» » » ПРОТОКОЛ №14 чергового засідання Молодіжної ради  Сновської територіальної громади при міському голові «Сновська активна молодь» (САМ)

ПРОТОКОЛ №14 чергового засідання Молодіжної ради  Сновської територіальної громади при міському голові «Сновська активна молодь» (САМ)

ПРОТОКОЛ №14

чергового засідання Молодіжної ради 

Сновської територіальної громади

при міському голові «Сновська активна молодь» (САМ)

 

Дата і час проведення:    22  грудня  2022 року,  15-00.

Місце проведення: Молоджіний простір,

Сновський БК, 2-й поверх

м.Сновськ

Присутні:

20 членів Молодіжної ради Сновської територіальної громади при міському голові САМ та підключені онлайн  – 4.

Запрошені: міський голова Олександр Медведьов

Порядок денний:

 1. Про завершення проєкту “САМ відновлює, підтримує та гуртує!” Про організацію заходу”Я українець і я мрію”.
 2. Про участь у проєкті в рамках програми «Шелтер».
 3. Про оголошення прийому анкет для реєстрації кандидатів на вступ до Молодіжної ради САМ 2023-2024 років.
 4. Про призначення наступної дати засідання.
 5. Різне

Регламент:

 • Виступи доповідачів – до 6 хв.;
 • Співдоповіді, обговорення – до 10 хв.

Розгляд питань порядку денного

 1. Про входження до складу робочої групи з питань перейменування топонімів

СЛУХАЛИ: Ірину Єрмоленкояка поінформувала присутніх, що в кінці листопада  відбувся фінальний захід проєкту “САМ відновлює, підтримує та гуртує!”, який  реалізувався в межах програми ТРИМАЙ, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах програми СПІЛЬНО. Саме завдяки цьому проєкту ГО «Лампа» та Молодіжний простір САМ облаштували фотостудію і придбали для неї  відповідне обладнання. Потім у Молоджіному просторі було організовано благодійну фотовиставку “Вірю в Перемогу” і відбулося нагородження переможців фотоконкурсу. Зібрані кошти передано на підтримку ЗСУ. Ольга Гаврилець подякувала членам Молоджіної ради за активну участь в реалізації проекту.

ВИРІШИЛИ: інформацію взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ:

 за – 24, проти – 0, утримались – 0.

 

 1. Про участь у проєкті в рамках програми «Шелтер».

СЛУХАЛИ: Ольгу Гаврилець, яка поінформувала присутніх, що на Сновщині розпочинається реалізація Проєкту «Забезпечення гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб до Сновської громади, які опинилися у кризових ситуаціях та осіб, що постраждали від військового конфлікту» втілюється Громадська організація “Лампа” в межах програми «Шелтер», що реалізується Фонд Східна Європа за фінансової підтримки Embassy of Denmark in Ukraine. Вона запропонувала членам Молоджіної ради САМ долучитися до проекту в якості волонтерів. Завдяки ґрантовому проєкту «Шелтер» ми зможемо надати необхідну допомогу 300 родинам, що проживають на Сновщині з числа внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від військового конфлікту.

ВИРІШИЛИ:  долучитися до проекту «Забезпечення гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб до Сновської громади, які опинилися у кризових ситуаціях та осіб, що постраждали від військового конфлікту» втілюється Громадська організація “Лампа” в межах програми «Шелтер», що реалізується Фонд Східна Європа за фінансової підтримки Embassy of Denmark in Ukraine в якості волонтерів.

ГОЛОСУВАЛИ:

 за – 24, проти – 0, утримались – 0.

 

 1. Про оголошення прийому анкет для реєстрації кандидатів на вступ до Молодіжної ради САМ 2023-2024 років.

СЛУХАЛИ: Ольгу Гаврилець,  яка повідомила, що термін дії повноважень Молоджіної ради САМ, відповідно до п 3.3 Положення про Молодіжну раду Сновської територіальної громади при міському голові «Сновська активна молодь» (САМ),  сплив рік тому. Але у зв’язку з введенням в Україні воєнного стану установчі збори нового складу ради у лютому 2022 року провести не вдалося і їх перенесли на невизначений термін, а повноваження Молоджіної ради продовжилися.

Зважаючи на відносно стабільну обстановку в громаді на даний час Ольга Гаврилець запропонувала оголосити в січні 2023 року прийом анкет для реєстрації кандидатів на вступ до нового складу Молодіжної ради Сновської територіальної громади при міському голові «Сновська активна молодь» (САМ) 2023-204 років.

ВИРІШИЛИ: оголосити в січні 2023 року прийом анкет для реєстрації кандидатів на вступ до нового складу Молодіжної ради Сновської територіальної громади при міському голові «Сновська активна молодь» (САМ) 2023-204 років.

ГОЛОСУВАЛИ:

 за – 24, проти – 0, утримались – 0.

 

 1. Про призначення дати установчих зборів Молодіжної ради

СЛУХАЛИ: Ольгу Гаврилець, яка запропонувала призначити установчі збори у лютому 2023 року.

ВИРІШИЛИ: інформацію взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ:

 за –24, проти – 0, утримались – 0.

 

5.Різне

СЛУХАЛИ: Ірину Єрмоленко, яка нагадала всім, що регулярне висвітлення діяльності Молодіжної ради САМ  відбувається у соцмережі Фуйсбук за посиланням:  https://www.facebook.com/groups/2787111791521686 .

ВИРІШИЛИ: інформацію взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ:

 за –24, проти – 0, утримались – 0.

 

 Голова  зборів                                                         О.Л.Гаврилець

Секретар зборів                                                      Л.В.Мартиненко