» » ПРОТОКОЛ тринадцятої сесії міської ради VIIІ скликання (І пленарне засідання)

ПРОТОКОЛ тринадцятої сесії міської ради VIIІ скликання (І пленарне засідання)

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ 

тринадцятої сесії міської ради VIIІ скликання (І пленарне засідання)

 

від 23 грудня 2021 року                                                                                                    м. Сновськ

Присутні: 25 членів міської ради (24 депутати міської ради та міський голова).

Всього депутатів: 26 осіб.

Присутні на засіданні депутати: Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А.,   Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І.,  Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О.,  Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.

Відсутні: Логвиненко Л.Г., Терещенко А.М.

 Присутні на засіданні 13-ї сесії VIIІ скликання (І пленарне засідання):

заступники міського голови;

старости;

виступаючі з питань порядку денного;

представники засобів масової інформації.

 

Голова засідання – Медведьов О.О., міський голова.

Секретар засідання – Самойлова Н.В., секретар міської ради.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Питання Доповідач
1. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2022 рік. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
2. Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2022 рік. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
3. Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги  КНП «Сновський центр ПМД» на 2022-2026 роки. Генеральний директор КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги» Шарпан О.І.
4. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2022 рік. Заступник міського голови  Силенок С. В.
5. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2022 рік. Заступник міського голови  Силенок С. В.
6. Про затвердження Програми поховання померлих безрідних та невідомих громадян Сновської ТГ на 2022-2026 роки. Заступник міського голови  Силенок С. В.
7. Про затвердження  Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи на 2022-2023 роки. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
8. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2022 рік». Перший заступник міського голови Мірошниченко П. Л.
9. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
10. Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2022 рік. Перший заступник міського голови Мірошниченко П. Л.
11. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2022 рік. Перший заступник міського голови Мірошниченко П. Л.
12. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2022 рік. Перший заступник міського голови Мірошниченко П. Л.
13. Про внесення змін до рішення від 06.07.2021р.  №  5-8/VIIІ «Про визначення проєктів-переможців Громадського бюджету 2021 року та подальше  їх фінансування». Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій  Гукун Г.М.
14. Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік». Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
15. Про  бюджет Сновської міської територіальної громади на 2022 рік. Начальник фінансового відділу Савченко Л.Г.
16. Про перейменування закладів освіти Сновської міської ради. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
17. Про забезпечення самопредставництва в судах. Секретар міської ради Самойлова Н.В.
18. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – старостинського комітету «Мрія». Секретар міської ради Самойлова Н.В.
19. Про зміну назв об’єктів нерухомості. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
20. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна до комунальної власності Сновської міської територіальної громади. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
21. Про безоплатну передачу майна з балансу  Сновської міської ради на баланс  Територіального центру Сновської міської ради. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
22. Про безоплатну передачу майна  з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
23. Про включення майна до Переліку першого типу та передачу майна в оренду на аукціоні. Головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту Гладченко В. М.
24. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні. Начальник відділу культури і туризму Добненко Н.М.
25.-52. Блок «Земельні питання». Головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку  Никитенко В.В.
53. Різне.  

 

Засідання  тринадцятої сесії міської ради восьмого скликання відкрив міський голова       Медведьов О.О.

Медведьов О.О., доповів про зареєстрованих та відсутніх на сесії депутатів та про присутніх осіб на сесії міської ради.

Медведьов О.О., міський голова, відповідно до ст. 32 Регламенту Сновської міської ради запропонував для роботи сесії обрати лічильну комісію у складі: Єфименко Н.Ю., Гордюк В.Г.

Вирішили: обрати лічильну комісію у складі: Єфименко Н.Ю., Гордюк В.Г.

За це проголосували:        

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

Міський голова Медведьов О.О. запропонував порядок денний, який є на руках у депутатів, прийняти «за основу»:

 1. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2022 рік.
 2. Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2022 рік.
 3. Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2022-2026 роки.
 4. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2022 рік.
 5. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2022 рік.
 6. Про затвердження Програми поховання померлих безрідних та невідомих громадян Сновської ТГ на 2022-2026 роки.
 7. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи на 2022-2023 роки.
 8. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2022 рік».
 9. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
 10. Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2022 рік.
 11. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2022 рік.
 12. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2022 рік.
 13. Про внесення змін до рішення від 06.07.2021р. №  5-8/VIIІ «Про визначення проєктів-переможців Громадського бюджету 2021 року та подальше  їх фінансування».
 14. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік».
 15. Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2022 рік.
 16. Про перейменування закладів освіти Сновської міської ради.
 17. Про забезпечення самопредставництва в судах.
 18. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – старостинського комітету «Мрія».
 19. Про зміну назв об’єктів нерухомості.
 20. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна до комунальної власності Сновської міської територіальної громади.
 21. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс  Територіального центру Сновської міської ради.
 22. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради.
 23. Про включення майна до Переліку першого типу та передачу майна в оренду на аукціоні.
 24. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.
 25. Блок «Земельні питання».
 26. Різне.

Вирішили: прийняти порядок денний «за основу».

За це проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції щодо внесення змін до порядку денного.

Пропозицій немає.

Медведьов О.О. зазначив, що у зв’язку з тим, що пропозицій немає, порядок денний, прийнятий «за основу», вважається прийнятим «в цілому».

 

Медведьов О.О. відповідно до ст. 38 Регламенту міської ради запропонував затвердити порядок роботи сесії:

доповідь –  до 15  хвилин;

співдоповідь – до 7 хвилин;

виступи, обговорення, пропозиції – до 3 хвилин.

Вирішили: затвердити запропонований порядок роботи сесії.

За це проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

 

 1. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2022 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради,  яка повідомила присутнім, що з метою системного забезпечення діяльності міської ради в 2022 році, даним проєктом рішення пропонується затвердити план роботи міської ради на 2022 рік. Ознайомила з розділами плану роботи міської ради на 2022 рік.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2022 рік» (рішення № 1-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2022 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради,  яка повідомила присутнім, що з метою системного забезпечення діяльності виконавчого комітету Сновської міської ради в 2022 році, даним проєктом рішення пропонується затвердити орієнтовний План роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2022 рік (орієнтовний помісячний перелік питань, які виносяться на засідання виконкому).

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2022 рік» (рішення № 2-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2022-2026 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Шарпан О.І., генерального директора КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги», яка повідомила присутнім, що відповідно до чинного законодавства, даним проєктом рішення пропонується затвердити комплексну програму розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський  центр ПМД» на 2022-2026 роки. Зазначила основні напрямки програми та обсяги бюджетних вкладень.

Виступили: Виблов С.А., депутат міської ради, попросив надати пояснення щодо терміну дії програми.

Шарпан О.І., генеральний директор КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги» надала пояснення.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги  КНП «Сновський центр ПМД» на 2022-2026 роки» (рішення № 3-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2022 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2022 рік» (рішення № 4-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2022 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2022 рік» (рішення № 5-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми поховання померлих безрідних та невідомих громадян Сновської ТГ на 2022-2026 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Силенка С.В., заступника міського голови, який повідомив присутнім, що з метою врегулювання поховання померлих безрідних та невідомих громадян, даним проєктом рішення пропонується затвердити Програму поховання померлих безрідних та невідомих громадян Сновської територіальної громади на 2022-2026 роки. Програма в громаді приймається вперше. Надав пояснення по проєкту рішення, ознайомив з бюджетом Програми.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми поховання померлих безрідних та невідомих громадян Сновської ТГ на 2022-2026 роки» (рішення № 6-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2022-2023 роки.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження  Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи на 2022-2023 роки» (рішення № 7-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2022 рік».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2022 рік»» (рішення № 8-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що з метою забезпечення виконання повноважень та функцій органів місцевого самоврядування у сфері соціальної політики та соціального захисту населення на території Сновської міської територіальної громади, даним проєктом рішення пропонується внести зміни з 01 січня 2022 року до структури та загальної чисельності Сновської міської ради, а саме: утворити Сектор соціального захисту населення, у складі 2 шт.од. Надала пояснення по проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради» (рішення № 9-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2022 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2022 рік» (рішення № 10-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2022 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців в ході воєнних дій в Афганістані та зоні проведення АТО/ООС на 2022 рік» (рішення № 11-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

Солодовник П.В., депутат міської ради, вийшов зі сесійної зали.

 

 1. Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2022 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Чернігівської області на 2022 рік» (рішення № 12-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Солодовник П.В. – вийшов зі сесійної зали)

Рішення прийнято.

 

 1. Про внесення змін до рішення від 06.07.2021р. № 5-8/VIIІ «Про визначення проєктів-переможців Громадського бюджету 2021 року та подальше  їх фінансування».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Гукун Г.М., начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, яка повідомила присутнім, що в зв’язку із завершенням реалізації проєктів Громадського бюджету в Сновській міській територіальній громаді та необхідністю уточнення обсягу фінансування в розрізі проєктів-переможців внаслідок економії коштів, яка виникла в процесі їх освоєння, даним проєктом рішення пропонується внести зміни до рішення Сновської міської ради «Про визначення проєктів-переможців Громадського бюджету 2021 року та подальше  їх фінансування» в частині обсягу коштів. Надала пояснення по проєкту рішення.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про внесення змін до рішення від 06.07.2021р.  №  5-8/VIIІ «Про визначення проєктів-переможців Громадського бюджету 2021 року та подальше  їх фінансування»» (рішення № 13-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Солодовник П.В. – вийшов зі сесійної зали)

Рішення прийнято.

 

Солодовник П.В. повернувся до сесійної зали.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка ознайомила присутніх з показниками  дохідної та видаткової частин бюджету. Зачитала пояснювальну записку (додається).

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про  внесення змін до рішення Сновської міської ради від 24.12.2020 року № 26-2/VIII «Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2021 рік»» (рішення № 14-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про бюджет Сновської міської територіальної громади на 2022 рік.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження виконавчим комітетом міської ради (рішення №157 від 17.12.2021р.); головами депутатських фракцій/груп та постійних комісій; постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики; постійною комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг; постійною комісією з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи;).

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка  доповіла про проєкт бюджету громади на 2022 рік по запланованих доходах та видатках. Зачитала присутнім пояснювальну записку (додається).

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про  бюджет Сновської міської територіальної громади на 2022 рік» (рішення № 15-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про перейменування закладів освіти Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що з метою приведення у відповідність до законодавства назв закладів освіти даним проєктом рішення пропонується перейменувати заклади освіти Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області. Надала пояснення по проєкту рішення, ознайомивши з переліком закладів, які перейменовуються.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про перейменування закладів освіти Сновської міської ради» (рішення № 16-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про забезпечення самопредставництва в судах.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що з метою забезпечення самопредставництва органів місцевого самоврядування в судах (а саме: КНП «Сновська ЦРЛ» та КНП «Сновський ЦПМД») даним проєктом рішення пропонується надати повноваження для представництва в судових органах працівникам відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради. Надала пояснення по проєкту рішення.

Вирішили: прийняти рішення «Про забезпечення самопредставництва в судах» (рішення № 17-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – старостинського комітету «Мрія».

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійними комісіями міської ради: постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; постійною комісією з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, спорту, депутатської діяльності та етики).

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який довів до відома, що питання розглянуто та погоджено двома профільними депутатськими комісіями, розглядалося на засіданні двох інших комісій. Запитав, чи є необхідність надавати слово доповідачу.

Необхідності немає.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – старостинського комітету «Мрія»» (рішення № 18-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про зміну назв об’єктів нерухомості.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що у зв’язку тим, що на теперішній час є два потенційні покупці на зазначене в проєкті рішення майно, пропонується змінити назви об’єктів нерухомості комунальної власності Сновської міської територіальної громади, а саме: контору колишнього колгоспу цегляну змінити на нежитлову будівлю (с. Іванівка); приміщення столової (клуб) змінити на нежитлову будівлю (с. Нові Млини). Надала пояснення про подальші дії міської ради стосовно даного майна.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про зміну назв об’єктів нерухомості» (рішення № 19-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна до комунальної власності Сновської міської територіальної громади.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення надається згода на безоплатне прийняття з державної власності до комунальної власності Сновської міської територіальної громади майна об’єкта нерухомості, а саме: будівлі загальною площею 169,7 кв. м., розташованої за адресою: вул. Банкова (Маркса К.), 6, м. Сновськ (м. Щорс), Чернігівська область (будівля колишньої прокуратури).

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття майна до комунальної власності Сновської міської територіальної громади» (рішення № 20-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Територіального центру Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення надається згода на безоплатну передачу з балансу Сновської міської ради на баланс комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Сновської міської ради  майна комунальної власності територіальної громади. Надала пояснення щодо майна.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна з балансу  Сновської міської ради на баланс  Територіального центру Сновської міської ради» (рішення № 21-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення надається згода на безоплатну передачу з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради майна комунальної власності територіальної громади, яке було придбано в рамках Програми «DOBRE».

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про безоплатну передачу майна  з балансу Сновської міської ради на баланс відділу культури і туризму Сновської міської ради» (рішення № 22-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення майна до Переліку першого типу та передачу майна в оренду на аукціоні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста з питань комунальної власності відділу  житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту, яка повідомила присутнім, що даним проєктом рішення погоджується включення об’єктів до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні. Ознайомила з переліком майна.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку першого типу та передачу майна в оренду на аукціоні» (рішення № 23-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

 1. Про включення майна до Переліку першого типу та погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні.

(Проєкт рішення погоджений та рекомендований до затвердження постійною комісією міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг).

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури і туризму, яка повідомила присутнім, що у зв’язку з наявністю потенційного орендаря,  даним проєктом рішення погоджується намір відділу культури і туризму передачі в оренду на аукціоні майна комунальної власності Сновської міської територіальної громади, а саме: приміщення в Сновському Будинку культури на першому поверсі площею 129,60 кв. м.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєкту рішення.

Пропозицій та зауважень немає.

Вирішили: прийняти рішення «Про включення майна до Переліку першого типу та погодження відділу культури і туризму Сновської міської ради наміру передачі майна в оренду на аукціоні» (рішення № 24-13/VІІІ додається).

За це рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийнято.

 

25- 52. Блок «Земельні питання».

(Проєкти рішень погоджені та рекомендовані до затвердження  постійною комісією міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи).

Виступили: Невмовенко В.І., депутат міської ради, голова постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, який зазначив, що всі проєкти рішень з земельних питань були детально розглянуті на засіданні постійної комісії, порушень та спірних питань не було. Запропонував голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання».

Тютюнник П.О., депутат міської ради, заявив про конфлікт інтересів по проєкту рішення «Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (проєкт рішення № 33 п. 2.78) та про те, що участі в голосуванні з цього питання не братиме.

Медведьов О.О. поставив на голосування пропозицію Невмовенка В.І. проголосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання»: з проєкту рішення № 25 по № 52 включно.

Вирішили: голосувати одним пакетом за рішення з блоку «Земельні питання» (проєкти рішень з № 25 по № 52 включно).

За це проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Прийнято.

Медведьов О.О. запитав, чи є пропозиції та зауваження до проєктів рішень з блоку «Земельні питання».

Пропозицій та зауважень немає.

Медведьов О.О. поставив на голосування проєкти  рішень блоку «Земельні питання» (з № 25 по № 52 включно).

Вирішили: прийняти рішення: «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 25-13/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянам» (рішення № 26-13/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» (рішення № 27-13/VІІІ додається), «Про надання дозволу на об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення» (рішення № 28-13/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок комунальної власності Сновської міської ради» (рішення № 29-13/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «УКРТАУЕР»» (рішення № 30-13/VІІІ додається), «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 31-13/VІІІ додається), «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для реєстрації права власності» (рішення № 32-13/VІІІ додається), «Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду» (рішення № 34-13/VІІІ додається), «Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду КП «БУДМАТЕРІАЛИ»» (рішення № 35-13/VІІІ додається), «Про припинення права постійного користування на одну із земельних ділянок підприємства райспоживспілки «Щорський оптово-роздрібний магазин-склад»» (рішення № 36-13/VІІІ додається), «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність Сновської міської ради» (рішення № 37-13/VІІІ додається), «Про вилучення земельних ділянок з користування громадян» (рішення № 38-13/VІІІ додається), «Про передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність громадянам» (рішення № 39-13/VІІІ додається), «Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність Ільченко Я.С.» (рішення № 40-13/VІІІ додається), «Про припинення договору оренди земельної ділянки та передачу земельної ділянки з комунальної власності територіальної громади в приватну власність Гіленок Є.В.»  (рішення № 41-13/VІІІ додається), «Про дострокове припинення договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення» (рішення № 42-13/VІІІ додається), «Про припинення договору оренди земельної ділянки Бордакова С.І.» (рішення № 43-13/VІІІ додається), «Про припинення договорів оренди земельних ділянок ПСП «Прогрес»» (рішення № 44-13/VІІІ додається), «Про внесення змін до рішень Сновської міської ради» (рішення № 45-13/VІІІ додається), «Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду Скоробогатько В.В.» (рішення № 46-13/VІІІ додається), «Про надання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади в оренду ПСП «СНОВСЬКИЙ»» (рішення № 47-13/VІІІ додається), «Про укладення додаткових угод до договорів оренди землі» (рішення № 48-13/VІІІ додається), «Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Сновської територіальної громади» (рішення № 49-13/VІІІ додається), «Про затвердження документацій із землеустрою та проведення земельних торгів в формі аукціону» (рішення № 50-13/VІІІ додається), «Про надання дозволу на поділ земельної ділянки комунальної власності» (рішення № 51-13/VІІІ додається), «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПСП «ЯНА ПЛЮС»» (рішення № 52-13/VІІІ додається).

За ці рішення проголосували:

За: 25 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Тютюнник П.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 0

Рішення прийняті.

Вирішили: прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок безоплатно у власність громадянам» (рішення № 33-13/VІІІ додається)

За це рішення проголосували:

За: 24 (Медведьов О.О., Анищенко С.В., Анопрієнко В.М., Виблов С.А., Головач О.М., Гордюк В.Г., Гукун Г.М., Данилова Л.О., Добненко Н.М., Єфименко Н.Ю., Карпенко В.М., Малетич М.В., Матвієнко В.І., Науменко О.І., Невмовенко В.І., Остроухов В.В., Полюшко А.О., Самойлова Н.В., Сергійко В.А., Симонок С.О., Солодовник П.В., Терещенко Л.О., Цуприк В.О., Якубовська І.В.)

Проти: 0

Утрималися: 0

Не голосували: 1 (Тютюнник П.О. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

 1. Різне.
 2. Звіт про роботу старости Кучинівського старостинського округу.

Слухали: Недвігу О.М., старосту Кучинівського старостинського округу, яка доповіла про роботу в  окрузі у 2021 р.

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Звіт про роботу старости Новоборовицького старостинського округу.

Слухали: Сірого А.О.,  старосту  Новоборовицького старостинського округу, який доповів про  роботу в окрузі у 2021 р.

Відбулося обговорення роботи старости, який відповів на поставлені депутатами (Виблов С.А., Єфименко Н.Ю.) запитання та пропозиції.

Інформація прийнята до відома.

 

 1. Депутатський запит Солодовника П.В.

Слухали: Солодовника П.В., депутата міської ради, який запропонував розробити чіткий графік валки аварійних та небезпечних дерев; розробити тариф для вивезення сміття для сільських населених пунктів; подав депутатський запит щодо  участі Сновської міської ради в Програмі Чернігівської обласної ради «Питна вода Чернігівської області на 2022-2026 роки» (запит додається).

Виступили: Медведьов О.О., зазначив, що перші дві пропозиції (валка дерев, та тариф на вивіз сміття) візьме на контроль заступник міського голови Силенок С.В.

Мірошниченко П.Л., перший заступник міського голови, доповів про проведену міською радою роботу з питання водопостачання та водозабезпечення сільських населених пунктів.

 

Медведьов О.О. оголосив перерву у засіданні 13-ї сесії міської ради до 29 грудня 2021 року.

 

Міський голова       Олександр МЕДВЕДЬОВ
(головуючий на сесії)   (підпис)   (прізвище)
 

Секретар міської ради

       

Наталія САМОЙЛОВА

(секретар сесії)   (підпис)   (прізвище)  

МП