» » ПРОТОКОЛ четвертої сесії міської ради VIIІ скликання

ПРОТОКОЛ четвертої сесії міської ради VIIІ скликання

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

четвертої сесії міської ради VIIІ скликання

від 25 лютого 2021 року                                                                                                   м. Сновськ

Присутні: 19 членів міської ради (19 депутатів міської ради).

 Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М.,   Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,  Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.

Відсутні:  Медведьов О.О. (міський голова), Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І.,  Остроухов В.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.

 

Присутні на засіданні 4-ї сесії VIIІ скликання:

Кузьменко С.Г. – депутат Корюківської районної ради;

заступники міського голови;

виступаючі з питань порядку денного;

представники засобів масової інформації.

Голова та секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Питання Доповідач
1. Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2021 рік. Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Кравець Р.В.
2. Про затвердження Програми розвитку фізичної  культури та спорту по Сновській ТГ на 2021 – 2024 роки. Головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту Управління освіти сім’ї, молоді та спорту Миргородський А.П.
3. Про затвердження Програми з оздоровлення та відпочинку дітей Сновської міської ради  на  2021 – 2023 роки. Головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту Управління освіти сім’ї, молоді та спорту Миргородський А.П.
4. Про затвердження Програми завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області  – будівництво» на 2021 рік. Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Гукун Г.М.
5. Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської ОТГ на 2020-2022  роки. Генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Куценко М.В.
6. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги  КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки. Генеральний директор КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги» Шарпан О.І.
7. Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2021 рік. Начальник відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю  Сухобок Т.С.
8. Про затвердження звіту про виконання  бюджету Сновської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік. Заступник начальника фінансового відділу Гребенюк Л.М.
9. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік». Заступник начальника фінансового відділу Гребенюк Л.М.
10. Про надання дозволу на виготовлення проєктної

документації.

Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Гукун Г.М.
11. Про перейменування КУ «Територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  та затвердження Положення в новій редакції. Директор КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”  Хоменко С.М.
12. Про внесення змін до нормативних  документів (актів) Сновської міської ради. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
13. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
14. Про продовження терміну дії Контракту з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В. Секретар Сновської міської ради Самойлова Н.В.
15. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради» від 24 грудня 2020 року № 6-2/VІІІ. Секретар міської ради Самойлова Н. В.
16. Про внесення змін до  рішення Сновської міської ради «Про затвердження Положення про тендерний комітет Сновської міської ради Сновського району Чернігівської  області» від 27 квітня 2017 року №7-6/VIII, зі змінами. Перший заступник міського голови Силенок С.В.
17. Про внесення змін до рішення 10 сесії від 31.08.2017 року № 6-10/VІІІ «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Сновської міської ради». Головний спеціаліст відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці Кононенко А.О.
18. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 29.11.2018 року № 22-29/VII «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Никитенко В.В.
19. Про затвердження Переліків об’єктів комунальної власності Сновської міської  територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.
20. Про внесення змін до рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 28 серпня 2020 року №­­­13-50/VII. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.
21. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ». Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.
22. Про надання дозволу КП «Сновська ЖЕД» на списання майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади. Начальник КП «Сновська ЖЕД» Кошова Г.І.
23. Про передачу права на земельні ділянки (частку, пай) у власність Сновської міської ради. Головний спеціаліст відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці Кононенко А.О.
24-

46.

Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Никитенко В.В.
47. Різне.

Засідання  четвертої сесії міської ради восьмого скликання відкрила секретер міської ради  Самойлова Н.В.

Самойлова Н.В., доповіла про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

Самойлова Н.В. привітала депутата міської ради Терещенко Л.О. з призначенням на посаду помічника Народного депутата України Зуєва М.С.

Самойлова Н.В.,секретар міської ради, запропонувала для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г.

За це проголосували:                                       

За: 19

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Секретар міської ради Самойлова Н.В. запропонувала порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2021 рік.
 2. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту по Сновській ТГ на 2021 – 2024 роки.
 3. Про затвердження Програми з оздоровлення та відпочинку дітей Сновської міської ради на  2021 – 2023 роки.
 4. Про затвердження Програми завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво» на 2021 рік.
 5. Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської ОТГ на 2020-2022 роки.
 6. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.
 7. Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2021 рік.
 8. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сновської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.
 9. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік».
 10. Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації.
 11. Про перейменування КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та затвердження Положення в новій редакції.
 12. Про внесення змін до нормативних  документів (актів) Сновської міської ради.
 13. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
 14. Про продовження терміну дії Контракту з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В.
 15. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради» від 24 грудня 2020 року № 6-2/VІІІ.
 16. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про затвердження Положення про тендерний комітет Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області» від 27 квітня 2017 року №7-6/VIII, зі змінами.
 17. Про внесення змін до рішення 10 сесії від 31.08.2017 року № 6-10/VІІІ «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Сновської міської ради».
 18. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 29.11.2018 року № 22-29/VII «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах».
 19. Про затвердження Переліків об’єктів комунальної власності Сновської міської територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.
 20. Про внесення змін до рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 28 серпня 2020 року №­­­13-50/VII.
 21. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ».
 22. Про надання дозволу КП «Сновська ЖЕД» на списання майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади.
 23. Про передачу права на земельні ділянки (частку, пай) у власність Сновської міської ради.
 24. Блок «Земельні питання».
 25. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Пропозицій немає.

Самойлова Н.В. зазначила, що у зв’язку з тим, що пропозицій немає, порядок денний, прийнятий «за основу», вважається прийнятим «в цілому».

 

Самойлова Н.В. запропонувала затвердити порядок роботи сесії:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь –   до 7 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції –  до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований порядок роботи сесії.

За це проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Кравця Р.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, який повідомив присутнім, що проєктом рішення  пропонується затвердити орієнтовний План роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2021 рік. Зачитав основні питання орієнтовного Плану.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2021 рік» (рішення № 1-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В.,  Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

           

 1. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту по Сновській ТГ на 2021 – 2024 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила,  що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. повідомила, що від депутатських комісій надійшли пропозиції щодо внесення змін до проєкту рішення. Запропонувала проєкт рішення прийняти «за основу».

Вирішили: прийняти проєкт рішення «Про затвердження Програми розвитку фізичної  культури та спорту по Сновській ТГ на 2021 – 2024 роки» – «за основу».

За це проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято – «за основу».

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка повідомила, що за пропозицією бюджетної комісії пропонується внести зміни до Додатку до Програми «Напрямки діяльності, заходи з реалізації та орієнтовне ресурсне забезпечення Програми розвитку фізичної культури і спорту по Сновській ТГ на 2021-2024 роки», а саме до пункту 7 «Розбудова спортивної інфраструктури, у тому числі з будівництва та модернізації спортивних споруд, із залученням коштів інвесторів», виклавши п.п. 2 в наступній редакції: «Забезпечення облаштування багатофункціональних спортивних майданчиків з синтетичним покриттям та тренажерним обладнанням для масового користування».

Вирішили: внести зміни до Додатку до Програми «Напрямки діяльності, заходи з реалізації та орієнтовне ресурсне забезпечення Програми розвитку фізичної культури і спорту по Сновській ТГ на 2021-2024 роки», а саме до пункту 7 «Розбудова спортивної інфраструктури, у тому числі з будівництва та модернізації спортивних споруд, із залученням коштів інвесторів», виклавши п.п. 2 в наступній редакції: «Забезпечення облаштування багатофункціональних спортивних майданчиків з синтетичним покриттям та тренажерним обладнанням для масового користування».

За це проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка повідомила, що за пропозицією гуманітарної комісії пропонується внести зміни до Додатку до Програми «Напрямки діяльності, заходи з реалізації та орієнтовне ресурсне забезпечення  Програми  розвитку фізичної культури і спорту по Сновській ТГ на 2021-2024 роки», а саме в пункт 6 «Підтримка та розвиток олімпійського та неолімпійського руху», збільшивши фінансування п.п. 3 «Забезпечення матеріального і морального заохочення, запровадження стипендій та інших  виплат спортсменам–чемпіонам, призерам  змагань всеукраїнського та міжнародного рівня та їх тренерам» з 10 до 40 тис. грн. (по 10 тис. грн. щорічно), зменшивши відповідно на 30 тис. грн. планове фінансування пункту 7 «Розбудова спортивної інфраструктури, у тому числі з будівництва та модернізації спортивних споруд, із залученням коштів інвесторів» п.п. 3 «Забезпечення придбання обладнання та інвентарю, спортивного одягу, взуття і аксесуарів загального та спеціального призначення для оснащення спортивних закладів і спортивних споруд», запланувавши 100, 130, 140 та 100 тис. грн. по роках відповідно.

Вирішили: внести зміни до Додатку до Програми «Напрямки діяльності, заходи з реалізації та орієнтовне ресурсне забезпечення  Програми  розвитку фізичної культури і спорту по Сновській ТГ на 2021-2024 роки», а саме в пункт 6 «Підтримка та розвиток олімпійського та неолімпійського руху», збільшивши фінансування п.п. 3 «Забезпечення матеріального і морального заохочення, запровадження стипендій та інших  виплат спортсменам–чемпіонам, призерам  змагань всеукраїнського та міжнародного рівня та їх тренерам» з 10 до 40 тис. грн. (по 10 тис. грн. щорічно), зменшивши відповідно на 30 тис. грн. планове фінансування пункту 7 «Розбудова спортивної інфраструктури, у тому числі з будівництва та модернізації спортивних споруд, із залученням коштів інвесторів» п.п. 3 «Забезпечення придбання обладнання та інвентарю, спортивного одягу, взуття і аксесуарів загального та спеціального призначення для оснащення спортивних закладів і спортивних споруд», запланувавши 100, 130, 140 та 100 тис. грн. по роках відповідно.

За це проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Самойлова Н.В. поставила на голосування проєкт рішення  зі змінами «в цілому».

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми розвитку фізичної  культури та спорту по Сновській ТГ на 2021 – 2024 роки» (рішення № 2-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В.,  Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

3. Про затвердження Програми з оздоровлення та відпочинку дітей Сновської міської ради  на  2021 – 2023 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми з оздоровлення та відпочинку дітей Сновської міської ради  на  2021 – 2023 роки» (рішення № 3-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про затвердження Програми завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво» на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с. Тур’я, Сновського району, Чернігівської області  – будівництво» на 2021 рік» (рішення № 5-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської ОТГ на 2020-2022 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій.  Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської ОТГ на 2020-2022 роки» (рішення № 5-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги  КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки» (рішення № 6-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання розглянуто та погоджено профільною депутатською комісією, розглядалося на засіданні інших комісій. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2021 рік» (рішення № 7-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В.,  Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сновської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Гребенюк Л.М., заступника начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин бюджету громади за 2020 рік. Зачитала присутнім пояснювальну записку про виконання бюджету Сновської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік (додається).

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження звіту про виконання  бюджету Сновської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік» (рішення № 8-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік”.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Гребенюк Л.М., заступника начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин бюджету. Зачитала пояснювальну записку (додається).

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік»» (рішення № 9-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації» (рішення № 10-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про перейменування КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та затвердження Положення в новій редакції .

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання розглянуто та погоджено профільною депутатською комісією, розглядалося на засіданні інших комісій. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про перейменування КУ «Територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  та затвердження Положення в новій редакції» (рішення № 11-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

12. Про внесення змін до нормативних документів (актів) Сновської міської ради.

 (Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проєкт рішення та надала необхідні роз’яснення. Запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до нормативних документів (актів) Сновської міської ради» (рішення № 12-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання розглянуто та погоджено двома  депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні інших комісій. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. повідомила, що у зв’язку з поданням заступника міського голови  щодо внесення змін до проєкту рішення, пропонується проєкт рішення прийняти «за основу».

Вирішили: прийняти проєкт рішення «Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської  міської ради» – «за основу».

За це проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В.,  Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято – «за основу».

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка повідомила, що за пропозицією заступника міського голови пропонується внести зміни до додатку 1 та додатку 2 проєкту рішення, а саме: з Відділу благоустрою та господарського забезпечення вивести посаду «провідний спеціаліст» – 1 шт. од., ввести  посаду «головний спеціаліст» – 1 шт. од.

Вирішили: внести зміни до додатку 1 та додатку 2 проєкту рішення, а саме: з Відділу благоустрою та господарського забезпечення вивести посаду «провідний спеціаліст» – 1 шт. од., ввести  посаду «головний спеціаліст» – 1 шт. од.

За це проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Самойлова Н.В. поставила на голосування проєкт рішення  зі змінами «в цілому».

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської  міської ради» (рішення № 13-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В.,  Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про продовження терміну дії Контракту з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, повідомила, що проєктом рішення пропонується продовжити термін дії контракту на попередніх умовах з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В.

Вирішили: прийняти рішення «Про продовження терміну дії Контракту з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В.» (рішення № 14-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В.,  Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

15. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради» від 24 грудня 2020 року № 6-2/VІІІ.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується внести зміни до рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради», а саме: внести зміни до графіку роботи. Оголосила новий графік роботи відділу.

Вирішили: прийняти рішення «Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради» від 24 грудня 2020 року № 6-2/VІІІ» (рішення № 15-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про затвердження Положення про тендерний комітет  Сновської міської ради Сновського району Чернігівської  області» від 27 квітня 2017 року №7-6/VIII, зі змінами.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання розглянуто та погоджено профільною депутатською комісією, розглядалося на засіданні інших комісій. Зміни пропонується внести до складу тендерного комітету, склад якого є на руках у депутатів.  Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до  рішення Сновської міської ради «Про затвердження Положення про тендерний комітет Сновської міської ради Сновського району Чернігівської  області» від 27 квітня 2017 року №7-6/VIII, зі змінами» (рішення № 16-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення 10 сесії від 31.08.2017 року № 6-10/VІІІ «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Сновської міської ради».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання розглянуто та погоджено депутатською комісією, розглядалося на засіданні інших комісій. Зміни вносяться до складу комісії з обстеження безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини, склад комісії є на руках у депутатів. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення 10 сесії від 31.08.2017 року № 6-10/VІІІ «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Сновської міської ради»» (рішення № 17-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В.,  Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 29.11.2018 року № 22-29/VII «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання розглянуто та погоджено депутатською комісією, розглядалося на засіданні інших комісій. Зміни вносяться до складу комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, перелік осіб якої є на руках у депутатів. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 29.11.2018 року № 22-29/VII «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»» (рішення № 18-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про затвердження Переліків об’єктів комунальної власності Сновської міської територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка доповіла по проєкту рішення. Зупинилася на додатках до рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Переліків об’єктів комунальної власності Сновської міської  територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області» (рішення № 19-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 28 серпня 2020 року № 13-50/VII.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка детально ознайомила присутніх із запропонованими змінами.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 28 серпня 2020 року №13-50/VII» (рішення № 20-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ».     

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що  проєктом рішення пропонується безоплатно передати майно з балансу Сновської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня». Зачитала перелік майна.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»» (рішення № 21-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В.,  Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про надання дозволу КП «Сновська ЖЕД» на списання майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання розглянуто та погоджено депутатською комісією, розглядалося на засіданні інших комісій. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження не надійшли.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу КП «Сновська ЖЕД» на списання майна комунальної власності  Сновської міської територіальної громади» (рішення № 22-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про передачу права на земельні ділянки (частку, пай) у власність Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці, яка доповіла, що відповідно до рішення Щорського районного суду Чернігівської області після смерті громадян (Децика В.С та Лімаз М.М.), у яких відсутні спадкоємці, право на земельні ділянки передається у власність Сновської міської ради.

Вирішили: прийняти рішення «Про передачу права на земельні ділянки (частку, пай) у власність Сновської міської ради» (рішення № 23-4/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

24.- 46. Блок «Земельні питання».

(Проєкти рішень погоджені та рекомендовані до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення «Про внесення змін та скасування деяких рішень Сновської міської ради».

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, повідомив, що всі проєкти рішень, які виносяться на сесію, депутати отримали та ознайомилися, тому запропонував проголосувати одним пакетом за рішення блоку «Земельні питання», у разі якщо у депутатів немає зауважень по проєктам рішень.

Невмовенко В.І., депутат міської ради, голова постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, зазначив, що всі проєкти рішень з земельних питань були детально розглянуті на засіданні постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. Підтримує пропозицію Солодовника П.В.

Самойлова Н.В. поставила на голосування пропозицію Солодовника П.В., а саме: проголосувати одним пакетом за рішення з земельних питань (з 24 по 46 проєкт рішення включно).

Вирішили: проголосувати одним пакетом за рішення блоку «Земельні питання» (з 24 по 46 проєкт рішення включно).

За це проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєктів рішень.

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, який попросив надати роз’яснення по проєкту рішення № 41 «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Рудика Д.П.».

Никитенко В.В., головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення, зазначивши, що громадянин Рудик Д.П. орендує земельну ділянку, на якій розташовано його майно; як власник майна має право викупити земельну ділянку, для чого необхідна експертна грошова оцінка.

Самойлова Н.В. запитала, чи є конфлікт інтересів по проєктам рішень з блоку земельних питань.

Повідомлень про конфлікт інтересів не надійшло. 

Пропозицій та зауважень по проєктам рішень теж не надійшло.

Самойлова Н.В., поставила на голосування проєкти  рішень з 24 по 46 включно.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін та скасування деяких рішень Сновської міської ради» (рішення № 24-4/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 25-4/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам» (рішення № 26-4/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 27-4/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 28-4/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 29-4/VІІІ додається), «Про розгляд клопотання Акціонерного товариства «Чернігівобленерго»» (рішення № 30-4/VІІІ додається), «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 31-4/VІІІ додається), «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам» (рішення № 32-4/VІІІ додається), «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 33-4/VІІІ додається), «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 34-4/VІІІ додається), «Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Щербині В.Б.» (рішення № 35-4/VІІІ додається), «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 36-4/VІІІ додається), «Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам» (рішення № 37-4/VІІІ додається), «Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Савості І.В.» (рішення № 38-4/VІІІ додається), «Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду ПП «НИВА-ІМПУЛЬС»» (рішення № 39-4/VІІІ додається), «Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки» (рішення № 40-4/VІІІ додається), «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Рудика Д.П.» (рішення № 41-4/VІІІ додається), «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади» (рішення № 42-4/VІІІ додається), «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проведення земельних торгів в формі аукціону» (рішення № 43-4/VІІІ додається), «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 28.02.2019 року (32 сесія 7 скликання) № 50-32/VII «Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» (зі змінами)» (рішення № 44-4/VІІІ додається), «Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 14.12.2020 року укладеного з гр.Андросенко І.А., Анищенко Ф.С, Ребро С.М. та Пушньовою Г.П.» (рішення № 45-4/VІІІ додається), «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Сновської міської ради» (рішення № 46-4/VІІІ додається).

За ці рішення проголосували:

За: 19 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,    Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийняті.

 

 1. Різне.
 1. Про підсумки роботи КП «Сновська ЖЕД» за 2020 рік.

Слухали: Кошову Г.І., начальника КП «Сновська ЖЕД», яка доповіла присутнім про підсумки роботи КП «Сновська ЖЕД» (інформація додається).

Відбулося обговорення питань благоустрою Сновської ТГ (чистка доріг від снігу, вивіз твердих побутових відходів з сільських населених пунктів).

 1. Про подання електронних декларацій.

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці, яка нагадала присутнім депутатам про необхідність заповнення електронних декларацій та подання їх до 01.04.2021року. Зауважила, що всі консультації та допомогу у заповненні декларацій готовий надати відділ юридичної, аналітичної роботи та з питань праці міської ради.

 1. Про проблемні питання Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Слухали: Солодовника П.В., депутата міської ради, який зупинився на проблемних питаннях Закону України «Про повну загальну середню освіту», що вступив у силу 01.08.2020 року. Особливе занепокоєння викликає питання створення ліцеїв у громадах.

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка зазначила, що дане питання вже обговорювалося на нарадах з начальником Управлінням освіти, за результатами яких готуються пропозиції щодо внесення змін у законодавство.  Запропонувала на наступній сесії заслухати інформацію начальника Управління освіти з цього питання та, у разі необхідності, підготувати відповідне звернення від іменні депутатів міської ради.

Зауважень та заперечень не надійшло.

Секретар міської ради Н.САМОЙЛОВА
(головуючий та секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)
   

МП