» » ПРОТОКОЛ третьої сесії міської ради VIIІ скликання

ПРОТОКОЛ третьої сесії міської ради VIIІ скликання

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

третьої сесії міської ради VIIІ скликання

від 28 січня 2021 року                                                                                                   м. Сновськ

 

Присутні: 22 члени міської ради (21 депутат міської ради та міський голова).

 Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.

Відсутні: Головач О.М., Малетич М.В., Науменко О.І., Остроухов В.В.,  Тютюнник П.О.

 

Присутні на засіданні 3-ї сесії VIIІ скликання:

Музика Ю.В. – депутат Чернігівської обласної ради;

заступники міського голови;

виступаючі з питань порядку денного;

представники засобів масової інформації.

 

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

Питання Доповідач
1. Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівної документації Сновської  міської територіальної громади Корюківського району Чернігівської області на 2021 -2025 р.р. Заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій – Мундурс І.М.
2. Про внесення змін до Положення та Цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській міській територіальній громаді на 2019-2022 роки». Заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій – Мундурс І.М.
3. Про  затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2025 роки. Начальник 8 державної пожежно-рятувальної частини (м. Сновськ) Силенко Р.М.
4. Про  затвердження Програми «Безпечне місто та профілактика правопорушень на 2021 рік». Перший заступник міського голови Мірошниченко П.Л.
5. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню  Сновської ТГ на 2021 рік. Головний спеціаліст відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці

Кононенко А.О.

6. Про звернення Сновської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, щодо відміни рішення про зростання цін на оплату житлово-комунальних послуг. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
7. Про створення Служби у справах дітей Сновської міської ради. Секретар міської ради

Самойлова Н.В.

8. Про перейменування Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради  та затвердження  Положення в новій редакції. Начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І.
9. Про перейменування Сновської централізованої бібліотечної системи та затвердження Положення про Сновську  публічну бібліотеку в новій редакції. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н.М.
10. Про перейменування відділу культури і туризму Сновської міської ради та затвердження Положення про відділ культури і туризму. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н.М.
11. Про перейменування КНП «Сновський ЦПМД» Сновської  міської ради та затвердження Статуту в новій редакції. Головний лікар КНП «Сновський ЦПМД» Шарпан О.І.
12. Про перейменування фінансового відділу Сновської міської ради та затвердження  Положення. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
13. Про затвердження на посаду старости. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
14. Про зміну місцезнаходження (юридичної адреси)  Сновської міської ради. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
15. Про внесення змін до рішення 9 сесії № 24-9/VІІІ від 13.07.2017 року «Про ліквідацію комунальної організації «Щорський міський парк культури і відпочинку Щорської міської ради Чернігівської області»». Головний спеціаліст відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці

Кононенко А.О.

 

16. Про внесення змін до рішення 49 сесії міської ради 7 скликання від 28.07.2020 року № 6-49/VII «Про визначення додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Сновського району Чернігівської області». Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.
17. Про включення КНП «Сновський центр ПМД» до додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Сновської міської територіальної громади. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.
18. Про продовження договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.

 

 

19. Про безоплатну передачу майна комунальної  власності з балансу відділу культури і туризму на баланс КНП «Сновський ЦПМД». Начальник відділу культури і туризму Добненко Н.М.
20. Про погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н.М.
21.
Про надання дозволу відділу культури і туризму  на передачу в оренду майна комунальної власності Управлінню Служби безпеки України в Чернігівській області без проведення аукціону.
Начальник відділу культури і туризму Добненко Н.М.
22. Про присвоєння чергового рангу Сновському міському голові  Медведьову О.О. Начальник відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю  Сухобок Т.С.
23.-

41.

Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Никитенко В.В.
42. Різне.  

 

Засідання  третьої сесії міської ради восьмого скликання відкрив міський голова Медведьов О.О., доповів про зареєстрованих та відсутніх на пленарному засіданні депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

 

Медведьов О.О. від імені депутатського корпусу та апарату міської ради привітав з Днем народження депутата Сновської міської ради – Якубовську І.В.

 

Медведьов О.О., міський голова, запропонував для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю.

За це проголосували:                                       

За: 22

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Міський голова оголосив про створення депутатської фракції «СЛУГА НАРОДУ» у Сновській міській раді та персональний склад фракції.

Персональний склад фракції «СЛУГА НАРОДУ»:

 1. Єфименко Н.Ю,
 2. Карпенко В.М. – голова фракції,
 3. Терещенко Л.О.

 

Міський голова Медведьов О.О. запропонував проєкт порядку денного, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівної документації Сновської міської територіальної громади Корюківського району Чернігівської області на 2021 -2025 р.р.
 2. Про внесення змін до Положення та Цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській міській територіальній громаді на 2019-2022 роки».
 3. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 4. Про затвердження Програми «Безпечне місто та профілактика правопорушень на 2021 рік».
 5. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської ТГ на 2021 рік.
 6. Про звернення Сновської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, щодо відміни рішення про зростання цін на оплату житлово-комунальних послуг.
 7. Про створення Служби у справах дітей Сновської міської ради.
 8. Про перейменування Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради та затвердження  Положення в новій редакції.
 9. Про перейменування Сновської централізованої бібліотечної системи та затвердження Положення про Сновську публічну бібліотеку в новій редакції.
 10. Про перейменування відділу культури і туризму Сновської міської ради та затвердження Положення про відділ культури і туризму.
 11. Про перейменування КНП «Сновський ЦПМД» Сновської міської ради та затвердження Статуту в новій редакції.
 12. Про перейменування фінансового відділу Сновської міської ради та затвердження Положення.
 13. Про затвердження на посаду старости.
 14. Про зміну місцезнаходження (юридичної адреси) Сновської міської ради.
 15. Про внесення змін до рішення 9 сесії № 24-9/VІІІ від 13.07.2017 року «Про ліквідацію комунальної організації «Щорський міський парк культури і відпочинку Щорської міської ради Чернігівської області»».
 16. Про внесення змін до рішення 49 сесії міської ради 7 скликання від 28.07.2020 року № 6-49/VII «Про визначення додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Сновського району Чернігівської області».
 17. Про включення КНП «Сновський центр ПМД» до додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Сновської міської територіальної громади.
 18. Про продовження договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади.
 19. Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу відділу культури і туризму на баланс КНП «Сновський ЦПМД».
 20. Про погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.
 21. Про надання дозволу відділу культури і туризму на передачу в оренду майна комунальної власності Управлінню Служби безпеки України в Чернігівській області без проведення аукціону.
 22. Про присвоєння чергового рангу Сновському міському голові Медведьову О.О.
 23. Блок «Земельні питання».
 24. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Пропозицій немає.

Солодовник П.В., депутат міської ради, зазначив, що у  «Різному» має бажання зачитати депутатське звернення.

Медведьов О.О. зазначив, що у зв’язку з тим, що пропозицій немає, порядок денний, прийнятий «за основу», вважається прийнятим «в цілому».

 

Медведьов О.О. запропонував затвердити порядок роботи сесії:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь –   до 3 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції –  до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований порядок роботи сесії.

За це проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівної документації Сновської міської територіальної громади Корюківського району Чернігівської області на 2021 -2025 р.р.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівної документації Сновської  міської територіальної громади Корюківського району Чернігівської області на 2021 -2025 р.р.» (рішення № 1-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до Положення та Цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській міській територіальній громаді на 2019-2022 роки».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Положення та Цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Сновській міській територіальній громаді на 2019-2022 роки»» (рішення № 2-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитк; постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про  затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2025 роки» (рішення № 3-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми «Безпечне місто та профілактика правопорушень на 2021 рік».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Мірошниченка П.Л., першого заступника міського голови, який доповів по проєкту рішення, зокрема зупинився на заходах Програми та ознайомив із запланованою сумою коштів.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми «Безпечне місто та профілактика правопорушень на 2021 рік»» (рішення № 4-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновської ТГ на 2021 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома депутатськими комісіями, обговорювалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили:прийняти рішення «Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню  Сновської ТГ на 2021 рік» (рішення № 5-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І.,  Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.


 1. Про звернення Сновської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, щодо відміни рішення про зростання цін на оплату житлово-комунальних послуг.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що, розглянувши подання депутатів міської ради та голів депутатських фракцій, пропонується направити звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, з пропозицією відміни рішень про зростання цін на оплату житлово-комунальних послуг для населення. Зупинилася на тексті звернення.

Виступили: Музика Ю.В., депутат Чернігівської обласної ради (фракція «НАШ КРАЙ»), який підтримав даний проєкт рішення, висловивши свою позицію щодо недопущення підвищення цін на  житлово-комунальні послуги.

Вирішили: прийняти рішення «Про звернення Сновської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, щодо відміни рішення про зростання цін на оплату житлово-комунальних послуг» (рішення № 6-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про створення Служби у справах дітей Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що проєктом рішення пропонується створити Службу у справах дітей як структурний підрозділ Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради зі статусом юридичної особи. Ознайомила з проєктом рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про створення Служби у справах дітей Сновської міської ради» (рішення № 7-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про перейменування Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради та затвердження Положення в новій редакції.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про перейменування Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради та затвердження  Положення в новій редакції» (рішення № 8-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про перейменування Сновської централізованої бібліотечної системи та затвердження Положення про Сновську публічну бібліотеку в новій редакції.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про перейменування Сновської централізованої бібліотечної системи та затвердження Положення про Сновську  публічну бібліотеку  в новій редакції» (рішення № 9-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І.,  Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про перейменування відділу культури і туризму Сновської міської ради та затвердження Положення про відділ культури і туризму.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про перейменування відділу культури і туризму Сновської міської ради та затвердження Положення про відділ культури і туризму» (рішення № 10-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про перейменування КНП «Сновський ЦПМД» Сновської міської ради та затвердження Статуту в новій редакції.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про перейменування КНП «Сновський ЦПМД» Сновської  міської ради та затвердження Статуту в новій редакції» (рішення № 11-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про перейменування фінансового відділу Сновської міської ради та затвердження Положення.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено постійною комісією міської ради комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про перейменування фінансового відділу Сновської міської ради та затвердження  Положення» (рішення № 12-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження на посаду старости.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що за пропозицією Сновського міського голови Медведьова  Олександра Олександровича пропонується затвердити Мірошниченка Юрія Олександровича на посаду старости Рогізківського старостинського округу Сновської міської  територіальної.

Виступили: Мірошниченко Ю.О., кандидат на посаду старости Рогізківського старостинського округу, який ознайомив присутніх зі своєю біографією та трудовою дільністю.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження на посаду старости» (рішення № 13-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про зміну місцезнаходження (юридичної адреси) Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла, що проєктом рішення пропонується змінити місцезнаходження (юридичну та фактичну адресу) Сновської міської ради.

Вирішили: прийняти рішення «Про зміну місцезнаходження (юридичної адреси)  Сновської міської ради» (рішення № 14-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення 9 сесії № 24-9/VІІІ від 13.07.2017 року «Про ліквідацію комунальної організації «Щорський міський парк культури і відпочинку Щорської міської ради Чернігівської області»».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста відділу юридичної, аналітичної роботи та з питань праці, яка доповіла, що у зв’язку із продовженням процедури ліквідації комунальної організації «Щорський міський парк культури і відпочинку Щорської міської ради Чернігівської області» та з кадровими змінами у Сновській міській раді вносяться зміни до складу  комісії з ліквідації суб’єкта господарювання – комунальної організації «Щорський міський парк культури і відпочинку Щорської міської ради Чернігівської області». Ознайомила присутніх зі змінами.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення 9 сесії № 24-9/VІІІ від 13.07.2017 року «Про ліквідацію комунальної організації «Щорський міський парк культури і відпочинку Щорської міської ради Чернігівської області»»» (рішення № 15-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення 49 сесії міської ради 7 скликання від 28.07.2020 року № 6-49/VII «Про визначення додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Сновського району Чернігівської області».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу  житлово-комунального господарства та транспорту, яка доповіла, що у зв’язку зі зміною назви району вносяться відповідні зміни до рішення від 28.07.2020 року № 6-49/VII «Про визначення додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Сновського району Чернігівської області». Ознайомила присутніх зі змінами.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення 49 сесії міської ради 7 скликання від 28.07.2020 року № 6-49/VII «Про визначення додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Сновського району Чернігівської області»» (рішення № 16-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення КНП «Сновський центр ПМД» до додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Сновської міської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що розглянувши клопотання КНП «Сновський центр ПМД» та з метою забезпечення безперебійної роботи підприємства охорони здоров’я, пропонується включити комунальне некомерційне підприємство «Сновський центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради в додатковий перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Сновської міської територіальної громади.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення КНП «Сновський центр ПМД» до додаткового переліку підприємств,  установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території  Сновської міської територіальної громади» (рішення № 17-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про продовження договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської

територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила, що, розглянувши листи КНП «Сновська ЦРЛ», відділу культури і туризму Сновської міської ради, орендарів майна комунальної власності територіальної громади, пропонується  продовжити договори оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності об’єднаної територіальної громади, які укладено з комунальними некомерційними підприємствами, як такі, що продовжуються вперше.

Відбулося обговорення проєкту рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про продовження договорів оренди майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади» (рішення № 18-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна комунальної власності з балансу відділу культури і туризму на баланс КНП «Сновський ЦПМД».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила, що проєктом рішення пропонується  передати безоплатно з балансу відділу культури і туризму Сновської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Сновський центр первинної медичної допомоги» та закріпити за ним на праві оперативного управління майно комунальної власності територіальної громади, а саме: будівлю колишнього Гвоздиківського сільського клубу. Будівля буде облаштована під фельдшерсько-акушерський пункт для соціальних потреб місцевих жителів.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна комунальної  власності з балансу відділу культури і туризму на баланс КНП «Сновський ЦПМД»» (рішення № 19-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила, що проєктом рішення пропонується погодити  відділу культури і туризму намір передачі в оренду на аукціоні майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади. Ознайомила з потенційними орендарями та переліком майна.

Вирішили: прийняти рішення «Про погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру  передачі майна в оренду на аукціоні» (рішення № 20-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу відділу культури і туризму на передачу в оренду майна комунальної власності Управлінню Служби безпеки України в Чернігівській області без проведення аукціону.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила, що  проєктом рішення пропонується  включити об’єкт оренди до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону. Об’єкт розташований за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Миру, 40, а саме: підвідна труба теплоносія довжиною 8 м, діаметром 50 мм від котельні Сновської дитячої музичної школи імені Н.Г. Рахліна до будівлі Сновського міжрайонного відділення УСБУ Чернігівської області.

Вирішили: прийняти рішення «Про погодження культури і туризму Сновської міської ради наміру  передачі майна в оренду на аукціоні» (рішення № 21-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про присвоєння чергового рангу Сновському міському голові Медведьову О.О.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Медведьов О.О., заявив про конфлікт інтересів та повідомив, що участі у голосуванні та обговоренні даного проєкту рішення брати не буде.

Слухали: Сухобок Т.С., начальника відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю, яка повідомила, що відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропонується присвоїти міському голові Медведьову О.О., черговий 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах четвертої категорії посад.

Вирішили: прийняти рішення «Про присвоєння чергового  рангу Сновському міському голові Медведьову О.О.» (рішення № 22-3/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 21 (Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Медведьов О.О. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

23.- 41. Блок «Земельні питання».

(Проєкти рішень погоджені та рекомендовані до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Виступили: Солодовник П.В., депутат міської ради, повідомив, що всі проєкти рішень депутати отримали та ознайомилися, тому запропонував проголосувати одним пакетом за рішення із земельних питань, у разі, якщо немає зауважень по проєктам рішень блоку «Земельні питання».

Невмовенко В.І., депутат міської ради, голова постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, зазначив, що всі проєкт рішень з земельних питань були детально розглянуті на засіданні постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. Підтримує пропозицію Солодовника П.В.

Медведьов О.О. поставив на голосування пропозицію Солодовника П.В., а саме: проголосувати одним пакетом за рішення із земельних питань, з 23 по 41 проєкт рішення включно.

Вирішили: проголосувати одним пакетом за рішення блоку «Земельні питання (з 23 по 41 проєкт рішення включно).

За це проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкти  рішень з 23 по 41 включно.

Вирішили: прийняти рішення: «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 23-3/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам» (рішення № 24-3/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 25-3/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 26-3/VІІІ додається), «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передача земельних ділянок безоплатно у  власність громадянам» (рішення № 27-3/VІІІ додається), «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  з метою передачі земельних ділянок  комунальної власності Сновської міської  ради в оренду громадянам» (рішення № 28-3/VІІІ додається), «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 29-3/VІІІ додається), «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 30-3/VІІІ додається), «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки яка перебуває у користуванні Савости І.В. та Силенко О.О. та передачу земельної ділянки у приватну власність» (рішення № 31-3/VІІІ додається), «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки» (рішення № 32-3/VІІІ додається), «Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам» (рішення № 33-3/VІІІ додається), «Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки» (рішення № 34-3/VІІІ додається), «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 35-3/VІІІ додається), «Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 17.09.2020 року укладеного з гр. Душаєвим В.І., Душаєвим Р.В. та Душаєвою О.В.» (рішення № 36-3/VІІІ додається), «Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі» (рішення № 37-3/VІІІ додається), «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 28.02.2019 року (32 сесія 7 скликання) № 50-32/VII «Про визначення переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами» (зі змінами)» (рішення № 38-3/VІІІ додається), «Про розгляд клопотання підприємства Щорської РСС «КООПЗАГОТПРОМ»» (рішення № 39-3/VІІІ додається), «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності територіальної громади» (рішення № 40-3/VІІІ додається), «Про поділ земельної ділянки постійного користування підприємства райспоживспілки КООПЗАГОТПРОМ» (рішення № 41-3/VІІІ додається).

За ці рішення проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийняті.

 

 1. Різне.
 2. Про розгляд депутатського запиту Солодовника П.В.

Слухали: Солодовника П.В.., який зачитав текст звернення про створення депутатської комісії стосовно перевірки стану пожежної безпеки  Кучинівського старостинського округу.

Медведьов О.О. поставив на голосування пропозицію Солодовника П.В.

Вирішили: доручити міському голові створити комісію стосовно перевірки стану пожежної безпеки  Кучинівського старостинського округу.

За це проголосували:

За: 22 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Бебех Г.І., Виблов С.А., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Логвиненко Л.Г., Матвієнко В.І., Невмовенко В.І., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко А.М., Терещенко Л.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О., запропонував депутатам, за їх бажанням увійти до складу комісії.

До комісії виявили бажання увійти Солодовник П.В., Терещенко А.М., Анопрієнко В.М., Єфименко Н.Ю.

 

 

 

Міський голова       О.МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар міської ради

       

Н.САМОЙЛОВА

(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)

 

МП