» » ПРОТОКОЛ п’ятої сесії міської ради VIIІ скликання

ПРОТОКОЛ п’ятої сесії міської ради VIIІ скликання

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

п’ятої сесії міської ради VIIІ скликання

 

від 26 березня 2021 року                                                                                                   м. Сновськ

 

Присутні: 24 члени міської ради (24 депутати міської ради).

 

Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М.,        Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І.,    Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О.,    Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.

Відсутні:  Медведьов О.О. (міський голова), Анопрієнко В.М., Виблов С.А.

 

Присутні на засіданні 5-ї сесії VIIІ скликання:

заступники міського голови;

виступаючі з питань порядку денного;

представники засобів масової інформації;

Кандибайло Ю.О.– жителька с. Смяч (з земельних питань)

Кандибайло Л.І. – жителька с. Смяч (з земельних питань)

Лізогуб С.В. – жителька м. Сновськ.

 

Голова та секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

Питання Доповідач
1. Про затвердження Положення про Робочу групу з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади. Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Гукун Г.М.
2. Про затвердження Програми підтримки Сновського районного сектору філії Державної установи    «Центр пробації» в  Чернігівській області на 2021-2022 роки». Головний спеціаліст відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кононенко А.О.
3. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень. Секретар Сновської міської ради Самойлова Н.В.
4. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік». Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
5. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради 8 скликання. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
6. Про забезпечення самопредставництва в судах.

 

Головний спеціаліст відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кононенко А.О.
7. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
8. Про затвердження Примірних договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади. Голова  профільної комісії з розробки нормативних актів Карпенко В.М.

Співдоповідач – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту  Гладченко В.М.

9. Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25 травня  2017 року № ­­2-7/VIІI «Про створення органу приватизації Сновської міської ради» (зі змінами). Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту  Гладченко В.М.
10. Про взяття майна на баланс Сновської міської ради. Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту  Гладченко В.М.
11. Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу Управлінню освіти на передачу майна в оренду без проведення аукціону. Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту  Гладченко В.М.
12. Про безоплатну передачу майна  з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради. Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту  Гладченко В.М.
13. Про безоплатну передачу майна  з балансу КНП «Сновський ЦПМД»  на баланс Сновської міської ради. Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту  Гладченко В.М.
14. Про безоплатну передачу майна комунальної  власності з балансу КНП «Сновський центр ПМД» на баланс КНП «Сновська ЦРЛ». Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту  Гладченко В.М.
15. Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на списання майна комунальної власності. Медичний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Якубовська І.В.
16.-

36.

Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Никитенко В.В.
37. Різне.  

 

Засідання  п’ятої сесії міської ради восьмого скликання відкрила секретар міської ради  Самойлова Н.В.

Самойлова Н.В. доповіла про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

 

Самойлова Н.В.,секретар міської ради, відповідно до ст. 32 Регламенту Сновської міської ради запропонувала для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Малетич М.В., Матвієнко В.І.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Малетич М.В., Матвієнко В.І.

За це проголосували:                                       

За: 24

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Секретар міської ради Самойлова Н.В. запропонувала порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про затвердження Положення про Робочу групу з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади.
 2. Про затвердження Програми підтримки Сновського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області на 2021-2022 роки».
 3. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 4. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік».
 5. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради 8 скликання.
 6. Про забезпечення самопредставництва в судах.
 7. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
 8. Про затвердження Примірних договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади.
 9. Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25 травня 2017 року № 2-7/VIІI «Про створення органу приватизації Сновської міської ради» (зі змінами).
 10. Про взяття майна на баланс Сновської міської ради.
 11. Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу Управлінню освіти на передачу майна в оренду без проведення аукціону.
 12. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради.
 13. Про безоплатну передачу майна з балансу КНП «Сновський ЦПМД»  на баланс Сновської міської ради.
 14. Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу КНП «Сновський центр ПМД» на баланс КНП «Сновська ЦРЛ».
 15. Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на списання майна комунальної власності.
 16. Блок «Земельні питання».
 17. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Депутат Терещенко А.М. запропонував включити в порядок денний сесії питання «Про внесення змін до рішення від 10 грудня 2020 року № 30-1/VІІІ «Про умови оплати праці міському голові»» та подав відповідний проєкт рішення.

Самойлова Н.В. за поданням Терещенка А.М., депутата міської ради, запропонувала внести зміни до порядку денного, а саме: додати до порядку денного проєкт рішення «Про внесення змін до рішення від 10 грудня 2020 року № 30-1/VІІІ «Про умови оплати праці міському голові»».

За пропозицію включити до порядку денного проєкт рішення «Про внесення змін до рішення від 10 грудня 2020 року № 30-1/VІІІ «Про умови оплати праці міському голові»» проголосували:

За: 6 (Анищенко С.В., Данилова Л.О., Науменко О.І., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М.)

Проти: 7 (Головач О.М., Гукун Г.М., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Самойлова Н.В., Тютюнник П.О.)

Утрималися: 11 ( Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Полюшко А.О., Сергійко В.А., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Не голосували: 0

Пропозиція не прийнята.

Самойлова Н.В. запитала, чи є ще пропозиції щодо внесення змін до порядку денного сесії.

Пропозицій немає.

 

Солодовник П.В., депутат міської ради, повідомив про створення депутатської групи «Сновщина» у складі 10 (десяти) депутатів Сновської міської ради: Солодовник Павло (голова групи), Головач Олександр, Гордюк Володимир, Данилова Любов, Єфименко Наталія, Малетич Марія, Полюшко Анна, Сергійко Вадим, Терещенко Андрій, Терещенко Лілія. Повідомив, що депутатська група «Сновщина» – це неполітичне об’єднання з числа активних і небайдужих депутатів, які зацікавлені в розвитку громади і готові долучатися до важливих соціально-економічних процесів; група об’єднує спільні зусилля, думки та ідеї, спрямовані на загальний розвиток Сновської громади і допомоги жителям.

 

Самойлова Н.В. запропонувала (у зв’язку з тим, що були пропозиції до порядку денного) прийняти порядок денний «в цілому».

Вирішили: прийняти порядок денний «в цілому».

За це проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Самойлова Н.В. відповідно до ст. 38 Регламенту міської ради запропонувала затвердити порядок роботи сесії:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь –   до 7 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції –  до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований порядок роботи сесії.

За це проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Положення про Робочу групу з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Гукун Г.М., начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, яка повідомила присутнім, що з метою забезпечення місцевого економічного розвитку громади та реалізації відповідного компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), з якою співпрацює Сновська міська рада,  пропонується затвердити Положення про Робочу групу з місцевого економічного розвитку у Сновській міській територіальній громаді та її склад. Детально ознайомила з діяльністю робочої групи та її складом.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Положення про Робочу групу з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади» (рішення № 1-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми підтримки Сновського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області на 2021-2022 роки».
  (Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання погоджено та рекомендовано до затвердження двома депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми підтримки Сновського районного сектору філії Державної установи    «Центр пробації» в  Чернігівській області на 2021-2022 роки» (рішення № 2-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що питання погоджено та рекомендовано до затвердження двома депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень» (рішення № 3-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин бюджету. Зачитала пояснювальну записку до проєкту рішення (додається).

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Виступили: Науменко О.І., депутат міської ради, уточнив щодо наявності транспортних засобів у власності Сновської міської ради.

Силенок С.В., заступник міського голови, надав пояснення щодо технічного стану автотранспорту Сновської міської ради.

Данилова Л.О., депутат міської ради, запитала про дефіцит бюджету громади.

Савченко Л.Г. надала роз’яснення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є ще пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік»» (рішення № 4-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 20 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,  Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 4 (Данилова Л.О., Науменко О.І., Симонок С.О., Терещенко А.М.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради 8 скликання.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що проєктом рішення пропонуються зміни до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради. Зачитала прізвища осіб, яких пропонується виключити та включити до персонального складу виконавчого комітету.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради 8 скликання» (рішення № 5-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про забезпечення самопредставництва в судах.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, яка повідомила присутнім що з метою самопредставництва органів місцевого самоврядування в судах Сновська міська рада пропонує надати начальнику відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами та головному спеціалісту відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами повноваження для представництва  в судах інтересів Сновської міської ради та деяких  структурних підрозділів Сновської міської ради, а саме: фінансового відділу, відділу культури і туризму, Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про забезпечення самопредставництва в судах» (рішення № 6-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім про зміни до структури та загальної чисельності Сновської міської ради, а саме: пропонується ввести до відділу благоустрою та господарського забезпечення посаду «кур’єр» – 1 шт.од.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради» (рішення № 7-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Примірних договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що проєкт рішення розглядався як регуляторний акт, питання погоджено та рекомендовано до затвердження двома депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитала, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Примірних договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади» (рішення № 8-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25 травня 2017 року № ­­2-7/VIІI «Про створення органу приватизації Сновської міської ради» (зі змінами).

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка доповіла, що зміни до рішення міської ради вносяться у зв’язку зі змінами в структурі міської ради, а саме: зміни посад та назв відділів відповідальних за приватизацію.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25 травня  2017 року № ­­2-7/VIІI «Про створення органу приватизації Сновської міської ради» (зі змінами)» (рішення № 9-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про взяття майна на баланс Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується взяти на баланс Сновської міської ради майно, розташоване на території Сновської міської територіальної громади в с. Гвоздиківка, а саме: пам’ятний знак на місці оборонних боїв радянських військ восени 1941 р. (гармата).

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про взяття майна на баланс Сновської міської ради» (рішення № 10-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу Управлінню освіти на передачу майна в оренду без проведення аукціону.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується включити до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, приміщення загальною площею 146,57 кв. м. в нежитловій будівлі, розташованій за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Банкова, 9 для подальшого врегулювання орендних відносин між Корюківською РДА та Управлінням освіти, сім’ї молоді та спорту Сновської міської ради.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу Управлінню освіти на передачу майна в оренду без проведення аукціону» (рішення № 11-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила, що, розглянувши клопотання відділу культури і туризму Сновської міської ради, пропонується передати безоплатно з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради майно комунальної власності, а саме: частину адміністративної будівлі міської ради Тур’янського старостинського округу, розташовану за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с. Тур´я, вул. М´язя, б.8.  для перенесення туди бібліотеки.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна  з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради» (рішення № 12-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу КНП «Сновський ЦПМД» на баланс Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила, що, розгянувши клопотання КНП «Сновський ЦПМД», пропонується передати безоплатно з балансу комунального некомерційного підприємства «Сновський центр первинної медичної допомоги» на баланс Сновської міської ради майно комунальної власності, а саме: частину будівлі колишнього Гвоздиківського сільського клубу, площею 297,92 кв. м., розташовану за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с. Гвоздиківка, вул. Неретіна, 4 та змінити цільове призначення даного об’єкта, а саме: з будівлі колишнього Гвоздиківського сільського клубу на нежитлову будівлю.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна  з балансу КНП «Сновський ЦПМД»  на баланс Сновської міської ради» (рішення № 13-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу КНП «Сновський центр ПМД» на баланс КНП «Сновська ЦРЛ».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила, що проєктом рішення пропонується передати безоплатно майно комунальної власності з балансу КНП «Сновський центр ПМД» на баланс КНП «Сновська ЦРЛ». Зачитала перелік майна.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна комунальної  власності з балансу КНП «Сновський центр ПМД» на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»» (рішення № 14-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на списання майна комунальної власності.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Якубовську І.В., медичного директора КНП «Сновська ЦРЛ», яка повідомила, даним проєктом рішення пропонується надати дозвіл КНП «Сновська ЦРЛ» на списання майна комунальної власності територіальної громади, а саме: автомобіля ВАЗ 21063 1986 року випуску. Даний  транспортний засіб непридатний до подальшого використання, ремонт автомобіля недоцільний.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на списання майна комунальної власності» (рішення № 15-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 23 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В.,  Сергійко В.А., Симонок С.О., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Солодовник П.В.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 16-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам» (рішення № 17-5/VІІІ додається).

Депутат Анищенко С.В. в кінці сесії заявив про конфлікт інтересів по даному питанню та відкликав свій голос.

За це рішення проголосували:

За: 23 (Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,  Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Анищенко С.В. – конфлікт інтересів, відкликав голос після розгляду 36 питання порядку денного)

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості)» (рішення № 18-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Сновської міської ради» (рішення № 19-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості» (рішення № 20-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність Сновської міської ради для громадських пасовищ.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність Сновської міської ради для громадських пасовищ» (рішення № 21-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 22-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам» (рішення № 23-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 24-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду» (рішення № 25-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Виступили: Карпенко В.М., депутат міської ради, заявив про конфлікт інтересів по даному питанню та про те, що участі в голосуванні не братиме.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 26-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 23 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Карпенко В.М. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

 1. Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність Шмаровоз С.В.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність Шмаровоз С.В.» (рішення № 27-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду СТОВ «Щорссільгоспсервіс».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду СТОВ «Щорссільгоспсервіс»» (рішення № 28-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про розгляд клопотань підприємства райспоживспілки «КООПЗАГОТПРОМ» та ПВКП «Імпульс».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про розгляд клопотань підприємства райспоживспілки «КООПЗАГОТПРОМ» та ПВКП «Імпульс»» (рішення № 29-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, запитав за якої причини ТОВ «ЕЙ СІ ДЖІ ЮКРЕЙН» зменшує орендовану площу.

Никитенко В.В. надала пояснення, що розмір зменшеної площі орендованої землі – це успадковані паї.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі» (рішення № 30-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 31-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади» (рішення № 32-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проведення земельних торгів в формі аукціону.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проведення земельних торгів в формі аукціону» (рішення № 33-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення та зачитала прізвища осіб, яким  відмовлено в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам, та зазначила причини відмови.

Виступили: Симонок С.В., депутат міської ради, попросив надати пояснення щодо визначення меж людських городів.

Никитенко В.В., надала пояснення, що у старостинських округах є погосподарські книги, де ведеться облік виділених земельних ділянок під городи.

Самойлова Н.В. надала пояснення щодо процедури розгляду заяв з земельних питань.

Невмовенко В.І., депутат міської ради, прокоментував розгляд заяв з надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам Кондибайла В.В. та Кондибайло Ю.О., зазначивши,  що на земельних ділянках на які претендують заявники, знаходяться городи інших громадян. Тому комісією було вирішено надати відмову по даним заявам та виїхати на місцевість, щоб розібратися по суті та знайти вільні земельні ділянки для Кондибайла В.В. та Кондибайло Ю.О.

Кондибайло Л.І., мешканка с. Смяч, повідомила присутнім про спірні земельні питання в с. Смяч.

Самойлова Н.В. наголосила, що найближчим часом до с. Смяч виїде земельна комісія для вирішення даного питання.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам» (рішення № 34-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про розгляд клопотання старости Новомлинського старостинського округу.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про розгляд клопотання старости Новомлинського старостинського округу» (рішення № 35-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання згоди на передачу земельної ділянки сільськогосподарського призначення в суборенду.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проєкт рішення.

Самойлова Н.В. запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання згоди на передачу земельної ділянки сільськогосподарського призначення в суборенду» (рішення № 36-5/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

Аникієнко С.В., депутат міської ради, заявив про конфлікт інтересів по проєкту рішення № 17, попросив лічильну комісію відкликати його голос та вважати таким, який не голосував.  

 

 1. Різне.
 2. Про проблемні питання Закону України «Про повну загальну середню освіту», що вступив у силу 01.08.2020 року.

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила присутнім про проблемні питання Закону України «Про повну загальну середню освіту», що вступив у силу 01.08.2020 року та закликала депутатський корпус направити   звернення від імені депутатів міської ради до Управління освіти Чернігівської ОДА щодо ініціювання внесення змін до Закону України «Про повну загальну середню освіту», а саме:

 • надати можливість міським радам ТГ, що мають велику площу та малу щільність населення, самим вирішувати питання утворення ліцеїв у мережі закладів освіти громади;
 • при утворенні комунальних ліцеїв зменшити або прибрати взагалі норму 50 тис. населення та більше;
 • кількість 10-х класів на паралелі ліцею зменшити до трьох.

Повідомила присутнім про стан мережі освітніх закладів у Сновської ТГ.

Відбулося обговорення питання.

Виступили: Добненко Н.М., депутат міської ради, яка запропонувала звернутися зі зверненням ще і до Чернігівської обласної ради та народного депутата, який представляє наш регіон, Максима Зуєва.

Вирішили: направити звернення до Управління освіти Чернігівської ОДА, Чернігівської обласної ради та народного депутата Максима Зуєва щодо ініціювання внесення змін до Закону України «Про повну загальну середню освіту», а саме: надати можливість міським радам ТГ, що мають велику площу та малу щільність населення, самим вирішувати питання утворення ліцеїв у мережі закладів освіти громади; при утворенні ліцеїв прибрати норму 50 тис. населення та більше; кількість 10-х класів на паралелі ліцею зменшити до трьох (тексти звернень додаються).

За це проголосували:

За: 24 (Анищенко С.В., Бебех Г.І., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О.,          Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про подання електронних декларацій.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка наголосила присутнім депутатам про необхідність заповнення електронних декларацій та подання їх до 01.04.2021 року.

 

 1. Про подання Програми підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді на 2021 рік.

Слухали: Солодовника П.В., депутата міської ради, який повідомив присутнім, що на наступну сесію Сновської міської ради буде подавати проєкт рішення «Про затвердження Програми підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді на 2021 рік».

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка повідомила що даний проєкт рішення розглядався на другій сесії міської ради  VIIІ скликання (ІІ пленарне засідання) 29 грудня 2020 року і згідно рішення депутатів міської ради буде розглядатися повторно по завершенню першого кварталу 2021 р., тобто, на наступній сесії міської ради.

Зауважень та заперечень не надійшло.

 

 1. Про депутатське звернення Солодовника П.В.

Слухали: Солодовника П.В., депутата міської ради, який зачитав текст звернення щодо ремонту доріг (звернення додається).

Виступили: Силенок С.В., заступник міського голови, надав пояснення щодо ремонту доріг.

Зауважень та заперечень не надійшло.

 

 

 

Секретар міської ради       Наталія САМОЙЛОВА
(головуючий та секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)
   

 

МП