємство «Сновський Центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області» та назви посади згідно до класифікатору професій до назви району та назви міської ради, пропонується перейменувати Комунальне некомерційне підприємство «Сновський Центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на Комунальне некомерційне підприємство «Сновський центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області. Зупинилася на головних розділах Статуту про підприємство.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження на посаду старости.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка ознайомила присутніх з проєктом рішення.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який охарактеризував кандидата на посаду старости.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про зміну місцезнаходження (юридичної адреси) Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка повідомила присутніх, що у зв’язку з приведенням установчих документів Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області у відповідність до вимог чинного законодавства пропонується змінити місцезнаходження (юридичну та фактичну адресу) Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про присвоєння чергового рангу Сновському міському голові Медведьову О.О.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка ознайомила присутніх з проєктом рішення.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про проєкт регуляторного акту «Методика розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу».

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу  житлово-комунального господарства та транспорту, яка ознайомила з регуляторним актом «Методика розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу» та повідомила, що в подальшому Сновська міська рада направить проєкт регуляторного акта разом з аналізами регуляторного впливу, експертними висновками до Державної регуляторної служби України та Антимонопольного комітету України для погодження.

Вирішили: прийняти експертний висновок (висновок додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про проєкт регуляторного акту «Про затвердження Примірних договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади».

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу  житлово-комунального господарства та транспорту, яка ознайомила з регуляторним актом «Про затвердження Примірних договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади» та повідомила, що в подальшому Сновська міська рада направить проєкти регуляторних актів разом з аналізами регуляторного впливу, експертними висновками до Державної регуляторної служби України та Антимонопольного комітету України для погодження.

Вирішили: прийняти експертний висновок (висновок додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 3-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного 3-ї сесії, зупинившись на кожному з них.

Зауважень та пропозицій щодо порядку денного немає.

 

 

 

 

 

 

Голова постійної комісії

       

В.КАРПЕНКО

(голова засідання)   (підпис)   (прізвище)
Секретар постійної комісії       А.ПОЛЮШКО
(секретар засідання)   (підпис)   (прізвище)