» » » Протокол № 10 постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

Протокол № 10 постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Протокол № 10

постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

26 жовтня 2021 року                                                                                                         м. Сновськ

 

Присутні: 4 члени комісії (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В,    Полюшко А.О.)

Відсутні:  2 члени комісії (Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

 

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Гладченко В.М. – головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту;

Мірошниченко П.Л. – перший заступник міського голови;

Савченко Л. Г. – начальник фінансового відділу;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Сухобок Т.С. – начальник відділу кадрової  та архівної роботи;

Терещенко Л.О.– начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг».

 

Голова засідання: Карпенко В.М.

Секретар засідання: Полюшко А.О.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки.
 2. Про затвердження Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2022-2025 роки.
 3. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів  Сновської  міської територіальної громади  на 2022 рік.
 4. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню  Сновської ТГ на 2022 рік.
 5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.
 6. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу.
 7. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 8. Про внесення змін до структури та граничної  чисельності працівників фінансового відділу Сновської міської ради.
 1. Про приведення у відповідністькатегорій посад та встановлення відповідних рангів старостам.
 1. Про призначення генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ».
 2. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції).
 3. Про інші питання порядку денного 11-ї сесії.

 

 

Самойлова Н.В., секретар міської ради, повідомила присутніх, що проєкти рішень, які виносяться на 11 сесію міської ради 8 скликання, були розміщені на офіційному вебсайті міської ради та розіслані на електронні скриньки депутатів для ознайомлення.

Заперечень та зауважень не надійшло.

 

Карпенко В.М., головуючий на засіданні, запропонував порядок денний засідання комісії, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу».

Вирішили: прийняти порядок денний засідання комісії «за основу».

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

Карпенко В.М., запитав, чи є пропозиції щодо внесення змін до порядку денного засідання постійної комісії.

Пропозицій немає.

Карпенко В.М., зазначив, що у зв’язку з тим, що пропозицій немає, порядок денний, прийнятий «за основу», вважається прийнятим «в цілому».

 

 1. Про затвердження Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що з метою забезпечення привітання з державними, професійними святами та ювілеями, заохочення кращих трудових колективів, працівників виробничої та бюджетної сфери громади, даним проєктом рішення затверджується Програма «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки. Зупинилася на розділах Програми та запланованих сумах фінансування.

Відбулось обговорення проєкту рішення, внесено технічні правки до проєкту рішення.

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, який запропонував пункти 6.2, 6.8 додатку 2 до Програми викласти в новій редакції:

«6.2. Звання може присвоюватися не більше, ніж двом представникам від громади та приурочується до Дня села, Дня міста чи іншого державного або народного свята»;

6.8. Особам, які удостоєні звання «Почесний громадянин міста Сновськ/села ______» надається одноразова грошова винагорода у розмірі, що дорівнює 0,25 мінімальної заробітної плати (закругленої до цілих десятків), встановлених нормативно-правовими актами станом на 1 січня року, в якому присвоєно звання, з урахуванням податків та зборів. У разі посмертного присвоєння звання одноразова грошова винагорода не надається.»

Карпенко В.М., голова комісії, запропонував проєкт рішення прийняти  «за основу».

Вирішили: проєкт рішення прийняти  «за основу».

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

Карпенко В.М. поставив на голосування правку Солодовника П.В.

Вирішили: погодити правку до проєкту рішення.

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

Карпенко В.М., голова комісії, запропонував проєкт рішення прийняти  зі змінами «в цілому».

Вирішили: затвердити  Програму «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки, погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2022-2025 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що з метою забезпечення умов для ефективного здійснення депутатами Сновської міської ради своїх повноважень, вирішення соціальних та економічних проблем у виборчих округах, даним проєктом рішення затверджується Програма сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2022-2025 роки. Ознайомила з Програмою та сумами фінансування по роках.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2022-2025 роки, погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів Сновської міської територіальної громади  на 2022 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що з метою фінансової підтримки діяльності громадської організації, яка об’єднує ветеранів війни і праці, учасників війни, дітей війни, інвалідів, людей похилого віку, пенсіонерів, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО/ООС, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, даним проєктом рішення затверджується Програма фінансової підтримки діяльності організації ветеранів  Сновської  міської територіальної громади  на 2022 рік. Ознайомила з бюджетом Програми.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму фінансової підтримки діяльності організації ветеранів   Сновської  міської територіальної громади  Корюківського району на 2022 рік, погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської ТГ на 2022 рік

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що з метою розвитку та удосконалення  надання правової допомоги, даним проєктом рішення затверджується Програма надання безоплатної правової допомоги населенню  Сновської ТГ на 2022 рік. Ознайомила з бюджетом Програми.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму надання безоплатної правової допомоги населенню  Сновської  міської територіальної громади на 2022 рік, погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення вносяться зміни до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки. Ознайомила зі змінами.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу.

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що з метою врегулювання процесу передачі в оренду майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади, створення єдиного механізму надання в оренду майна комунальної власності, даним проєктом рішення затверджується Методика розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу. Проєкт рішення виноситься на сесію як регуляторний акт, пройшов процедуру регуляторності (був попередньо детально розглянутий на засіданнях депутатських комісій (законності та комунальної), направлено на погодження до Державної регуляторної служби та оприлюднено для отримання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб. Пропозицій від фізичних та юридичних осіб протягом місяця  не надійшло. Ознайомила з зауваженнями, які надійшли від Державної регуляторної служби.

Відбулося обговорення пропозицій та зауважень.

Карпенко В.М., голова комісії, запропонував проєкт рішення прийняти  «за основу».

Вирішили: проєкт рішення прийняти  «за основу».

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

Вирішили: врахувати пропозиції, зауваження Державної регуляторної служби до проєкту рішення «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу» та внести відповідні зміни до проєкту рішення «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу».

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Карпенко В.М., голова комісії, поставив на голосування зі змінами та доповненнями  проєкт рішення «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу» «в цілому».

Вирішили: затвердити Методику розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу, погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

7 .Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім про розподіл коштів на виконання депутатських повноважень. Ознайомила з додатком, зачитавши прізвища депутатів та напрямки використання коштів.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

8.Про внесення змін до структури та граничної чисельності працівників фінансового відділу Сновської міської ради.

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка повідомила присутнім, що у зв’язку з необхідністю проведення змін в організації виробництва та праці, даним проєктом рішення вносяться зміни до структури та граничної чисельності працівників фінансового відділу Сновської міської ради, а саме: скорочується з 01 січня 2022 року у фінансовому відділі Сновської міської ради посада «прибиральник службових приміщень» – 0,5 шт. од.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про приведення у відповідністькатегорій посад та встановленнявідповідних рангів старостам.

Слухали: Сухобок Т.С., начальника відділу кадрової та архівної роботи, яка повідомила присутнім, що відповідно до законодавства, даним проєктом рішення приводяться у відповідність категорії посад та встановлюються відповідні ранги старостам. Зачитала прізвища старост, яким встановлюються відповідні ранги.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про призначення генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім що відповідно до результатів конкурсу на заняття посади генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ», даним проєктом рішення призначається Якубовська Ірина Володимирівна на посаду генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ» з 02 листопада 2021 року до 01 листопада 2026 року, як переможниця конкурсу.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції).

Слухали: Терещенко Л.О., начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг», яка повідомила присутнім, що з метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг та покращення якості надання адміністративних послуг для можливості отримання усіх або найбільш поширених адміністративних  послуг даним проєктом рішення затверджується Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» в новій редакції. Ознайомила  зі змінами.

Вирішили: затвердити Перелік адміністративних послуг (в новій редакції), які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради, погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Остроухов В.В, Полюшко А.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про інші питання порядку денного 11-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного 11-ї сесії, зупинившись на кожному з них.

Зауважень та пропозицій щодо порядку денного та проєктів рішень не надійшло.

 

 

 

 

 

Голова постійної комісії

       

 

Володимир КАРПЕНКО

(голова засідання)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар постійної комісії

       

Анна ПОЛЮШКО

(секретар засідання)   (підпис)   (прізвище)