» » ПРОТОКОЛ одинадцятої сесії міської ради VIIІ скликання

ПРОТОКОЛ одинадцятої сесії міської ради VIIІ скликання

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

одинадцятої сесії міської ради VIIІ скликання

 

від 28 жовтня  2021 року                                                                                                  м. Сновськ

 

Присутні: 20 члени міської ради (19 депутатів міської ради та міський голова).

Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г.,          Данилова Л.О.,  Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В.,   Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В.,     Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.

Відсутні: Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Гукун Г.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Терещенко А.М., Цуприк В.О.

 

Присутні на засіданні 11-ї сесії VIIІ скликання:

заступники міського голови;

старости;

виступаючі з питань порядку денного;

представники засобів масової інформації;

представники трудового колективу Сновської ЦРЛ.

 

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

Питання Доповідач
1. Про затвердження Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
2. Про затвердження Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2022-2025 роки. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
3. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів  Сновської  міської територіальної громади  на 2022 рік. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
4. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню  Сновської ТГ на 2022 рік. Головний спеціаліст відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кононенко А.О.
5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги  КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки. Генеральний директор КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги»        Шарпан О.І.
6. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
7. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
8. Про затвердження звіту про виконання  бюджету Сновської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року. Начальник фінансового відділу      Савченко Л.Г.

 

9. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік». Начальник фінансового відділу      Савченко Л.Г.

 

10. Про внесення змін до структури та граничної  чисельності працівників фінансового відділу Сновської міської ради. Начальник фінансового відділу      Савченко Л.Г.

 

11. Про приведення у відповідність категорій посад та встановлення відповідних рангів старостам. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
12. Про призначення генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ». Міський голова Медведьов О.О.
13. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції). Начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Терещенко Л.О.
14. Про надання згоди на безоплатне прийняття об’єктів нерухомості, розташованих за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Чкалова, 92 до комунальної власності Сновської міської територіальної громади. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
15. Про безоплатну передачу майна  з балансу Сновської міської ради   на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
16. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н. М.
17. Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на передачу в оренду майна без проведення аукціону. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
18. Про продовження договору оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади без проведення аукціону. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
19. Про надання дозволу КП «Будівництво м’ясокомбінату»  на списання майна комунальної власності територіальної громади. Директор КП «Будівництво м’ясокомбінату» Остапенко А.О.
20-39. Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку  Никитенко В.В.
40. Різне.  

 

Засідання  одинадцятої сесії міської ради восьмого скликання відкрив міський голова       Медведьов О.О.

Медведьов О.О., доповів про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

Медведьов О.О., міський голова, відповідно до ст. 32 Регламенту Сновської міської ради запропонував для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Добненко Н.М., Симонок С.О.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: ДобненкоН М., Симонок С.О.

За це проголосували:        

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,  Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Міський голова Медведьов О.О. запропонував порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про затвердження Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки.
 2. Про затвердження Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2022-2025 роки.
 3. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів Сновської  міської територіальної громади  на 2022 рік.
 4. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської ТГ на 2022 рік.
 5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.
 6. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу.
 7. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 8. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сновської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
 9. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік».
 10. Про внесення змін до структури та граничної чисельності працівників фінансового відділу Сновської міської ради.
 11. Про приведення у відповідністькатегорій посад та встановлення відповідних рангів старостам.
 12. Про призначення генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ».
 13. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції).
 14. Про надання згоди на безоплатне прийняття об’єктів нерухомості, розташованих за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Чкалова, 92 до комунальної власності Сновської міської територіальної громади.
 15. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради.
 16. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.
 17. Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на передачу в оренду майна без проведення аукціону.
 18. Про продовження договору оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади без проведення аукціону.
 19. Про надання дозволу КП «Будівництво м’ясокомбінату» на списання майна комунальної власності територіальної громади.
 20. Блок «Земельні питання».
 21. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,  Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Пропозицій немає.

Медведьов О.О. зазначив, що у зв’язку з тим, що пропозицій немає, порядок денний, прийнятий «за основу», вважається прийнятим «в цілому».

 

Медведьов О.О. відповідно до ст. 38 Регламенту міської ради запропонував затвердити порядок роботи сесії:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь – до 7 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції – до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований порядок роботи сесії.

За це проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,  Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. у зв’язку з пропозицією щодо внесення змін до проєкту рішення, поданих гуманітарною комісією, запропонував проєкт рішення прийняти «за основу».

Вирішили: прийняти проєкт рішення «Про затвердження Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки» – «за основу».

За це проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка ознайомила з пропозицією гуманітарної комісії щодо внесення змін до проєкту рішення, а саме:

Пункти 6.2, 6.8 додатку 2 до Програми (Положення про звання «Почесний громадянин Сновської об’єднаної територіальної громади») викласти в новій редакції:

«6.2. Звання може присвоюватися не більше, ніж двом представникам від громади та приурочується до Дня села, Дні міста чи іншого державного або народного свята.

6.8. Особам, які удостоєні звання «Почесний громадянин міста Сновськ/села  _____ » надається одноразова грошова винагорода  у розмірі, що дорівнює 0,25 мінімальної заробітної плати  (закругленої до цілих десятків), встановлених нормативно-правовими актами станом на 01 січня року, в якому присвоєно звання, з урахуванням податків та зборів. У разі посмертного присвоєння звання одноразова грошова винагорода на надається.»

Якубовська І.В., депутат міської ради, вийшла зі сесійної зали.

Медведьов О.О. запитав, чи є ще пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти запропоновані гуманітарною комісією зміни до проєкту рішення «Про затвердження Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки».

За це проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Якубовська І.В.- вийшла із зали засідань)

Зміни прийнято.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкт рішення зі змінами «в цілому»

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми «Нагородження відзнаками Сновської міської ради» на 2022-2026 роки» (рішення № 1-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Якубовська І.В.- вийшла із зали засідань)

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2022-2025 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2022-2025 роки» (рішення № 2-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Якубовська І.В.- вийшла із зали засідань)

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів Сновської міської територіальної громади  на 2022 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій.  Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності організації ветеранів  Сновської  міської територіальної громади  на 2022 рік» (рішення № 3-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Якубовська І.В.- вийшла із зали засідань)

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської ТГ на 2022 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню  Сновської ТГ на 2022 рік» (рішення № 4-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Якубовська І.В.- вийшла із зали засідань)

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій.  Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги  КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки» (рішення № 5-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Якубовська І.В.- вийшла із зали засідань)

Рішення прийнято.

 

Якубовська І.В., депутат міської ради, повернулася до сесійної зали.

 

 1. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що проєкт рішення приймається, як регуляторний акт, пройшов процедуру регуляторності, питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій.  Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сновської міської територіальної громади та пропорції її розподілу» (рішення № 6-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій.  Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень» (рішення № 7-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка нагадала депутатам, які ще не використали кошти на виконання депутатських повноважень, що закінчується фінансовий рік і спливає час подання заяв щодо використання коштів.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сновської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин бюджету за 9 місяців 2021 року. Зачитала пояснювальну записку (додається).

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження звіту про виконання  бюджету Сновської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року» (рішення № 8-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин бюджету. Зачитала пояснювальну записку (додається).

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік»» (рішення № 9-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до структури та граничної чисельності працівників фінансового відділу Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка повідомила присутнім, що у зв’язку з необхідністю проведення змін в організації виробництва та праці, даним проєктом рішення вносяться зміни до структури та граничної чисельності працівників фінансового відділу Сновської міської ради, а саме: скорочується з 01 січня 2022 року у фінансовому відділі Сновської міської ради посада «прибиральник службових приміщень» – 0,5 шт. од.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до структури та граничної  чисельності працівників фінансового відділу Сновської міської ради» (рішення № 10-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про приведення у відповідністькатегорій посад та встановленнявідповідних рангів старостам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що відповідно до законодавства, даним проєктом рішення приводяться у відповідність категорії посад та встановлюються відповідні ранги старостам. Зачитала прізвища старост, яким встановлюються відповідні ранги.

Медведьов О.О. повідомив, що у зв’язку з тим, що є пропозиція змін до проєкту рішення, запропонував проєкт рішення прийняти «за основу».

Вирішили: прийняти проєкт рішення «Про приведення у відповідність категорій посад та встановлення відповідних рангів старостам» – «за основу».

За це проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, ознайомила з пропозицією відділу кадрової та архівної роботи міської ради додати до пункту 1 проєкту рішення підпункт 1.5 такого змісту: «1.5. Присвоїти БЕЗРУЧКО Ларисі Іванівні, старості Хотуницького старостинського округу Сновської міської територіальної громади з 01 серпня 2021 року 11 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах V категорії посад»

Вирішили: прийняти запропоновані зміни до проєкту рішення «Про приведення у відповідність категорій посад та встановлення відповідних рангів старостам».

За це проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Зміни прийнято.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкт рішення зі змінами «в цілому»

Вирішили: прийняти рішення «Про приведення у відповідність категорій посад та встановлення відповідних рангів старостам» (рішення № 11-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про призначення генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьов О.О., міський голова, який повідомив присутнім що відповідно до результатів конкурсу на заняття посади генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ», даним проєктом рішення призначається Якубовська Ірина Володимирівна на посаду генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ» з 02 листопада 2021 р. до 01 листопада 2026 р., як переможниця конкурсу.

Виступили: Якубовська І.В., депутат міської ради, яка заявила про конфлікт інтересів по проєкту рішення «Про призначення генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ»» та про те, що участі в голосуванні не братиме.

Вирішили: прийняти рішення «Про призначення генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ»» (рішення № 12-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Якубовська І.В. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

Медведьов О.О. привітав Якубовську І.В. з призначенням на посаду генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ». До привітань долучилися представники колективу Сновської ЦРЛ.

 

 1. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції).

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено профільною депутатською комісією та розглянуто на трьох інших комісіях.

Із зали надійшла пропозиція не надавати слово доповідачу.

Медведьов О.О. запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції)» (рішення № 13-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання згоди на безоплатне прийняття об’єктів нерухомості, розташованих за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Чкалова, 92 до комунальної власності Сновської міської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення надається згода на безоплатне прийняття об’єктів нерухомості, розташованих за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Чкалова, 92 до комунальної власності Сновської міської територіальної громади, з метою отримання можливості подальшої приватизації квартир мешканцями даної будівлі.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття об’єктів нерухомості, розташованих за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Чкалова, 92 до комунальної власності Сновської міської територіальної громади» (рішення № 14-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення передається безоплатно з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму майно комунальної власності територіальної громади, а саме частина адміністративної будівлі міської ради Єлінського старостинського округу для розміщення Єлінської бібліотеки-філіалу Сновської публічної бібліотеки.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна  з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради» (рішення № 15-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується погодити відділу культури і туризму намір передачі в оренду на аукціоні майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади, а саме: приміщення на першому поверсі Петрівського сільського будинку культури, площею 30,00 кв. м., розташованого за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с. Петрівка, вул. Дружби, б.2.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку першого типу та погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні» (рішення № 16-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на передачу в оренду майна без проведення аукціону.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення надається дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Сновська центральна районна лікарня» на передачу в оренду КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги» об’єктів нерухомого майна.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на передачу в оренду майна без проведення аукціону» (рішення № 17-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про продовження договору оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади без проведення аукціону.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення погоджується намір продовження договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради, без проведення аукціону, який укладено та продовжується вперше з орендарем ФОП Хуторянська Г.І.

Вирішили: прийняти рішення «Про продовження договору оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади без проведення аукціону» (рішення № 18-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу КП «Будівництво м’ясокомбінату» на списання майна комунальної власності територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Остапенка А.О., директора КП «Будівництво м’ясокомбінату», який повідомив, що даним проєктом рішення надається дозвіл комунальному підприємству «Будівництво м’ясокомбінату» на списання майна комунальної власності територіальної громади, а саме: незавершеного будівництва ФАПу та незавершеного будівництва адміністративно-побутового корпусу очисних споруд, розташованих в с. Займище. Детально надав пояснення по об’єктах.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу КП «Будівництво м’ясокомбінату» на списання майна комунальної власності територіальної громади» (рішення № 19-11/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Солодовник П.В.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

20-39.Блок «Земельні питання».

(Проєкти рішень погоджені та рекомендовані до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, який запропонував голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання» (проєкти рішень з 20 по 39).

Невмовенко В.І., депутат міської ради, голова постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, зазначив, що всі проєкти рішень з земельних питань були детально розглянуті на засіданні постійної комісії, порушень та спірних питань не було. Підтримує пропозицію Солодовника П.В. Також заявив про конфлікт інтересів по проєкту рішення «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (проєкт рішення № 30 п. 2.50) та про те, що участі в голосуванні з цього питання не братиме.

Тютюнник П.О., депутат міської ради, заявив про конфлікт інтересів по проєкту рішення «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (проєкт рішення № 30 п. 2.52) та про те, що участі в голосуванні з цього питання не братиме.

Медведьов О.О. поставив на голосування пропозицію депутата Солодовника П.В. проголосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання»: з проєкту рішення № 20 по № 39 включно.

Вирішили: голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання» (проєкти рішень з № 20 по № 39 включно).

За це проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкти  рішень блоку «Земельні питання» (з № 20 по № 39 включно).

Вирішили: прийняти рішення: «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 20-11/VІІІ додається),     «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам» (рішення № 21-11/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 22-11/VІІІ додається), «Про надання дозволу на об’єднання земельних ділянок комунальної власності, що знаходяться в користуванні ПВКП «ІМПУЛЬС»» (рішення № 23-11/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту м.Сновськ» (рішення № 24-11/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 25-11/VІІІ додається), «Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі» (рішення № 26-11/VІІІ додається), «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 27-11/VІІІ додається), «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам» (рішення № 28-11/VІІІ додається), «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 29-11/VІІІ додається), «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок цільове призначення яких змінюється» (рішення № 31-11/VІІІ додається), «Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність»(рішення № 32-11/VІІІ додається), «Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність» (рішення № 33-11/VІІІ додається), «Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність» (рішення № 34-11/VІІІ додається), «Про надання в оренду земельних ділянок (невитребуваних паїв) ПП «НИВА-ІМПУЛЬС»» (рішення № 35-11/VІІІ додається), «Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки» (рішення № 36-11/VІІІ додається), «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 37-11/VІІІ додається), «Про внесення змін до рішень Сновської міської ради» (рішення № 38-11/VІІІ додається), «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Сновської територіальної громади» (рішення № 39-11/VІІІ додається).

За ці рішення проголосували:

За: 20 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийняті.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 30-11/VІІІ додається)

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Головач О.М., Гордюк В.Г., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 2 (Невмовенко В.І. – конфлікт інтересів, Тютюнник П.О. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

40.Різне.

 1. Про витрачання коштів резервного фонду.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що протягом серпня- вересня 2021 року витрачання коштів резервного фонду  за прямим призначенням не було. Залишок коштів резервного фонду бюджету Сновської міської територіальної громади станом на 01.10.2021 р. складає 40 000грн.

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Про питання, які були розглянуті на засіданні виконавчого комітету Сновської міської ради.

Слухали: Кравця Р.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, який ознайомив з питаннями, що розглядалися на засіданнях виконавчого комітету Сновської міської ради 12.10.2021 р. та 26.10.2021 р.

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Про встановлення карантинних обмежень.

Слухали: Мірошниченка П.Л., першого заступника міського голови, який повідомив про те, що з 00.00 годин 30.10.2021 року Чернігівська область входить до зони червоного рівня по захворюванню на COVID 19. Нагадав про обмеження, які діють на території червоної зони.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, закликав до вакцинації.

Шарпан О.І., генеральний директор КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги», ознайомила присутніх з наявними вакцинами та перебігом вакцинації від COVID 19. Доповіла про кількість хворих у громаді.

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Звіт про роботу старости Великощимельського старостинського округу.

Слухали: Добродія Б.О., старосту Великощимельського старостинського округу, який доповів про роботу в окрузі у 2021 р.

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Звіт про роботу старости Смяцького старостинського округу.

Слухали: Дворник Н.Й., старосту  Смяцького старостинського округу, яка доповіла про  роботу в окрузі у 2021 р.

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Про звернення ініціативної групи с.Кучинівка.

Слухали: Солодовника П.В., депутата міської ради, який передав клопотання ініціативної групи с. Кучинівка та проєкт рішення на наступну сесію про створення у Кучинівському старостаті органу самоорганізації населення «Добробут» та відповідний пакет документів.

 

Міський голова       Олександр МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар міської ради

       

Наталія САМОЙЛОВА

(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)  

 

МП