» » ПРОТОКОЛ чотирнадцятої сесії міської ради VIIІ скликання

ПРОТОКОЛ чотирнадцятої сесії міської ради VIIІ скликання

-> сесія | 0

     

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

чотирнадцятої сесії міської ради VIIІ скликання

 

від 25 січня 2022 року                                                                                                     м. Сновськ

 

Присутні: 19 членів міської ради (18 депутатів міської ради та міський голова).

Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І.,    Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.

Відсутні: Анищенко С.В., Головач О.М., Єфименко Н.Ю., Науменко О.І., Остроухов В.В., Симонок С.О., Терещенко Л.О.

 

Присутні на засіданні 14-ї сесії VIIІ скликання:

Чаус В.А. – голова Чернігівської обласної державної адміністрації;

Ющенко А.А. – в.о. голови Корюківської РДА;

заступники міського голови;

старости;

виступаючі з питань порядку денного;

представники засобів масової інформації.

 

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Питання Доповідач
1. Про внесення змін до Регламенту Сновської міської ради.

 

Секретар міської ради Самойлова Н.В.
2. Про  затвердження Статуту КП «Сновська ЖЕД» Сновської міської ради в новій редакції. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
3. Про внесення змін до рішення другої сесії міської ради восьмого скликання «Про затвердження Програми видалення аварійних  та небезпечних дерев на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2023 роки»  № 18-2/VIII від 24 грудня 2020 року. Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Кравець Р.В.

4. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Сновської міської ради 8 скликання. Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Кравець Р.В.

5. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
6. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – старостинського комітету «Успіх». Секретар міської ради Самойлова Н.В.
7. Про уповноваження міського голови. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
8. Про безоплатну передачу майна  з балансу Сновської міської ради  на баланс КП «Сновська ЖЕД». Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
9. Про безоплатну передачу майна  з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ». Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
10. Про безоплатну передачу майна  з балансу Сновської міської ради   на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
11. Про безоплатну передачу майна з балансу Управління освіти на баланс Сновської міської ради. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
12. Про включення майна до Переліку першого типу та передачу його в оренду на аукціоні. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
13. Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна без проведення аукціону. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
14. Про продовження договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади без проведення аукціону. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
15. Про списання майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
16. Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на списання майна комунальної власності територіальної громади. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
17.-41. Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку  Никитенко В.В.
42. Різне.  

 

Засідання  чотирнадцятої сесії міської ради восьмого скликання відкрив міський голова       Медведьов О.О.

Медведьов О.О., доповів про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

Медведьов О.О.,  запропонував вшанувати пам’ять депутата Сновської міської ради Анопрієнка Володимира, який передчасно помер, та оголосив хвилину мовчання.

Хвилина мовчання.

 

Медведьов О.О., міський голова, відповідно до ст. 32 Регламенту Сновської міської ради запропонував для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Карпенко В.М.,       Сергійко В.А.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Карпенко В.М., Сергійко В.А.

За це проголосували:        

За: 19 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Міський голова Медведьов О.О. запропонував порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про внесення змін до Регламенту Сновської міської ради.
 2. Про затвердження Статуту КП «Сновська ЖЕД» Сновської міської ради в новій редакції.
 3. Про внесення змін до рішення другої сесії міської ради восьмого скликання «Про затвердження Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2023 роки»  № 18-2/VIII від 24 грудня 2020 року.
 4. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Сновської міської ради 8 скликання.
 5. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 6. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – старостинського комітету «Успіх».
 7. Про уповноваження міського голови.
 8. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради  на баланс КП «Сновська ЖЕД».
 9. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ».
 10. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради  на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради.
 11. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради  на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради.
 12. Про безоплатну передачу майна з балансу Управління освіти на баланс Сновської міської ради.
 13. Про включення майна до Переліку першого типу та передачу його в оренду на аукціоні.
 14. Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна без проведення аукціону.
 15. Про продовження договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади без проведення аукціону.
 16. Про списання майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.
 17. Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на списання майна комунальної власності територіальної громади.
 18. – 42. Блок «Земельні питання».
 19. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запропонував виключити з порядку денного проєкт рішення №11 «Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради» (частина адміністративного  приміщення Суничненського старостату в с. Низківка) в зв’язку з необхідністю доопрацювання та за заявою начальника відділу культури і туризму Добненко Н.М., яка подавала даний проєкт рішення на сесію.

Запитав, чи є ще пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Пропозицій немає.

Вирішили: виключити з порядку денного проєкт рішення «Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради».

За це проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. поставив на голосування порядок денний зі змінами «в цілому».

Вирішили: прийняти порядок денний зі змінами «в цілому».

За це проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Медведьов О.О. відповідно до ст. 38 Регламенту міської ради запропонував затвердити порядок роботи сесії:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь – до 7 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції – до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований порядок роботи сесії.

За це проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Медведьов О.О., надав слово Чаусу В.А., голові Чернігівської обласної державної адміністрації.

Відбулася бесіда депутатів міської ради (питання – відповіді)  з головою Чернігівської ОДА. Зокрема депутатами порушувалися питання:

 • про завершення облаштування шкільної їдальні Сновської гімназії;
 • про розвиток спортивної інфраструктури по селах громади (в т.ч. можливості будівництва в с.Кучинівка спортивного стадіону);
 • про шляхи залучення інвестицій до Сновської громади;
 • про поширення проукраїнської інформації у прикордонних селах громади;
 • про проєкти соціально-економічного розвитку громади.

Чаус В.А. надав відповіді та роз’яснення. Доповів про ситуацію на українсько-російському кордоні.

 

Голова Чернігівської ОДА Чаус В.А., в.о. голови Корюківської РДА Ющенко А.А., депутат міської ради Якубовська І.В. покинули засідання сесії.

Медведьов О.О. вийшов із зали засідань.

 

 1. Про внесення змін до Регламенту Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення пропонується запровадити програмно-апаратний комплекс електронної системи поіменного голосування «Рада Голос» та вносяться відповідні зміни до Регламенту Сновської міської ради. Ознайомила детально зі змінами.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Регламенту Сновської міської ради» (рішення № 1-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Виблов С.А., Гордюк В.Г.,  Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М.,         Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Медведьов О.О. – вийшов із зали засідань)

Рішення прийнято.

 

Медведьов О.О. повернувся до зали засідань.

 

 1. Про затвердження Статуту КП «Сновська ЖЕД» Сновської міської ради в новій редакції.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, повідомила присутнім, що у зв’язку з передачею комунальному підприємству «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» на обслуговування території полігону твердих побутових відходів, даним проєктом рішення пропонується внести зміни до Статуту КП «Сновська ЖЕД», а саме: додати до основних видів економічної діяльності комунального підприємства «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» додаткові види економічної діяльності щодо поводження з відходами.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про  затвердження Статуту КП «Сновська ЖЕД» Сновської міської ради в новій редакції» (рішення № 2-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення другої сесії міської ради восьмого скликання «Про затвердження Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2023 роки» № 18-2/VIII від 24 грудня 2020 року.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Кравця Р.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, який повідомив присутнім, що з метою забезпечення безпеки для життя, здоров’я та майна людей,  у зв’язку з численними зверненнями громадян даним проєктом рішення пропонується внести зміни до Програми, а саме: збільшити загальний  обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми у 2022 році,  з 350 тис. грн. до 400 тис. грн. Надав пояснення по проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення другої сесії міської ради восьмого скликання «Про затвердження Програми видалення аварійних  та небезпечних дерев на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2023 роки»  № 18-2/VIII від 24 грудня 2020 року» (рішення № 3-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Сновської міської ради 8 скликання.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Кравця Р.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, який повідомив присутнім, що у зв’язку зі зміною кількості старостинських округів Сновської міської ради та звільненням старост даним проєктом рішення вносяться зміни до складу виконавчого комітету Сновської міської ради  8 скликання. Ознайомив зі змінами.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до складу виконавчого комітету Сновської міської ради 8 скликання» (рішення № 4-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень» (рішення № 5-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – старостинського комітету «Успіх».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – старостинського комітету «Успіх»» (рішення № 6-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про уповноваження міського голови.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення Сновської міської територіальної громади та попередження інфекції, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, даним проєктом рішення надаються повноваження Медведьову О.О., Сновському міському голові, на вжиття заходів відповідно до чинного законодавства щодо відсторонення від роботи без збереження та виплати заробітної плати працівників Сновської міської ради та керівників комунальних підприємств, установ, організацій Сновської міської ради. Надала пояснення по проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про уповноваження міського голови» (рішення № 7-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення надається згода на безоплатну передачу з балансу Сновської міської ради на баланс комунальної установи «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» майна комунальної власності територіальної громади, а саме: навісного піскорозкидачу PRONAR PS-250M.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна  з балансу Сновської міської ради  на баланс КП «Сновська ЖЕД»» (рішення № 8-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення надається згода на безоплатну передачу з балансу Сновської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» майна комунальної власності територіальної громади. Ознайомила з переліком майна.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна  з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»» (рішення № 9-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення надається згода на безоплатну передачу з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму майна комунальної власності територіальної громади, ознайомила з переліком майна.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна  з балансу Сновської міської ради  на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради» (рішення № 10-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Гукун Г.М.)

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Управління освіти на баланс Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення надається згода на безоплатну передачу з балансу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту на баланс Сновської міської ради майна комунальної власності територіальної громади, а саме: майна ліквідованого навчального закладу в с. Гірськ.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна з балансу Управління освіти на баланс Сновської міської ради» (рішення № 11-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення майна до Переліку першого типу та передачу його в оренду на аукціоні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення погоджується включення об’єкта до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні, а саме: нежитлового приміщення площею 15,0 кв. м. в будівлі, розташованій за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Залізнична, 4.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку першого типу та передачу його в оренду на аукціоні» (рішення № 12-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна без проведення аукціону.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення надається дозвіл територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду без проведення аукціону майна комунальної власності територіальної громади, а саме:  приміщення загальною площею 64,3 кв.м.  в нежитловій будівлі, яка розташована за адресою: м. Сновськ, вул. Лермонтова, 16. Приміщення використовуватиметься для розміщення благодійного фонду.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна без проведення аукціону» (рішення № 13-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про продовження договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади без проведення аукціону.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім,  що з метою попередження виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру місцевого рівня (припинення водопостачання та водовідведення), у разі, якщо аукціони, які оголошено на 28.01.2022 року об 11:20; об 11:35; о 12:30, не відбудуться, або якщо відбудуться і переможцем стане новий орендар (учасник аукціону), даним проєктом рішення надається дозвіл на продовження  договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади без проведення аукціону, які укладено із приватним акціонерним товариством «Комунальник»,  до моменту укладення договорів з новим орендарем (переможцем аукціону) на праві оренди, отриманої за результатами проведення аукціону. Ознайомила з переліком майна та надала пояснення по проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про продовження договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади без проведення аукціону» (рішення № 14-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про списання майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, відповідно до висновку експертизи дефектоскопічної лабораторії АТ «Облтеплокомуненерго» щодо обстеження майна комунальної власності територіальної громади та зважаючи на те, що воно непридатне до подальшого використання, даним проєктом рішення надається дозвіл на списання майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади, а саме:  котел Е-1,0-9Г-Н, який експлуатувався КНП «Сновська ЦРЛ».

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про списання майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області» (рішення № 15-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Виблов С.А.)

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на списання майна комунальної власності територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення надається дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Сновська центральна районна лікарня» на списання майна комунальної власності територіальної громади, а саме:  комплексу рентгенівського діагностичного стаціонарного РУМ-20М та апарату рентгенівського діагностичного дентального GRANUM. Надала пояснення щодо майна.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на списання майна комунальної власності територіальної громади» (рішення № 16-14/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

17.- 41. Блок «Земельні питання».

(Проєкти рішень погоджені та рекомендовані до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Виступили: Тютюнник П.О., депутат міської ради, заступник голови постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, який запропонував голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання».

Медведьов О.О. поставив на голосування пропозицію Тютюнника П.О. проголосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання»: з проєкту рішення № 18 по № 42 включно.

Вирішили: голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання» (проєкти рішень з № 18 по № 42 включно).

За це проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкти  рішень блоку «Земельні питання» (з № 18 по № 42 включно).

Вирішили: прийняти рішення: «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 17-14/VІІІ додається); «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 18-14/VІІІ додається); «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради» (рішення № 19-14/VІІІ додається); «Про надання дозволу на поділ земельної ділянки комунальної власності» (рішення № 20-14/VІІІ додається); «Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 21-14/VІІІ додається); «Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 22-14/VІІІ додається); «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 23-14/VІІІ додається);  «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам»  (рішення № 24-14/VІІІ додається); «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 25-14/VІІІ додається); «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шумського В.О.» (рішення № 26-14/VІІІ додається); «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду» (рішення № 27-14/VІІІ додається); «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель промислового призначення комунальної власності Сновської міської ради» (рішення № 28-14/VІІІ додається); «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради» (рішення № 29-14/VІІІ додається); «Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок в оренду ПСП «ЯНА ПЛЮС»» (рішення № 30-14/VІІІ додається); «Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі ПСП «ЯНА ПЛЮС»» (рішення № 31-14/VІІІ додається); «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 32-14/VІІІ додається); «Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність» (рішення № 33-14/VІІІ додається); «Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність» (рішення № 34-14/VІІІ додається); «Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Кузьменко Т.В.» (рішення № 35-14/VІІІ додається); «Про дострокове припинення договору оренди земельної ділянки» (рішення № 36-14/VІІІ додається); «Про продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок ПрАТ «КОМУНАЛЬНИК»» (рішення № 37-14/VІІІ додається); «Про укладення додаткових угод до договорів оренди землі» (рішення № 38-14/VІІІ додається); «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Скоробогатько В.В.» (рішення № 39-14/VІІІ додається); «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Сновської територіальної громади» (рішення № 40-14/VІІІ додається); «Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 41-14/VІІІ додається).

За ці рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Карпенко В.М.,         Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийняті.

 

 1. Різне.
 2. Звіт про роботу старости Петрівського старостинського округу.

Слухали: Деркач М.Ф., старосту Петрівського старостинського округу, яка доповіла про роботу в  окрузі у 2021 р.

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Звіт про роботу старости Сновського старостинського округу.

Слухали: Мороз М.І., старосту Сновського старостинського округу, яка доповіла про роботу в  окрузі у 2021 р.

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Звіт про роботу старости Староборовицького старостинського округу.

Слухали: Шевардіну А.А., старосту Староборовицького старостинського округу, яка доповіла про  роботу в окрузі у 2021 р.

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Про роботу депутатського корпусу Сновської міської ради та про хід виконання рішень ради в 2021 році.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла про роботу депутатського корпусу в 2021 році та про хід виконання рішень міської ради (інформація додається).

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Про подання щорічних декларацій.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім депутатам про необхідність подання щорічних декларацій за 2021 р. до 31 березня 2022 року (відповідно до ст. 45 ЗУ «Про запобігання корупції») та зауважила, що рекомендації з заповнення декларацій розіслані на електронні скриньки депутатам.

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Про питання, які були розглянуті на засіданні виконавчого комітету Сновської міської ради в межсесійний період.

Слухали: Кравця Р.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, який доповів про питання, які були розглянуті на засіданні виконавчого комітету 21.01.2022 року.

Інформація прийнята до відома.

 

 

 

Міський голова       Олександр МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар міської ради

       

Наталія САМОЙЛОВА

(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)  

МП