» » ПРОТОКОЛ шостої сесії міської ради VIIІ скликання

ПРОТОКОЛ шостої сесії міської ради VIIІ скликання

-> сесія | 0

                                                         

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

шостої сесії міської ради VIIІ скликання

 

від 23 квітня 2021 року                                                                                                     м. Сновськ

 

Присутні: 19 членів міської ради (18 депутатів міської ради та міський голова).

 

Всього депутатів: 18 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О.,     Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.

 

Відсутні:  Виблов С.А., Головач О.М., Данилова Л.О.,  Єфименко Н.Ю., Логвиненко Л.Г., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Остроухов В.В.

 

Присутні на засіданні 6-ї сесії VIIІ скликання:

заступники міського голови;

виступаючі з питань порядку денного;

представники засобів масової інформації.

 

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

  

Питання Доповідач
1. Про затвердження Програми підтримки молодіжної політики на території Сновської територіальної громади на 2021 – 2023 роки. Головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту Управління освіти сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради   Миргородський А. П.
2. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень. Секретар Сновської міської ради Самойлова Н.В.
3. Про затвердження звіту про виконання  бюджету Сновської міської  територіальної громади за І квартал 2021 року. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
4. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
5. Про звернення Сновської міської ради  до Чернігівської обласної ради з клопотанням створення та прийняття Програми «Питна вода». Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Гукун Г.М.
6. Про закріплення депутатів міської ради за населеними пунктами громади. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
7. Про надання соціальних послуг окремим категоріям сімей/осіб за рахунок бюджетних коштів (безоплатно). Директор центру соціальних служб Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Матейкович Т.В.
8. Про внесення змін до  рішення Сновської міської ради «Про затвердження Положення про тендерний комітет  Сновської міської ради Сновського району Чернігівської  області» від 27 квітня 2017 року №7-6/VIII, зі змінами. Завідувач  сектору з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності  Шило Т.М.
9. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради» від 24 грудня 2020 року № 6-2/VІІІ. Начальник відділу «Центр надання  адміністративних послуг» Терещенко Л.О.
10. Про припинення діяльності закладів культури. Начальник відділу культури і туризму  Добненко Н.М.
11. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження територіальному центру Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні. Директор КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”      Хоменко С.М.
12. Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна без проведення аукціону. Директор КУ “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”      Хоменко С.М.
13. Про внесення змін до рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 28 серпня 2020 року № 15-50/VІІ  «Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату». Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту  Гладченко В.М.
14. Про надання дозволу Управлінню освіти на списання майна. Начальник загальношкільного відділу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту  Авдєєнко Н.Л.
15. Про списання майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області. Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту  Гладченко В.М.
16. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
17.-

40.

Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Никитенко В.В.
41. Різне.  

 

Засідання  шостої сесії міської ради восьмого скликання відкрив міський голова     Медведьов О.О.

Медведьов О.О., доповів про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

Медведьов О.О., міський голова, відповідно до ст. 32 Регламенту Сновської міської ради запропонував для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Науменко О.І., Полюшко А.О.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Науменко О.І., Полюшко А.О.

За це проголосували:                                       

За: 19

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Міський голова Медведьов О.О. запропонував порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про затвердження Програми підтримки молодіжної політики на території Сновської територіальної громади на 2021 – 2023 роки.
 2. Про затвердження Програми підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді на 2021 рік.
 3. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 4. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сновської міської  територіальної громади за І квартал 2021 року.
 5. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік.
 6. Про звернення Сновської міської ради до Чернігівської обласної ради з клопотанням створення та прийняття Програми «Питна вода».
 7. Про закріплення депутатів міської ради за населеними пунктами громади.
 8. Про надання соціальних послуг окремим категоріям сімей/осіб за рахунок бюджетних коштів (безоплатно).
 9. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про затвердження Положення про тендерний комітет Сновської міської ради Сновського району Чернігівської  області» від 27 квітня 2017 року №7-6/VIII, зі змінами.

10.     Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради» від 24 грудня 2020 року № 6-2/VІІІ.

 1. Про припинення діяльності закладів культури.
 2. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження територіальному центру Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.
13.  Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна без проведення аукціону.
 1. Про внесення змін до рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 28 серпня 2020 року № 15-50/VІІ «Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату».
 2. Про надання дозволу Управлінню освіти на списання майна.
 3. Про списання майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.
 4. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
 5. Блок «Земельні питання».
 6. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Міський голова Медведьов О.О. повідомив присутнім, що, у зв’язку з недостатністю фінансового ресурсу, постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку було  рекомендовано зняти з порядку денного шостої сесії восьмого скликання Програму підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді на 2021 рік. Поставив на голосування пропозицію комісії про зняття з порядку денного проєкту рішення «Про затвердження Програми підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді на 2021 рік».

Вирішили: зняти з порядку денного шостої сесії  восьмого скликання питання «Про затвердження Програми підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді на 2021 рік».

За це проголосували:

За: 11 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Невмовенко В.І., Самойлова Н.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 7 ( Гордюк В.Г., Науменко О.І., Полюшко А.О., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М.)

Утрималися: 1 (Карпенко В.М.)

Не голосували: 0

Пропозиція прийнята.

Депутати Науменко О.І. та Полюшко А.О. під час голосування голосували «За», при розгляді розділу «Різне» відкликали свої голоси та просили зарахувати їх як «Проти».

Медведьов О.О. запитав, чи є ще пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Симонок С.О., депутат міської ради, запропонував звітувати представнику виконавчого комітету про прийняті рішення виконкому у міжсесійний період.

Медведьов О.О., міський голова, надав пояснення та зауважив, що зазначене питання буде розглянуто в розділі «Різне».

Симонок С.О., депутат міської ради,  запропонував виділити кошти в сумі 30 тис. грн. на ремонт клубу в с.Старі Боровичі.

Медведьов О.О. міський голова, зауважив, що зазначене питання потребує вивчення та обговорення на депутатських комісіях.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, зауважила, що питання вже піднімалося старостою села.  На наступний тиждень запланований виїзд на місце з керівником відділу культури, депутатами міської ради щодо вивчення та вирішення даної проблеми.

Заперечень немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є ще пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Пропозицій немає.

Медведьов О.О. поставив на голосування порядок денний «в цілому».

Вирішили: прийняти порядок денний «в цілому».

За це проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 1 (Солодовник П.В.)

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Медведьов О.О. відповідно до ст. 38 Регламенту міської ради запропонував затвердити порядок роботи сесії:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь –   до 7 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції –  до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований порядок роботи сесії.

За це проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми підтримки молодіжної політики на території Сновської територіальної громади на 2021 – 2023 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми підтримки молодіжної політики на території Сновської територіальної громади на 2021 – 2023 роки» (рішення № 1-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень» (рішення № 2-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сновської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин бюджету за І квартал 2021 року. Зачитала пояснювальну записку (додається).

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження звіту про виконання  бюджету Сновської міської  територіальної громади за І квартал 2021 року» (рішення № 3-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року №26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік”.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин бюджету. Зачитала пояснювальну записку (додається).

Медведьов О.О.  доповнив доповідь щодо виділення коштів з бюджету громади для підтримки молодих лікарів (100 000 грн. – для виплати одноразової матеріальної допомоги молодому спеціалісту – лікарю Куценку Р.М.; 100 000 грн. – для виплати  додаткової  заохочувальної   надбавки в розмірі 50% посадового окладу  щомісячно протягом першого року роботи молодим  лікарям, які прийшли працювати в Сновську ЦРЛ, 200 000 грн. – для придбання квартири молодому лікарю). Запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року №26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік”» (рішення № 4-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про звернення Сновської міської ради до Чернігівської обласної ради з клопотанням створення та прийняття Програми «Питна вода».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про звернення Сновської міської ради до Чернігівської обласної ради з клопотанням створення та прийняття Програми «Питна вода»» (рішення № 5-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про закріплення депутатів міської ради за населеними пунктами громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з  питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В. секретаря міської ради, яка доповіла по проєкту рішення, запитала, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про закріплення депутатів міської ради за населеними пунктами громади» (рішення № 6-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання соціальних послуг окремим категоріям сімей/осіб за рахунок бюджетних коштів (безоплатно).

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з  питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Матейкович Т.В., директора центру соціальних служб Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради, яка повідомила присутнім, що з метою забезпечення доступності соціальних послуг особам та сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах або мають найвищий ризик потрапляння в такі обставини, пропонується надавати базові соціальні  послуги  за рахунок бюджетних коштів. Ознайомила з переліком даних послуг та з переліком категорій осіб, які звільняються від плати за надані послуги.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання соціальних послуг окремим категоріям сімей/осіб за рахунок бюджетних коштів (безоплатно)» (рішення № 7-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про затвердження Положення про тендерний комітет Сновської міської ради Сновського району Чернігівської  області» від 27 квітня 2017 року №7-6/VIII, зі змінами.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Шило Т.М., завідувача  сектору з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності, яка повідомила присутнім, що у зв’язку з кадровими змінами, даним проєктом рішення вносяться зміни до складу тендерного комітету. Ознайомила зі змінами.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до  рішення Сновської міської ради «Про затвердження Положення про тендерний комітет  Сновської міської ради Сновського району Чернігівської  області» від 27 квітня 2017 року №7-6/VIII, зі змінами» (рішення № 8-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

9. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради» від 24 грудня 2020 року № 6-2/VІІІ.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з  питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Терещенко Л.О., начальника відділу «Центр надання  адміністративних послуг», яка повідомила присутнім про необхідність внесення змін до графіку роботи  відділу «Центр надання адміністративних послуг». Ознайомила зі змінами.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради» від 24 грудня 2020 року № 6-2/VІІІ» (рішення № 9-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про припинення діяльності закладів культури.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з  питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила присутнім, що у зв’язку зі змінами нормативної бази, з метою оптимізації існуючої  мережі закладів культури та раціональним використанням коштів, пропонується припинити діяльність деяких закладів культури, а саме: Зарічанського філіалу Сновської публічної бібліотеки, Новомлинського філіалу Сновської публічної бібліотеки та Іванівського сільського клубу (на сьогоднішній день не діючий). Надала пояснення, що бібліотечний фонд залишається, користувачі будуть мати доступ до даної послуги. Населення села Іванівка буде обслуговувати Тихоновицький сільський клуб. Наголосила, що на кожен населений пункт громади є діючий заклад культури, сільські клуби часто виконують функції  бібліотеки.

Солодовник П.В., депутат міської ради, запитав щодо звільнення осіб у зв’язку із закриттям закладів.

Добненко Н.М. надала пояснення.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про припинення діяльності закладів культури» (рішення № 10-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 2 (Симонок С.О., Солодовник П.В.)

Утрималися: 1(Терещенко А.М.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження територіальному центру Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено бюджетною комісією. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку першого типу та погодження територіальному центру Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні» (рішення № 11-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

12. Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу територіальному

 центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна без проведення аукціону.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено бюджетною комісією. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна без проведення аукціону» (рішення № 12-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 28 серпня 2020 року № 15-50/VІІ «Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено бюджетною комісією. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення 50 сесії міської ради 7 скликання від 28 серпня 2020 року № 15-50/VІІ  «Про передачу КНП «Сновська ЦРЛ» цифрового рентгенапарату»» (рішення № 13-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу Управлінню освіти на списання майна.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Авдєєнко Н.Л., начальника загальношкільного відділу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення надається дозвіл на списання майна комунальної власності територіальної громади, яке непридатне для подальшого використання. Ознайомила з переліком майна та надала роз’яснення.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу Управлінню освіти на списання майна» (рішення № 14-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про списання майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що майно комунальної власності територіальної громади, яке непридатне для подальшого використання, даним проєктом рішення пропонується списати. Ознайомила з переліком майна.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про списання майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області» (рішення № 15-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення пропонується внесення зміни до структури та загальної чисельності Сновської міської ради. Детально ознайомила зі змінами.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради» (рішення № 16-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

17-40. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проєкти рішень погоджені та рекомендовані до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуті та погоджені земельною комісією, проєкти рішень були надіслані на електронні скриньки іншим депутатам. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є у депутатів конфлікт інтересів з блоку «Земельні питання».

Виступили: Анопрієнко В.М., депутат міської ради, заявив по конфлікт інтересів по проєкту рішення «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» та про те, що участі в голосуванні за цей проєкт рішення не прийматиме.

Тютюнник П.О., депутат міської ради, запропонував голосувати одним пакетом за рішення з земельних питань.

Медведьов О.О. поставив на голосування пропозицію депутата Тютюнника П.О.: проголосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання».

Вирішили: голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання».

За це проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкти  рішень з блоку «Земельні питання».

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 17-6/VІІІ додається), «Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам» (рішення № 18-6/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам» (рішення № 19-6/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 20-6/VІІІ додається), «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що знаходиться в оренді Анищенка С.Ф. та Андросенко І.А.» (рішення № 21-6/VІІІ додається), «Про розгляд заяви Аніщенка С.М.»  (рішення № 22-6/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування релігійній організації «Чернігівське обласне об’єднання церков євангельських християн-баптистів» (рішення № 23-6/VІІІ додається), «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 24-6/VІІІ додається), «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам» (рішення № 25-6/VІІІ додається), «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 26-6/VІІІ додається), «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в м.Сновськ по вул.Некрасова, 20, припинення права постійного користування на одну із земельних ділянок підприємства райспоживспілки «КООПЗАГОТПРОМ» та  надання її в оренду ПВКП «ІМПУЛЬС» (рішення № 27-6/VІІІ додається), «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду» (рішення № 28-6/VІІІ додається), «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх в оренду» (рішення № 29-6/VІІІ додається), «Про затвердження проєкту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду Підставському В.М.» (рішення № 31-6/VІІІ додається), «Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам» (рішення № 32-6/VІІІ додається), «Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Трифонову А.В.» (рішення № 33-6/VІІІ додається), «Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки» (рішення № 34-6/VІІІ додається), «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 35-6/VІІІ додається), «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади» (рішення № 36-6/VІІІ додається), «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в оренді Сильченка В.В.» (рішення № 37-6/VІІІ додається), «Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 08.02.2008 року укладеного з гр.Талашем В.М.» (рішення № 38-6/VІІІ додається), «Про внесення змін до рішень Сновської міської ради» (рішення № 39-6/VІІІ додається), «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 29.09.2020 року /51 сесія 7 скликання/ №23-51/VII «Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права власності на земельних торгах окремими лотами»» (рішення № 40-6/VІІІ додається).

За ці рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийняті.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 30-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Бебех Г.І., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Добненко Н.М., Карпенко В.М., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Анопрієнко В.М. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

 1. Різне.
 2. Про витрачання коштів резервного фонду.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що протягом січня – березня 2021 року  витрачання коштів резервного фонду за прямим призначенням не було. Залишок коштів резервного фонду бюджету Сновської міської територіальної громади станом на 01.04.2021 року складає 40 000 гривень.

Пропозицій та зауважень немає.

 

 1. Про розгляд депутатського запиту Солодовника П.В.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що, відповідно до запиту депутата Солодовника П.В. (додається), міською радою було направлено до Сновського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки запит на інформацію з копією депутатського звернення. Зачитала відповідь головного комісара щодо даного звернення (додається).

Відбулося обговорення питання.

 

 1. Про результати звернення депутатів міської ради щодо проблемних питань Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про результати звернення депутатів міської ради до НДУ Зуєва М.С., Управління освіти ЧОДА, Чернігівської обласної ради щодо проблемних питань Закону України «Про повну загальну середню освіту». Зачитала відповідь   начальника Управління освіти ЧОДА (додається) та повідомила, що до порядку денного Верховної ради України включено законопроєкт про внесення змін до ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо доступності повної загальної середньої освіти.

Зауважень та заперечень не надійшло.

 

 1. Про оголошення рішень, прийнятих виконавчим комітетом Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що кожен з депутатів міської ради може бути присутнім на засіданні виконавчого комітету. Зауважила, що всі рішення виконавчого комітету розміщені на сайті міської ради.

Відбулося обговорення питання.

 

 1. Про стан Староборовицького сільського клубу.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури та туризму, яка надала пояснення щодо ремонту клубу або його перенесення до іншого приміщення.

Відбулося обговорення питання. 

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який зауважив, що приміщення клубу аварійне. Його ремонт недоцільний і дуже дороговартісний. Можливий варіант застосування під клуб приміщення колишньої сільської ради, яке має великий зал засідань.

В ході обговорення вирішили провести зустріч у с. Ст.Боровичі і разом зі старостою розглянути варіанти ремонту або перенесення сільського клубу у інше приміщення.

Зауважень та заперечень не надійшло.

 

Депутати Науменко О.І. та Полюшко А.О. відкликали свої голоси «За» (при розгляді змін до порядку денного, а саме: виключення з порядку денного шостої сесії  восьмого скликання питання «Про затвердження Програми підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді на 2021 рік») та просили зарахувати їх як «Проти».

 

 1. Про ремонт пам’ятників.

Слухали: Солодовника П.В., депутата міської ради, який попросив роз’яснити питання щодо розрахунків виділення коштів на ремонт пам’ятників, які будуть проведені роботи та хто виконавець даних робіт.

Виступили: Силенок С.В., заступник міського голови, надав пояснення.

Зауважень та заперечень не надійшло.

 

 1. Про звернення до депутата міської ради жителів сіл Єліно та Млинок.

Слухали: Гордюка В.Г., депутата міської ради, який зачитав звернення громадян щодо поганого стану дороги між селами Тур’я та Єліно. Це – дорога державного значення, тому попросив надати роз’яснення в засобах масової інформації.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова,  надав пояснення, зокрема зазначивши, що міська рада неодноразово зверталася з клопотаннями щодо ремонту цієї дороги до різних служб, до народних депутатів.

Силенок С.В., заступник міського голови, повідомив присутнім, що є офіційна відповідь, в якій зазначено, що в цьому році по даній дорозі буде проведено ямковий ремонт.

 

 1. Про звернення депутатської групи «Сновщина».

Виступили: Полюшко А.О., депутат міської ради, зачитала запит  депутатської групи «Сновщина» щодо роботи ринків у Сновську.

Виступили: Медведьов О.О. зазначив, що запит буде опрацьовано та надана відповідь на поставлені питання.

 

 1. Про звернення депутата Солодовника П.В.

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, який зачитав звернення громадян щодо демонтажу конструкції для відпочинку дітей по вул. Некрасова.

Виступили: Силенок С.В., заступник міського голови, який зазначив, що по вул. Некрасова реалізується проєкт «Реконструкція каналізаційних мереж по вул. Незалежності, Некрасова». Роботи виконує Управління капітального будівництва ЧОДА. Без демонтажу конструкцій неможливо виконати роботи під землею, роботи на даний час ще не завершені. По завершенню робіт конструкції будуть встановлені назад.

 

 

Міський голова       Олександр МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар міської ради

       

Наталія САМОЙЛОВА

(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)

 

МП