» » ПРОТОКОЛ дев’ятої сесії міської ради VIIІ скликання

ПРОТОКОЛ дев’ятої сесії міської ради VIIІ скликання

-> сесія | 0

                                                          

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

дев’ятої сесії міської ради VIIІ скликання

від 12 серпня 2021 року                                                                                                    м. Сновськ

Присутні: 21 член міської ради (20 депутатів міської ради та міський голова).

Загальний склад депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.,   Тютюнник П.О., Цуприк В.О.

Відсутні: Анопрієнко В.М., Данилова Л.О., Науменко О.І., Остроухов В.В., Терещенко А.М., Якубовська І.В.

Присутні на засіданні 9-ї сесії VIIІ скликання:

Матчаний О.О. – заступник голови Корюківської РДА;

заступники міського голови;

старости;

виступаючі з питань порядку денного;

представники молодіжної ради при міському голові САМ;

представники засобів масової інформації.

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Питання Доповідач
1. Про затвердження Програми місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної  громади Чернігівській  області та  Плану дій з її впровадження. Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій  Гукун Г.М.
2. Про затвердження Програми підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді на 2022 рік. Депутат  Сновської міської ради Солодовник П.В.
3. Про внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення заходів з  охорони та облаштування державного кордону України на території Сновської міської ради на 2020-2021 роки. Секретар Сновської міської ради Самойлова Н.В.
4. Про затвердження Програми та Положення  «Про шкільний громадський бюджет   в Сновській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки». Голова молодіжної ради Гаврилець О.Л.
5. Про затвердження Положення «Молодіжний простір Сновської активної молоді». Голова молодіжної ради Гаврилець О.Л.
6. Про затвердження Положення про місцеві ініціативи у Сновській міській територіальній громаді. Секретар Сновської міської ради Самойлова Н.В.
7. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників закладів культури комунальної форми власності Сновської міської ради. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н.М.
8. Про затвердження Правил утримання  домашніх тварин та птиці на території  Сновської територіальної громади. Провідний  спеціаліст відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Климік О.О.

 

9. Про внесення змін до Положення про старосту Сновської міської територіальної громади. Секретар Сновської міської ради Самойлова Н.В.
10. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень. Секретар Сновської міської ради Самойлова Н.В.
11. Про затвердження звіту про виконання  бюджету Сновської міської  територіальної громади за І півріччя 2021 року. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
12. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік». Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
13. Про перейменування закладів освіти Сновської міської ради. Секретар Сновської міської ради Самойлова Н.В.
14. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Сновської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021-2022 роках. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
15. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності Сновської міської територіальної громади. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
16. Про включення іншого окремого індивідуально визначеного майна до Переліку першого типу та передачу майна в оренду на аукціоні. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В.М.
17. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження територіальному центру Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
18. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження КП «Будівництво м’ясокомбінату» наміру передачі майна в оренду на аукціоні. Директор КП «Будівництво м’ясокомбінату»         Остапенко А.О.
19-40. Блок «Земельні питання». Начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку  Недвіга В.В.
41. Різне.

Засідання  дев’ятої сесії міської ради восьмого скликання відкрив міський голова       Медведьов О.О.

Медведьов О.О., доповів про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

Медведьов О.О., міський голова, відповідно до ст. 32 Регламенту Сновської міської ради запропонував для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Невмовенко В.І., Тютюнник П.О.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Невмовенко В.І., Тютюнник П.О.

За це проголосували:                                       

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Міський голова Медведьов О.О. запропонував порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про затвердження Програми місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади Чернігівській  області та  Плану дій з її впровадження.
 2. Про затвердження Програми підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді на 2022 рік.
 3. Про внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення заходів з охорони та облаштування державного кордону України на території Сновської міської ради на 2020-2021 роки.
 4. Про затвердження Програми та Положення «Про шкільний громадський бюджет   в Сновській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки».

5.  Про затвердження Положення «Молодіжний простір Сновської активної молоді».

 1. Про затвердження Положення про місцеві ініціативи у Сновській міській територіальній громаді.
 2. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників закладів культури комунальної форми власності Сновської міської ради.
 3. Про затвердження Правил утримання домашніх тварин та птиці на території  Сновської територіальної громади.
 4. Про внесення змін до Положення про старосту Сновської міської територіальної громади.
 5. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 6. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сновської міської  територіальної громади за І півріччя 2021 року.
 7. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік».
 8. Про перейменування закладів освіти Сновської міської ради.
 9. Про ліквідацію Гірського закладу дошкільної освіти Сновської міської ради.
 10. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Сновської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021-2022 роках.
 11. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності Сновської міської територіальної громади.
 12. Про включення іншого окремого індивідуально визначеного майна до Переліку першого типу та передачу майна в оренду на аукціоні.
 13. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження територіальному центру Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.
 14. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження КП «Будівництво м’ясокомбінату» наміру передачі майна в оренду на аукціоні.
 15. Блок «Земельні питання».
 16. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Міський голова Медведьов О.О. повідомив присутнім, що постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики   було  рекомендовано зняти з порядку денного дев’ятої сесії восьмого скликання питання «Про ліквідацію Гірського закладу дошкільної освіти Сновської міської територіальної громади» для вивчення та доопрацювання.  Поставив на голосування пропозицію комісії про зняття з порядку денного проєкту рішення «Про ліквідацію Гірського закладу дошкільної освіти Сновської міської територіальної громади».

Вирішили: зняти з порядку денного дев’ятої сесії  восьмого скликання питання «Про ліквідацію Гірського закладу дошкільної освіти Сновської міської територіальної громади».

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запитав, чи є ще пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, який запропонував проголосувати блок «Земельні питання» пакетом.

Пропозицій  щодо змін до порядку денного більше немає.

Медведьов О.О. поставив на голосування порядок денний зі змінами «в цілому».

Вирішили: прийняти порядок денний «в цілому».

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Медведьов О.О. відповідно до ст. 38 Регламенту міської ради запропонував затвердити порядок роботи сесії:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь – до 7 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції – до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований порядок роботи сесії.

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади Чернігівській області та Плану дій з її впровадження.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Гукун Г.М., начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується затвердити Програму місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади та План дій з її впровадження. Доповіла про роботу робочої групи з розробки Програми та Плану. Ознайомила детально з чотирма проєктами місцевого економічного розвитку, які зазначені у Програмі.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади Чернігівській  області та Плану дій з її впровадження» (рішення №1-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про затвердження Програми підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді на 2022 рік

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О. міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями. Повідомив присутнім, що постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку було запропоновано внести зміни до проєкту рішення. Запропонував прийняти проєкт рішення «за основу».

Вирішили: прийняти проєкт рішення «Про затвердження Програми підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді на 2022 рік» – «за основу».

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Виступили: Медведьов О.О., який ознайомив присутніх з пропозицією постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку щодо змін до Програми, а саме: зменшити суму виплат з 5 до 3 тисяч гривень на одну дитину.

Вирішили: внести зміни до проєкту рішення, а саме: встановити суму виплат на одну дитину 3 (три) тисячі гривень.

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкт рішення «в цілому».

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді на 2022 рік» (рішення № 2-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення заходів з охорони та облаштування державного кордону України на території Сновської міської ради на 2020-2021 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О. міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено депутатською комісією. Повідомив присутнім, що постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку було запропоновано   внести зміни до проєкту рішення. Запропонував прийняти проєкт рішення «за основу».

Вирішили: прийняти проєкт рішення «Про внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення заходів з охорони та облаштування державного кордону України на території Сновської міської ради на 2020-2021 роки» – «за основу».

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Виступили: Медведьов О.О., який ознайомив присутніх з пропозицією постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку щодо внесення змін до проєкту рішення, а саме: виключити з п.1 проєкту рішення  (доповнення до колонки 3) словосполучення «інші цілі».

Вирішили: внести зміни до проєкту рішення, а саме: виключити з п.1 проєкту рішення  (доповнення до колонки 3) словосполучення «інші цілі».

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкт рішення «в цілому».

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення заходів з  охорони та облаштування державного кордону України на території Сновської міської ради на 2020-2021 роки» (рішення № 3-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми та Положення «Про шкільний громадський бюджет в Сновській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О. міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми та Положення «Про шкільний громадський бюджет в Сновській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки»» (рішення № 4-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

5. Про затвердження Положення «Молодіжний простір Сновської активної молоді».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Гаврилець О.Л., голову молодіжної ради, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується затвердити Положення «Молодіжний простір Сновської активної молоді». Пояснила мету даного проєкту та організацію діяльності простору .

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Положення «Молодіжний простір Сновської активної молоді»» (рішення № 5-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про затвердження Положення про місцеві ініціативи у Сновській міській територіальній громаді.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В. секретаря міської ради, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується затвердити Положення про місцеві ініціативи у Сновській міській територіальній громаді. Пояснила мету даного проєкту, зупинилася на порядку внесення та розгляду місцевої ініціативи.

Виступили: Медведьов О.О. повідомив присутнім, що постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики  було запропоновано   внести зміни до проєкту рішення, тому запропонував прийняти проєкт рішення «за основу».

Вирішили: прийняти проєкт рішення «Про затвердження Положення про місцеві ініціативи у Сновській міській територіальній громаді» – «за основу».

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Виступили: Медведьов О.О., ознайомив присутніх з пропозицією постійної комісії з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики щодо внесення змін до Положення, а саме: підпункт 1 пункту 3.4 доповнити словосполученням: «поінформувати жителів громади про розгляд ініціативи на офіційному сайті міської ради».

Вирішили: внести зміни до проєкту рішення, а саме: підпункт 1 пункту 3.4 доповнити словосполученням: «поінформувати жителів громади про розгляд ініціативи на офіційному сайті міської ради».

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запитав, чи є ще пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкт рішення «в цілому».

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Положення про місцеві ініціативи у Сновській міській територіальній громаді» (рішення № 6-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників закладів культури комунальної форми власності Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила, що для визначення механізму проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів культури комунальної форми власності Сновської міської ради даним проєктом рішення пропонується затвердити Положення про порядок проведення  конкурсу та призначення керівників закладів культури комунальної форми власності Сновської міської ради.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Положення про порядок проведення  конкурсу та призначення керівників закладів культури комунальної форми власності Сновської міської ради» (рішення № 7-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Правил утримання домашніх тварин та птиці на території Сновської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Климік О.О., провідного  спеціаліста відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується затвердити Правила утримання  домашніх тварин та птиці на території  Сновської територіальної громади. Ознайомила з розділами правил.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Правил утримання  домашніх тварин та птиці на території  Сновської територіальної громади» (рішення № 8-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про внесення змін до Положення про старосту Сновської міської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується внести зміни до Положення про старосту Сновської міської територіальної громади. Детально ознайомила зі змінами. Звернула увагу, що в проєкті рішення не враховано зміни відповідно до нового Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» від 14.07.21 №1638-9 (вступив у силу 01.08.2021).

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Положення про старосту Сновської міської територіальної громади» (рішення № 9-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О. міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Виступили: Гордюк В.Г., депутат міської ради, який запропонував внести зміни до пункту 2 у додатку проєкту рішення, а саме: змінити суму допомоги на лікування Кожемяко Аллі Миколаївні, жительці м. Сновськ, з 4000 грн. на 3500 грн.

Медведьов О.О. Запропонував прийняти проєкт рішення «за основу».

Вирішили: прийняти проєкт рішення «Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень» – «за основу».

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запропонував прийняти запропоновані депутатом Гордюком В.Г. зміни до проєкту рішення

Вирішили: внести зміни до проєкту рішення (п. 2 додатку до рішення), а саме: змінити суму допомоги на лікування Кожемяко Аллі Миколаївні, жительці м. Сновськ, з 4000 грн. на 3500 грн.

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запитав, чи є ще пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкт рішення «в цілому».

Вирішили: прийняти рішення «Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень» (рішення № 10-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сновської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин бюджету за І півріччя 2021 року. Зачитала пояснювальну записку (додається).

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження звіту про виконання  бюджету Сновської міської  територіальної громади за І півріччя 2021 року» (рішення № 11-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік”.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин бюджету. Зачитала пояснювальну записку (додається).

Медведьов О.О. у зв’язку зі зміною суми фінансування у рішенні «Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень» (рішення № 10-9/VІІІ), запропонував прийняти проєкт рішення «за основу».

Вирішили: прийняти рішення «Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік”» – «за основу».

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запропонував прийняти зміни до проєкту рішення, а саме: у додатку 7 та додатку 3 проєкту рішення «Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік”» відповідно до змін у прийнятому рішенні «Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень» (зменшено суму на 500 грн.).

Вирішили: внести запропоновані зміни до проєкту рішення.

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкт рішення «в цілому».

Вирішили: прийняти рішення «Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік”» (рішення № 12-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про перейменування закладів освіти Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря Сновської міської ради, яка повідомила присутнім, що з метою приведення  у відповідність до законодавства назв закладів освіти, даним проєктом рішення перейменовуються  чотири заклади освіти Сновської міської ради та затверджуються їх Статути в новій редакції.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про перейменування закладів освіти Сновської міської ради» (рішення № 13-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Сновської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021-2022 роках.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення затверджується Перелік об’єктів комунальної власності Сновської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021-2022 роках.  Пояснила мету даного рішення та озвучила перелік об’єктів.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Сновської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021-2022 роках» (рішення № 14-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності Сновської міської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення надається згода на безоплатне прийняття майна, а саме – плівки флюорографічної (2 одиниці) з балансу КНП «Корюківська ЦРЛ» на баланс КНП «Сновська ЦРЛ».

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності Сновської міської територіальної громади» (рішення № 15-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про включення іншого окремого індивідуально визначеного майна до Переліку першого типу та передачу майна в оренду на аукціоні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення до Переліку першого типу для передачі майна в оренду на аукціоні включається інше окреме індивідуально визначене майно, а саме: лічильник електричної енергії.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення іншого окремого індивідуально визначеного майна до Переліку першого типу та передачу майна в оренду на аукціоні» (рішення № 16-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження територіальному центру Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення надається згода  КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради  щодо наміру передачі в оренду на аукціоні майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади, а саме: частини приміщення розташованого за адресою: м. Сновськ, вул. Гомельська, 31.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку першого типу та погодження територіальному центру Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні» (рішення № 17-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження КП «Будівництво м’ясокомбінату» наміру передачі майна в оренду на аукціоні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Остапенка А.О., директора КП «Будівництво м’ясокомбінату», який повідомив, що даним проєктом рішення надається згода КП «Будівництво м’ясокомбінату» щодо наміру передачі в оренду на аукціоні майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади, а саме: причепу ПС-10, 1993 року випуску. Надав роз’яснення по об’єкту оренди.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку першого типу та погодження КП «Будівництво м’ясокомбінату» наміру передачі майна в оренду на аукціоні» (рішення № 18-9/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

19.-40. Блок «Земельні питання».

(Проєкти рішень погоджені та рекомендовані до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який озвучив присутнім пропозицію депутата Солодовника П.В. проголосувати за проєкти рішень з земельних питань блоком.

Виступили: Невмовенко В.І., голова земельної комісії, який довів до відома, що питання розглянуті, проаналізовані та погоджені земельною комісією. Заявив про конфлікт інтересів по проєкту рішення «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (п 2.73).

Тютюнник П.О., депутат міської ради,  заявив про конфлікт інтересів по проєкту рішення «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (п 2.67).

Медведьов О.О. поставив на голосування пропозицію депутата Солодовника П.В. проголосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання».

Вирішили: голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання».

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкти  рішень з блоку «Земельні питання».

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 19-9/VІІІ додається);

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 2 (Невмовенко В.І., Тютюнник П.О. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам» (рішення № 20-9/VІІІ додається);  «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 21-9/VІІІ додається);  «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновській міській раді» (рішення № 22-9/VІІІ додається);  «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність Сновської міської ради для громадських пасовищ» (рішення № 23-9/VІІІ додається);  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки ПВКП «ІМПУЛЬС»» (рішення № 24-9/VІІІ додається); «Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 25-9/VІІІ додається);  «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 26-9/VІІІ додається); «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам» (рішення № 27-9/VІІІ додається); «Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду» (рішення № 28-9/VІІІ додається); «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 29-9/VІІІ додається);  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновської міської ради» (рішення № 30-9/VІІІ додається);  «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 31-9/VІІІ додається); «Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам» (рішення № 32-9/VІІІ додається);  «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність Сновської міської ради» (рішення № 33-9/VІІІ додається); «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Сновської територіальної громади» (рішення № 34-9/VІІІ додається); «Про дострокове припинення дії договору оренди земельної ділянки» (рішення № 35-9/VІІІ додається);  «Про припинення права користування земельними ділянками» (рішення № 36-9/VІІІ додається);  «Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам» (рішення № 37-9/VІІІ додається); «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради» (рішення № 38-9/VІІІ додається); «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 29.09.2020 року /51 сесія 7 скликання/ №23-51/VII «Про визначення переліку  земельних ділянок для продажу права власності на земельних торгах окремими лотами»» (рішення № 39-9/VІІІ додається); «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу на її поділ» (рішення № 40-9/VІІІ додається).

За ці рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийняті.

 1. Різне.

1. Про вакцинацію від COVID-19.

Слухали: Матчаного О.О., заступника голови Корюківської РДА, який ознайомив присутніх з перебігом вакцинації в Чернігівській області. Закликав до вакцинації, та надав характеристики різним вакцинам.

Відповів на запитання присутніх щодо вакцинації.

Виступили: Шарпан О.І., генеральний директор КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги», яка надала інформацію щодо вакцинування дітей, наявних вакцин та перебігу вакцинації у Сновській територіальній громаді.

Відповіла на запитання присутніх щодо вакцинації.

 1. Про витрачання коштів резервного фонду.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка на виконання п. 4 ст. 24 Бюджетного кодексу України повідомила присутнім, що протягом квітня – липня 2021 року витрачання коштів резервного фонду за прямим призначенням не було. Залишок коштів резервного фонду бюджету Сновської міської територіальної громади станом на 01.08.2021 року складає 40000 гривень.

 

 1. Про звернення депутатів міської ради до голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо розподілу додаткової дотації.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка запропонувала присутнім направити звернення депутатів міської ради до голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо розподілу з обласного бюджету  коштів ,,Дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної дотації з державного бюджету”.

Вирішили: направити звернення депутатів міської ради до голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо розподілу додаткової дотації (звернення додається).

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,  Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.,   Тютюнник П.О., Цуприк В.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про питання, які були розглянуті на засіданні виконавчого комітету Сновської міської ради.

Слухали: Кравеця Р.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, який ознайомив з питаннями, що розглядалися на засіданнях виконавчого комітету Сновської міської ради 20.07.2021р. та 23.07.2021р.

Виступили: Тютюнник П.О., депутат міської ради, який запропонував запрошувати на сесію міської ради старост, які б могли доповідати про виконану роботу.

Міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)

Секретар міської ради

Наталія САМОЙЛОВА

(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)

МП