» » » Протокол № 4 засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

Протокол № 4 засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Протокол № 4

засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

29 грудня 2020 року                                                                                                            м.Сновськ

 

Присутні: 6 членів комісії  (Виблов С.А., Головач О.І., Данилова Л.О., Єфименко Н.Ю.,         Сергійко В.А.)

Відсутні: 1 член комісії (Анопрієнко В.М.)

 

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Кошова Г.І. – начальник КП «Сновська ЖЕД»;

Мірошниченко П.Л. – перший заступник міського голови;

Савченко Л.Г.– начальник фінансового відділу;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 

Голова засідання: Виблов С.А.

Секретар засідання: Єфименко Н.Ю.

 

Порядок денний:

  1. Про затвердження Статуту КП «Сновська ЖЕД» Сновської міської ради в новій редакції.
  2. Про інші питання порядку денного 2-ї сесії (ІІ пленарне засідання).

 

Самойлова Н.В., секретар міської ради, повідомила присутніх, що проєкти рішень, які виносяться на 2 сесію (ІІ пленарне засідання) були розміщені на офіційному веб-сайті міської ради та розіслані на електронні скриньки депутатів для ознайомлення.  Заперечень та зауважень не надійшло.

 

  1. Про затвердження Статуту КП «Сновська ЖЕД» Сновської міської ради в новій редакції.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка повідомила, що відповідно до клопотання  комунального підприємства «Сновська ЖЕД» Сновської міської ради пропонується внести зміни до Статуту КП «Сновська ЖЕД», пов’язані з перейменуванням району.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: затвердити Статут КП «Сновська ЖЕД» Сновської  міської ради в новій редакції, погодити проєкт рішення та рекомендувати прийняти на сесії (проєкт рішення додається).

Голосували:

за: 5 (Виблов С.А., Головач О.І., Данилова Л.О., Єфименко Н.Ю., Сергійко В.А.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 

  1. Про інші питання порядку денного 2-ї сесії (ІІ пленарне засідання).

Слухали: Самойлову Н.В. секретаря Сновської міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного 2-ї сесії (ІІ пленарне засідання), зупинившись на кожному з них.

Інформація прийнята до відома. Зауважень та пропозицій щодо порядку денного немає.

Виступили: Данилова Л.О., депутат міської ради, запропонувала для розгляду такі  пропозиції:

  1. Зменшити складову заробітної плати працівників Сновської міської ради, а саме преміальний фонд на користь потреб лікарні.
  2. Прискорити процес введення в дію нового рентгенапарату.
  3. Про можливість навчання студентів у медичних вузах за кошти громади.

Медведьов О.О., міський голова, надав роз’яснення щодо зазначених питань, а саме:

Окремого преміального фонду заробітної плати не існує, є фонд заробітної плати, розрахований відповідно до потреб та можливостей бюджету. Заробітна плата – є захищеною статтею бюджету. Працівники міськради долучалися до збору коштів для потреб лікарні, зокрема перераховували свій одноденний заробіток. Щомісячно виділяються кошти з бюджету громади на утримання закладів охорони здоров’я. З жовтня місяця виділяються кошти для преміювання медпрацівників, які працюють безпосередньо з хворими на  гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Рентгенапарат придбаний міською радою та повністю оплачений, керівництво КНП «Сновської ЦРЛ» для введення в дію апарату наразі узгоджує питання щодо отримання ліцензії у Державній інспекції ядерного регулювання України на право провадження діяльності – використання джерел іонізуючого випромінювання.

Залучення медичних працівників для роботи у Сновській територіальній громаді підтримується Програмою забезпечення житлом лікарів Сновської територіальної громади та Програмою місцевих стимулів для медичних працівників. За першою Програмою вже придбано та передано дві квартири лікарям. За другою Програмою виплачуються стимулюючі доплати лікарям, які приходять працювати в медичні заклади громади. Більш детально з Програмами можна ознайомитися на сайті міської ради. Якщо знайдуться бажаючі абітурієнти навчатися за кошти громади  з обов’язковим відпрацюванням на території Сновщини, можемо розробити та ввести в дію і Програму навчання студентів.

 

 

 

 

Голова постійної комісії

       

С.ВИБЛОВ

(голова засідання)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар постійної комісії

       

Н.ЄФИМЕНКО

(секретар засідання)   (підпис)   (прізвище)