» » ПРОТОКОЛ  дванадцятої сесії міської ради VIIІ скликання

ПРОТОКОЛ  дванадцятої сесії міської ради VIIІ скликання

-> сесія | 0

                                                         

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

           ПРОТОКОЛ 

дванадцятої сесії міської ради VIIІ скликання

від 26 листопада 2021 року                                                                                             м. Сновськ

 

Присутні: 21 член міської ради (20 депутатів міської ради та міський голова).

Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М.,       Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О.,    Якубовська І.В.

Відсутні: Виблов С.А., Малетич М.В., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Терещенко А.М.

 

Присутні на засіданні 12-ї сесії VIIІ скликання:

заступники міського голови;

старости;

виступаючі з питань порядку денного;

представники засобів масової інформації.

 

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Питання Доповідач
1. Про затвердження Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021–2027 роки. Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій  Гукун Г.М.
2. Про  затвердження Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2022-2026 роки «Діти Сновщини». Начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О. І.
3. Про затвердження Програми  «Обдарованість Сновщини» на 2022 -2026 роки. Начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О. І.
4. Про  затвердження   програми «Шкільний автобус» на 2022-2026 роки. Начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О. І.
5. Про затвердження Комплексної  програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2022- 2025 роки. Начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О. І.
6. Про затвердження Програми розвитку культури та мистецтва  у Сновській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н. М.
7. Про затвердження Програми поповнення  бібліотечних фондів Сновської  публічної бібліотеки Сновської міської територіальної громади  на 2022- 2025 роки. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н. М.
8. Про затвердження Програми підтримки учнів Сновської дитячої   музичної школи  ім.  Н.Г. Рахліна  на 2022- 2026 роки. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н. М.
9. Про затвердження Програми використання та охорони земель Сновської міської ради  на 2022-2026 роки. Начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Недвіга В.В.

 

10. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послугу з постачання теплової енергії для населення Сновської міської територіальної громади на 2021 – 2022 роки. Начальник відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Аникієнко О. А.
11. Про затвердження Програми підтримки органів самоорганізації населення  Сновської ТГ на 2021-2022 роки. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
12. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
13. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік». Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
14. Про затвердження другої пріоритетної  послуги та складу робочої  групи з розроблення плану її вдосконалення. Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій  Гукун Г.М.
15. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сновської міської ради на 2022 рік. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
16. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – сільського комітету «Добробут». Секретар міської ради Самойлова Н.В.
17. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції). Начальник Відділу «Центр надання адміністративних послуг» Терещенко Л.О.
18. Про ліквідацію старостинських округів. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
19. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
20. Про звільнення старост. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
21. Про ліквідацію Гірського закладу дошкільної освіти  Сновської міської ради. Начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О. І.
22. Про безоплатне прийняття майна до комунальної

власності Сновської міської територіальної громади.

Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
23. Про включення об’єктів до Переліку об’єктів комунальної власності Сновської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021-2022 роках. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
24. Про включення іншого окремого індивідуально визначеного майна до Переліку першого типу та передачу майна в оренду на аукціоні. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
25.-40. Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку  Никитенко В.В.
41. Різне.  

 

Засідання  дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання відкрив міський голова       Медведьов О.О.

Медведьов О.О., доповів про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

Медведьов О.О., міський голова, відповідно до ст. 32 Регламенту Сновської міської ради запропонував для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Головач О.М., Гукун Г.М.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Головач О.М., Гукун Г.М.

За це проголосували:        

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Міський голова Медведьов О.О. запропонував порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про затвердження Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021–2027 роки.
 2. Про затвердження Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2022-2026 роки «Діти Сновщини».
 3. Про затвердження Програми «Обдарованість Сновщини» на 2022 -2026 роки.
 4. Про  затвердження   Програми «Шкільний автобус» на 2022-2026 роки.
 5. Про затвердження Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2022- 2025 роки.
 6. Про затвердження Програми розвитку культури та мистецтва у Сновській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки.
 7. Про затвердження Програми  поповнення бібліотечних фондів Сновської  публічної бібліотеки Сновської міської територіальної громади  на 2022- 2025 роки.
 8. Про затвердження Програми підтримки учнів Сновської дитячої   музичної школи  ім.  Н.Г. Рахліна  на 2022- 2026 роки.
 9. Про затвердження Програми використання та охорони земель Сновської міської ради на 2022-2026 роки.
 10. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послугу з постачання теплової енергії для населення Сновської міської територіальної громади на 2021 – 2022 роки.
 11. Про затвердження Програми підтримки органів самоорганізації населення Сновської ТГ на 2021-2022 роки.
 12. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 13. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік”.
 14. Про затвердження другої пріоритетної послуги та складу робочої групи з розроблення плану її вдосконалення.
 15. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сновської міської ради на 2022 рік.
 16. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – сільського комітету «Добробут».
 17. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції).
 18. Про ліквідацію старостинських округів.
 19. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
 20. Про звільнення старост.
 21. Про ліквідацію Гірського закладу дошкільної освіти Сновської міської ради.
 22. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності Сновської міської територіальної громади.
 23. Про включення об’єктів до Переліку об’єктів комунальної власності Сновської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021-2022 роках.
 24. Про включення іншого окремого індивідуально визначеного майна до Переліку першого типу та передачу майна в оренду на аукціоні.
 25. Блок «Земельні питання».
 26. Різне

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Пропозицій немає.

Медведьов О.О. зазначив, що у зв’язку з тим, що пропозицій немає, порядок денний, прийнятий «за основу», вважається прийнятим «в цілому».

 

Медведьов О.О. відповідно до ст. 38 Регламенту міської ради запропонував затвердити порядок роботи сесії:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь – до 7 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції – до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований порядок роботи сесії.

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021–2027 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено всіма депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021–2027 роки» (рішення № 1-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2022-2026 роки «Діти Сновщини».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про  затвердження Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2022-2026 роки «Діти Сновщини»» (рішення № 2-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми «Обдарованість Сновщини» на 2022 -2026 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми «Обдарованість Сновщини» на 2022 -2026 роки» (рішення № 3-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про  затвердження   Програми «Шкільний автобус» на 2022-2026 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Виступили: Симонок С.О., депутат міської ради, запитав про шкільний автобус, який зараз знаходиться в зоні ООС та чи є можливість його повернути.

Коваленко О.І., начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, надала пояснення, зазначивши, що автобус наразі перебуває в задовільному технічному стані та обслуговує зону ООС.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на 2022-2026 роки» (рішення № 4-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2022- 2025 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Комплексної  програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2022- 2025 роки» (рішення № 5-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми розвитку культури та мистецтва у Сновській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми розвитку культури та мистецтва  у Сновській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки» (рішення № 6-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми  поповнення бібліотечних фондів Сновської  публічної бібліотеки Сновської міської територіальної громади  на 2022- 2025 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми  поповнення  бібліотечних фондів Сновської  публічної бібліотеки Сновської міської територіальної громади  на 2022- 2025 роки» (рішення № 7-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 5 (Головач О.М., Данилова Л.О., Єфименко Н.Ю., Солодовник П.В., Терещенко Л.О.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми підтримки учнів Сновської дитячої   музичної школи  ім.  Н.Г. Рахліна  на 2022- 2026 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми підтримки учнів Сновської дитячої   музичної школи  ім.  Н.Г. Рахліна  на 2022- 2026 роки» (рішення № 8-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми використання та охорони земель Сновської міської ради на 2022-2026 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми використання та охорони земель Сновської міської ради  на 2022-2026 роки» (рішення № 9-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послугу з постачання теплової енергії для населення Сновської міської територіальної громади на 2021 – 2022 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послугу з постачання теплової енергії для населення Сновської міської територіальної громади на 2021 – 2022 роки» (рішення № 10-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми підтримки органів самоорганізації населення Сновської ТГ на 2021-2022 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми підтримки органів самоорганізації населення  Сновської ТГ на 2021-2022 роки» (рішення № 11-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень» (рішення № 12-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік”.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин бюджету. Зачитала пояснювальну записку (додається).

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік”» (рішення № 13-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження другої пріоритетної послуги та складу робочої групи з розроблення плану її вдосконалення.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження другої пріоритетної послуги та складу робочої  групи з розроблення плану її вдосконалення» (рішення № 14-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сновської міської ради на 2022 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що відповідно до чинного законодавства, даним проєктом рішення затверджується план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сновської міської ради на 2022 рік. Ознайомила з додатком.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сновської міської ради на 2022 рік» (рішення № 15-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – сільського комітету «Добробут».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – сільського комітету «Добробут»» (рішення № 16-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Добненко Н.М.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції).

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено профільною депутатською комісією, розглядалося на засіданні трьох інших комісій.

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, запропонував винести на голосування проєкт рішення без доповіді.

Медведьов О.О. запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції)» (рішення № 17-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про ліквідацію старостинських округів.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що відповідно до чинного законодавства та розгляду рекомендацій робочої групи з підготовки пропозицій щодо приведення меж старостинських округів Сновської міської територіальної громади у відповідність до вимог чинного законодавства даним проєктом рішення ліквідуються з 01.01.2022 року Єлінський, Жовідський, Низківський, Новомлинський старостинські округи.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про ліквідацію старостинських округів» (рішення № 18-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,         Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 1 (Матвієнко В.І.)

Утрималися: 1 (Анопрієнко В.М.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку з ліквідацією чотирьох старостинських округів Сновської міської територіальної громади, даним проєктом рішення вносяться зміни до структури та загальної чисельності Сновської міської ради, а саме: виводиться з 01 січня 2022 року зі штату міської ради посада «староста» – 4 шт. од.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради» (рішення № 19-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М.,           Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Анопрієнко В.М.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про звільнення старост.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що відповідно до прийнятих двох попередніх рішень, даним проєктом рішення достроково припиняється повноваження та звільняються старости ліквідованих старостинських округів, а саме: старости Жовідського, Низківського, Новомлинського старостинських округів.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про звільнення старост» (рішення № 20-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 1 (Добненко Н.М.)

Утрималися: 1 (Анопрієнко В.М.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про ліквідацію Гірського закладу дошкільної освіти Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила, що з метою упорядкування мережі закладів освіти, ефективного використання матеріально-технічних, кадрових та фінансових ресурсів, у зв’язку з відсутністю достатньої кількості дітей дошкільного віку у закладі, даним проєктом рішення припиняється дія юридичної особи – Гірський заклад дошкільної освіти Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області шляхом ліквідації з 01 лютого 2022 року.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про ліквідацію Гірського закладу дошкільної освіти  Сновської міської ради» (рішення № 21-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності Сновської міської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що відповідно до рішення 6 сесії Чернігівської обласної ради 8 скликання від 22 жовтня 2021 року № 26-6/VIІI «Про безоплатну передачу у власність територіальних громад Чернігівської області кисневих концентраторів для центрів первинної медико-санітарної допомоги» даним проєктом рішення  надається згода на безоплатне прийняття до комунальної власності Сновської міської територіальної громади майна загальною вартістю 391 200 грн., а саме: медичні кисневі концентратори та концентратори кисню згідно додатку.

Виступили: Якубовська І.В., генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ», депутат міської ради, яка повідомила про гостру  потребу інфекційного відділення КНП «Сновська ЦРЛ» в медичних кисневих концентраторах.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатне прийняття майна до комунальної власності Сновської міської територіальної громади» (рішення № 22-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення об’єктів до Переліку об’єктів комунальної власності Сновської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021-2022 роках.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення пропонується включити об’єкти до Переліку об’єктів комунальної власності Сновської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021-2022 роках, а саме: дві нежитлові будівлі, які виявленні як безхазяйне майно.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення об’єктів до Переліку об’єктів комунальної власності Сновської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021-2022 роках» (рішення № 23-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення іншого окремого індивідуально визначеного майна до Переліку першого типу та передачу майна в оренду на аукціоні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення пропонується включити до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні, майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади, а саме: насос каналізаційний Pentax DTRT 550 в комплектації з автоматичною муфтою  в кількості 2 одиниць та відцентрований свердловинний насос YSP SS 6045/09 в кількості 1 одиниці.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення іншого окремого індивідуально визначеного майна до Переліку першого типу та передачу майна в оренду на аукціоні» (рішення № 24-12/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

25-40. Блок «Земельні питання».

(Проєкти рішень погоджені та рекомендовані до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Виступили: Тютюнник П.О., депутат міської ради, заступник голови постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, який зазначив, що всі проєкти рішень з земельних питань були детально розглянуті на засіданні постійної комісії, порушень та спірних питань не було. Запропонував голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання» (проєкти рішень з 25 по 40).

Медведьов О.О. поставив на голосування пропозицію депутата Тютюнника П.О. проголосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання»: з проєкту рішення № 25 по № 40 включно.

Вирішили: голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання» (проєкти рішень з № 25 по № 40 включно).

За це проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкти  рішень блоку «Земельні питання» (з № 25 по № 40 включно).

Вирішили: прийняти рішення: «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 25-12/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам» (рішення № 26-12/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 27-12/VІІІ додається), «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 28-12/VІІІ додається), «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам» (рішення № 29-12/VІІІ додається), «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 30-12/VІІІ додається), «Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 31-12/VІІІ додається), «Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду» (рішення № 32-12/VІІІ додається),  «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 33-12/VІІІ додається), «Про дострокове припинення договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення» (рішення № 34-12/VІІІ додається), «Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність» (рішення № 35-12/VІІІ додається), «Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність» (рішення № 36-12/VІІІ додається), «Про укладення додаткових угод до договорів оренди землі» (рішення № 37-12/VІІІ додається), «Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам» (рішення № 38-12/VІІІ додається), «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Сновської територіальної громади» (рішення № 39-12/VІІІ додається), «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок, комунальної власності, які перебувають в користуванні ПВКП «ІМПУЛЬС»» (рішення № 40-12/VІІІ додається).

За ці рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А.,        Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийняті.

 

 1. Різне.
 2. Про направлення звернення до голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що до Сновської міської ради надійшов лист від депутата міської ради, голови депутатської фракції  політичної партії «НАШ КРАЙ» Гордюка В.Г., який пропонує направити депутатське звернення до голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо соціально-економічного захисту  населення громадян України та справедливої  тарифікації опалення в осінньо-зимовий період (текст звернення додається).

Вирішили: направити звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України (звернення додається).

За це проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О.,        Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 2 (Карпенко В.М., Терещенко Л.О.)

Не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Звіт про роботу старости Гірського старостинського округу.

Слухали: Пищур С.В., старосту Гірського старостинського округу, яка доповіла про роботу в  окрузі у 2021 р.

Інформація прийнята до відома .

 

 1. Звіт про роботу старости Займищанського старостинського округу.

Слухали: Ларченка А.М., старосту  Займищанського старостинського округу, який доповів про  роботу в окрузі у 2021 р.

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Про питання, які були розглянуті на засіданні виконавчого комітету Сновської міської ради.

Слухали: Кравця Р.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, який ознайомив з питаннями, що розглядалися на засіданнях виконавчого комітету Сновської міської ради 12.11.2021 р. та 17.11.2021 р.

Інформація прийнята до відома.

 

Самойлова Н.В., секретар міської ради, подякувала депутатському корпусу за активність та плідну роботу.

 

Якубовська І.В., генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ», депутат міської ради, подякувала старостам за надану допомогу у зборі овочів для організації харчування хворих у лікарні.

 

Медведьов О.О., міський голова, запросив присутніх на сесії на 12 годину в міський парк до пам’ятного знаку на мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів.

 

 

 

 

 

 

Міський голова       Олександр МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар міської ради

       

Наталія САМОЙЛОВА

(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)  

 

МП