» » ПРОТОКОЛ  сорокової сесії міської ради VII скликання

ПРОТОКОЛ  сорокової сесії міської ради VII скликання

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

сорокової сесії міської ради VII скликання

від 29 жовтня 2019 року                                                                                               м. Сновськ

Присутні: 19 членів міської ради (18 депутатів міської ради та міський голова).

 

Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.

Відсутні: Булденко М.Ф., Кирилюк О.І., Кузьменко О.В., Малетич М.В., Пискун В.А.,  Росік М.Ф., Скідан С.С., Смоляк В.М.

 

Присутні на засіданні 40-ї сесії VII скликання:

Радібеда В.В. – голова Сновської РДА;

Кухаренко Н.М. – голова Сновської районної ради;

заступники міського голови;

керівники управлінь, відділів міської ради;

керівники комунальних установ міської ради;

працівники апарату міської ради;

працівники райдержадміністрації;

за завами громадяни: Парфенюк М.П. та Якубовська І.В. (працівники КУ «Сновська ЦРЛ»)

 

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

Питання Доповідач
1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 28.02.2019р. № 9-32/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
3. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про  міський бюджет  на 2019 рік”. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
4. Про затвердження Положення про  порядок використання шкільних автобусів та мікроавтобуса. Заступник міського голови-начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І.
5. Про надання дозволу Управлінню освіти на безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади державному професійно-технічному навчальному закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства». Заступник міського голови-начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І.
6. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської  міської ради на баланс Управління освіти. Заступник міського голови-начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І.
7. Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2017 року № 11-7/VІІІ «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації  Ветеранів України». Заступник міського голови-начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І.
8. Про надання дозволу Управлінню освіти на передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області. Заступник міського голови-начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І.
9. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Територіального центру Сновської міської ради. Директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Хоменко С.М.
10. Про надання дозволу Територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна Управлінню соціального захисту населення Сновської райдержадміністрації. Директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Хоменко С.М.
11. Про надання дозволу КНП «Сновський ЦПМД» на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади. Головний лікар КНП «Сновський ЦПМД» Шарпан О.І.
12. Про передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ПрАТ «Комунальник» Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.
13. Про припинення приватизації та відміну електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації – колишнього пам’ятника В.І.Леніна, що знаходиться в демонтованому стані. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.
14.-30. Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Никитенко В.В.
31. Різне.  

 

 

Засідання сорокової сесії міської ради сьомого скликання відкриває міський голова Медведьов О.О.,  доповідає про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та доповідає про присутніх осіб на сесії міської ради.

Медведьов О.О., міський голова, пропонує для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Виблов С.А., Фориш В.М.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Виблов С.А., Фориш В.М.

За це проголосували:

За: 19

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Міський голова Медведьов О.О. пропонує проект порядку денного, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року.
 2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 28.02.2019р. № 9-32/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
 3. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про міський бюджет  на 2019 рік”.
 4. Про затвердження Положення про  порядок використання шкільних автобусів та мікроавтобуса.
 5. Про надання дозволу Управлінню освіти на безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади державному професійно-технічному навчальному закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства».
 6. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Управління освіти.
 7. Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2017 року № 11-7/VІІІ «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації Ветеранів України».
 8. Про надання дозволу Управлінню освіти на передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області.
 9. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Територіального центру Сновської міської ради.
 10. Про надання дозволу Територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна Управлінню соціального захисту населення Сновської райдержадміністрації.
 11. Про надання дозволу КНП «Сновський ЦПМД» на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 12. Про передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ПрАТ «Комунальник».
 13. Про передачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ДПТНЗ «Сновське ВПУЛГ».
 14. Про припинення приватизації та відміну електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації – колишнього пам’ятника В.І.Леніна, що знаходиться в демонтованому стані.
 15. Блок «Земельні питання».
 16. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запитує про пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Виблов С.А., депутат міської ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, запропонував виключити з порядку денного питання «Про передачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ДПТНЗ «Сновське ВПУЛГ».

Медведьов О.О. запитує про інші пропозиції щодо  внесення змін до порядку денного.

Пропозицій більше немає.

Міський голова Медведьов О.О., ставить на голосування запропоновані зміни до порядку денного сесії.

Вирішили: виключити з порядку денного питання «Про передачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ДПТНЗ «Сновське ВПУЛГ».

За це проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. пропонує прийняти порядок денний зі змінами «в цілому».

Вирішили: прийняти порядок денний «в цілому».

За це проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Медведьов О.О. пропонує затвердити регламент засідання:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь –   до 10 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції –  до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований регламент засідання.

За це проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка зачитала присутнім звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року, детально зупинившись на доходній та видатковій частинах (пояснювальна додається).

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року» (рішення № 1-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 28.02.2019р. № 9-32/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г.,  начальника фінансового відділу, яка повідомила, що даний проект рішення передбачає коригування назв проектів, які фінансуються за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій. Підкреслила, що загальна сума залишається незмінною, відбувається лише коригування назв.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 28.02.2019р. № 9-32/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”» (рішення № 2-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про міський бюджет на 2019 рік”.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г.,  начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх депутатів зі змінами в доходній та видатковій частинах, зачитала пояснюючу до рішення (додається).

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про  міський бюджет  на 2019 рік”» (рішення № 3-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Положення про  порядок використання шкільних автобусів та мікроавтобуса.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту; з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання опрацьовано та рекомендовано до затвердження двома профільними депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Положення про  порядок використання шкільних автобусів та мікроавтобуса» (рішення № 4-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу Управлінню освіти на безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади державному професійно-технічному навчальному закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства».

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту; з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Коваленко О.І., заступника міського голови-начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила, що Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту просить надати дозвіл на безоплатну передачу секцій радіаторів у кількості 256 штук ДПТНЗ «Сновське ВПУЛГ». Довела до відома, що ці радіатори в минулому році були передані в оренду училищу, але, так як потреби в них Управління освіти не має, пропонується їх передати до Сновського училища.

Виступили: Аникієнко Л.П., депутат міської ради, який запитав де і коли ці радіатори були зняті.

Коваленко О.І., заступник міського голови-начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, надала роз’яснення, що ці радіатори були зняті в закритій школі с. Смяч.

Булденко Т.А., депутат міської ради, яка висловила подяку ДПТНЗ «Сновське ВПУЛГ» за допомогу та підтримку Сновській ОТГ.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу Управлінню освіти на безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади державному професійно-технічному навчальному закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства»» (рішення № 5-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І.,         Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 1 (Анопрієнко В.М.)

Утрималися: 1 (Аникієнко Л.П.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Управління освіти.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту; з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Коваленко О.І., заступника міського голови-начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка довела до відома, що Сновською міською радою було встановлено три дитячі майданчики на території ДНЗ №1, на території НВК с.Сновське та на території НВК с.Петрівка. Повідомила, що у зв’язку з тим, що вони знаходяться на території закладів освіти пропонується передати їх на баланс Управління освіти.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської  міської ради на баланс Управління освіти» (рішення № 6-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2017 року № 11-7/VІІІ «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації Ветеранів України».

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту; з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Коваленко О.І., заступника міського голови-начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила, що районна організація Ветеранів України  орендує в Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту приміщення. У зв’язку із збільшенням площі орендованих приміщень (дві кімнати)  пропонується внести зміни до попереднього рішення про оренду.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2017 року № 11-7/VІІІ «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації  Ветеранів України»» (рішення № 7-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу Управлінню освіти на передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту; з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка звернула увагу депутатів, що постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг було внесено зміни до п.1 даного проекту рішення і замінити термін оренди з 3 років на 1 рік.

Слухали:  Коваленко О.І., заступника міського голови-начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила, що відділ сільського господарства райдержадміністрації орендує в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту дві кімнати. Управління освіти має намір продовжити договір оренди.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу Управлінню освіти на передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області» (рішення № 8-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Територіального центру Сновської міської ради.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту).

Слухали: Хоменко С.М., директора КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», яка довела до відома, що дане питання стосується змін до структури та загальної чисельності установи внаслідок того, що на минулій сесії  до Територіального центру була передана котельня, яка знаходиться в с. Н.Боровичі. Для безперебійної роботи даної котельні необхідно ввести до структури дві штатні одиниці опалювачів.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до структури та загальної чисельності Територіального центру Сновської міської ради» (рішення № 9-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу Територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна Управлінню соціального захисту населення Сновської райдержадміністрації.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Хоменко С.М., директора КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», яка повідомила, що дане рішення стосується передачі в оренду УСЗН Сновської РДА частини приміщення в адміністративній будівлі. Надала інформацію щодо умов оренди майна.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу Територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна Управлінню соціального захисту населення Сновської райдержадміністрації» (рішення № 10-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу КНП «Сновський ЦПМД» на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту; з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали:  Шарпан О.І., директора КНП «Сновський ЦПМД», яка повідомила про необхідність списання газового котла, який не придатний до використання.

Виступили: Виблов С.А., депутат міської ради, який підняв питання щодо приведення в належний вигляд території біля Новоборовицької амбулаторії.

Шарпан О.І. пообіцяла розглянути дане питання.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу КНП «Сновський ЦПМД» на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади» (рішення № 11-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ПрАТ «Комунальник».

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту,  яка повідомила, що до Сновської міської ради звернулось ПрАТ «Комунальник»  щодо передачі в оренду насосу. Ознайомила з умовами договору оренди. Наголосила на тому, що відділом житлово-комунального господарства та транспорту Сновської міської ради було проведено процедуру оренди майна, розміщено оголошення в районній газеті «Промінь» щодо наміру на здачу в оренду майна, бажаючих не знайшлося. Зважаючи на те, що ПрАТ «Комунальник» являється єдиним підприємством, яке надає послуги по водовідведенню, пропонується передати дане майно їм в оренду та встановити зменшену ставку орендної плати.

Вирішили: прийняти рішення «Про передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ПрАТ «Комунальник»» (рішення № 12-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про припинення приватизації та відміну електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації – колишнього пам’ятника В.І.Леніна, що знаходиться в демонтованому стані.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту,  яка довела до відома, що у зв’язку з тим, що аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – колишнього пам’ятника В.І.Леніна – не відбувся через відсутність поданих заяв на участь в аукціоні. Було проведено засідання аукціонної комісії з приватизації об’єктів комунальної власності ОТГ та  засідання органу приватизації, де було вирішено даний об’єкт зняти з електронного аукціону та припинити приватизацію з метою недопущення здешевлення даного об’єкта.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який надав роз’яснення стосовно даного питання. Запропонував підтримати проект рішення, припинити приватизацію з метою більших надходжень до бюджету в майбутньому.

Вирішили: прийняти рішення «Про припинення приватизації та відміну електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації – колишнього пам’ятника В.І.Леніна, що знаходиться в демонтованому стані» (рішення № 13-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Виступили: Анопрієнко В.М., депутат міської ради, який заявив про конфлікт інтересів з даного питання та про те, що участі в голосуванні не братиме.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 14-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Анопрієнко В.М. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам» (рішення № 15-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості).

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості)» (рішення № 16-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність Сновської міської ради для громадських пасовищ за межами населеного пункту с.Нові Млини.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність Сновської міської ради для громадських пасовищ за межами населеного пункту с.Нові Млини» (рішення № 17-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновської міської ради.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Сновської міської ради» (рішення № 18-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам» (рішення № 19-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 20-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської  ради в оренду громадянам.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської  ради в оренду громадянам» (рішення № 21-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

                                                                              

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Виступили: Булденко Т.А., депутат міської ради, яка заявила про конфлікт інтересів з даного питання та про те, що участі в голосуванні не братиме.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 22-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Булденко Т.А.)

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Виступили: Омельяненко Н.В., депутат міської ради, яка заявила про конфлікт інтересів по п. 1.4; 1.5; 1.7 та 1.10 та про те, що за ці пункти проекту рішення не голосуватиме.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 23-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Сновської міської ради для громадських пасовищ.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Сновської міської ради для громадських пасовищ» (рішення № 24-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 08.10.2019 року укладеного з гр.Яновською Н.О. та Письменним С.В.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 08.10.2019 року укладеного з гр.Яновською Н.О. та Письменним С.В.» (рішення № 25-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 26-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади» (рішення № 27-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 28.02.2019 року (32 сесія 7 скликання) № 50-32/VII «Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» (зі змінами).

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 28.02.2019 року  (32 сесія 7 скликання)   № 50-32/VII «Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» (зі змінами)» (рішення № 28-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 19 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про припинення права постійного користування на земельну ділянку Редакції районної газети «Промінь».

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Виступили: Компанець О.І., депутат міської ради, яка заявила про конфлікт інтересів з даного питання та про те, що участі в голосуванні не братиме.

Вирішили: прийняти рішення «Про припинення права постійного користування на земельну ділянку Редакції районної газети «Промінь»» (рішення № 29-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Компанець О.І. – конфлікт інтересів)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 29.08.2019 року №16-38/VІI «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам».

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Виступили: Булденко Т.А., депутат міської ради, яка заявила про конфлікт інтересів з даного питання та про те, що участі в голосуванні не братиме.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 29.08.2019 року №16-38/VІI «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам»» (рішення № 29-40/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Булденко Т.А. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

 1. Різне.

1). Про витрачання коштів резервного фонду.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що протягом липня-вересня 2019 року витрачання коштів резервного фонду за прямим призначенням не було. Зазначила, що залишок коштів резервного фонду міського бюджету станом на 01.10.2019 року складає 40000 гривень.

 

2). Про розгляд звернення виконавчої дирекції Місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад Чернігівщини».

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який зачитав присутнім звернення виконавчої дирекції Місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад Чернігівщини» щодо вступу до Асоціації (текст звернення додається).

Відбулося обговорення пропозиції.

Медведьов О.О., міський голова, ставить на голосування пропозицію підготувати проект рішення щодо вступу до Асоціації.

За це проголосували:

За: 0

Проти: 11 (Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Захарченко А.О., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Рибальченко Л.І., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Утрималися: 8 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Клименко Т.І., Компанець О.І., Нагорна Т.І.,    Омельяненко Н.В., Самойлова Н.В.)

Не голосували: 0

Не прийнято.

 

3). Про використання коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка нагадала, що Відповідно до Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2019-2021 роки, затвердженого рішенням 30-ї сесії Сновської міської ради від 21.12.2018 року № 7-30/VІІ (зі змінами) кожен депутат має використати депутатські кошти до 1 грудня 2019 року.

 

4). Про дистанційне навчання.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про лист від Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації щодо запрошення на дистанційне навчання депутатів міської ради, державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування (лист додається). Інформація щодо дистанційного навчання та можливості реєстрації була відправлена всім депутатам на електронну пошту.

 

5). Про розгляд звернень щодо розчистки водойм.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який зачитав звернення в.о. старости с. В.Щимель щодо розчистки водойм на території громади для організації пойм для великої рогатої худоби та облаштування місць для забору води на випадок пожеж (лист додається). Також зачитав звернення т.в.о. начальника Сновського районного сектору Управління держслужби з надзвичайних ситуацій Р.Силенка про утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання (лист додається).

Відбулося обговорення звернень.

Вирішили: рекомендувати виконавчому комітету міської ради розглянути питання щодо розчистки водойм на території громади для організації пойм для великої рогатої худоби та облаштування місць для забору води на випадок пожеж.

За це проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Кошова Г.І.)

Не голосували: 0

Прийнято.

 

6). Про перспективи будівництва «Парку на воді».

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який доповів, що відбулася зустріч з директором Сновського ВПУЛГ, яка заявила, що у планах училища є продовження будівництва «Парку на воді». Підняв питання щодо використання вільх, які у зв’язку з приписом правоохоронних органів не можна було використовувати.

Відбулося обговорення  питання.

Вирішили: надати дозвіл Сновському ДПТНЗ ВУЛГ на переробку вільхи та використання деревини для будівництва «Парку на воді».

За це проголосували:

За: 18 (Медведьов О.О., Аникієнко Л.П., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Захарченко А.О., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О., Фориш В.М.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Анопрієнко В.М.)

Не голосували: 0

Прийнято.

 

7). Про перспективи Сновської ЦРЛ.

Слухали:  Парфенюка М.В., завідуючого хірургічним відділенням ЦРЛ, та Якубовську І.В., медичного директора КНП «Сновська ЦРЛ», які підняли питання про подальшу долю  місцевої лікарні  у зв’язку з медичною реформою. Головні проблемні питання, які прозвучали, це неможливість працювати медзакладу відповідно до стандартів надання медичної допомоги через нестачу сучасного обладнання та лікарів (необхідні анестезіолог, хірург, травматолог, гінеколог, рентгенолог, лікар приймально-діагностичного відділення, ендоскопіст, невролог).

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який зазначив, що міська рада постійно надає підтримку лікарні, яка перейшла після створення ОТГ у комунальну власність громади. У зв’язку з тим, що медичної субвенції не вистачає на покриття витрат галузі медицини, у нинішньому році на утримання медкзаладів першої і другої ланки з міського бюджету витрачено майже 6 млн. гривень, в тому числі на заробітну плату працівникам ЦРЛ понад 4 млн. грн.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, проінформувала присутніх, що у бюджет наступного року, обов’язково будуть закладені кошти на придбання цифрового рентген-апарату для Сновської ЦРЛ. Вона також зазначила, що діє Програма придбання житла молодим лікарям, у місцевій скарбниці передбачені кошти для купівлі житла новому лікарю, як тільки він приїде працювати до Сновська.

Медведьов О.О.  разом з депутатами  ініціювали провести на наступному тижні зустріч з керівниками громади та лікарні щодо перспектив її роботи після реформування. На зустріч запросити начальника фінансового відділу міської ради  та депутатів.

 

 

 

 

 

Міський голова       О.МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар міської ради

       

Н.САМОЙЛОВА

(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)

 

 

МП