» » » Протокол № 2 постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

Протокол № 2 постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 2

постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики

23 лютого 2021 року                                                                                                      м.Сновськ

 

Присутні: 4 члени комісії (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В.,     Якубовська І.В.)

Відсутні:  2 члени комісії (Бебех Г.І., Остроухов В.М.)

 

В роботі комісії приймали участь:

Кравець Р.В. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету;

Миргородський А.П. – головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту Управління освіти сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради;

Мірошниченко П.Л. ­– перший заступник міського голови;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Хоменко С.М. – директор КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”.

 

Голова засідання: Карпенко В.М.

Секретар засідання: Полюшко А.О.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2021 рік.
 2. Про затвердження Програми розвитку фізичної  культури та спорту по Сновській ТГ на 2021 – 2024 роки.
 3. Про затвердження Програми з оздоровлення та відпочинку дітей Сновської міської ради  на  2021 – 2023 роки.
 4. Про затвердження Програми завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво» на 2021 рік.
 5. Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської ОТГ на 2020-2022  роки.
 6. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги  КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.
 7. Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на ц2021 рік.
 8. Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації.
 9. Про перейменування КУ «Територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  та затвердження Положення в новій редакції.
 10. Про  внесення змін до нормативних документів (актів) Сновської міської ради.
 11. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
 12. Про продовження терміну дії Контракту з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В.
 13. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради» від 24 грудня 2020 року № 6-2/VІІІ.
 14. Про інші питання порядку денного 4-ї сесії.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, повідомила присутніх, що проєкти рішень, які виносяться на 4 сесію міської ради 8 скликання були розміщені на офіційному веб-сайті міської ради та розіслані на електронні скриньки депутатів для ознайомлення. Заперечень та зауважень не надійшло.

 

 1. Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2021 рік.

Слухали: Кравця Р.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, який повідомив присутнім, що з метою системного забезпечення діяльності виконавчого комітету міської ради в 2021 році  пропонується затвердити орієнтовний План роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2021 рік. Ознайомив присутніх із планом.

Вирішили: затвердити орієнтовний План роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2021 рік, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту по Сновській ТГ на 2021 – 2024 роки.

Слухали: Миргородського А.П., головного спеціаліста сектору сім’ї, молоді та спорту Управління освіти сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради, який повідомив присутнім мету запропонованої до розгляду Програми та заплановані заходи та видатки за даною Програмою.

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка повідомила про запропоновані бюджетною комісією зміни до Програми, а саме до пункту 7 «Розбудова спортивної інфраструктури, у тому числі з будівництва та модернізації спортивних споруд, із залученням коштів інвесторів», виклавши п.п. 2 в наступній редакції: «Забезпечення облаштування багатофункціональних спортивних майданчиків з синтетичним покриттям та тренажерним обладнанням для масового користування».

Заперечень не надійшло.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Солодовник П.В., депутат міської ради, запропонував внести зміни до Додатку до Програми «Напрямки діяльності, заходи з реалізації та орієнтовне ресурсне забезпечення Програми розвитку фізичної культури і спорту по Сновській ТГ на 2021-2024 роки», а саме в пункт 6 «Підтримка та розвиток олімпійського та неолімпійського руху», збільшивши фінансування п.п. 3 «Забезпечення матеріального і морального заохочення, запровадження стипендій та інших  виплат спортсменам–чемпіонам, призерам  змагань всеукраїнського та міжнародного рівня та їх тренерам» з 10 до 40 тис. грн. (по 10 тис. грн. щорічно).

Мірошниченко П.Л., перший заступник міського голови, запропонував шляхи збільшення суми фінансування п.п. 3 «Забезпечення матеріального і морального заохочення, запровадження стипендій та інших  виплат спортсменам–чемпіонам, призерам  змагань всеукраїнського та міжнародного рівня та їх тренерам» з 10 до 40 тис. грн. (по 10 тис. грн. щорічно), зменшивши відповідно на 30 тис. грн. планове фінансування пункту 7 «Розбудова спортивної інфраструктури, у тому числі з будівництва та модернізації спортивних споруд, із залученням коштів інвесторів» п.п. 3 «Забезпечення придбання обладнання та інвентарю, спортивного одягу, взуття і аксесуарів загального та спеціального призначення для оснащення спортивних закладів і спортивних споруд», запланувавши 100, 130, 140 та 100 тис. грн. по роках відповідно.

Відбулося обговорення правок до проєкту рішення.

Вирішили: погодити запропоновані правки до проєкту рішення «Про затвердження Програми розвитку фізичної  культури та спорту по Сновській ТГ на 2021 – 2024 роки».

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Вирішили: затвердити Програму розвитку фізичної культури та спорту по Сновській територіальній громаді на 2021 – 2024 роки, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

3. Про затвердження Програми з оздоровлення та відпочинку дітей Сновської міської ради  на  2021 – 2023 роки.

Слухали: Миргородського А.П., головного спеціаліста сектору сім’ї, молоді та спорту Управління освіти сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради, який повідомив, що з метою якісної організації оздоровлення та відпочинку дітей Сновської громади у літній період пропонується затвердити Програму. Зупинився на головних розділах Програми.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму з оздоровлення та відпочинку дітей  Сновської міської ради на  2021 – 2023 роки, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво» на 2021 рік.

Слухали: Мірошниченка П.Л., першого заступника міського голови, який повідомив, що з метою введення в експлуатацію об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с.Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво» пропонується погодити дану Програму. Доповів про сьогоднішній стан справ та проблеми з введенням в експлуатацію Тур’янської амбулаторії.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с.Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво» на 2021 рік, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської ОТГ на 2020-2022 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою підвищення соціального захисту медичних працівників, заохочення їх до праці в громаді та надання більш якісних послуг населенню у медичній сфері, пропонується внести зміни до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської ОТГ на 2020 – 2022 роки. Детально оговорила запропоновані зміни.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що, розглянувши клопотання КНП «Сновський центр ПМД»,  пропонується внести зміни до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки. Детально зупинилася на запропонованих змінах.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2021 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що, розглянувши звернення Сновської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості, пропонується затвердити новий перелік видів громадських робіт, до яких можуть залучатись безробітні, відповідно до чого викласти розділи 4 та 7 Програми в новій редакції.

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, уточнив щодо суми співфінансування з боку міської ради.

Самойлова Н.В. надала роз’яснення.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації.

Слухали: Мірошниченка П.Л., першого заступника міського голови, який повідомив, що даним проєктом рішення надається дозвіл Сновській міській раді на проєктні роботи по об’єкту «Стадіонний комплекс в м. Сновськ Корюківського району Чернігівської області», а саме, виготовлення проєктної документації робочого проєкту «Реконструкція стадіонного комплексу в м. Сновськ Корюківського району Чернігівської області з виділенням черговості: І, ІІ та ІІІ черги».

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: надати дозвіл Сновській міській раді на проєктні роботи по об’єкту «Стадіонний комплекс в м. Сновськ Корюківського району Чернігівської області», погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про перейменування КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та затвердження Положення в новій редакції.

Слухали: Хоменко С.М., директора КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”, яка повідомила, що з метою приведення назви Комунальної установи «Територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних  послуг)»  Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області до назви району та назви міської ради пропонується погодити даний проєкт рішення.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

10. Про  внесення змін до нормативних документів (актів) Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проєкт рішення та надала необхідні роз’яснення.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що за пропозицією Сновського міського голови щодо структури виконавчих органів Сновської міської ради та з метою організації належної роботи міської ради пропонується затвердити Структуру та загальну чисельність Сновської міської ради в новій редакції. Надала детальні роз’яснення щодо змін у структурі. Зробила порівняльний аналіз зі структурами та чисельністю працюючих громад Чернігівської області, у яких чисельність населення орієнтовно однакова зі Сновською ТГ.

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про продовження терміну дії Контракту з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що, розглянувши заяву генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області Куценка М.В., пропонується продовжити термін дії контракту на попередніх умовах з Куценком М.В. на 3 місяці.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

13. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради» від 24 грудня 2020 року № 6-2/VІІІ

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується внести зміни до рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради», а саме: внести зміни до графіку роботи ЦНАПу.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Карпенко В.М., Полюшко А.О., Солодовник П.В., Якубовська І.В.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 4-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного 4-ї сесії, зупинившись на кожному з них.

Зауважень та пропозицій щодо порядку денного немає.

 

 

 

 

 

 

Голова постійної комісії

       

В.КАРПЕНКО

(голова засідання)   (підпис)   (прізвище)
Секретар постійної комісії       А.ПОЛЮШКО
(секретар засідання)   (підпис)   (прізвище)