» » ПРОТОКОЛ сьомої сесії міської ради VIIІ скликання

ПРОТОКОЛ сьомої сесії міської ради VIIІ скликання

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

сьомої сесії міської ради VIIІ скликання

від 27 травня 2021 року                                                                                                    м. Сновськ

Присутні: 22 члени міської ради (21 депутат міської ради та міський голова).

 

Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М.,          Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В.,    Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.

Відсутні: Анищенко С.В., Бебех Г.І., Малетич М.В., Науменко О.І., Остроухов В.В.

 

Присутні на засіданні 7-ї сесії VIIІ скликання:

заступники міського голови;

виступаючі з питань порядку денного;

представники засобів масової інформації.

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Питання Доповідач
1. Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради 8-го скликання Бебех Г.І. Секретар Сновської міської ради Самойлова Н.В.
2. Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021-2023  роки. Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій  Гукун Г.М.
3. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022  роки. Секретар Сновської міської ради Самойлова Н.В.
4. Про затвердження Положення про офіційний вебсайт Сновської міської  ради Корюківського району Чернігівської області в новій редакції. Головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю    Батюк О.М.
5. Про затвердження Положення про тендерний комітет та його складу. Завідувач  сектору з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності Шило Т. М.
6. Про скасування рішення Сновської міської ради. Перший заступник міського голови Мірошниченко П.Л.
7. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень. Секретар Сновської міської ради Самойлова Н.В.
8. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII  «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік». Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
9. Про внесення змін до складу робочої групи з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади. Секретар Сновської міської ради Самойлова Н.В.
10. Про затвердження Положень про відділи та сектори міської ради. Секретар Сновської міської ради Самойлова Н.В.
11. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції). Начальник відділу «Центр надання  адміністративних послуг» Терещенко Л.О.
12. Про створення віддалених робочих місць адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради. Начальник відділу «Центр надання  адміністративних послуг» Терещенко Л.О.
13. Про продовження терміну дії Контракту з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В. Міський голова Медведьов О.О.
14. Про затвердження Реєстру майна, що перебуває у комунальній власності Сновської міської територіальної громади. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В.М.
15. Про прийняття з державної у комунальну власність Сновської міської територіальної громади об’єкта нерухомого майна. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В.М.
16. Про безоплатну передачу майна  з балансу КП «Сновська ЖЕД»  на баланс Сновської міської ради. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В.М.
17. Про включення майна до Переліку другого типу та передачу в оренду майна без проведення аукціону. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В.М.
18. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ» . Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В.М.
19. Про продовження договору оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади. Генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ»  Куценко М.В.
20. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження Управлінню освіти наміру передачі майна в оренду на аукціоні. Начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І.
21. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н.М.
22. Про безоплатну передачу транспортних засобів  з балансу КНП «Сновський центр ПМД»  на баланс Сновської міської ради. Генеральний директор КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги» Шарпан О. І.
23. Про надання дозволу КП «Будівництво м’ясокомбінату» на списання майна комунальної власності територіальної громади. Директор КП «Будівництво м’ясокомбінату» Остапенко А.О.
24. Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД». Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В.М.
25-43. Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку – Никитенко Вікторія Вікторівна
44. Різне.

Засідання  сьомої сесії міської ради восьмого скликання відкрив міський голова  Медведьов О.О.

Медведьов О.О., доповів про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

Медведьов О.О., міський голова, відповідно до ст. 32 Регламенту Сновської міської ради запропонував для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Симонок С.О., Терещенко А.М.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Симонок С.О., Терещенко А.М.

За це проголосували:                                       

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Міський голова Медведьов О.О. запропонував порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради 8-го скликання Бебех Г.І.
 2. Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021-2023  роки.
 3. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки.
 4. Про затвердження Положення про офіційний вебсайт Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області в новій редакції.
 5. Про затвердження Положення про тендерний комітет та його складу.
 6. Про скасування рішення Сновської міської ради.
 7. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 8. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік”.
 9. Про внесення змін до складу робочої групи з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади.
 10. Про затвердження Положень про відділи та сектори міської ради.
 11. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції).
 12. Про створення віддалених робочих місць адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради.
 13. Про продовження терміну дії Контракту з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В.
 14. Про затвердження Реєстру майна, що перебуває у комунальній власності Сновської міської територіальної громади.
 15. Про прийняття з державної у комунальну власність Сновської міської територіальної громади об’єкта нерухомого майна.
 16. Про безоплатну передачу майна з балансу КП «Сновська ЖЕД» на баланс Сновської міської ради.
 17. Про включення майна до Переліку другого типу та передачу в оренду майна без проведення аукціону.
 18. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ».
 19. Про продовження договору оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади.
 20. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження Управлінню освіти наміру передачі майна в оренду на аукціоні.
 21. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.
 22. Про безоплатну передачу транспортних засобів з балансу КНП «Сновський центр ПМД» на баланс Сновської міської ради.
 23. Про надання дозволу КП «Будівництво м’ясокомбінату» на списання майна комунальної власності територіальної громади.
 24. Блок «Земельні питання».
 25. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Міський голова Медведьов О.О. повідомив присутнім, що постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг  було  рекомендовано включити до порядку денного сьомої сесії восьмого скликання проєкт рішення «Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД»». Поставив на голосування пропозицію про включення до порядку денного  зазначеного проєкту рішення.

Вирішили: включити в порядок денний сьомої сесії  восьмого скликання проєкт рішення «Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД»».

За це проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Пропозиція прийнята.

Медведьов О.О. запитав, чи є ще пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Пропозицій немає.

Медведьов О.О. поставив на голосування порядок денний «в цілому».

Вирішили: прийняти порядок денний «в цілому».

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. відповідно до ст. 38 Регламенту міської ради запропонував затвердити порядок роботи сесії:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь – до 7 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції – до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований порядок роботи сесії.

За це проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради 8-го скликання Бебех Г.І.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що відповідно до особистої заяви депутата  Сновської міської ради 8-го скликання Бебех Галини Іванівни, яка обрана по виборчому округу № 3 від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ», про складання нею депутатських повноважень, даним проєктом рішення пропонується достроково припинити повноваження депутата Сновської міської ради 8-го скликання Бебех Г.І.

Вирішили: прийняти рішення «Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради 8-го скликання Бебех Г.І.» (рішення № 1-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони природи).

Слухали: Медведьова О.О. міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено всіма депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської міської територіальної  громади на 2021-2023 роки» (рішення № 2-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку з кадровими змінами по міській раді, даним проєктом рішення вносяться зміни до складу комісії з попереднього розгляду заяв на призначення одноразової матеріальної допомоги.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022  роки» (рішення № 3-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про затвердження Положення про офіційний вебсайт Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області в новій редакції.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Батюк О.М., головного спеціаліста відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю, яка повідомила, що у зв’язку зі змінами в законодавстві, кадровими змінами та збільшенням сервісів на сайті міської ради, даним проєктом рішення пропонується затвердити Положення про офіційний вебсайт Сновської міської  ради в новій редакції. Ознайомила з Положенням та головними рубриками та сервісами сайту.

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, який наголосив на необхідності вчасної публікації проєктів рішень виконавчого комітету Сновської міської ради на офіційному сайті міської ради.

Зауваження взято до уваги.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Положення про офіційний вебсайт Сновської міської  ради Корюківського району Чернігівської області в новій редакції» (рішення № 4-6/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Положення про тендерний комітет та його складу.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Шило Т.М., завідувача сектору з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності, яка повідомила, що відповідно до змін в законодавстві та враховуючи типове положення про тендерний комітет, пропонується даним проєктом рішення затвердити положення про тендерний комітет в новій редакції та склад тендерного комітету.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Положення про тендерний комітет та його складу» (рішення № 5-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про скасування рішення Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Мірошниченка П.Л., першого заступника міського голови, який повідомив, що у зв’язку з невикористанням коштів за Програмою завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с.Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво»,  даним проєктом рішення припиняється дія зазначеної Програми.

Вирішили: прийняти рішення «Про скасування рішення Сновської міської ради» (рішення № 6-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні комунальної та земельної комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень» (рішення № 7-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік”.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками дохідної та видаткової частин бюджету. Зачитала пояснювальну записку до проєкту рішення (додається).

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII ,,Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік”» (рішення № 8-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до складу робочої групи з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що на засіданні робочої групи з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади було вирішено включити до складу робочої групи ФОП Закружного О.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до складу робочої групи з місцевого економічного розвитку Сновської міської територіальної громади» (рішення № 9-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про затвердження Положень про відділи та сектори міської ради .

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку зі змінами у структурі міської ради, даним проєктом рішення затверджуються Положення про відділи та сектори міської ради.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Положень про відділи та сектори міської ради» (рішення № 10-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції).

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Терещенко Л.О., начальника відділу «Центр надання  адміністративних послуг», яка повідомила, що з метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг та покращення якості надання адміністративних послуг, для можливості отримання усіх або найбільш поширених адміністративних послуг пропонується даним проєктом рішення затвердити Перелік адміністративних послуг.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради (в новій редакції)» (рішення № 11-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про створення віддалених робочих місць адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Терещенко Л.О., начальника відділу «Центр надання  адміністративних послуг», яка повідомила, що з метою забезпечення створення зручних та доступних умов отримання адміністративних послуг мешканцями Сновської міської територіальної громади, даним проєктом рішення пропонується створити віддалені робочі місця адміністраторів відділу «ЦНАП» Сновської міської ради в старостинських округах Сновської міської територіальної громади.

Вирішили: прийняти рішення «Про створення віддалених робочих місць адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради» (рішення № 12-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про продовження терміну дії Контракту з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який ознайомив з проєктом рішення та зазначив термін дії контракту (3 місяці).

Вирішили: прийняти рішення «Про продовження терміну дії Контракту з генеральним директором КНП «Сновська ЦРЛ» Куценком М.В.» (рішення № 13-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. 14. Про затвердження Реєстру майна, що перебуває у комунальній власності Сновської міської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується  об’єднати в одну електронну базу об’єкти комунальної власності територіальної громади для більш зручного використання та затвердити реєстр майна.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Реєстру майна, що перебуває у комунальній власності Сновської міської територіальної громади» (рішення № 14-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про прийняття з державної у комунальну власність Сновської міської територіальної громади об’єкта нерухомого майна.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується прийняти з державної у комунальну власність Сновської міської територіальної громади об’єкт нерухомого майна – будівлю (Тур’янську амбулаторію) по вул. Перемоги, 4 у с. Тур’я Корюківського району Чернігівської області та затвердити комісію по прийому-передачі нерухомого майна.

Вирішили: прийняти рішення «Про прийняття з державної у комунальну власність Сновської міської територіальної громади об’єкта нерухомого майна» (рішення № 15-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу КП «Сновська ЖЕД» на баланс Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується передати безоплатно з балансу комунального підприємства «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» на баланс Сновської міської ради майно комунальної власності територіальної громади, а саме: нежитлову будівлю, площею 115,5 кв. м., розташовану за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Миру, 32, в якій знаходиться державна нотаріальна контора.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна з балансу КП «Сновська ЖЕД»  на баланс Сновської міської ради» (рішення № 16-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення майна до Переліку другого типу та передачу в оренду майна без проведення аукціону.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується включити майно до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, а саме:  приміщення  в нежитловій будівлі розташованій за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Миру, 32 (державна нотаріальна контора)  та передати зазначене майно в оренду.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку другого типу та передачу в оренду майна без проведення аукціону» (рішення № 17-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ».     

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що пропонується передати медичні засоби з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ», які були закуплені згідно  Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної підготовки  та оборонної роботи на 2021 рік.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс КНП «Сновська ЦРЛ»» (рішення № 18-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про продовження договору оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Куценка М.В., генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ», який ознайомив з проєктом рішення, зазначивши, що орендарем майна комунальної власності територіальної громади є ФОП Теліман М.В., яка займається приватною медичною практикою.

Вирішили: прийняти рішення «Про продовження договору оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади» (рішення № 19-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження Управлінню освіти наміру передачі майна в оренду на аукціоні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Коваленко О.І., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення погоджується намір передачі в оренду на аукціоні  холодильну камеру, загальною  площею 45 кв.м., яка знаходиться в ДЗОВ «Дружба».

Відбулось обговорення щодо нарахування орендної плати.

Виступили: Гордюк В.Г., депутат міської ради, директор ДЗОВ «Дружба», який надав пояснення про стан об’єкта оренди.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку першого типу та погодження Управлінню освіти наміру передачі майна в оренду на аукціоні» (рішення № 20-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується погодити намір передачі в оренду на аукціоні майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади, розташованого за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Незалежності, б.4, а саме: частину крівлі Сновського Будинку культури, площею 15 кв. м. Надала пояснення щодо процедури оренди.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку першого типу та погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні» (рішення № 21-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу транспортних засобів з балансу КНП «Сновський центр ПМД» на баланс Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Шарпан О.І., генерального директора КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги», яка ознайомила з проєктом рішення, зазначивши що для передачі пропонуються два автомобіля «Нива», які перебувають у незадовільному стані та не використовуються закладом.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, пояснив, що ремонт зазначеного автотранспорту фінансово недоцільний, тому він буде обстежений спеціалістами з метою можливого ремонту одного автомобіля за рахунок  запчастин іншого.

Симонок С.О., депутат міської ради, який запропонував виставляти такого плану автомобілі на аукціон для продажу.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу транспортних засобів з балансу КНП «Сновський центр ПМД» на баланс Сновської міської ради» (рішення № 22-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу КП «Будівництво м’ясокомбінату» на списання майна комунальної власності територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Остапенка А.О., директора КП «Будівництво м’ясокомбінату», який ознайомив з проєктом рішення, пояснивши доцільність списання.

Відбулось обговорення проєкту рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу КП «Будівництво м’ясокомбінату» на списання майна комунальної власності територіальної громади» (рішення № 23-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Солодовник П.В.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 1. Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що даним проєктом рішення пропонується передати безоплатно з балансу Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області на баланс комунального підприємства «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» та закріпити за ним на праві господарського відання навантажувач фронтальний марки CHANGLIN 936GT.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу Сновської міської ради на баланс КП «Сновська ЖЕД»» (рішення № 24-7/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

25-43. Блок «Земельні питання».

(Проєкти рішень погоджені та рекомендовані до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, запропонував голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання» (проєкти рішень з 25 по 43).

Невмовенко В.І., депутат міської ради, голова постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, зазначив, що всі проєкти рішень з земельних питань були детально розглянуті на засіданні постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. Підтримує пропозицію Солодовника П.В.

Медведьов О.О. поставив на голосування пропозицію Солодовника П.В. щодо голосування одним пакетом за рішення з земельних питань, з проєкту рішення № 25 по № 43 включно.

Вирішили: голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання» (проєкти рішень з № 25 по № 43 включно).

За це проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Виступили: Анопрієнко В.М., депутат міської ради, заявив про конфлікт інтересів по проєкту рішення «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (проєкт рішення № 35) та поро те, що участі в голосуванні не братиме.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкти  рішень блоку «Земельні питання» з № 25 по № 43 включно.

Вирішили: прийняти рішення: «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 25-7/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам» (рішення № 26-7/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості)» (рішення № 27-7/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність Сновській міській раді» (рішення № 28-7/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 29-7/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 30-7/VІІІ додається), «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 31-7/VІІІ додається), «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам» (рішення № 32-7/VІІІ додається), «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 33-7/VІІІ додається), «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Аніщенка С.М.» (рішення № 34-7/VІІІ додається),   «Про затвердження проєкту землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, що перебуває в оренді ПСП «Сновський»» (рішення № 36-7/VІІІ додається), «Про передачу земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам» (рішення № 37-7/VІІІ додається), «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 38-7/VІІІ додається), «Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 10.10.2005 року укладеного з гр.Смолієм С.Ф.» (рішення № 39-7/VІІІ додається), «Про внесення змін до рішень Сновської міської ради» (рішення № 40-7/VІІІ додається), «Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі» (рішення № 41-7/VІІІ додається), «Про передачу на утримання, догляд та використання земельних ділянок, що входять до складу спадкового майна на території Сновської територіальної громади Корюківського району» (рішення № 42-7/VІІІ додається), «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади»  (рішення № 43-7/VІІІ додається).

За ці рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийняті.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 35-7/VІІІ додається),

За це рішення проголосували:

За: 21 (Медведьов О.О., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Анопрієнко В.М. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 1. Різне.

1) Про роботу відділу «ЦНАП» з нарахування субсидій.

Слухали: Терещенко Л.О., начальника відділу «Центр надання  адміністративних послуг», яка надала роз’яснення щодо прийняття документів від громадян для нарахування пільг та субсидій.

Інформація прийнята до відома.

 

2) Про робочу зустріч з Народним Депутатом України Зуєвим М.С.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який доповів про розгляд питань під час робочої зустрічі з народним депутатом Зуєвим М.С., а саме: ремонт доріг по Сновській ТГ та розподіл субвенції на соціально-економічний розвиток територій.

Інформація прийнята до відома.

 

3) Про проєкт «Спортивно-розважальний майданчик в абрикосовому саду».

Слухали: Данилову Л.О., депутата міської ради, яка повідомила, що проєкт «Спортивно-розважальний майданчик в абрикосовому саду», який вона подавала на громадський бюджет (бюджет участі), не виграв за результатами голосування. Закликала депутатів спрямувати кошти, які виділяються на виконання депутатських повноважень, на часткову реалізацію проєкту «Спортивно-розважальний майданчик в абрикосовому саду».

Відбулось обговорення даного питання.

Виступили: Данилова Л.О., яка повідомила про потребу прибирання території (Абрикосовий сад), зокрема виділення окремого робітника.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, надала пояснення та зауважила, що територія прибирається працівниками КП «Сновська ЖЕД» згідно плану та потреби.

 

4) Про організацію літнього відпочинку.

Слухали: Солодовника П.В., депутата міської ради, який попросив надати роз’яснення щодо літнього оздоровлення дітей Сновської ТГ.

Виступили: Коваленко О.І., начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка надала пояснення стосовно даного питання.

5) Про рішення виконавчого комітету Сновської міської ради.

Слухали: Солодовника П.В., депутата міської ради, який запропонував оголосити рішення, прийняті на засіданні виконавчого комітету Сновської міської ради в міжсесійний період.

Виступили: Кравець Р.В., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, який повідомив про рішення, прийняті на 5-му засіданні виконавчого комітету Сновської міської ради, яке відбулось 21.05.2021 р.

6) Про затвердження генерального плану м. Сновськ.

Слухали: Головача О.М., депутата міської ради, який попросив надати роз’яснення, на якій стадії розробки знаходиться генеральний план м. Сновськ.

Виступили: Гукун Г.М., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій, яка надала пояснення стосовно генерального плану м. Сновськ. Зауважила, що наразі є затримка у засіданні містобудівної ради Чернігівської ОДА через оновлення її складу.

 

7) Про використання коштів.

Слухали: Якубовську І.В., депутата міської ради, яка подякувала депутатам, які спрямували кошти, виділені на виконання повноважень депутатам міської ради, на покращення матеріально-побутових умов КНП «Сновської ЦРЛ».

8) Про ремонт доріг.

Слухали: Матвієнка В.І., депутата міської ради, який задав питання щодо ремонту доріг обласного значення на території громади.

Виступили: Силенок С.В., заступник міського голови, надав пояснення по даному питанню.

 

Міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)

Секретар міської ради

Наталія САМОЙЛОВА

(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)

МП