» » ПРОТОКОЛ 

ПРОТОКОЛ 

-> сесія | 0

                                                         

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

сорок восьмої сесії міської ради VII скликання

від 23 червня 2020 року                    м. Сновськ

Присутні: 19 членів міської ради (18 депутатів міської ради та міський голова).

 Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф.,        Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.

Відсутні: Анопрієнко В.М., Захарченко А.О., Кирилюк О.І., Компанець О.І., Кузьменко О.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.

 

Присутні на засіданні 48-ї сесії VII скликання:

заступники міського голови;

працівники міської ради (виступаючі з питань порядку денного).

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

Питання Доповідач
1. Про встановлення  єдиного податку на території Сновської  міської ради на 2021 рік. Заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Мундурс І.М.
2. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2021 рік. Заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Мундурс І.М.
3. Про встановлення транспортного податку  на території Сновської  міської ради на 2021 рік. Заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Мундурс І.М.
4. Про встановлення  туристичного збору на території Сновської  міської ради на 2021 рік. Заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Мундурс І.М.
5. Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської  міської ради на 2021 рік. Заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Мундурс І.М.
6. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік. Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Никитенко В.В.
7. Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2020 рік. Начальник відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сухобок Т.С.
8. Про внесення змін до назви та змісту Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Сновська ЦРЛ» на 2020-2022  рік. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
9. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради 7 скликання. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
10. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
11. Про визначення проєкту-переможця Громадського бюджету 2020 року та подальше його фінансування. Заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Мундурс І.М.
12. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
13. Про  уточнення назви вулиці в с. Великий Щимель Сновського району. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
14. Про продовження орендних відносин із Сновською райдержадміністрацією. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.
15. Про безоплатну передачу майна комунальної власності  з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.
16. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
17. Про реєстрацію права власності житлових будинків. Провідний спеціаліст юридичного відділу Апецько М.А.
18. Про прийняття в комунальну власність спадщини (житлового будинку) громадянки Таран Ганни Петрівни. Провідний спеціаліст юридичного відділу Апецько М.А.
19.-45. Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Никитенко В.В.
46. Різне.

Депутати Клименко Т.І., Нагорна Т.І. та Пискун В.А. запізнюються на засідання сесії.

Засідання сорок восьмої сесії міської ради сьомого скликання відкриває міський голова Медведьов О.О.,  доповідає про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

Депутат Пискун В.А. з’явився на засідання сесії.

Медведьов О.О., міський голова, пропонує для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Скач В.М., Фориш В.М.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Скач В.М., Фориш В.М.

За це проголосували:

За: 17

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 2

Прийнято.

 

Міський голова Медведьов О.О. пропонує порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про встановлення єдиного податку на території Сновської  міської ради на 2021 рік.
 2. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2021 рік.
 3. Про встановлення транспортного податку на території Сновської  міської ради на 2021 рік.
 4. Про встановлення туристичного збору на території Сновської  міської ради на 2021 рік
 5. Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради на 2021 рік.
 6. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік.
 7. Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2020 рік.
 8. Про внесення змін до назви та змісту Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Сновська ЦРЛ» на 2020-2022 рік.
 9. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради 7 скликання.
 10. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 11. Про визначення проєкту-переможця Громадського бюджету 2020 року та подальше його фінансування.
 12. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.
 13. Про уточнення назви вулиці в с. Великий Щимель Сновського району.
 14. Про продовження орендних відносин із Сновською райдержадміністрацією.
 15. Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД».
 16. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади
 17. Про реєстрацію права власності житлових будинків.
 18. Про прийняття в комунальну власність спадщини (житлового будинку) громадянки Таран Ганни Петрівни.
 19. Блок «Земельні питання».
 20. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Кошова Г.І.,              Малетич М.В., Матвієнко В.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 2 (Клименко Т.І., Нагорна Т.І. – запізнюються на засідання сесії)                           Прийнято.

Медведьов О.О. запитує, чи є пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Пропозицій немає.

Медведьов О.О. зазначає, що у зв’язку з тим, що пропозицій немає, порядок денний, прийнятий «за основу», вважається прийнятим «в цілому».

Медведьов О.О. пропонує затвердити регламент засідання:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь –   до 3 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції –  до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований регламент засідання.

За це проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Кошова Г.І.,              Малетич М.В., Матвієнко В.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 2 (Клименко Т.І., Нагорна Т.І. – запізнюються на засідання сесії)

Прийнято.

 1. Про встановлення єдиного податку на території Сновської міської ради на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено п’ятьма депутатськими комісіями, текст проєкту рішення було розміщено на офіційному сайті міської ради та надіслано депутатам електронною поштою. Довів до відома, що ставки оподаткування не змінювались, тобто залишаються на рівні 2020 року. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про встановлення  єдиного податку на території Сновської  міської ради на 2021 рік» (рішення № 1-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Кошова Г.І.,              Малетич М.В., Матвієнко В.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 2 (Клименко Т.І., Нагорна Т.І. – запізнюються на засідання сесії)

Рішення прийнято.

Депутат Нагорна Т.І. з’явилась на засідання сесії.

 

 1. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено п’ятьма депутатськими комісіями, текст проєкту рішення було розміщено на офіційному сайті міської ради та надіслано депутатам електронною поштою. Довів до відома, що ставки оподаткування не змінювались, тобто залишаються на рівні 2020 року.

Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

У зв’язку з тим, що до проєкту рішення надійшли пропозиції від депутатських комісій, Медведьов О.О. ставить проєкт рішення на голосування «за основу».

Вирішили: прийняти «за основу» проєкт рішення «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2021 рік».

За це проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Кошова Г.І.,              Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Клименко Т.І. – запізнюється на засідання сесії)

Прийнято.

Медведьов О.О., міський голова, повідомив, що на засіданнях комісій міської ради були схвалені зміни до проєкту рішення, а саме: у додатку 1 «Ставки податку» п.1271 «Будівлі сільськогосподарського призначення, лісництва та рибного господарства» встановити ставку оподаткування для фізичних осіб 0,2% (1 зона) та 0,1 % (2 зона).

Ставить запропоновані зміни на голосування.

Вирішили: внести зміни до проєкту рішення, а саме: у додатку 1 «Ставки податку» п.1271 «Будівлі сільськогосподарського призначення, лісництва та рибного господарства» встановити ставку оподаткування для фізичних осіб 0,2% (1 зона) та 0,1 % (2 зона).

За це проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Кошова Г.І.,              Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Клименко Т.І. – запізнюється на засідання сесії)

Прийнято.

Медведьов О.О. ставить на голосування проєкт рішення зі змінами «в цілому»

Вирішили: прийняти рішення «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2021 рік» (рішення № 2-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Кошова Г.І.,              Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Клименко Т.І. – запізнюється на засідання сесії)

Рішення прийнято.

 1. Про встановлення транспортного податку на території Сновської міської ради на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено п’ятьма депутатськими комісіями, текст проєкту рішення було розміщено на офіційному сайті міської ради та надіслано депутатам електронною поштою. Довів до відома, що ставки оподаткування не змінювались, тобто залишаються на рівні 2020 року. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про встановлення транспортного податку  на території Сновської  міської ради на 2021 рік» (рішення № 3-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Кошова Г.І.,              Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Клименко Т.І. – запізнюється на засідання сесії)

Рішення прийнято.

 

Депутат Клименко Т.І. з’явилась на засідання сесії.

 

 1. Про встановлення туристичного збору на території Сновської міської ради на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено п’ятьма депутатськими комісіями, текст проєкту рішення було розміщено на офіційному сайті міської ради та надіслано депутатам електронною поштою. Довів до відома, що ставки оподаткування не змінювались, тобто залишаються на рівні 2020 року. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про встановлення  туристичного збору на території Сновської  міської ради на 2021 рік» (рішення № 4-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено п’ятьма депутатськими комісіями, текст проєкту рішення було розміщено на офіційному сайті міської ради та надіслано депутатам електронною поштою. Довів до відома, що ставки оподаткування не змінювались, тобто залишаються на рівні 2020 року. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської  міської ради на 2021 рік» (рішення № 5-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено п’ятьма депутатськими комісіями, текст проєкту рішення було розміщено на офіційному сайті міської ради та надіслано депутатам електронною поштою. Довів до відома, що ставки оподаткування не змінювались, тобто залишаються на рівні 2020 року. Виступили: Никитенко В.В., головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка звернула увагу присутніх, що порівняно з проєктом рішення минулого року добавлено два цільових призначення до ставок орендної плати за земельні ділянки (додаток 2 до рішення).  В розділ «Землі громадської забудови» було внесено пункт 3.15 «Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови», до розділу «Землі промисловості» було внесено пункт 11.03 «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств».

Вирішили: прийняти рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік» (рішення № 6-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2020 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено трьома депутатськими комісіями, текст проєкту рішення було розміщено на офіційному сайті міської ради та надіслано депутатам електронною поштою. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2020 рік» (рішення № 7-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до назви та змісту Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Сновська ЦРЛ» на 2020-2022 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується внести зміни до Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Сновська ЦРЛ» на 2020-2022 роки, замінивши словосполучення «медичні працівники КНП «Сновська ЦРЛ»» на «медичні працівники Сновської ОТГ» та «КНП «Сновська ЦРЛ»» на «медичні заклади громади» відповідно до змісту в усіх відмінках. Довела до відома, що до розділу 9  «Заходи Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської ОТГ на 2020-2022 роки» пропонується додати п.3 «Встановлення та виплата  одноразової матеріальної допомоги для будівництва, ремонту або реконструкції житла лікарям, які проживають та працюють в сільській місцевості», сума видатків до 100 тис. грн. за пропозицією профільної депутатської комісії.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до назви та змісту Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Сновська ЦРЛ» на 2020-2022  рік» (рішення         № 8-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради 7 скликання.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку зі звільненням з посад членів виконавчого комітету, пропонується внести зміни до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради. Ознайомила присутніх зі змінами.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради 7 скликання» (рішення № 9-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, текст проєкту рішення було розміщено на офіційному сайті міської ради та надіслано депутатам електронною поштою. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень» (рішення № 10-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про визначення проєкту-переможця Громадського бюджету 2020 року та подальше його фінансування.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Мундурс І.М., заступника начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, яка нагадала присутнім, що на початку червня відбулось голосування за проекти Громадського бюджету. Відповідно до результатів пропонується визнати переможцем Громадського бюджету у 2020 році проєкт №0013 «Релакс Хаб для здобувачів освіти Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» – 334 804 грн., 672 голоси. Коротко проінформувала щодо його фінансування.

Вирішили: прийняти рішення «Про визначення проєкту-переможця Громадського бюджету 2020 року та подальше його фінансування» (рішення № 11-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Виблов С.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,                  Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М.,            Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 2 (Булденко Т.А., Рибальченко Л.І.)

Не голосували: 0                             Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин. Зачитала присутнім пояснювальну записку до проєкту рішення (додається).

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”» (рішення № 12-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про уточнення назви вулиці в с. Великий Щимель Сновського району.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, текст проєкту рішення було розміщено на офіційному сайті міської ради та надіслано депутатам електронною поштою. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про  уточнення назви вулиці в с. Великий Щимель Сновського району» (рішення № 13-48/VІІ додається).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про продовження орендних відносин із Сновською райдержадміністрацією.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що згідно Закону України «Про оренду державного та комунального майна»  даним проєктом рішення пропонується включити два потенційні об’єкти до переліку другого типу (це ті об’єкти, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону). Доповіла щодо цих об’єктів та їх місця розташування (частина приміщень за адресою: м. Сновськ, вул. Незалежності, 19). Також пропонується продовжити орендні відносини щодо зазначеного майна із Сновською районною державною адміністрацією терміном на 8 місяців з 01 липня 2020 року по 01 березня 2021 року.

Вирішили: прийняти рішення «Про продовження орендних відносин із Сновською райдержадміністрацією» (рішення № 14-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що пропонується передати на баланс КП «Сновська ЖЕД» установку для прочитски труб та службову квартиру. Доповіла щодо балансової вартості майна.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна комунальної власності  з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД»» (рішення № 15-48/VІІ додається).

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що зазначеним проєктом рішення пропонується надати згоду на безоплатне прийняття та прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Чернігівської області до комунальної власності Сновської міської ради комплекту медичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Тур’я. Повідомила щодо балансової вартості майна.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади» (рішення № 16-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про реєстрацію права власності житлових будинків.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.).

Слухали: Апецько М.А., провідного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що даний проєкт рішення стосується будинків (були визнані безхазяйними), які вже були прийняті в комунальну власність міської ради і для подальшої роботи необхідно їх зареєструвати.

Вирішили: прийняти рішення «Про реєстрацію права власності житлових будинків» (рішення № 17-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (житлового будинку) громадянки Таран Ганни Петрівни.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.).

Слухали: Апецько М.А., провідного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що даний проєкт рішення винесено на розгляд для прийняття в комунальну власність спадщини, а саме житлового будинку, який перебуває  в занедбаному стані, відсутні спадкоємці, право власності не оформлено.

Вирішили: прийняти рішення «Про прийняття в комунальну власність спадщини (житлового будинку) громадянки Таран Ганни Петрівни» (рішення № 18-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Довела до відома, що надійшли звернення громадян щодо надання дозволу на будівництво та обслуговування житлового будинку, для ведення особистого селянського господарства і для індивідуального садівництва. Запитала, чи є необхідність зачитувати прізвища та місцезнаходження ділянок.     

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 19-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Зазначила, що надійшла одна заява для ведення городництва.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам» (рішення № 20-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Зазначила, що дані дозволи на розроблення технічних документацій пропонується надати людям, які успадкували паї.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі(на місцевості)» (рішення № 21-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Довела до відома, що даний проєкт рішення не стосується оформлення земельних ділянок під об’єктами нерухомості, що належать ОТГ в с.Н.Млини.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради» (рішення № 22-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що знаходяться в оренді Короля О.В.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Повідомила, що      Король О.В. бажає поділити об’єкти нерухомості і земельну ділянку.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що знаходяться в оренді Короля О.В.» (рішення № 23-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Повідомила, що   ТОВ «Гетьманське» просить надати дозвіл на розроблення технічної документації для оформлення права користування земельними ділянками (проектні польові дороги) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться за межами населених пунктів с.Сновське та с.Чепелів.

Виступили: Пискун В.А., депутат міської ради, який заявив про конфлікт інтересів та про те, що участі в голосуванні не братиме.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 24-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Пискун В.А. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення (стосується заяв для будівництва та обслуговування житлового будинку).

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 25-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення (стосується заяв для будівництва та обслуговування житлового будинку).

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам» (рішення № 26-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

          

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Повідомила, що даний проєкт рішення стосується успадкованих паїв.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 27-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Зазначила, що надійшли заяви для ведення особистого селянського господарства (90 проєктів) та для будівництва і обслуговування житлового будинку (1 проєкт).

Виступили: Сікач В.М., депутат міської ради, який заявив про конфлікт інтересів та про те, що участі в голосуванні не братиме.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 28-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Сікач В.М. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Гончаренка О.М.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Повідомила, що даним проєктом рішення пропонується затвердити проєкт землеустрою та змінити цільове призначення земельної ділянки, що знаходиться в приватній власності Гончаренка Олександра Миколайовича, з «для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який заявив про конфлікт інтересів та про те, що участі в голосуванні не братиме.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Гончаренка О.М.» (рішення № 29-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Аникієнко Л.П.,   Безручко Л.І.,   Булденко М.Ф.,  Булденко Т.А.,  Виблов С.А.,  Клименко Т.І.,   Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Медведьов О.О. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 1. Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення (стосується земельних ділянок під житловими будинками).

Вирішили: прийняти рішення «Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам» (рішення № 30-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення (стосується земельних ділянок під житловими будинками).

Вирішили: прийняти рішення «Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам» (рішення № 31-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Рудику Д.П.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Повідомила, що громадянин Рудик Д.П. придбав в с.Н.Боровичі нежитлову будівлю, просить в оренду відповідну земельну ділянку.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Рудику Д.П.» (рішення № 32-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Комісаренку А.Ф.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Повідомила, що громадян Комісаренко А.Ф. придбав в с.Займище нежитлову будівлю, просить в оренду відповідну земельну ділянку.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Комісаренку А.Ф.» (рішення № 33-48/VІІ додається).

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про передачу на утримання, догляд та використання земельних ділянок, що входять до складу спадкового майна за межами населеного пункту с.Нові Боровичі.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Довела до відома, що від ПСП «Ватутіна» надійшла заява щодо надання в оренду неуспадкованих паїв.

Вирішили: прийняти рішення «Про передачу на утримання, догляд та використання земельних ділянок,  що входять до складу спадкового майна за межами населеного пункту с.Нові Боровичі» (рішення № 34-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про дострокове припинення права користування земельною ділянкою ПСП ім.Ватутіна.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Довела до відома, що від ПСП «Ватутіна» надійшла заява щодо припинення оренди земельної ділянки за межами населеного пункту с.Гірськ.

Вирішили: прийняти рішення «Про дострокове припинення права користування земельною ділянкою ПСП ім.Ватутіна» (рішення № 35-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Виступили: Безручко Л.І., депутат міської ради,  яка заявила про конфлікт інтересів та про те, що участі в голосуванні не братиме.

Вирішили: прийняти рішення «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 36-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Безручко Л.І.- конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішень Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Довела до відома щодо виявлення технічних помилок в рішеннях. Детально ознайомила зі змінами.

Виступили: Сікач В.М., депутат міської ради,  який заявив про конфлікт інтересів та про те, що участі в голосуванні не братиме.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішень Сновської міської ради» (рішення № 37-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1(Сікач В.М. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 1. Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 28.10.2019 року укладеного з гр.Павленко О.В. та Пинчук В.І.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Повідомила щодо необхідності внесення змін до Договору оренди у зв’язку з переходом права власності на нерухомість (Павленко О.В. стала власником цілого будинку).

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 28.10.2019 року укладеного з гр.Павленко О.В. та Пинчук В.І.» (рішення № 38-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про прийняття земельних ділянок з державної власності у комунальну власність.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Доповіла щодо передачі  з державної власності чотирьох земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Вирішили: прийняти рішення «Про прийняття земельних ділянок з державної власності у комунальну власність» (рішення № 39-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,    Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про обмін земельними ділянками.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Доповіла про розгляд колективної заяви громадян с.Щокоть щодо необхідності виділення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби. Повідомила про наявність згоди директора ТОВ «Щорсагроімпульс» на обмін рівноцінними земельними ділянками.

Вирішили: прийняти рішення «Про обмін земельними ділянками» (рішення № 40-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,      Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про припинення права власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Повідомила, що у зв’язку з розглядом заяви Кривошей Л.О. про добровільну відмову від права власності на земельну ділянку пропонується припинити право власності на земельну ділянку  та  прийняти її у комунальну власність територіальної громади.

Вирішили: прийняти рішення «Про припинення права власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства» (рішення № 41-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,   Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про продаж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Маклюку А.М. та Маклюк А.В.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Довела до відома, що розглянувши експертну грошову оцінку і враховуючи згоду на збільшення ціни продажу земельної ділянки,  пропонується продати земельну ділянку Маклюку А.М. та Маклюк А.В. Доповіла щодо ціни продажу (20 тис. грн.) та місця розташування ділянки.

Вирішили: прийняти рішення «Про продаж земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Сновської міської ради, Маклюку А.М. та Маклюк А.В.» (рішення № 42-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,   Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

  

 1. Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади» (рішення № 43-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Зазначила, що відмова у зв’язку з тим, що земельні ділянки, на які претендують заявники,  вже знаходяться у користуванні інших громадян.

Вирішили: прийняти рішення «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам» (рішення № 44-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,           Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 28.02.2019 року (32 сесія 7 скликання) №50-32/VII «Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» (зі змінами).

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Довела до відома, що до переліку включається ділянка за межами с.Гірськ, від якої відмовилось ПСП ім.Ватутіна, і ділянка за межами с.Кучинівка.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 28.02.2019 року  (32 сесія 7 скликання) № 50-32/VII «Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» (зі змінами)» (рішення № 45-48/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Виблов С.А., Клименко Т.І.,   Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Сікач В.М., Смоляк В.М.,   Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Різне.
 2. Про оновлення електронної пошти депутатів.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зазначила, що на електронну пошту депутатів надсилаються листи, проєкти рішень тощо та звернулась до депутатів з проханням надати діючі електронні пошти для більш ефективної взаємодії та спілкування (особливо під час карантину).

 

 

Міський голова О.МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)
Секретар міської ради Н.САМОЙЛОВА
(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)

МП