» » » Протокол № 11 постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

Протокол № 11 постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Протокол № 11

постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

23 листопада 2021 року                                                                                                    м. Сновськ

 

Присутні: 4 члени комісії (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

Відсутні:  2 члени комісії (Остроухов В.В, Цуприк В.О.)

 

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Гладченко В.М. – головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту;

Добненко Н.М. – начальник відділу культури і туризму;

Коваленко О.І. – начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту;

Кононенко А.О. – головний спеціаліст відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами;

Мірошниченко П.Л. – перший заступник міського голови;

Мундурс І.М. – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій;

Савченко Л. Г. – начальник фінансового відділу;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Сухобок Т.С. – начальник відділу кадрової  та архівної роботи;

Терещенко Л.О.– начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг».

 

Голова засідання: Карпенко В.М.

Секретар засідання: Полюшко А.О.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021–2027 роки.
 2. Про затвердження Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2022-2026 роки «Діти Сновщини».
 3. Про затвердження Програми «Обдарованість Сновщини» на 2022 -2026 роки.
 4. Про  затвердження   Програми «Шкільний автобус» на 2022-2026 роки.
 5. Про затвердження Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2022- 2025 роки.
 6. Про затвердження Програми  розвитку культури та мистецтва у Сновській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки.
 7. Про затвердження Програми  поповнення бібліотечних фондів Сновської  публічної бібліотеки Сновської міської територіальної громади  на 2022- 2025 роки.
 8. Про затвердження Програми підтримки учнів Сновської дитячої   музичної школи  ім.  Н.Г. Рахліна  на 2022- 2026 роки.
 9. Про затвердження Програми підтримки органів самоорганізації населення Сновської ТГ на 2021-2022 роки.
 10. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 11. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сновської міської ради на 2022 рік.
 12. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – сільського комітету «Добробут».
 13. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції).
 14. Про ліквідацію старостинських округів.
 15. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
 16. Про звільнення старост.
 17. Про ліквідацію Гірського закладу дошкільної освіти Сновської міської ради.
 18. Про інші питання порядку денного 12-ї сесії.
 19. Про розгляд звернення Бакрева Д.В.

 

Самойлова Н.В., секретар міської ради, повідомила присутніх, що проєкти рішень, які виносяться на 12 сесію міської ради 8 скликання, були розміщені на офіційному вебсайті міської ради та розіслані на електронні скриньки депутатів для ознайомлення.

Заперечень та зауважень не надійшло.

 

Карпенко В.М., головуючий на засіданні, запропонував порядок денний засідання комісії, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу».

Вирішили: прийняти порядок денний засідання комісії «за основу».

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

Карпенко В.М., запитав, чи є пропозиції щодо внесення змін до порядку денного засідання постійної комісії.

Пропозицій немає.

Карпенко В.М., зазначив, що у зв’язку з тим, що пропозицій немає, порядок денний, прийнятий «за основу», вважається прийнятим «в цілому».

 

 1. Про затвердження Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021–2027 роки.

Слухали: Мундурс І.М., заступника начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, яка повідомила присутнім, що з метою планової розбудови міської територіальної громади, забезпечення сталого економічного та соціального розвитку, даним проєктом рішення пропонується затвердити Стратегію розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021‒ 2027 роки та Звіт про її стратегічну екологічну оцінку. Надала пояснення по розділам Стратегії.

Відбулось обговорення проєкту рішення, внесено технічні правки до проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Стратегію розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021‒ 2027 роки та Звіт про її стратегічну екологічну оцінку, погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2022-2026 роки «Діти Сновщини».

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила присутнім, що з метою підвищення рівня соціального захисту дітей в громаді, даним проєктом рішення пропонується затвердити Програму попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2022-2026 роки «Діти Сновщини». Надала пояснення по проєкту рішення, ознайомила з бюджетом Програми.

Вирішили: затвердити Програму попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2022-2026 роки «Діти Сновщини», погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

3 .Про затвердження Програми  «Обдарованість Сновщини» на 2022 -2026 роки.

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила присутнім, що з метою системної підтримки талановитих та обдарованих дітей, формування системи виявлення, навчання, виховання обдарованої молоді, надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації особистості, даним проєктом рішення пропонується затвердити Програму «Обдарованість Сновщини» на 2022-2026 роки. Надала пояснення по проєкту рішення, ознайомила з бюджетом Програми.

Відбулось обговорення проєкту рішення, внесено технічні правки до проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму «Обдарованість Сновщини» на 2022-2026 роки, погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про  затвердження   Програми «Шкільний автобус» на 2022-2026 роки.

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила присутнім, що з метою організації регулярного безкоштовного перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти до місця навчання, роботи та до місць проживання, даним проєктом рішення пропонується затвердити Програму «Шкільний автобус» на 2022-2026 роки. Надала пояснення по проєкту рішення.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму «Шкільний автобус» на 2022-2026 роки, погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2022- 2025 роки.

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила присутнім, що з метою здійснення комплексних заходів щодо створення правових і соціальних умов для належного розвитку сім’ї, у тому числі удосконалення роботи щодо попередження домашнього насильства, впровадження гендерних підходів в усі сфери життєдіяльності суспільства та вжиття заходів з протидії торгівлі людьми, даним проєктом рішення пропонується затвердити Комплексну програму підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2022-2025 роки. Надала пояснення по проєкту рішення, ознайомила з бюджетом Програми.

Вирішили: затвердити  Комплексну програму підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2022-2025 роки, погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми  розвитку культури та мистецтва у Сновській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила присутнім, що з метою відродження, збереження та розвитку духовних здобутків, звичаїв та традицій українського народу, кращих традиційних цінностей Сновщини, підвищення охоплення активними послугами в сфері культури в рівній мірі мешканців та мешканок громади шляхом підвищення якості вже сформованих послуг та розширення спектру нових послуг, даним проєктом рішення пропонується затвердити Програму розвитку культури та мистецтва  у Сновській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки. Надала пояснення по проєкту рішення, ознайомила з бюджетом Програми.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму розвитку культури та мистецтва  у Сновській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки, погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми  поповнення бібліотечних фондів Сновської  публічної бібліотеки Сновської міської територіальної громади  на 2022- 2025 роки.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила присутнім, що з метою оновлення бібліотечних фондів, реалізації прав громадян на доступ до інформації, знань, залучення до культурних цінностей, даним проєктом рішення пропонується затвердити Програму поповнення бібліотечних фондів Сновської публічної бібліотеки Сновської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки. Надала пояснення по проєкту рішення, ознайомила з бюджетом Програми.

Вирішили: затвердити Програму поповнення бібліотечних фондів Сновської публічної бібліотеки Сновської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки, погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми підтримки учнів Сновської дитячої   музичної школи  ім.  Н.Г. Рахліна  на 2022- 2026 роки.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила присутнім, що з метою створення умов для задоволення потреб учнів Сновської  ДМШ імені Н.Г. Рахліна у розвитку особистості, підвищенні рівня соціальної захищеності учнів, батьки яких є ветеранами війни – учасниками бойових дій шляхом надання пільги (а саме: звільнення від плати за навчання на 100%), даним проєктом рішення пропонується затвердити Програму підтримки учнів  Сновської дитячої музичної школи  ім. Н.Г. Рахліна  на 2022- 2026 роки. Надала пояснення по проєкту рішення, ознайомила з бюджетом Програми.

Вирішили: затвердити Програму підтримки  учнів Сновської дитячої музичної школи імені Н.Г. Рахліна на 2022 – 2026 роки, погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми підтримки органів самоорганізації населення Сновської ТГ на 2021-2022 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла, що з метою підвищення громадської активності, подальшого розширення участі населення Сновської ТГ у вирішенні завдань соціально-економічного і культурного розвитку, даним проєктом рішення пропонується затвердити Програму підтримки органів самоорганізації населення  Сновської ТГ на 2021-2022 роки. Надала пояснення по проєкту рішення, ознайомила з бюджетом Програми.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму підтримки органів самоорганізації  населення  Сновської  територіальної громади на 2021-2022 роки, погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім про розподіл коштів на виконання депутатських повноважень. Ознайомила з додатком, зачитавши прізвища депутатів та напрямки використання коштів.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сновської міської ради на 2022 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що відповідно до чинного законодавства, даним проєктом рішення затверджується план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сновської міської ради на 2022 рік. Ознайомила з додатком.

Вирішили: затвердити план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сновської міської ради на 2022 рік, погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – сільського комітету «Добробут».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що відповідно до розгляду подання ініціативної групи зі створення органу самоорганізації населення жителів Кучинівського старостинського округу Сновської громади, даним проєктом рішення надається  дозвіл на створення органу самоорганізації населення – сільського комітету «Добробут» без статусу юридичної особи.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції).

Слухали: Терещенко Л.О., начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг», яка повідомила, що з метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг та покращення якості надання адміністративних послуг для можливості отримання найбільш поширених адміністративних  послуг, даним проєктом рішення затверджується Перелік адміністративних послуг в новій редакції, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради згідно додатку.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Перелік адміністративних послуг в новій редакції, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради, погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про ліквідацію старостинських округів.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що відповідно до розгляду пропозиції робочої групи з підготовки пропозицій щодо приведення меж старостинських округів Сновської міської територіальної громади у відповідність до вимог чинного законодавства, даним проєктом рішення ліквідується Єлінський, Жовідський, Низківський, Новомлинський старостинські округи шляхом їх приєднання до сусідніх старостатів.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку з ліквідацією чотирьох старостинських округів Сновської міської територіальної громади даним проєктом рішення вносяться зміни до структури та загальної чисельності Сновської міської ради, а саме: виводиться з 01 січня 2022 року зі штату міської ради посада «староста» – 4 шт. од.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про звільнення старост.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що відповідно до розгляду пропозиції робочої групи з підготовки пропозицій щодо приведення меж старостинських округів Сновської міської територіальної громади у відповідність до вимог чинного законодавства даним проєктом рішення достроково припиняються повноваження та звільняються старости ліквідованих старостинських округів, а саме: старости Жовідського, Низківського, Новомлинського старостинських округів.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про ліквідацію Гірського закладу дошкільної освіти Сновської міської ради.

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила, що з метою упорядкування мережі закладів освіти, ефективного використання матеріально-технічних, кадрових та фінансових ресурсів, у зв’язку з відсутністю достатньої кількості дітей дошкільного віку у закладі, даним проєктом рішення припиняється дія юридичної особи – Гірський заклад дошкільної освіти Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області – шляхом ліквідації з 01 лютого 2022 року.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про інші питання порядку денного 12-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного 12-ї сесії, зупинившись на кожному з них.

Зауважень та пропозицій щодо порядку денного та проєктів рішень не надійшло.

 

 1. Про розгляд звернення Бакрева Д.В.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала присутнім заяву Бакрева Д.В. щодо надання дозволу на збір коштів (додається).

Відбулось обговорення даного питання.

Вирішили: відмовити у наданні дозволу на збір коштів.

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Солодовник П.В., Полюшко А.О., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Прийнято.

 

 

 

Голова постійної комісії

       

 

Володимир КАРПЕНКО

(голова засідання)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар постійної комісії

       

Анна ПОЛЮШКО

(секретар засідання)   (підпис)   (прізвище)