» » Протокол

Протокол

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

п’ятдесятої сесії міської ради VII скликання

від 28 серпня 2020 року                                                                                                м. Сновськ

 

Присутні: 16 членів міської ради (15 депутатів міської ради та міський голова).

 

Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І.,   Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С.,            Тютюнник П.О.

Відсутні: Аникієнко Л.П., Виблов С.А., Захарченко А.О., Кирилюк О.І., Компанець О.І., Кузьменко О.В., Омельяненко Н.В., Пискун В.А., Сікач В.М., Смоляк В.М., Фориш В.М.

 

Присутні на засіданні 50-ї сесії VII скликання:

заступники міського голови;

працівники міської ради (виступаючі з питань порядку денного).

 

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

Питання Доповідач
1. Про затвердження Положення про Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту в новій редакції та про кадрові рішення.

 

Секретар міської ради Самойлова Н.В.
2. Про затвердження Положень структурних підрозділів міської ради в новій редакції.

 

Секретар міської ради Самойлова Н.В.
3. Про затвердження  Програми покращення матеріально-технічного забезпечення заходів з  охорони та облаштування державного кордону України на території Сновської міської ради на 2020-2021 роки.

 

Секретар міської ради Самойлова Н.В.
4. Про внесення змін до Програми підтримки  та розвитку вторинної медичної допомоги у Сновському районі на період 2020 -2022 роки.

 

Секретар міської ради Самойлова Н.В.

5. Про внесення змін до рішення 41 сесії 7 скликання № 6-41/VІІ «Про затвердження «Програми антикорупційних заходів у Сновській міській раді»». Головний спеціаліст юридичного відділу Кононенко А.О.
6. Про внесення змін до рішення 19 сесії 7 скликання від 23.03.2018 року № ­­­1-19/VII «Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області». Головний спеціаліст юридичного відділу Кононенко А.О.
7. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
8. Про внесення змін до рішення сесії  міської ради від 23.06.2020р. № 11-48/VII ,,Про визначення проєкту – переможця  Громадського бюджету 2020 року та подальше його фінансування”. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
9. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
10. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на території Сновської міської ради. Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Гукун Г.М.
11. Про ліквідацію Сновської міської виборчої комісії Сновського району Чернігівської області. Головний спеціаліст юридичного відділу Кононенко А.О.
12. Про створення належних умов для роботи виборчих комісій. Начальник відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Аникієнко О.А.
13. Про затвердження Переліку першого типу об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні. Начальник відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Аникієнко О.А.
14. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ». Начальник відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Аникієнко О.А.
15. Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату. Начальник відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Аникієнко О.А.
16. Про внесення змін до рішення 48 сесії міської ради 7 скликання «Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади» від 23 червня 2020 року № ­­­16-48/VII. Начальник відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Аникієнко О.А.
17. Про списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади. Начальник відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Аникієнко О.А.
18.-41. Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Никитенко В.В.
42. Різне.  

 

Засідання п’ятдесятої сесії міської ради сьомого скликання відкриває міський голова Медведьов О.О.,  доповідає про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

 

Медведьов О.О., міський голова, зазначив, що завтра, 29 серпня Україна відзначає День пам’яті захисників, як загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та запропонував віддати шану загиблим героям України хвилиною мовчання.

Хвилина мовчання.

 

Медведьов О.О., міський голова, пропонує для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Булденко Т.А., Кошова Г.І.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Булденко Т.А., Кошова Г.І.

За це проголосували:                                       

За: 16

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Міський голова Медведьов О.О. пропонує порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про затвердження Положення про Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту в новій редакції та про кадрові рішення.
 2. Про затвердження Положень структурних підрозділів міської ради в новій редакції.
 3. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення заходів з  охорони та облаштування державного кордону України на території Сновської міської ради на 2020-2021 роки.
 4. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги у Сновському районі на період 2020 -2022 роки.
 5. Про внесення змін до рішення 41 сесії 7 скликання №6-41/VІІ «Про затвердження «Програми антикорупційних заходів у Сновській міській раді»».
 6. Про внесення змін до рішення 19 сесії 7 скликання від 23.03.2018 року № ­­­1-19/VII «Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області».
 7. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 8. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23.06.2020р. № 11-48/VII ,,Про визначення проєкту – переможця  Громадського бюджету 2020 року та подальше його фінансування”.
 9. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.
 10. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на території Сновської міської ради.
 11. Про ліквідацію Сновської міської виборчої комісії Сновського району Чернігівської області.
 12. Про створення належних умов для роботи виборчих комісій.
 13. Про затвердження Переліку першого типу об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.
 14. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ».
 15. Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату.
 16. Про внесення змін до рішення 48 сесії міської ради 7 скликання «Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади» від 23 червня 2020 року № ­­­16-48/VII.
 17. Про списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 18. Блок «Земельні питання».
 19. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запитує, чи є пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Пропозицій немає.

Медведьов О.О. зазначає, що у зв’язку з тим, що пропозицій немає, порядок денний, прийнятий «за основу», вважається прийнятим «в цілому».

 

Медведьов О.О. пропонує затвердити регламент засідання:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь –   до 3 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції –  до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований регламент засідання.

За це проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Булденко  М.Ф., депутат міської ради, вийшов із зали засідань.

 

 1. Про затвердження Положення про Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту в новій редакції та про кадрові рішення.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Положення про Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту в новій редакції та про кадрові рішення» (рішення № 1-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 15 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І.,  Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Булденко М.Ф. – вийшов із зали засідань)

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Положень структурних підрозділів міської ради в новій редакції.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується затвердити Положення структурних підрозділів міської ради в новій редакції відповідно до рішення сесії міської ради від 15.05.2020 року, яким перейменовувались три відділи міської ради.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Положень структурних підрозділів міської ради в новій редакції» (рішення № 2-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 15 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І.,  Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Булденко М.Ф. – вийшов із зали засідань)

Рішення прийнято.

 

Булденко  М.Ф., депутат міської ради, повернувся до зали засідань.

 

 1. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення заходів з охорони та облаштування державного кордону України на території Сновської міської ради на 2020-2021 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження  Програми покращення матеріально-технічного забезпечення заходів з  охорони та облаштування державного кордону України на території Сновської міської ради на 2020-2021 роки» (рішення № 3-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги у Сновському районі на період 2020 -2022 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено трьома депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Програми підтримки  та розвитку вторинної медичної допомоги у Сновському районі на період 2020 -2022 роки» (рішення № 4-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення 41 сесії 7 скликання №6-41/VІІ «Про затвердження «Програми антикорупційних заходів у Сновській міській раді»».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що Програма антикорупційних заходів у Сновській міській раді була прийнята депутатами минулого року. Довела до відома, що відповідно до законодавства за корупцію повинна відповідати визначена особа, а в прийнятій програмі значиться юридичний відділ. Повідомила, що відповідальною особою пропонується зазначити головного спеціаліста юридичного відділу Кононенко А.О.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення 41 сесії 7 скликання № 6-41/VІІ «Про затвердження «Програми антикорупційних заходів у Сновській міській раді»» (рішення № 5-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення 19 сесії 7 скликання від 23.03.2018 року № ­­­1-19/VII «Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що зміни пропонується внести до складу комісії з питань розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території населених пунктів Сновської міської ради. Ознайомила з новим складом комісії.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення 19 сесії 7 скликання від 23.03.2018 року № ­­­1-19/VII «Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області»» (рішення № 6-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, таблиця з розподілом коштів є на руках у депутатів. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень» (рішення № 7-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23.06.2020р. № 11-48/VII ,,Про визначення проєкту – переможця Громадського бюджету 2020 року та подальше його фінансування”.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка повідомила, що необхідність внесення змін виникла в процесі використання коштів на реалізацію проєкту-переможця Громадського бюджету 2020 року. Роз’яснила, що в рішенні були прописані конкретні суми на видатки поточного характеру та капітальні видатки, наразі виникла необхідність  внести зміни до цього розподілу, а саме: збільшити поточні видатки на 79886 грн. та зменшити видатки капітального характеру, загальна сума фінансування проєкту залишається незмінною.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення сесії  міської ради від 23.06.2020р. № 11-48/VII «Про визначення проєкту – переможця  Громадського бюджету 2020 року та подальше його фінансування»» (рішення № 8-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин. Зачитала присутнім пояснювальну записку (додається).

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.» (рішення № 9-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на території Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Гукун Г.М., начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, яка повідомила, що пропонується прийняти рішення про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, яка враховується проєктними організаціями при підготовці проєктів по будівництву. Вона розраховується із середньої заробітної плати в будівництві по країні за минулий рік та індексу споживчих цін на поточний рік. Доповіла, що запропонований розмір – 9954,78 грн.

Вирішили: прийняти рішення «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на території Сновської міської ради» (рішення № 10-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про ліквідацію Сновської міської виборчої комісії Сновського району Чернігівської області.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що даним проєктом рішення ліквідовується Сновська виборча комісія Сновського району, оскільки вже утворена нова виборча комісія (Корюківського району) згідно чинного законодавства та зареєстрована у державного реєстратора.

Вирішили: прийняти рішення «Про ліквідацію Сновської міської виборчої комісії Сновського району Чернігівської області» (рішення № 11-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 

 

 1. Про створення належних умов для роботи виборчих комісій.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Аникієнко О.А., начальника відділу  житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що з метою забезпечення належних умов роботи виборчих комісій пропонується надати дозвіл орендодавцям, балансоутримувачам майна на передачу в оренду нерухомого майна без проведення аукціону під розміщення виборчих комісій для проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Вирішили: прийняти рішення «Про створення належних умов для роботи виборчих комісій» (рішення № 12-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Переліку першого типу об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Аникієнко О.А., начальника відділу  житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що з метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна та майнових відносин між орендодавцями та орендарями щодо господарського використання майна, що перебуває в комунальній власності об’єднаної територіальної громади, пропонується затвердити Перелік першого типу об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади  (згідно додатків), що підлягають передачі в оренду на аукціоні. Зупинилася на додатках до проєкту рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Переліку першого типу об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні» (рішення № 13-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»» (рішення № 14-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату» (рішення № 15-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І.,   Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення 48 сесії міської ради 7 скликання «Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади» від 23 червня 2020 року № ­­­16-48/VII.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення 48 сесії міської ради 7 скликання «Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади» від 23 червня 2020 року № ­­­16-48/VII» (рішення № 16-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Аникієнко О.А., начальника відділу  житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що згідно клопотання начальника відділу господарського забезпечення міської ради пропонується списати майно, яке було прийнято на баланс від  колишніх сільських рад. Довела до відома, що майно застаріле та непридатне до використання, тому його пропонується списати. Наявний акт обстеження (технічний висновок) про непридатність обладнання (приладів) до експлуатації. Таблиця з переліком майна є на руках у депутатів.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення 48 сесії міської ради 7 скликання «Про списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади» (рішення № 17-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Повідомила, що даний проєкт рішення стосується земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку та для ведення особистого селянського господарства.

Виступили: Безручко Л.І., депутат міської ради, яка заявила про конфлікт інтересів по даному питанню та про те, що участі в голосуванні не братиме.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 18-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 15 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І.,  Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Безручко Л.І. –  конфлікт інтересів)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Довела до відома, що даний проєкт рішення стосується однієї ділянки для городництва та шести для сінокосіння та випасання худоби.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок в оренду громадянам» (рішення № 19-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості).

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Повідомила, що даний проєкт рішення стосується успадкованих паїв.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 20-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПСП ім.Ватутіна.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПСП  ім.Ватутіна» (рішення № 21-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення. Повідомила, що проєкт рішення стосується земельних ділянок під житловими будинками громадян.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 22-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.  Повідомила, що проєкт рішення стосується земельних ділянок під житловими будинками.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам» (рішення № 23-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

   

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенку В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 24-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Виступили: Безручко Л.І., депутат міської ради, яка повідомила, що не приймає участі в голосуванні по п.п. 1.81 у зв’язку з конфліктом інтересів.

Клименко Т.І., депутат міської ради, яка повідомила, що не приймає участі в голосуванні по п.п. 1.40 у зв’язку з конфліктом інтересів.

Тютюнник П.О., депутат міської ради, яка повідомив, що не приймає участі в голосуванні по п.п. 1.62 у зв’язку з конфліктом інтересів.

Анопрієнко В.М., депутат міської ради, яка повідомив, що не приймає участі в голосуванні по п.п. 1.49, 1.50, 1.51 у зв’язку з конфліктом інтересів.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно  у власність громадянам» (рішення № 25-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували (крім п.п. 1.40, 1.49, 1.50, 1.51, 1.62, 1.81):

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

За п.п.1.40 рішення проголосували:

За: 15 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Клименко Т.І.- конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

За п.п.1.49, 1.50, 1.51 рішення проголосували:

За: 15 (Медведьов О.О., Безручко Л.І.,  Булденко М.Ф.,  Булденко Т.А., Клименко Т.І. Кошова Г.І.,  Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Анопрієнко В.М. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

За п.п.1.62 рішення проголосували:

За: 15 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І. Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Тютюнник П.О. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

За п.п.1.81 рішення проголосували:

За: 15 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І. Кошова Г.І.,  Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Безручко Л.І. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Сенченку М.І. та Артем’єву О.М.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.  Повідомила, що даний проєкт рішення стосується земельної ділянки під нерухомістю для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Сенченку М.І. та Артем’єву О.М.» (рішення № 26-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду ПВТП «ЯНА».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.  Повідомила, що даний проєкт рішення стосується земельної ділянки під нерухомістю для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду ПВТП «ЯНА»» (рішення № 27-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.  Повідомила, що даний проєкт рішення стосується невитребуваних паїв за межами населеного пункту с.Суничне.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду» (рішення № 28-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Релігійної організації «Чернігівське ООЦ ЄХБ».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.  Повідомила, що даним проєктом рішення пропонується змінити цільове призначення з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі для комерційного використання» на «для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій». Земельна ділянка знаходиться в приватній власності.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Релігійної організації «Чернігівське ООЦ ЄХБ»» (рішення № 29-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Яковець Г.К.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.  Повідомила, що дана земельна ділянка знаходиться в приватній власності. Пропонується змінити цільове призначення з «для розміщення та обслуговування магазину» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Яковець Г.К.» (рішення № 30-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки яка перебуває у користуванні Короля О.В. та надання йому в оренду земельних ділянок.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка зачитала та прокоментувала проєкт рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки яка перебуває у користуванні Короля О.В. та надання йому в оренду земельних ділянок» (рішення № 31-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.  Довела до відома, що проєкт рішення стосується земельних ділянок під житловими будинками.

Вирішили: прийняти рішення «Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам» (рішення № 32-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.  Довела до відома, що проєкт рішення стосується земельних ділянок під житловими будинками.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам» (рішення № 33-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.  Повідомила, що даним проєктом рішення пропонується припинити право користування  ПСП «ЯНА ПЛЮС» невитребуваними земельними ділянками (паями) за межами населеного пункту с.Петрівка.

Вирішили: прийняти рішення «Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі» (рішення № 34-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання в оренду земельних ділянок (не витребуваних паїв) ПСП «НИВА-ІМПУЛЬС».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.  Повідомила, що даним проєктом рішення пропонується надати в оренду земельні ділянки ПСП «НИВА-ІМПУЛЬС» (ті, від яких відмовилось ПСП «ЯНА ПЛЮС»  попереднім рішенням).

Вирішили: прийняти рішення «Про надання в оренду земельних ділянок (не витребуваних паїв)  ПСП «НИВА-ІМПУЛЬС» (рішення № 35-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О..)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 36-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.  Повідомила, що даним проєктом рішення пропонується продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки громадянину Волкову П.В.

Вирішили: прийняти рішення «Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки» (рішення № 37-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Гаха І.О.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.  Повідомила, що Гах І.О. має намір викупити земельну ділянку, на якій розташований магазин, що знаходиться  у його приватній власності.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Гаха І.О.» (рішення № 38-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади» (рішення № 39-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка повідомила, що земельні ділянки, які бажають взяти громадяни, знаходяться в оренді, тому відведення земельних ділянок у власність громадян неможливе.

Вирішили: прийняти рішення «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам» (рішення № 40-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с.Замище.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с.Замище» (рішення № 41-50/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко М.Ф., Булденко Т.А., Клименко Т.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Скідан С.С., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Різне.
 2. Про проведення 50-ї ювілейної сесії.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який привітав депутатів з 50-ю, ювілейною, сесією, подякував кожному депутату за активну позицію,  особистий внесок у розбудову нашої громади.

 

 

 1. Про подальшу долю Сновської районної ради.

Слухали: Самусенка О.П., депутата міської ради, який поцікавився долею Сновської районної ради.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, надав інформацію, що у зв’язку з новим адміністративним поділом України після виборів 25 жовтня 2020 року буде працювати Корюківська районна рада, відповідно Сновська районна рада припинить своє існування.

 

 

 

 

 

 

Міський голова       О.МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар міської ради

       

Н.САМОЙЛОВА

(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)

 

 

МП