» » ПРОТОКОЛ тридцять дев’ятої сесії міської ради VII скликання

ПРОТОКОЛ тридцять дев’ятої сесії міської ради VII скликання

-> сесія | 0

                                                          

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

тридцять дев’ятої сесії міської ради VII скликання

від 30 вересня 2019 року                                                                                               м. Сновськ

Присутні: 17 членів міської ради (16 депутатів міської ради та міський голова).

 

Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А.,        Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,         Сікач В.М., Тютюнник П.О.

Відсутні: Аникієнко Л.П., Булденко М.Ф., Захарченко А.О., Кирилюк О.І., Клименко Т.І.,            Кузьменко О.В., Пискун В.А., Скідан С.С., Смоляк В.М., Фориш В.М.

 

Присутні на засіданні 39-ї сесії VII скликання:

Радібеда В.В. – голова Сновської РДА;

Кухаренко Н.М. – голова Сновської районної ради;

заступники міського голови;

керівники управлінь, відділів міської ради;

керівники комунальних установ міської ради;

працівники апарату міської ради;

за завами громадян: Куценко В.Г. (житель с. Суничне)

 

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Питання Доповідач
1. Про запровадження електронних петицій до Сновської міської ради. Провідний спеціаліст юридичного відділу        Лагута М.О.
2. Про затвердження «Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Сновській міській раді та її виконавчих органах». Секретар міської ради Самойлова Н. В.
3. Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень на території Сновської міської ради та внесення змін до Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської ради. Секретар міської ради Самойлова Н. В.
4. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022  роки. Секретар міської ради Самойлова Н. В.
5. Про внесення змін до Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено  адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2019-2020 роки. Секретар міської ради Самойлова Н. В.
6. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень. Секретар міської ради Самойлова Н. В.
7. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 29.08.2019р. № ­­­­­3-38/VII „Про визначення проектів-переможців Громадського бюджету 2019 року та подальше їх фінансування”. Заступник начальника фінансового відділу Гребенюк Л.М.
8. Про внесення змін до рішення 32-ї сесії  міської ради від 28.02.2019р. №10-32/VII ,,Про затвердження переліку об’єктів та розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”. Заступник начальника фінансового відділу Гребенюк Л.М.
9. Про внесення змін до рішення  сесії міської ради від 28.02.2019р. № 9-32/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”. Заступник начальника фінансового відділу Гребенюк Л.М.
10. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про  міський бюджет  на 2019 рік”. Заступник начальника фінансового відділу Гребенюк Л.М.
11. Про внесення змін до рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10.02.2017 № 22-2/VІІІ «Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами». Секретар міської ради Самойлова Н. В.
12. Про включення об’єктів до Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2019-2020 роках.

 

Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.
13. Про передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області. Головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту Гладченко В.М.
14. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

 

Заступник міського голови-начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Коваленко О.І.
15. Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ»  на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

 

Генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Куценко М.В.
16. Про безоплатну передачу майна комунальної  власності об’єднаної територіальної громади з балансу КНП «Сновський ЦПМД» на баланс Територіального центру Сновської міської ради. Головний лікар Сновської ПМСД Шарпан О.І.
17. Про надання дозволу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на продовження орендних відносин з орендарями. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н.М.
18. Про надання дозволу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області  на здачу в оренду майна комунальної власності  об’єднаної територіальної громади. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н.М.
19.-32. Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Никитенко В.В.
33. Різне.  

 

Депутат Виблов С.А. запізнюється на засідання сесії.

 

Засідання тридцять дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання відкриває міський голова Медведьов О.О.,  доповідає про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та зачитує список присутніх на сесії міської ради.

Медведьов О.О., міський голова, пропонує для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Тютюнник П.О.,  Анопрієнко В.М.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Тютюнник П.О.,  Анопрієнко В.М.

За це проголосували:

За: 16

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1

Прийнято.

 

Міський голова Медведьов О.О. пропонує порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про запровадження електронних петицій до Сновської міської ради.
 2. Про затвердження «Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Сновській міській раді та її виконавчих органах».
 3. Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень на території Сновської міської ради та внесення змін до Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської ради.
 4. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки.
 5. Про внесення змін до Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2019-2020 роки.
 6. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 7. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 29.08.2019р. № ­­­­­3-38/VII „Про визначення проектів-переможців Громадського бюджету 2019 року та подальше їх фінансування”.
 8. Про внесення змін до рішення 32-ї сесії міської ради від 28.02.2019р. №10-32/VII ,,Про затвердження переліку об’єктів та розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
 9. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 28.02.2019р. № 9-32/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
 10. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про міський бюджет  на 2019 рік”.
 11. Про внесення змін до рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10.02.2017 № 22-2/VІІІ «Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами».
 12. Про включення об’єктів до Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2019-2020 роках.
 13. Про передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області.
 14. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 15. Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 16. Про безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади з балансу КНП «Сновський ЦПМД» на баланс Територіального центру Сновської міської ради.
 17. Про надання дозволу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на продовження орендних відносин з орендарями.
 18. Про надання дозволу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на здачу в оренду майна комунальної власності  об’єднаної територіальної громади.
 19. Блок «Земельні питання».
 20. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Компанець О.І., Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Виблов С.А. – запізнюється на засідання)

Прийнято.

Медведьов О.О. запитує про пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Пропозицій немає.

Медведьов О.О. зазначає, що у зв’язку з тим, що пропозицій немає, порядок денний, прийнятий «за основу» вважається прийнятим «в цілому».

 

Медведьов О.О. пропонує затвердити регламент засідання:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь –   до 10 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції –  до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований регламент засідання.

За це проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Компанець О.І., Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,         Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0             Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Виблов С.А. – запізнюється на засідання)               Прийнято.

 

Виблов С.А. з’явився на засідання сесії.

 

 1. Про запровадження електронних петицій до Сновської міської ради.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Лагуту М.А., провідного спеціаліста юридичного відділу, яка зазначила, що з метою забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян» пропонується запровадити електронні петиції до Сновської міської ради. Довела до відома, що даним рішенням доручається міському голові Медведьову О.О. підписати меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Сновською міською радою та Міжнародною благодійною організацією “Фонд Східна Європа” щодо запровадження електронних петицій до Сновської міської ради.

Вирішили: прийняти рішення «Про запровадження електронних петицій до Сновської міської ради» (рішення № 1-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження «Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Сновській міській раді та її виконавчих органах».

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з Порядком запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Сновській міській раді, зупинилась на головних розділах Порядку.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження «Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Сновській міській раді та її виконавчих органах»» (рішення № 2-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень на території Сновської міської ради та внесення змін до Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської ради.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання опрацьовано та рекомендовано до затвердження двома депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень на території Сновської міської ради та внесення змін до Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської ради» (рішення № 3-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що пропонується збільшити фінансове забезпечення Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки. Ознайомила зі змінами, зачитавши заплановані суми фінансування по роках.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022  роки» (рішення № 4-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2019-2020 роки.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку з тим, що виділені кошти на Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено  адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2019-2020 роки вже використані, пропонується збільшити фінансування з 200 тис. грн. до 400 тис. грн. щорічно.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено  адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2019-2020 роки» (рішення № 5-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0             Утрималися: 0

Не голосували: 0                    Рішення прийнято.

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійними комісіями міської ради: з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання опрацьовано та рекомендовано до затвердження двома депутатськими комісіями. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень» (рішення  № 6-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 29.08.2019р. № ­­­­­3-38/VII „Про визначення проектів-переможців Громадського бюджету 2019 року та подальше їх фінансування”.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Гребенюк Л.М., заступника начальника фінансового відділу, яка повідомила, що у зв’язку з виробничою необхідністю пропонується внести зміни по одному з проектів-переможців Громадського бюджету 2019 року – «Стелла захисникам України». Довела до відома щодо необхідності перенесення виділених на даний проект коштів з загального до спеціального фонду. Акцентувала увагу на тому, що не змінюється ані об’єм фінансування, ані напрямок використання коштів громадського бюджету.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 29.08.2019р. № ­­­­­3-38/VII „Про визначення проектів-переможців Громадського бюджету 2019 року та подальше їх фінансування”» (рішення  № 7-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення 32-ї сесії міської ради від 28.02.2019р. №10-32/VII ,,Про затвердження переліку об’єктів та розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Гребенюк Л.М., заступника начальника фінансового відділу, яка повідомила, що пропонується внести зміни до назв об’єктів, які фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення  заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Ознайомила присутніх з додатком, зачитавши зміни.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення 32-ї сесії  міської ради від 28.02.2019р. №10-32/VII «Про затвердження переліку об’єктів та розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»» (рішення  № 8-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 28.02.2019р. № 9-32/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Гребенюк Л.М., заступника начальника фінансового відділу, яка повідомила щодо внесення змін до Переліку об’єктів, що планується фінансувати у 2019 році за рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій, що утворився станом на 1 січня 2019 року та коштів міського бюджету по об’єктах та заходах, реалізація яких розпочалася у 2018 році. Ознайомила присутніх зі змінами назв об’єктів та перенаправленням вивільнених коштів.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення  сесії міської ради від 28.02.2019р. № 9-32/VII «Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»» (рішення  № 9-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про міський бюджет на 2019 рік”.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Гребенюк Л.М., заступника начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх зі змінами до доходної та видаткової частин. Повідомила щодо змін, які пропонується внести до міського бюджету (пояснююча додається).

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про  міський бюджет  на 2019 рік» (рішення  № 10-39/VІІ додається).

 

 

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10.02.2017 № 22-2/VІІІ «Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами».

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що враховуючи заяви депутатів Сновської міської ради, з метою забезпечення кращих умов спілкування депутатів з виборцями пропонується внести зміни до 2 сесії міської ради 7 скликання від 10.02.2017 року 22-2/VIII «Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами». Ознайомила присутніх зі змінами (депутати Компанець О.І. та Рибальченко Л.І. вирішили обмінятись виборчими округами).

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10.02.2017 № 22-2/VІІІ «Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами»» (рішення  № 11-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення об’єктів до Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2019-2020 роках.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та  транспорту, яка повідомила, що дане питання стосується двох об’єктів, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Будівництво м’ясокомбінату». Надала інформацію по об’єктах. Довела до відома, що дана процедура необхідна для подальшої реалізації даних об’єктів на аукціоні згідно до чинного законодавства.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення об’єктів до Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2019-2020 роках» (рішення № 12-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 

 1. Про передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та  транспорту, яка повідомила, що за клопотанням Сновської РДА пропонується передати в оренду кімнати, які знаходяться в приміщенні адмінбудівлі по вул. Незалежності, 19, терміном на 3 місяці, так як закінчився договір оренди.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який надав більш детальні роз’яснення стосовно даного питання.

Вирішили: прийняти рішення «Про передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області» (рішення № 13-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Коваленко О.І., заступника міського голови-начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила про клопотання жительки вул. Стрілецької Дивізії, яка просить прибрати з її території частину непрацюючої теплотраси. Повідомила, що на балансі Управління освіти знаходиться частина мережі теплопостачання (Сновська ЗОШ №1),  яка вже давно не використовується, прийшла в непридатність і її необхідно списати. Надала інформацію стосовно характеристик даного майна та його залишкової вартості.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який довів до відома про прохання профільної депутатської комісії взяти дане питання на контроль.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади» (рішення № 14-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Кошова Г.І.)

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

Виступили: Виблов С.А., депутат міської ради, який виступив з підтримкою прийняття даного рішення. Наголосив на необхідності контролю демонтування труб та їх списання.

 

 

 

 1. Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Куценка М.В., головного лікаря КНП «Сновська ЦРЛ», який повідомив про необхідність списати стоматологічну установку, яка непридатна до використання. Повідомив щодо наявності всіх необхідних документів для проведення даної процедури.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ»  на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади» (рішення  № 15-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади з балансу КНП «Сновський ЦПМД» на баланс Територіального центру Сновської міської ради.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Шарпан О.І., головного лікаря Сновської ПМСД, яка повідомила про необхідність безоплатної передачі з балансу КНП «Сновський ЦПМСД» на баланс Територіального центру котельні в с. Н. Боровичі, яка обслуговує стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання непрацюючих громадян.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна комунальної  власності об’єднаної територіальної громади з балансу КНП «Сновський ЦПМД» на баланс Територіального центру Сновської міської ради» (рішення  № 16-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на продовження орендних відносин з орендарями.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка порушила клопотання щодо надання дозволу на передачу в оренду та продовження орендних відносин, які стосуються частини приміщення Кучинівської сільської бібліотеки-філії, з орендарями ПАТ «Укртелеком» та ПАТ «Укрпошта».

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на продовження орендних відносин з орендарями» (рішення  № 17-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на здачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила про звернення жителів села Нові Млини з проханням взяти в оренду кімнату в Лосевослобідському сільському клубі. Для початку проведення процедури здачі в оренду необхідний дозвіл міської ради.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області  на здачу в оренду майна комунальної власності  об’єднаної територіальної громади» (рішення № 18-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Виступили: Анопрієнко В.М., депутат міської ради, який заявив про конфлікт інтересів по даному питанню.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення  № 19-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Анопрієнко В.М. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

 

 1. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості).

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості)» (рішення  № 20-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду громадянам» (рішення  № 21-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Виступили: Безручко Л.І., депутат міської ради, яка заявила про конфлікт інтересів по даному питанню.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення  № 22-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 16 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 1 (Безручко Л.І. – конфлікт інтересів)

Не голосували: 0          Рішення прийнято.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки з комунальної власності в приватну власність Полятикіній Н.І.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передача земельної ділянки з комунальної власності в приватну власність Полятикіній Н.І.» (рішення  № 23-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки з комунальної власності в приватну власність Чегринцю В.П.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки з комунальної власності в приватну власність Чегринцю В.П.» (рішення  № 24-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення  № 25-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради в оренду громадянам» (рішення  № 26-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

                                                                              

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення  № 27-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність Сновської міської ради для громадських пасовищ.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність Сновської міської ради для громадських пасовищ» (рішення  № 28-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про вилучення земельних ділянок з користування громадян.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення  № 29-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,   Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі» (рішення  № 30-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П., Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та проведення земельних торгів в формі аукціону.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

 

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та проведення земельних торгів в формі аукціону» (рішення  № 31-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,   Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Сновської міської ради.

(Проект рішення погоджений та рекомендований до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Сновської міської ради» (рішення  № 32-39/VІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Різне.

1). Про навчання депутатів рад ОТГ.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що в Чернігівському Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування 03.10.2019 проходитимуть  навчання голів та депутатів постійних комісій рад об’єднаних територіальних громад з питань складання та розвитку місцевих бюджетів. Запропонувала депутатам зареєструватися та взяти участь у навчанні (запрошення додається).

 

2). Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який повідомив, що дане питання внесено головою депутатської фракції ВО «Батьківщина».

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка зачитала текст звернення (додається).

Вирішили: направити від імені депутатського корпусу міської ради до Президента Україні, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України звернення щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

 

 

За це проголосували:

За: 17 (Медведьов О.О., Анопрієнко В.М., Безручко Л.І., Булденко Т.А., Виблов С.А., Компанець О.І., Кошова Г.І.,       Малетич М.В., Матвієнко В.І., Нагорна Т.І., Омельяненко Н.В., Рибальченко Л.І., Росік М.Ф., Самойлова Н.В., Самусенко О.П.,  Сікач В.М., Тютюнник П.О.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

3). Про робочу зустріч з народними депутатами України по визначенню та виробленню узгоджених позицій з актуальних проблем соціально-економічного розвитку Чернігівської області.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який доповів про робочу зустріч, яка відбулась 26 вересня 2019 року. Голови ОТГ Чернігівщини мали змогу поспілкуватися з обласним керівництвом та народними депутатами, обраними від Чернігівщини. Коротко ознайомив з питаннями, які обговорювались на зустрічі, зокрема про перспективи реформи децентралізації, адміністративно-територіальної реформи, проблеми та  перспективи місцевих бюджетів тощо.

 

4). Про внесення змін до депутатських фракцій у міській раді.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома про виключення з депутатської фракції Сновської партійної організації політичної партії Наш край в Сновській міській раді Чумак Анжеліки (у зв’язку з припиненням повноважень) та введення до фракції Рибальченка Леоніда Івановича (згідно заяви). Також повідомив про введення до фракції Щорської районної партійної організація Аграрної партії України в Сновській міській раді відповідно до заяви депутата Кошової Ганни Іванівни.

 

 

Міський голова       О.МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар міської ради

       

Н.САМОЙЛОВА

(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)

 

 

МП

Leave a Reply