» » ПРОТОКОЛ другої сесії міської ради  VIIІ скликання (І пленарне засідання)

ПРОТОКОЛ другої сесії міської ради  VIIІ скликання (І пленарне засідання)

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

другої сесії міської ради  VIIІ скликання (І пленарне засідання)

від 24 грудня 2020 року                                                                                                    м. Сновськ

 

Присутні: 24 члени міської ради (23 депутати міської ради та міський голова).

 

Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.

Відсутні: Анищенко С.В., Матвієнко В.І., Якубовська І.В.

 

Присутні на засіданні 2-ї сесії VIIІ скликання (І пленарне засідання):

Карпенко В.М. – в.о. голови Сновської РДА;

заступники міського голови;

виступаючі з питань порядку денного;

представники засобів масової інформації.

 

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

Питання Доповідач
1. Про дострокове припинення повноважень  депутата Сновської міської ради  8-го скликання Божка Г.Н. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
2. Про визнання повноважень депутата Сновської міської ради 8-го скликання Сергійка В.А. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
3. Про затвердження Регламенту Сновської міської ради VIІІ скликання. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
4. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2021 рік. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
5. Про внесення змін до складу постійних комісій Сновської міської ради. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
6.

Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради.

Секретар міської ради Самойлова Н.В.
7. Про затвердження нової редакції Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти. Начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І.
8. Про затвердження Програми «Дитяче харчування» на 2021-2023 р.р. Начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І.
9. Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення  культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2021 – 2026 роки. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н.М.
10. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2021 рік. Заступник міського голови Силенок С.В.
11. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на території Сновської міської ради на 2021-2022 роки. Заступник міського голови Силенок С.В.
12. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської територіальної громади на 2021-2023 роки. Генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Куценко М.В.
13. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2021 рік. Перший заступник міського голови Мірошниченко П.Л.
14. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2021 рік. Перший заступник міського голови Мірошниченко П.Л.
15. Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік. Перший заступник міського голови Мірошниченко П.Л.
16. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2021 рік». Керуючий справами (секретар)  виконавчого комітету Кравець Р.В.
17. Про затвердження  Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи на 2021 рік. Керуючий справами (секретар)  виконавчого комітету Кравець Р.В.
18. Про затвердження Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Керуючий справами (секретар)  виконавчого комітету Кравець Р.В.
19. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2021 рік. Начальник відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю

Сухобок Т.С.

20. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2021-2022 роки. Начальник відділу благоустрою та господарського забезпечення Коваленко В.М.
21. Про затвердження Програми управління майном комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області на 2021-2023 роки. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.
22. Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2021-2025 роки. Головний спеціаліст відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці Кононенко А.О.
23. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів  Сновської  міської територіальної громади  на 2021 рік. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
24. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 18.02.2020р. № 5-45/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
25. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
26. Про  бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
27. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Територіального центру Сновської міської ради. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.
28. Про погодження наміру відділу культури і туризму щодо передачі майна в оренду та включення об’єкта до Переліку першого типу. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н.М.
29.-

47.

Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Никитенко В.В.
48. Різне  

 

Засідання  другої сесії міської ради восьмого скликання  (І пленарне засідання)  відкрив міський голова Медведьов О.О., доповів про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

 

Медведьов О.О., вручив посвідчення депутатам міської ради.

 

Медведьов О.О., міський голова, запропонував для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Виблов С.А., Головач О.М.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Виблов С.А., Головач О.М.

За це проголосували:                                       

За: 23

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1

Прийнято.

 

Міський голова Медведьов О.О. запропонував порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про дострокове припинення повноважень  депутата Сновської міської ради 8-го скликання Божка Г.Н.
 2. Про визнання повноважень депутата Сновської міської ради 8-го скликання Сергійка В.А.
 3. Про затвердження Регламенту Сновської міської ради VIІІ скликання.
 4. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2021 рік.
 5. Про внесення змін до складу постійних комісій Сновської міської ради.

6.      Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради.

 1. Про затвердження нової редакції Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
 2. Про затвердження Програми «Дитяче харчування» на 2021-2023 р.р.
 3. Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2021 – 2026 роки.
 4. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2021 рік.
 5. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на території Сновської міської ради на 2021-2022 роки.
 6. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської територіальної громади на 2021-2023 роки.
 7. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2021 рік.
 8. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2021 рік.
 9. Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік.
 10. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2021 рік».
 11. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи на 2021 рік.
 12. Про затвердження Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
 13. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2021 рік.
 14. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2021-2022 роки.
 15. Про затвердження Програми управління майном комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області на 2021-2023 роки.
 16. Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2021-2025 роки.
 17. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів Сновської  міської територіальної громади  на 2021 рік.
 18. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 18.02.2020р. № 5-45/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
 19. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.
 20. Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік.
 21. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Територіального центру Сновської міської ради.
 22. Про погодження наміру відділу культури і туризму щодо передачі майна в оренду та включення об’єкта до Переліку першого типу.
 23. Блок «Земельні питання».
 24. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 23 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Сергійко В.А. – не набрав повноважень)

Прийнято.

Медведьов О.О. запитав, чи є ще пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Пропозицій немає.

Медведьов О.О. зазначив, що у зв’язку з тим, що пропозицій немає, порядок денний, прийнятий «за основу», вважається прийнятим «в цілому».

 

Медведьов О.О. запропонував затвердити регламент засідання:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь –   до 3 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції –  до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований регламент засідання.

За: 23 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Сергійко В.А. – не набрав повноважень)

Прийнято.

 

 1. Про дострокове припинення повноважень  депутата Сновської міської ради 8-го скликання Божка Г.Н.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я,соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з Постановою Сновської міської територіальної виборчої комісії № 72 (п. 1) про відмову за особистою заявою від депутатського мандата депутата Сновської міської ради 8-го скликання Божка Григорія Никифоровича, який обирався по єдиному  виборчому списку від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ».

Вирішили: прийняти рішення «Про дострокове припинення повноважень  депутата Сновської міської ради  8-го скликання Божка Г.Н.» (рішення № 1-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 23 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Сергійко В.А. – не набрав повноважень)

Рішення прийнято.

 

 1. Про визнання повноважень депутата Сновської міської ради 8-го скликання Сергійка В.А.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я,соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з  пунктом 3 Постанови міської територіальної виборчої комісії № 72 про визнання обрання депутатом  Сновської міської ради 8-го скликання Сергійка Вадима Анатолійовича, який обирався по єдиному виборчому списку ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ».

Вирішили: прийняти рішення «Про визнання повноважень депутата Сновської міської ради 8-го скликання Сергійка В.А.» (рішення № 2-1/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 23 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Сергійко В.А. – не набрав повноважень)

Рішення прийнято.

Медведьов О.О. зачитав заяву Сергійка В.А. щодо вступу до депутатської фракції політичної партії «РІДНИЙ ДІМ».

 

 1. Про затвердження Регламенту Сновської міської ради VIІІ скликання.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зазначила, що Регламент ради обговорювався та детально вивчався на засіданнях всіх комісій міської ради. Звернула увагу депутатів, що на засіданнях постійних комісій міської ради були запропоновані, підтримані комісійно та внесені до проєку рішення наступні зміни:

Стаття 4: з першого речення виключено словосполучення «відмова в акредитації має бути вмотивованою».

Стаття 6:  п. 1 викладено в такій редакції: «У випадках, передбачених чинним законодавством, за рішенням ради можуть проводитися закриті засідання ради для розгляду конкретно визначених питань».

Стаття 119 викладена в новій редакції «Засідання виконавчого комітету проводяться відкрито. У випадках, передбачених чинним законодавством, за рішенням виконкому засідання може бути закритим. Проведення закритого засідання виконко­му (закритого обговорення окремих питань) передбачає підготовку рішень з дотриманням установлених правил роботи з документами службового користування».

Проєкт рішення ставиться на голосування вже із зазначеними  і підтриманими змінами.

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, запропонував поставити даний проєкт рішення за основу.

Вирішили: прийняти проєкт рішення «Про затвердження Регламенту Сновської міської ради VIІІ скликання»  – «за основу».

За це проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято – «за основу».

Виступили: Солодовник П.В, депутат міської ради,  зауважив, що, у зв’язку з тим, що постійна комісія не підтримала запропоновану ним правку до проєкту рішення, оформив її як окрему думку та  вносить на розгляд сесії правку до  статті 115  («Гласність роботи ради забезпечується шляхом публікацій про її діяльність на офіційному веб-сайті, фейсбук-сторінці та інших засобах масової інформації»), а саме: доповнити її такими словами: «шляхом прямих онлайн-трансляцій на офіційній фейсбук-сторінці пленарних засідань сесій та засідань виконавчих комітетів».

Відбулося обговорення правки, зокрема технічних можливостей онлайн-трансляцій, наявність фахівців, можливості місцевих інтернет-ресурсів та форс-мажорних обставин.

Медведьов О.О. поставив на голосування запропоновану депутатом правку до проєкту рішення.

За внесену правку проголосували:

За: 5 (Данилова Л.О., Малетич М.В., Науменко О.І., Солодовник П.В., Терещенко А.М.)

Проти: 0

Утрималися: 19 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Не голосували: 0

Правка до рішення не прийнята.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкт рішення  «Про затвердження Регламенту Сновської міської ради VIІІ скликання» – «в цілому».  

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Регламенту Сновської міської ради VIІІ скликання» (рішення № 3-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 4 (Данилова Л.О., Науменко О.І., Солодовник П.В., Терещенко А.М.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я,соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила з планом роботи Сновської міської ради на 2021 рік.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2021 рік» (рішення № 4-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до складу постійних комісій Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я,соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила із запропонованими міським головою змінами складу постійних комісій міської ради, зазначивши, що зміни складу комісій погоджено з головами комісій та депутатами, яких стосуються зміни.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до складу постійних комісій Сновської міської ради» (рішення № 5-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

6. Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я,соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг пропонується утворити в структурі Сновської міської ради (без статусу юридичної особи) відділ «Центр надання адміністративних послуг», затвердити Положення про відділ, Регламент відділу, перелік адмінпослуг, структуру та графік роботи відділу.

Вирішили: прийняти рішення «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради» (рішення № 6-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження нової редакції Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я,соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка  ознайомила з проєктом рішення, зупинившись на змінах у Положенні, які внесено відповідно до прийнятого Закону України «Про загальну середню освіту» (ст. 39).

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження нової редакції Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти» (рішення № 7-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми «Дитяче харчування» на 2021-2023 р.р.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я,соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося  на засіданнях двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми «Дитяче харчування» на 2021-2023 р.р.» (рішення № 8-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2021 – 2026 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданнях двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення  культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2021 – 2026 роки» (рішення № 9-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Силенка С.В., заступника міського голови, який доповів по проєкту рішення.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2021 рік» (рішення № 10-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на території Сновської міської ради на 2021-2022 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи).

Слухали: Силенка С.В., заступника міського голови, який ознайомив з запланованою сумою коштів за Програмою, зупинившись на джерелах фінансування Програми.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на території Сновської міської ради на 2021-2022 роки» (рішення № 11-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської територіальної громади на 2021-2023 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданнях двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської територіальної громади на 2021-2023 роки» (рішення № 12-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданнях двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2021 рік» (рішення № 13-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданнях двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2021 рік» (рішення № 14-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданнях двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік» (рішення № 15-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2021 рік».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданнях двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2021 рік»» (рішення № 16-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 23 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Солодовник П.В.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Кравця Р.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, який повідомив мету Програми, ознайомив з запланованою сумою коштів.

Виступили: Карпенко В.М., голова гуманітарної комісії, пояснив більш детально статті витрат за Програмою.

Солодовник П.В., депутат міської ради, запропонував звітувати військовому комісару Сновського Територіального центру комплектування та соціальної підтримки за використані кошти.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження  Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи на 2021 рік» (рішення № 17-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Невмовенко В.І.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданнях двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2023 роки» (рішення № 18-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданнях двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2021 рік» (рішення № 19-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2021-2022 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданнях двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2021-2022 роки» (рішення № 20-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми управління майном комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області на 2021-2023 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданнях двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми управління майном комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області на 2021-2023 роки» (рішення № 21-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2021-2025 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданнях двох інших комісій. Повідомив, що гуманітарною комісією було запропоновано внести зміни до обсягів фінансування Програми, бюджетна комісія запропоновані зміни не підтримала. Тому  проєкт рішення поставив на голосування «за основу».

Вирішили: прийняти проєкт рішення «Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2021-2025 роки» – «за основу».

За це проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято – «за основу».

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який повідомив, що гуманітарною комісією було запропоновано внести зміни до обсягів фінансування Програми, а бюджетна комісія запропоновані зміни не підтримала. В проєкті рішення закладено обсяги фінансування Програми 250 тис. грн. на п’ять років (30, 40, 50, 60, і 70 тис. грн. на 2021 – 2025 роки відповідно). Гуманітарною комісією було запропоновано зменшити обсяги фінансування до 150 тис. грн. – по 30 тис. грн. щороку.

Відбулося обговорення правки.

Міський голова поставив на голосування запропоновану гуманітарною комісією зміну до проєкту рішення.

За це проголосували:

За: 4 (Виблов С.А., Головач О.М., Карпенко В.М., Солодовник П.В.)

Проти: 0

Утрималися: 20 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Не голосували: 0

Правка до рішення не прийнята.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкт рішення  «Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2021-2025 роки» – «в цілому». 

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2021-2025 роки» (рішення № 22-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 23 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Терещенко Л.О.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

Терещенко Л.О., депутат міської ради, заявила, що утрималася від голосування тому, що працює у  відділі юридичної, аналітичної роботи та з питань праці.

 

 1. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів Сновської міської територіальної громади  на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданнях двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів  Сновської  міської територіальної громади  на 2021 рік» (рішення № 23-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 18.02.2020р. № 5-45/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка доповіла по проєкту рішення та повідомила, що проєкт рішення приймається у зв’язку з економією коштів місцевого бюджету (співфінансування), яка утворилася, внаслідок завершення робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі Сновської ЗОШ №2 I-III ст.» (фінансування якого здійснювалося за  рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився станом на 01 січня 2020 року). Тому пропонується затвердити перелік об’єктів із зменшеною сумою співфінансування в новій редакції.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 18.02.2020р. № 5-45/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”» (рішення № 24-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин. Зачитала присутнім пояснювальну записку (додається).

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII «Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»» (рішення № 25-2/VІІІ додається). Доповіла про фінансове становище громади на кінець року, зокрема про розмір дотацій та власних ресурсів.

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин. Зачитала присутнім пояснювальну записку (додається).

Вирішили: прийняти рішення «Про  бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік» (рішення № 26-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Територіального центру Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що, проєктом рішення пропонується передати майно з балансу Сновської міської ради на баланс КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Пояснила, що зазначене майно було придбано в рамках проєкту «Простір активного довголіття», який реалізовано на базі КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» для людей поважного віку Сновщини. Майно було придбано за кошти Представництва Фонду Міжнародної Солідарності в Україні  при МЗС  Польщі при співфінансуванні Сновської міської ради. Ознайомила з переліком майна.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Територіального центру Сновської міської ради» (рішення № 27-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про погодження наміру відділу культури і туризму щодо передачі майна в оренду та включення об’єкта до Переліку першого типу.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка доповіла про клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Телемережі України» щодо  оренди комунального майна, а саме частини крівлі Сновського Будинку культури, загальною площею 1,0 кв.м., розташованого за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Незалежності, 4, з метою розповсюдження україномовного радіо на території  громади. Проєктом рішення пропонується погодити намір відділу культури і туризму щодо передачі зазначеного майна в оренду та включення об’єкта до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

Вирішили: прийняти рішення «Про погодження наміру відділу культури і туризму щодо передачі майна в оренду та включення об’єкта до Переліку першого типу» (рішення № 28-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи).

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, повідомив, що всі проєкти рішень, які виносяться на сесію, депутати отримали та ознайомилися, тому запропонував проголосувати одним пакетом за рішення зі земельних питань, у разі якщо немає зауважень по проєктам рішень.

Невмовенко В.І., депутат міської ради, голова постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, зазначив, що всі проєкти рішень з земельних питань були детально розглянуті на засіданні постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. Підтримує пропозицію Солодовника П.В.

Медведьов О.О. запропонував виступаючому оголошувати назву проєкту рішення, після чого депутати приймають рішення.

Заперечень немає.

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 29-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості)» (рішення № 30-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності» (рішення № 31-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішень Сновської міської ради».

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішень Сновської міської ради» (рішення № 32-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 33-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам.

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам» (рішення № 34-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності.

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 35-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, заявив про конфлікт інтересів та про те, що участі в голосуванні не прийматиме.

Логвиненко Л.Г., депутат міської ради, заявила про конфлікт інтересів та про те, що участі в голосуванні не прийматиме.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 36-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 2 (Медведьов О.О., Логвиненко Л.Г. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

 1. Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність Попович Т.В.

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність Попович Т.В.» (рішення № 37-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки.

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки» (рішення № 38-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян.

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 39-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади.

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади» (рішення № 40-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі.

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі» (рішення № 41-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 28.02.2019 року (32 сесія 7 скликання) № 50-32/VII «Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» (зі змінами).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 28.02.2019 року  (32 сесія 7 скликання) № 50-32/VII «Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» (зі змінами)» (рішення № 42-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання в оренду земельних ділянок (не витребуваних паїв) ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКЕ ПОЛІССЯ».

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення.

Виступили: Невмовенко В.І., голова земельної комісії, який повідомив, що три проєкти рішень стосуються одне одного (проєкт рішення № 43, 45, 46). Доповів, що 19.12.2020 року відбувся виїзд членів земельної комісії  до с.Єліно,  з приводу спірних питань заявників на земельні ділянки, а саме: ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКЕ ПОЛІССЯ», ТОВ «ІЗІДА-РВР» (проєкт рішення №45) та СТОВ «СД-АГРО» (проєкт рішення №46), які претендують на оренду одних і тих самих невитребуваних паїв. Зазначив, що члени комісії одноголосно надали перевагу ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКЕ ПОЛІССЯ». Пояснив, що, при формуванні висновків комісії, до уваги бралась площа вже оброблюваних земель заявниками, зайнятість на виробництвах місцевого населення, плани потенційних орендарів щодо майбутнього використання земельних ділянок та створення робочих місць для сільських жителів, точка зору місцевих жителів.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання в оренду земельних ділянок (не витребуваних паїв) ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКЕ ПОЛІССЯ»» (рішення № 43-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка доповіла по проєкту рішення, зокрема зазначила причини відмови.

Вирішили: прийняти рішення «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам» (рішення № 44-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 23 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Солодовник П.В.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про відмову в наданні в оренду земельних ділянок (не витребуваних паїв) ТОВ «ІЗІДА-РВР»

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення, зазначивши що дане питання розглядалося в проєкті № 43.

Вирішили: прийняти рішення «Про відмову в наданні в оренду земельних ділянок (не витребуваних паїв) ТОВ «ІЗІДА-РВР»» (рішення № 45-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про відмову в наданні в оренду земельних ділянок (не витребуваних паїв) СТОВ «СД-АГРО».

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка оголосила назву проєкту рішення, зазначивши що дане питання розглядалося в проєкті № 43.

Вирішили: прийняти рішення «Про відмову в наданні в оренду земельних ділянок (не витребуваних паїв) СТОВ «СД-АГРО»» (рішення № 46-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Вороб’я В.К.

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка доповіла по проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є питання та зауваження.

Запитань та зауважень не надійшло.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки Вороб’я В.К.» (рішення № 47-2/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

48.Різне.

1). Про меморандум про співпрацю між Корюківською районною радою, Холминською, Сосницькою селищними радами та Менською, Корюківською, Сновською міськими радами.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила мету меморандуму та майбутні результати його виконання.

Відбулось обговорення даного питання.

Вирішили: надати  дозвіл голові Сновської міської ради підписати меморандум про співпрацю.

За це проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В.,  Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Медведьов О.О. оголосив перерву у засідання сесії та повідомив присутнім, що ІІ пленарне засідання  2 сесії міської ради відбудеться 29 грудня 2020 року.

 

 

 

Міський голова       О.МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар міської ради

       

Н.САМОЙЛОВА

(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)

 

МП