» » » Протокол № 1 постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

Протокол № 1 постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 1

постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

22 грудня 2020 року                                                                                                 м.Сновськ

 

Присутні: 5 членів комісії  (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М.,  Полюшко А.О., Солодовник П.В.)

Відсутні:  1 член комісії (Якубовська І.В.)

 

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Добненко Н.М. –  начальник відділу культури і туризму;

Коваленко О.І. – начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту;

Кононенко А.О. – головний спеціаліст  відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці;

Кравець Р.В. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету;

Куценко М.В. – генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ»;

Мірошниченко П.Л. – перший заступник міського голови;

Савченко Л.Г.– начальник фінансового відділу;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Сухобок Т.С. – начальник відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю.

 

Голова засідання: Карпенко В.М.

Секретар засідання: Полюшко А.О.

 

Порядок денний:

 1. Про обрання заступника голови постійної комісії міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики.
 2. Про обрання секретаря постійної комісії міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики.
 3. Про дострокове припинення повноважень  депутата Сновської міської ради 8-го скликання Божка Г.Н.
 4. Про визнання повноважень депутата Сновської міської ради 8-го скликання Сергійка В.А.
 5. Про затвердження Регламенту Сновської міської ради VIІІ скликання.
 6. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2021 рік.
 7. Про внесення змін до складу постійних комісій Сновської міської ради.

8.      Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради.

 1. Про затвердження нової редакції Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
 2. Про затвердження Програми «Дитяче харчування» на 2021-2023 р.р.
 3. Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2021 – 2026 роки.
 4. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської територіальної громади на 2021-2023 роки.
 5. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2021 рік.
 6. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2021 рік.
 7. Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік.
 8. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2021 рік».
 9. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи на 2021 рік.
 10. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2021 рік.
 11. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2021-2022 роки.
 12. Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2021-2025 роки.
 13. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів Сновської  міської територіальної громади  на 2021 рік.
 14. Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік.
 15. Про інші питання порядку денного 2-ї сесії (І пленарне засідання).

 

 1. Про обрання заступника голови постійної комісії міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики.

Слухали: Карпенка В.М., голову постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики, який запропонував обрати заступником голови комісії  Солодовника П.В.

Відбулося обговорення кандидатури.

Вирішили: обрати заступником голови постійної комісії міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та   етики  Солодовника П.В.

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М.,  Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 1 (Солодовник П.В.)

 

 1. Про обрання секретаря постійної комісії міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики.

Слухали: Карпенка В.М., голову постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики, який запропонував обрати секретарем постійної комісії Полюшко А.О.

Відбулося обговорення кандидатури.

Вирішили: обрати секретарем постійної комісії  з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики  Полюшко А.О.

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М.,  Солодовник П.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 1 (Полюшко А.О.)

 

 1. Про дострокове припинення повноважень  депутата Сновської міської ради 8-го скликання Божка Г.Н.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка ознайомила присутніх з Постановою Сновської міської територіальної виборчої комісії № 72 (п. 1) про відмову за особистою заявою від депутатського мандата депутата Сновської міської ради 8-го скликання Божка Григорія Никифоровича, який обирався по єдиному  виборчому списку від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ».

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про визнання повноважень депутата Сновської міської ради 8-го скликання Сергійка В.А.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка ознайомила присутніх з  пунктом 3 Постанови міської територіальної виборчої комісії № 72 про визнання обрання депутатом  Сновської міської ради 8-го скликання Сергійка Вадима Анатолійовича, який обирався по єдиному виборчому списку ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ».

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Регламенту Сновської міської ради VIІІ скликання.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка детально ознайомила з запропонованим Регламентом Сновської міської ради 8 скликання.

Виступили: Солодовник П.В, депутат міської ради,  який запропонував внести правки до Регламенту.

Вирішили голосувати по кожній правці окремо.

Солодовник П.В, депутат міської ради, запропонував правку до  статті 4: з першого речення виключити словосполучення «відмова в акредитації має бути вмотивованою».

Відбулося обговорення правки.

Вирішили: внести зміни до запропонованого Регламенту, а саме до  статті 4: з першого речення виключити словосполучення «відмова в акредитації має бути вмотивованою». Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Виступили: Солодовник П.В, депутат міської ради, запропонував правку до  статті 115,  доповнивши її такими словами: «шляхом онлайн відео-трансляції сесій Сновської міської ради та засідання виконавчого комітету Сновської міської ради».

Відбулося обговорення правки, зокрема технічні можливості онлайн-трансляцій, наявність фахівців, можливості інтернет-ресурсів та форс-мажорні обставини.

Голосували:

за: 1 (Солодовник П.В.)

проти: 0

утрималися: 4 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О.)

не голосували: 0

Правка до Регламенту не прийнята.

Виступили: Карпенко В.М., голова постійної комісії,  запропонував змінити правку Солодовника П.В. до статті 115, доповнивши її такими словами: «шляхом онлайн відео-трансляції, по можливості, сесій Сновської міської ради та засідання виконавчого комітету Сновської міської ради».

Голосували:

за: 1 (Карпенко В.М)

проти: 1 (Солодовник П.В.)

утрималися: 3 (Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О.)

не голосували: 0

Правка до Регламенту не прийнята.

Виступили: Солодовник П.В, депутат міської ради, запропонував правку до статті 119, виклавши її в новій редакції: «Засідання виконавчого комітету проводяться відкрито. У випадках, передбачених чинним законодавством, за рішенням виконкому засідання може бути закритим. Проведення закритого засідання виконко­му (закритого обговорення окремих питань) передбачає підготовку рішень з дотриманням установлених правил роботи з документами службового користування».

Відбулося обговорення правки.

Вирішили: внести зміни до запропонованого Регламенту, а саме статтю 119 викласти в новій редакції: «Засідання виконавчого комітету проводяться відкрито. У випадках, передбачених чинним законодавством, за рішенням виконкому засідання може бути закритим. Проведення закритого засідання виконко­му (закритого обговорення окремих питань) передбачає підготовку рішень з дотриманням установлених правил роботи з документами службового користування».

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Пропозицій та зауважень до проєкту Регламенту більше немає.

Вирішили: затвердити Регламент Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області VIІІ скликання, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2021 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка детально ознайомила з планом роботи Сновської міської ради на 2021 рік.

Вирішили: затвердити план роботи міської ради на 2021 рік, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про внесення змін до складу постійних комісій Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка ознайомила із запропонованими міським головою змінами складу постійних комісій міської ради, зазначивши, що зміни складу комісій погоджено з головами комісій та депутатами, яких стосуються зміни.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

8. Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради.

Слухали: Мірошниченка П.Л., першого заступника міського голови, який повідомив, що з метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг для можливості отримання усіх або найбільш поширених адміністративних  послуг, які надаються виконавчими органами Сновської міської ради, пропонується утворити в структурі Сновської міської раді (без статусу юридичної особи) відділ «Центр надання адміністративних послуг», затвердити Положення про відділ, Регламент відділу, перелік адмінпослуг, структуру відділу. Детально ознайомив з додатками до проєкту рішення.

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, доповнила щодо кадрових питань та графіку роботи відділу.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження нової редакції Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка  ознайомила з проєктом рішення, детально зупинившись на змінах у Положенні.

Вирішили: затвердити Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області в новій редакції, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми «Дитяче харчування» на 2021-2023 р.р.

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка  повідомила мету Програми, зупинилася на головних розділах Програми та ознайомила з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму «Дитяче харчування» із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку закладів освіти Сновської міської ради на 2021-2023 роки, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2021 – 2026 роки.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила мету Програми та детально ознайомила з розділами Програми.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення  культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2021 – 2026 роки, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Слухали: Куценка М.В., генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ», який повідомив мету Програми, ознайомив з запланованою сумою коштів та умовами надання житла лікарям.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму забезпечення житлом лікарів Сновської територіальної громади на 2021-2023 роки, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2021 рік.

Слухали: Мірошниченка П.Л., першого заступника міського голови, який повідомив мету Програми, ознайомив з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2021 рік, погодити проєкт рішення  та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2021 рік.

Слухали: Мірошниченка П.Л., першого заступника міського голови, який повідомив мету Програми, ознайомив з запланованою сумою коштів та з розрахунком відшкодування витрат.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2021 рік, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік.

Слухали: Мірошниченка П.Л., першого заступника міського голови, який повідомив мету Програми, ознайомив з запланованою сумою коштів та з розрахунком відшкодування витрат.

Виступили: Савченко Л.Г , начальник фінансового відділу, пояснила розрахунок суми коштів, запланованих по Програмі.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік, погодити проєкт рішення  та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2021 рік».

Слухали: Мірошниченка П.Л., першого заступника міського голови, який повідомив мету Програми, ознайомив з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2021 рік», погодити проєкт рішення  та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2021 рік.

Слухали: Кравця Р.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, який повідомив мету Програми, ознайомив з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної підготовки  та оборонної роботи на 2021 рік, погодити проєкт рішення  та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2021 рік.

Слухали: Сухобок Т.С., начальника відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю, яка повідомила мету Програми, ознайомила з запланованими сумами коштів з місцевого бюджету та з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України  на  випадок безробіття для фінансування даної програми.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму організації та проведення громадських робіт на 2021 рік, погодити проєкт рішення  та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2021-2022 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила мету Програми та ознайомила з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2021-2022 рік, погодити проєкт рішення  та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2021-2025 роки.

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці, яка повідомила мету Програми та ознайомила з запланованою сумою коштів.

Виступили: Солодовник П.В, депутат міської ради,  який запропонував внести зміни до проєкту рішення, а саме: змінити загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, запланувавши по 30 тис. грн. щорічно.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: рекомендувати зменшити загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, а саме: запланувати по 30 тис. грн. щорічно.

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Пропозицій та зауважень до проєкту рішення більше немає.

Вирішили: затвердити Програму юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2021-2025 роки, погодити проект рішення  та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів Сновської міської територіальної громади  на 2021 рік.

Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила мету Програми та ознайомила з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму фінансової підтримки діяльності організації ветеранів   Сновської  міської територіальної громади  Корюківського району на 2021 рік, погодити проєкт рішення  та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік.

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин. Зачитала присутнім пояснювальну записку (додається).

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: погодити проєкт  рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Карпенко В.М,  Логвиненко Л.Г., Остроухов В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 2-ї сесії (І пленарне засідання).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного 2-ї сесії (І пленарне засідання), коротко зупинившись на кожному з них.

Зауважень та пропозицій щодо порядку денного немає.

 

 

Проєкти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

 

 

 

Голова постійної комісії

       

В.КАРПЕНКО

(голова засідання)   (підпис)   (прізвище)
Секретар постійної комісії       А.ПОЛЮШКО
(секретар засідання)   (підпис)   (прізвище)