» » » Протокол № 3 засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Протокол № 3 засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 3

засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

22 грудня 2020 року                                                                                                       м.Сновськ

 

Присутні: 5 членів комісії  (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

Відсутні: 2 члени комісії (Божок Г.Н., Матвієнко В.І.)

 

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Добненко Н.М. – начальник відділу культури і туризму;

Коваленко О.І. – начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту;

Кононенко А.О. – головний спеціаліст  відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці;

Кравець Р.В. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету;

Мірошниченко П.Л. – перший заступник міського голови;

Савченко Л.Г.– начальник фінансового відділу;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Силенок С.В. – заступник міського голови;

Сухобок Т.С. –  начальник відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю.

 

Голова засідання: Добненко Н.М.

Секретар засідання: Гукун Г.М.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження Регламенту Сновської міської ради VIІІ скликання.
 1. Про затвердження Програми «Дитяче харчування» на 2021-2023 р.р.
 1. Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення  культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2021 – 2026 роки.
 2. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2021 рік.
 3. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на території Сновської міської ради на 2021-2022 роки.
 4. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської територіальної громади на 2021-2023 роки.
 5. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2021 рік.
 6. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2021 рік.
 7. Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік.
 8. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2021 рік».
 9. Про затвердження  Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи на 2021 рік.
 10. Про затвердження Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
 11. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2021 рік.
 12. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2021-2022 роки.
 13. Про затвердження Програми управління майном комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області на 2021-2023 роки.
 14. Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2021-2025 роки.
 15. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів  Сновської  міської територіальної громади  на 2021 рік.
 16. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 18.02.2020р. № 5-45/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
 17. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.
 18. Про  бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік.
 19. Про інші питання порядку денного 2-ї сесії (І пленарне засідання).

 

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до п. 2.12 Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 27.11.2020 № 5-1/VІІІ, у разі відсутності голови постійної комісії його обов’язки виконує заступник голови комісії. Отже, сьогодні головою засідання є Добненко Н.М.

 

 1. Про затвердження Регламенту Сновської міської ради VIІІ скликання.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка детально ознайомила з Регламентом Сновської міської ради. Окремо зупинилася на правках до Регламенту, які були запропоновані та внесені гуманітарною комісією.

Відбулося обговорення проєкту Регламенту.

Виступили: Терещенко Л.О., депутат міської ради,  яка запропонувала внести правку до проєкту Регламенту, а саме: п.1 статті 6, викласти в такій редакції: «У випадках, передбачених чинним законодавством, за рішенням ради можуть проводитися закриті засідання ради для розгляду конкретно визначених питань».

Відбулося обговорення правки.

Вирішили: внести зміни до проєкту Регламенту, а саме: п.1 статті 6, викласти в такій редакції: «У випадках, передбачених чинним законодавством, за рішенням ради можуть проводитися закриті засідання ради для розгляду конкретно визначених питань».

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

Вирішили: затвердити Регламент Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області VIІІ скликання, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми «Дитяче харчування» на 2021-2023 р.р.

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка  повідомила мету Програми, ознайомила з запланованою сумою коштів та оголосила перелік категорій сімей, діти з яких звільняються від оплати за харчування.

Виступили: Добненко Н.М., депутат міської ради, зауважила, щодо  великої кількості пільгових категорій та значної суми з бюджету міської територіальної громади.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму «Дитяче харчування» із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку закладів освіти Сновської міської ради на 2021-2023 роки, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2021 – 2026 роки.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила мету Програми та детально ознайомила з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення  культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2021 – 2026 роки, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 4 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 1 (Симонок С.О.)

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2021 рік.

Слухали: Силенка С.В., заступника міського голови, який повідомив мету Програми, пояснив організацію робіт з благоустрою та ознайомив з сумами коштів по основним напрямкам робіт  з благоустрою.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму з благоустрою  Сновської міської ради на 2021 рік та обсяги бюджетних вкладень по основним напрямкам Програми  з благоустрою Сновської міської ради на І-ІV квартал 2021 року, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на території Сновської міської ради на 2021-2022 роки.

Слухали: Силенка С.В., заступника міського голови, який повідомив мету Програми та детально ознайомив з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму охорони навколишнього природного середовища на території Сновської міської ради на 2021 – 2022 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Слухали: Мірошниченка П.Л., заступника міського голови, який повідомив мету Програми, ознайомив з запланованою сумою коштів та умовами надання житла лікарям.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму забезпечення житлом лікарів Сновської територіальної громади на 2021-2023 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2021 рік.

Слухали: Мірошниченка П.Л., першого заступника міського голови, який повідомив мету Програми, ознайомив з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2021 рік, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2021 рік.

Слухали: Мірошниченка П.Л., першого заступника міського голови, який повідомив мету Програми, ознайомив з запланованою сумою коштів та з розрахунком відшкодування витрат.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2021 рік, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік.

Слухали: Мірошниченка П.Л., першого заступника міського голови, який повідомив мету Програми, ознайомив з запланованою сумою коштів та з розрахунком відшкодування витрат.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2021 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила мету Програми, ознайомила з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2021 рік», погодити проєкт рішення  та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2021 рік.

Слухали: Кравця Р.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, який повідомив мету Програми, ознайомив з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної підготовки  та оборонної роботи на 2021 рік, погодити проєкт рішення  та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Слухали: Кравця Р.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, який  повідомив мету Програми та ознайомив з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської ради Чернігівської області на 2021-2023 роки, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2021 рік.

Слухали: Сухобок Т.С., начальника відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю, яка повідомила мету Програми, ознайомила з запланованими сумами коштів з місцевого бюджету та з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України  на  випадок безробіття для фінансування даної програми.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму організації та проведення громадських робіт на 2021 рік, погодити проєкт рішення  та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2021-2022 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка  повідомила мету Програми та ознайомила з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2021-2022 рік, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми управління майном комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області на 2021-2023 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка  повідомила мету Програми, ознайомила з запланованою сумою коштів та напрямками використання.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму управління майном комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області на 2021-2023 роки, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2021-2025 роки.

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці, яка повідомила мету Програми та ознайомила з запланованою сумою коштів.

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, доповіла, що гуманітарна комісія ініціювала внести наступні правки до проєкту рішення: змінити загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, запланувавши по 30 тис. грн. щорічно.

Відбулося обговорення запропонованих правок до проєкту рішення, вирішили не підтримувати та не виносити на голосування запропоновані правки.

Вирішили: затвердити Програму юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2021-2025 роки, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів Сновської міської територіальної громади  на 2021 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила мету Програми та ознайомила з запланованою сумою коштів.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Програму фінансової підтримки діяльності організації ветеранів   Сновської  міської територіальної громади  Корюківського району на 2021 рік, погодити проєкт рішення  та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 18.02.2020р. № 5-45/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка повідомила, що проєкт рішення приймається у зв’язку з економією коштів, яка утворилася, внаслідок завершення робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі Сновської ЗОШ №2 I-III ст.», фінансування якого здійснювалося за  рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився станом на 01 січня 2020 року.

Вирішили: погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин. Зачитала присутнім пояснювальну записку (додається).

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік.

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин. Зачитала присутнім пояснювальну записку (додається).

Вирішили: погодити проєкт рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Симонок С.О., Терещенко Л.О.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 2-ї сесії (І пленарне засідання).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного 2-ї сесії (І пленарне засідання), зупинившись на кожному з них.

Зауважень та пропозицій щодо порядку денного немає.

 

 

 

 

Проєкти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

 

 

Заступник

голови постійної комісії

       

Н.ДОБНЕНКО

(голова засідання)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар постійної комісії

       

Г.ГУКУН

(секретар засідання)   (підпис)   (прізвище)