» » » Протоколи засідань постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту за 2017 рік

Протоколи засідань постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту за 2017 рік

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Протокол № 13

спільного засідання постійних комісій: з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту.

20.12.2017  року                                                                                      м. Сновськ

Присутні: 9 членів комісій, а саме:

голова постійної комісії   з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики  –  Скідан С.С.,

члени постійної комісії:  Компанець О.І., Малетич М.В.;

голова постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку –  Кирилюк О.І.,

члени постійної комісії:  Булденко Т.А., Смоляк В.М.

голова постійної комісії  з питань освіти, культури, охорони здоров¢я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту –  Клименко Т.І.,

члени постійної комісії:  Самусенко О.П., Сікач В.М.

Відсутні: 6 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В,М., Будлянський Ю.М., Кузьменко О.В., Матвієнко В.І., Чумак А.Ю.)

В роботі комісій приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Орда І.Г. – перший заступник міського голови;

Савченко Л.Г.  – начальник фінансового управління Сновської міської ради  ;

Чигвінцева А.Є. – провідний спеціаліст юридичного відділу;

Кононенко А.О. – провідний спеціаліст юридичного відділу.

 Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Булденко Т.А.

Порядок денний:

 1. Про затвердження проекту рішення (регуляторного акту) «Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області».
 2. Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2018 рік.
 3. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2018 рік.
 4. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2018 рік».
 5. Про програму приватизації на 2018 рік.
 6. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції на 2018 рік (ЦРЛ).
 7. Про затвердження Програми медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях Сновської ЦРЛ на 2018 рік.
 8. Про затвердження Програми забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними та іншими засобами на 2018 рік.
 9. Про переведення Сновського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба» на централізовану бухгалтерію Управління освіти.
 10. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції на 2018 рік.
 11. Про затвердження Програми «місцевих стимулів» для медичних працівників первинної ланки Сновської об’єднаної громади на 2018 рік.
 12. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2018 рік.
 13. Про затвердження Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей закладів освіти Сновської міської ради на 2018 рік.
 14. Про затвердження Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку, батьки яких є учасниками АТО, на 2018 рік.
 15. Про міський бюджет на 2018 рік.
 16. Про інші питання порядку денного.

Секретар міської ради Самойлова Н.В. пропонує депутатам обрати голову та секретаря  спільного засідання комісій.

Вирішили: обрати головою Скідан С.С., секретарем Булденко Т.А.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про затвердження проекту рішення (регуляторного акту) «Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області».

Слухали:  Чигвінцеву А.Є., провідного спеціаліста юридичного відділу,  яка ознайомила присутніх з Положенням щодо розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області. Детально ознайомила присутніх депутатів з механізмом затвердження регуляторного акту.

Виступили: Компанець О.І., депутат міської ради, яка запитала, чи є в зобов’язаннях  рекламодавців слідкувати за станом бігбордів.

Чигвінцева А.Є., провідний спеціаліст юридичного відділу повідомила, що даний пункт є в Положенні.

Вирішили: погодити проект рішення (регуляторний акт) з додаками  та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2018 рік.

Слухали:  Кононенко А.О., провідного спеціаліста юридичного відділу,  яка повідомила присутнім щодо дана Програма приймається з метою організації правової роботи та  для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів.  Детально ознайомила присутніх з Програмою та обсягами фінансування.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2018 рік.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім депутатам щодо плану роботи та організації заходів Сновської міської ради, зупинилась на розділах плану на 2018 рік.

Вирішили: затвердити план роботи, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2018 рік».

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо клопотання Виробничого підрозділу Конотопської дирекції залізничних перевезень Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» в якому йдеться про оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян   на 2018 рік. Розповіла кого стосується дана Програма, а також щодо порядку виплати компенсацій.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який додав, що дана Програма стосується мешканців лише Сновської громади.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про програму приватизації на 2018 рік.

Слухали: Орду І.Г., першого заступника міського голови, який повідомив щодо умов та шляхів реалізації програми приватизації, а також зачитав присутнім додаток щодо переліку об’єктів, які планується приватизувати в 2018 році.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції на 2018 рік (ЦРЛ).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла по Програмі та повідомила щодо обсягів фінансових ресурсів.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях Сновської ЦРЛ на 2018 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про звернення головного лікаря Сновської ЦРЛ Куценка М.В. щодо забезпечення обслуговування  громадян,    постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях Сновської ЦРЛ. Зупинилась на обсягах фінансування Програми.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними та іншими засобами на 2018 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла по Програмі забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними та іншими засобами  на 2018 рік.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про переведення Сновського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба» на централізовану бухгалтерію Управління освіти.

Слухали: Булденко Т.А., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила що для оптимізації ведення бухгалтерського обліку, упорядкування фінансово-господарської діяльності навчальних закладів, економії бюджетних коштів, виділених на утримання навчальних закладів необхідно прийняти даний проект рішення.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції на 2018 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла щодо Програми та обсягів фінансування.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми «місцевих стимулів» для медичних працівників первинної ланки Сновської об’єднаної громади на 2018 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про звернення головного лікаря КУ «СРЦПМСД» щодо запровадження системи стимулюючих заходів для забезпечення ефективної діяльності працівників медичної галузі у процесах надання якісної первинної медичної допомоги мешканцям Сновської об’єднаної громади та модернізації системи охорони здоров’я. Зупинилася на додатках до Програми та її фінансовому забезпеченні.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2018 рік.

Слухали: Орду І.Г., першого заступника міського голови, який висвітлив мету Програми та повідомив про передбачені кошти за цією Програмою.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії. 

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей закладів освіти Сновської міської ради на 2018 рік.

Слухали: Булденко Т.А., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила присутніх щодо необхідності матеріально-фінансової підтримки соціально незахищених сімей. Розповіла кого стосується дана Програма та щодо вартості харчування.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку, батьки яких є учасниками АТО, на 2018 рік.

Слухали: Булденко Т.А., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила присутніх щодо необхідності матеріально-фінансової підтримки сімей військовослужбовців Сновського району, мобілізованих до лав Збройних Сил України, які проходять військову службу в зоні проведення антитерористичної операції. Розповіла кого стосується дана Програма та щодо вартості харчування.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про міський бюджет на 2018 рік.

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового управління, яка детально повідомила присутнім щодо проекту рішення, зупинилася на додатках до нього та ознайомила депутатів з прогнозом щодо бюджету на 2018 рік.

Вирішили: погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 9

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про інші питання порядку денного 15 сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного та зупинилась на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома. 

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

Голова спільного засідання                           Скідан С.С.

 Секретар спільного засідання                       Булденко Т.А.

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОТОКОЛ   № 12

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

20 листопада 2017 року                                                                                               м.Сновськ

 Присутні: 4 члени комісії  (Клименко Т.І., Самусенко О.П., Сікач В.М., Чумак А.Ю.)

Відсутні: 1 члени комісії (Будлянський Ю.М.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Булденко Т.А. – начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.

Голова засідання: Клименко Т.І.

Секретар засідання:Чумак А.Ю.

Порядок денний:

 1. Про розгляд заяви Чумак А.Ю.
 2. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сновської міської ради.
 3. Про ліквідацію міжшкільного навчально-виробничого закладу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 4. Про прийняття до комунальної власності об’єднаної територіальної громади Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської райдержадміністрації
 5. Про санітарно-епідемічну та еколого-гігієнічну ситуацію у Сновському районі за III квартал 2017 року.
 6. Про інші питання порядку денного тринадцятої сесії восьмого скликання.

 

 1. Про розгляд заяви Чумак А.Ю.

Слухали: Чумак А.Ю., секретаря постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту,  яка зачитала свою заяву щодо зміни прізвища з Клименко на Чумак у зв’язку з одруженням.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

 1. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сновської міської ради.

Слухали: Булденко Т.А., начальника Управління освіти, сім’ї молоді та спорту, яка повідомила присутнім щодо Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» та необхідності забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. Прокоментувала проект рішення. Виступили:

Самусенко О.П., депутат міської ради, який запропонував не створювати власну комунальну установу з метою економії коштів міського бюджету, а розглянути можливість створення  міжрайонного «Інклюзивно-ресурсного центру».

Булденко Т.А., начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила, що дані центри повинні бути в кожній об’єднаній територіальній громаді, а також повідомила присутнім щодо можливості заключення угоди з м. Мена, в якій вже існує «Інклюзивно-ресурсний центр».

Клименко Т.І., голова комісії, ставить на голосування запропонований проект рішення.

 За проект рішення голосували:

за: 1 (Клименко Т.І.)

проти: 3 (Самусенко О.П., Сікач В.М., Чумак А.Ю.)

утрималися:0

Проект рішення не підтримали.

Клименко Т.І., голова комісії, пропонує депутатам винести дане питання на розгляд сесії міської ради

Вирішили: винести питання на розгляд сесії.

Голосували:

за: 4 (Клименко Т.І., Самусенко О.П., Сікач О.П., Чумак А.Ю.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про ліквідацію міжшкільного навчально-виробничого закладу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.

Слухали: Булденко Т.А., начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила присутнім щодо ліквідації міжшкільного навчально-виробничого комбінату через відсутність учнівського контингенту.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Клименко Т.І., Самусенко О.П., Сікач О.П., Чумак А.Ю.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про прийняття до комунальної власності об’єднаної територіальної громади Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської райдержадміністрації.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила щодо  звернення голови Сновської районної державної адміністрації  про передачу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської РДА для оптимізації управління суб’єктами господарювання, зупинилась на Положенні про терцентр та складі комісії з реорганізації.

Вирішили: погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Клименко Т.І., Самусенко О.П., Сікач О.П., Чумак А.Ю.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про санітарно-епідемічну та еколого-гігієнічну ситуацію у Сновському районі за III квартал 2017 року.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала присутнім депутатам лист від завідувача Щорським РЛВ щодо санітарно-епідемічної та еколого-гігієнічної ситуації у Сновському районі за III квартал 2017 року (додається).

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

 1. Про інші питання порядку денного тринадцятої сесії сесії восьмого скликання.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного тринадцятої сесії та детально зупинилась на кожному з них.

Вирішили:прийняти до відома. 

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

Голова постійної комісії                                                                   Т.І.Клименко

 Секретар засідання                                                                          А.Ю.Чумак

 

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 ПРОТОКОЛ   № 11

засідання постійної комісіїз питань освіти, культури, охорони здоров’я,соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

20 жовтня 2017 року                                                                                                      м.Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

Відсутні: 2 члени комісії (Будлянський Ю.М., Сікач В.М.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Уманський В.В. – начальник юридичного відділу.

 Голова засідання: Клименко Т.І.

Секретар: Клименко А.Ю.

 Порядок денний:

 1. Про затвердження складу Госпітальної ради.
 2. Про затвердження Програми щодо підтримки учнів Сновської  дитячої музичної школи  ім.  Н.Г. Рахліна  на 2017- 2021 роки.
 3. Про припинення діяльності Староборовицької бібліотеки – філії.
 4. Про ліквідацію загальноосвітнього навчального закладу Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.
 5. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської об’єднаної територіальної громади.
 6. Про затвердження програми «Донори Сновського району» на 2017-2020 роки.
 7. Про затвердження програми юридичного обслуговування Сновської міської ради.
 8. Про затвердження Положення про порядок з’ясування громадської думки за допомогою телекомунікаційних технологій – СМС повідомлення.
 9. Про стан зайнятості інвалідів.
 10. Про Стратегію Ради Європи про права осіб з інвалідністю на період 2017-2023 років «Права людини – реальність для всіх».
 11. Про хід виконання районної Програми протидії захворювання на туберкульоз в 2012-2016 роках за 9 місяців 2017 року.
 12. Про інші питання порядку денного 12 сесії.

 

 1. Про затвердження складу Госпітальної ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про розгляд доручення голови Чернігівської облдержадміністрації Куліча В.П. про необхідність затвердження складу Госпітальної ради.

Виступили: Самусенко О.П., депутат міської ради, який попросив надати роз’яснення щодо Північного госпітального округу

Самойлова Н.В. надала роз’яснення про склад Північного госпітального округу та про кількісний склад членів від ОТГ до Госпітальної ради.

Відбулося обговорення кандидатів у члени Госпітальної ради.

Вирішили: затвердити персональний склад Госпітальної ради (Орда І.Г., Шарпан О.І., Куценко М.В.), погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії. 

Голосували:

за: 3 (Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися:0 

 1. Про затвердження Програми щодо підтримки учнів Сновської дитячої музичної школи  ім.  Н.Г. Рахліна  на 2017- 2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила щодо подання начальника відділу культури і туризму Сновської міської ради, щодо підтримки учнів  Сновської дитячої музичної школи імені Н.Г.Рахліна, а саме: звільнення від оплати за навчання дітей, батьки яких є учасниками АТО.

Виступили: Самусенко О.П., депутат міської ради, який попросив уточнити, яких саме учнів стосується дана програма.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, надала роз’яснення.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про припинення діяльності Староборовицької бібліотеки – філії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про подання начальника відділу культури і туризму Сновської міської ради, щодо припинення діяльності Староборовицької бібліотеки-філії шляхом реорганізації в Бібліотечний пункт Сновської центральної бібліотеки.

Виступили: Клименко Т.І., депутат міської ради, запитала, чим відрізняється бібліотека-філія від бібліотечного пункту.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, надала роз’яснення.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про ліквідацію загальноосвітнього навчального закладу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про подання начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту щодо рішення Сновської міської ради від 13.07.2107 № 22-9/VIII «Про призупинення діяльності Смяцької ЗОШ I-III ступенів»  та про необхідність ліквідації загальноосвітнього навчального закладу для удосконалення та упорядкування мережі навчальних закладів.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який наголосив на занедбаному стані будівлі навчального закладу.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської об’єднаної територіальної громади.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла щодо складної ситуації з лікарями та про наявність службового житла, яке можна запропонувати лікарям. Зупинилася на розділах програми, доповіла по процедурі можливої приватизації житла.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який зазначив на необхідності оприлюднення даної інформації в районній газеті та соціальних мережах для залучення в район фахівців-лікарів.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження програми «Донори Сновського району» на 2017-2020 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка розповіла присутнім щодо програми підтримки Почесних догорів та про необхідність стимулювання росту їх чисельності.

Вирішили: затвердити програму «Донори Сновського району» на 2017-2020 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження програми юридичного обслуговування Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка детально розказала щодо програми юридичного обслуговування Сновської міської ради.

Вирішили: затвердити програму юридичного обслуговування Сновської міської ради, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження Положення про порядок з’ясування громадської думки за допомогою телекомунікаційних технологій – СМС повідомлення.

Слухали: Уманського В.В., начальника юридичного відділу, який зупинився на Положенні, повідомив щодо започаткування проекту СМС – голосування для наближення громадян до влади та розкрив принцип дії даного проекту.

Вирішили: затвердити Положення, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про стан зайнятості інвалідів.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала лист від Чернігівського Обласного Відділення  Фонду Соціального Захисту Інвалідів щодо стану зайнятості інвалідів (додається).

Вирішили: довести інформацію до відома роботодавців, які не виконали норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів у 2016 році.

Голосували:

за: 3 (Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про Стратегію Ради Європи про права осіб з інвалідністю на період 2017-2023 років «Права людини – реальність для всіх».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала лист Чернігівської Обласної Державної Адміністрації щодо Стратегії Ради Європи про права осіб з інвалідністю на період 2017-2023 років «Права людини – реальність для всіх» (додається).

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 3 (Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися:0 

 1. Про хід виконання районної Програми протидії захворювання на туберкульоз за 9 місяців 2017 року.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інформацію від Сновської ЦРЛ про хід виконання районної Програми протидії захворювання на туберкульоз за 9 місяців 2017 року (додається).

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 3 (Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про інші питання порядку денного дванадцятої сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного дванадцятої сесії та детально зупинилась на кожному з них.

Вирішили:прийняти до відома.

 Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

  Голова постійної комісії                                               Т.І.Клименко

 Секретар                                                                     А.Ю.Клименко

 

 

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОТОКОЛ   № 10

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

30 серпня 2017 року                                                                                                      м.Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Будлянський Ю.М., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

Відсутні: 2 члени комісії (Клименко А.Ю., Сікач В.М.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Пій О.В. – помічник-консультант депутата Кузьменка О.В.

Голова засідання: Клименко Т.І.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017- 2021 роки.
 2. Про звільнення окремих категорій осіб, від оплати вартості деяких адміністративних послуг, яка зараховується до бюджету Сновської міської ради.
 3. Про забезпечення реалізації на території Сновської міської об’єднаної територіальної громади делегованих повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю.
 4. Про перейменування «Діагностично-консультативного відділення з приймальним та виконанням функцій невідкладної медичної допомоги» Сновської ЦРЛ.
 5. Про створення Петрівського освітнього округу з опорним навчальним  закладом.
 6. Про хід виконання районної Програми протидії захворювання на туберкульоз за І півріччя 2017 року.
 7. Про інші питання порядку денного 10 сесії міської ради 8 скликання.

 

 1. Про затвердження Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017- 2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла про Програму, зупинилася на фінансуванні видатків на виконання заходів Програми в межах реальних фінансових можливостей бюджету, аргументувала необхідність прийняття даного проекту рішення.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Будлянський Ю.М., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про звільнення окремих категорій осіб, від оплати вартості деяких адміністративних послуг, яка зараховується до бюджету Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про звернення Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області, щодо можливості визначення окремих категорій громадян, які згідно з рішенням органів місцевого самоврядування можуть звільнятися від оплати вартості адміністративної послуги за оформлення, обмін документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, яка зараховується до державних бюджетів.

Виступили: Клименко Т.І., голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту, яка звернула увагу на те, що вперше паспорт громадянина України отримується безкоштовно, тому виступила проти надання пільг на оплату за оформлення документів, які посвідчують особу.

Поставила на голосування запропонований проект рішення про звільнення від оплати вартості адміністративної послуги за оформлення, обмін документів, що підтверджують громадянство України.

За це голосували:

за: 0

проти: 3(Будлянський Ю.М., Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

утрималися:0

Вирішили: виключити дане питання з порядку денного сесії.

Голосували:

за: 3 (Будлянський Ю.М., Клименко Т.І., Самусенко О.П.,)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про забезпечення реалізації на території Сновської міської об’єднаної територіальної громади делегованих повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що при утворенні виконавчого органу міської ради зі статусом юридичної особи – Управління праці та соціального захисту населення Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області потрібно ввести до структури управління визначену законодавством кількість інспекторів з праці.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Будлянський Ю.М., Клименко Т.І., Самусенко О.П.,)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про перейменування «Діагностично-консультативного відділення з приймальним та виконанням функцій невідкладної медичної допомоги» Сновської ЦРЛ.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про звернення головного лікаря Сновської ЦРЛ Куценка М.В., щодо необхідності зміни назви Діагностично-консультативного відділення з приймальним та виконанням функцій невідкладної медичної допомоги в Приймально-діагностичне з виконанням функцій невідкладної медичної допомоги.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Будлянський Ю.М., Клименко Т.І., Самусенко О.П.,)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про створення Петрівського освітнього округу з опорним навчальним закладом.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про подання Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради, щодо створення освітнього округу з опорним навчальним закладом.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Будлянський Ю.М., Клименко Т.І., Самусенко О.П.,)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про хід виконання районної Програми протидії захворювання на туберкульоз за І півріччя 2017 року.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інформацію головного лікаря Сновської ЦРЛ Куценка М.В. про хід виконання Програми протидії захворювання та туберкульоз за  I півріччя 2017 року.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

 1. Про інші питання порядку денного 10 сесії міської ради 8 скликання.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який зачитав інші питання порядку денного та детально зупинився на кожному з них.

Вирішили:прийняти інформацію до відома.

 Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 Голова постійної комісії                                              Т.І.Клименко

 

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 ПРОТОКОЛ   № 9

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

07 липня 2017 року                                                                                                      м.Сновськ

Присутні: 5 члени комісії  (Будлянський Ю.М., Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Добненко Н.М. – начальник відділу культури та туризму;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

Голова засідання: Клименко Т.І.

Секретар засідання: Клименко А.Ю.

Порядок денний:

 1. Про внесення змін до рішення міської ради «Про внесення змін до Статуту Сновської ЦРЛ» від 25.05.2017 № 8-7/VІІІ.
 2. Про безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області до спільної власності  територіальних громад міста та сіл Корюківського району.
 3. Про призупинення діяльності Смяцької ЗОШ І-ІІ ступенів.
 4. Про припинення діяльності закладів культури.
 5. Про виконання плану заходів з виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики Віл-інфекції, лікування, догляду та підтримки Віл-інфікованих і хворих на СНІД за ІІ квартал 2017 року.
 6. Про інші питання порядку денного.

 

 1. Про внесення змін до рішення міської ради «Про внесення змін до Статуту Сновської ЦРЛ» від 25.05.2017 № 8-7/VІІІ.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла про причину змін до рішення, про зміни до назви рішення, а також про зміни в штатному розписі Сновської ЦРЛ.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 5 (Будлянський Ю.М., Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися:0

2.Про безоплатну передачу майна комунальної  власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області до спільної власності  територіальних громад міста та сіл Корюківського району.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про клопотання Корюківської районної ради Чернігівської області, лист Корюківської ЦРЛ та згоду Сновської ЦРЛ щодо передачі майна та роз’яснила, що планується передати до Корюківської ЦРЛ крісло гінекологічне.

Виступили: Будлянський Ю.М., який повідомив, що проти передачі зазначеного майна.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії. 

Голосували:

за: 4 (Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 1 (Будлянський Ю.М.)

утрималися:0

 1. Про призупинення діяльності Смяцької ЗОШ І-ІІ ступенів.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім про подання начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту щодо призупинення діяльності Смяцької загальноосвітньої школи I-II ступенів Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області в зв’язку з низькою наповнюваністю учнями даного навчального закладу.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 5 (Будлянський Ю.М., Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про припинення діяльності закладів культури.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури та туризму, яка доповіла по проекту рішення. Детально висвітлила мету даного проекту, а також розповіла про порядок припинення діяльності закладів культури.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 5 (Будлянський Ю.М., Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про виконання плану заходів з виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки Віл-інфікованих і хворих а СНІД за II квартал 2017 року.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інформацію Сновської ЦРЛ (додається).

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

 1. Про інші питання порядку денного.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який зачитав інші питання порядку денного та детально зупинився на кожному з них.

Вирішили:прийняти до відома.

 

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 Голова постійної комісії                                              Т.І.Клименко

 Секретар                                                                        А.Ю.Клименко

 

 

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОТОКОЛ   № 8

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

06 червня 2017 року                                                                                                      м.Сновськ

Присутні: 4 члени комісії  (Будлянський Ю.М., Клименко Т.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

Відсутні: 1 (Клименко А.Ю.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

Сухобок Т.С. – начальник відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи.

 Голова засідання: Клименко Т.І.

 

Порядок денний:

 1. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна відділу у Сновському районі Міжрайонного управління у Корюківському та Сновському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.
 2. Про зміну назви вулиці в селі Гвоздиківка Сновського району Чернігівської області.
 3. Про інші питання порядку денного восьмої сесії міської ради.
 4. Різне.

 

 1. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна відділу у Сновському районі Міжрайонного управління у Корюківському та Сновському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка розповіла щодо надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна відділу у Сновському районі Міжрайонного управління у  Корюківському та Сновському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області та щодо орендної плати.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4

проти: 0

утрималися:0

 1. Про зміну назви вулиці в селі Гвоздиківка Сновського району Чернігівської області.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про звернення Щорської РДА та про клопотання в.о.старости села Гвоздиківка щодо зміни назви вулиці. Наголосила на  необхідності зміни назви вулиці для впорядкування документів.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4

проти: 0

утрималися:0

 1. Про інші питання порядку денного восьмої сесії міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка детально зупинилась на кожному питанні порядку денного 8 сесії міської ради.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

 1. Різне.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який зачитав звернення начальника ПрАТ «Комунальник» щодо підняття тарифів на водопостачання та водовідведення.

Вирішили: прийняти інформацію до відома. 

 Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 Голова постійної комісії                                              Т.І.Клименко

 

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 ПРОТОКОЛ   № 7

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

19 травня 2017 року                                                                                                      м.Сновськ

Присутні: 5 членів комісії  (Будлянський Ю.М., Клименко А.Ю., Клименко Т.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

Відсутні: 0

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Куценко М.В. –  головний лікар Сновської ЦРЛ;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 Голова засідання: Клименко Т.І.

Секретар: Клименко А.Ю.

Порядок денний:

 1. Про внесення змін до статуту Сновської ЦРЛ.
 2. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації Ветеранів України.
 3. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду  нерухомого майна КУ «Сновський районний центр ПМСД».
 4. Про надання дозволу управлінню освіти, сім’ї , молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на  передачу в оренду нерухомого майна фінансовому управлінню Щорської райдержадміністрації.
 5. Про інші питання порядку денного сьомої сесії міської ради.
 6. Різне.

 

 1. Про внесення змін до статуту Сновської ЦРЛ.

Слухали: Куценка М.В., головного лікаря ЦРЛ, який проінформував щодо створення   структурного підрозділу та внесення змін до Статуту Сновської ЦРЛ.

Вирішили: пгодитипроект рішення «Про внесення змін до статуту Сновської ЦРЛ» та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися:0

 1. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації Ветеранів України.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка проінформувала про клопотання голови районної ради ветеранів України Л.Р.Кравець щодо надання в оренду нерухомого майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади м. Сновськ.

Вирішили: погодити проект рішення «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації  Ветеранів України» та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися:0

 1. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна КУ «Сновський районний центр ПМСД».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка проінформувала про клопотання КУ «Сновського районного центру ПМСД» щодо заключення договору оренди майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

Вирішили: погодити проект рішення «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в  оренду  нерухомого майна КУ «Сновський районний центр ПМСД» та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися:0

 1. Про надання дозволу управлінню освіти, сім’ї , молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на передачу в оренду нерухомого майна фінансовому управлінню Щорської райдержадміністрації.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка проінформувала щодо подання фінансового управління Щорської райдержадміністрації щодо оренди  майна спільної власності об’єднаної територіальної громади.

Вирішили: погодити проект рішення «Про надання дозволу  управлінню освіти, сім’ї , молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на  передачу в оренду нерухомого майна фінансовому управлінню Щорської райдержадміністрації» та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися:0

 1. Про інші питання порядку денного сьомої сесії міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка детально зупинилась на кожному питанні порядку денного 7 сесії міської ради.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

 Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

 Голова постійної комісії                                              Т.І.Клименко

 Секретар                                                                        А.Ю.Клименко

 

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 ПРОТОКОЛ   № 6

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

20 квітня 2017 року                                                                                                      м.Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Клименко Т.І., Будлянський Ю.М., Самусенко О.П.)

Відсутні: 2 (Клименко А.Ю., Сікач В.М.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

Запрошені:

Добненко Н.М. – начальник відділу культури та туризму;

Куценко М.В. –  головний лікар Сновської ЦРЛ.

 Голова засідання: Клименко Т.І.

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними та іншими засобами на 2017 рік.
 2. Про перейменування та затвердження Положення про  Сновський Будинок культури в новій редакції.
 3. Про перейменування та затвердження Статуту Позашкільного навчального закладу Сновська дитяча музична школа імені Н.Г.Рахліна в новій редакції.
 4. Про перейменування та затвердження Положення про Сновську  централізовану бібліотечну систему  в новій редакції.
 5. Про перейменування та затвердження Положення про Сновський історичний музей в новій редакції.
 6. Про надання дозволу Сновській ЦРЛ на здачу в оренду майна КУ «Сновський районний центр ПМСД».
 7. Про хід виконання районної програми протидії захворювання на туберкульоз в 2016-2017 роках за I квартал 2017 року.
 8. Про виконання районного плану заходу протидії поширенню пияцтва, алкоголізму та наркоманії серед населення району за 2016 рік.
 9. Про стан профілактики наркоманії, лікування та соціальної реабілітації наркозалежних в районі.
 10. Про виконання Плану заходів щодо усунення зауважень, виявлених Комісією Адміністрації Президента України при вивченні діяльності Чернігівської обласної держадміністрації та районних держадміністрацій Чернігівської області щодо організації виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України.
 11. Про інші питання порядку денного шостої сесії міської ради.
 12. Різне.

 

 1. Про затвердження Програми забезпечення інвалідів та дітей-інвалідів технічними та іншими засобами на 2017 рік.

Слухали: Куценка М.В., головного лікаря ЦРЛ, який проінформував про головні аспекти програми, зупинився на виділенні асигнувань.

Вирішили: затвердити Програму забезпечення інвалідів  та дітей-інвалідів технічними та іншими засобами на 2017 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3

проти: 0

утрималися:0

 1. Про перейменування та затвердження Положення про Сновський Будинок культури в новій редакції.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури та туризму, яка охарактеризувала Положення про Сновський Будинок Культури.

Вирішили: затвердити Положення про  Сновський Будинок культури в новій редакції, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3

проти: 0

утрималися:0

 1. Про перейменування та затвердження Статуту Позашкільного навчального закладу Сновська дитяча музична школа імені Н.Г.Рахліна в новій редакції.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури та туризму, яка охарактеризувала Статут Позашкільного навчального закладу Сновська дитяча музична школа імені Н.Г.Рахліна в новій редакції.

Вирішили: затвердити Статут Позашкільного навчального закладу Сновська дитяча музична школа імені Н.Г.Рахліна в новій редакції, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3

проти: 0

утрималися:0

 1. Про перейменування та затвердження Положення про Сновську централізовану бібліотечну систему  в новій редакції.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури та туризму, яка охарактеризувала Положення про Сновську  централізовану бібліотечну систему  в новій редакції.

Вирішили: затвердити Положення про Сновську  централізовану бібліотечну систему  в новій редакції, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3

проти: 0

утрималися:0

 1. Про перейменування та затвердження Положення про Сновський історичний музей в новій редакції.

Слухали Добненко Н.М., начальника відділу культури та туризму, яка ознайомила присутніх з Положенням про Сновський історичний музей в новій редакції.

Вирішили: затвердити Положення про Сновський історичний музей в новій редакції, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3

проти: 0         утрималися:0

 1. Про надання дозволу Сновській ЦРЛ на здачу в оренду майна КУ «Сновський районний центр ПМСД».

Слухали: Куценка М.В., головного лікаря Сновської ЦРЛ, який зупинився на умовах здачі майна Сновської ЦРЛ  в оренду КУ «Сновський районний центр ПМСД».

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3

проти: 0

утрималися:0

 1. Про хід виконання районної програми протидії захворювання на туберкульоз в 2016-2017 роках за I квартал 2017 року.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інформацію головного лікаря Сновської ЦРЛ щодо ходу виконання районної програми протидії захворювання на туберкульоз в 2016-2017 роках за I квартал 2017 року.

Вирішили: прийняти інформацію до відома(додається).

 1. Про виконання районного плану заходу протидії поширенню пияцтва, алкоголізму та наркоманії серед населення району за 2016 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інформацію головного лікаря Сновської ЦРЛ щодо плану заходів протидії поширенню пияцтва, алкоголізму та наркоманії серед населення району за 2016 рік.

Вирішили: прийняти інформацію до відома (додається).

 Про стан профілактики наркоманії, лікування та соціальної реабілітації наркозалежних в районі.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інформацію головного лікаря Сновської ЦРЛ щодо стану профілактики наркоманії, лікування та соціальної реабілітації наркозалежних в районі.

Вирішили: прийняти інформацію до відома (додається).

 1. Про виконання Плану заходів щодо усунення зауважень, виявлених Комісією Адміністрації Президента України при вивченні діяльності Чернігівської обласної держадміністрації та районних держадміністрацій Чернігівської області щодо організації виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інформацію головного лікаря Сновської ЦРЛ з даного питання.

Вирішили: прийняти інформацію до відома (додається).

 1. Інші питання порядку денного шостої сесії міської ради.

Слухали: Медведьова О.О.,  міського голову, який зупинився на інших питаннях порядку денного 6 сесії міської ради.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

 12. Різне.

Слухали: Куценка М.В.,  головного лікаря Сновської ЦРЛ, який довів до відома присутніх інформацію щодо використання благодійних внесків. А також підняв питання щодо забезпечення житлом медичних працівників.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

 Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

Голова постійної комісії                                              Т.І.Клименко

 

 

ПРОТОКОЛ   № 5

 засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

24 березня 2017 року                                                                                                      м.Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Клименко Т.І.,  Будлянський Ю.М., Клименко А.Ю.)

Відсутні: 2 (Сікач В.М., Самусенко О.П.)

 Голова засідання: Клименко Т.І.

Секретар засідання: Клименко А.Ю.

Порядок денний:

 1. Про затвердження Статуту Комунальної установи «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області в новій редакції.

 

 1. Про затвердження Статуту Комунальної установи «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області в новій редакції.

Слухали: Клименко Т.І. з аналізом Статуту.

Вирішили: затвердити Статут Комунальної установи «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області у новій редакції; погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3

проти: 0

утрималися:0

Проект рішень з рекомендаціями комісії додається.

Голова постійної комісії                                              Т.І.Клименко

Секретар                                                                      А.Ю.Клименко

 

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

ПРОТОКОЛ   №  4

спільного  засідання постійних комісій міської ради: з питань  житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг;  з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту; з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

17 березня 2017 року                                                                                м.Сновськ

Присутні: 11 членів комісій, а саме:

голова постійної комісії  з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг –   Виблов С.А;

члени постійної комісії:  Безручко Л.І., Омельяненко Н.В., Нагорна Т.І.;

голова постійної комісії   з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту –  Клименко Т.І.;

члени постійної комісії:  Будлянський Ю.М., Самусенко О.П.;

голова постійної комісії  з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики  –   Скідан С.С.;

члени постійної комісії: Компанець О.І., Малетич М.В., Анопрієнко В.М.

 

Відсутні: 4 (Росік М.Ф., Сікач В.М., Клименко А.Ю.,  Аникієнко Л.П.)

В роботі комісій приймали участь:

Медведьов Олександр Олександрович – міський голова;

Самойлова Наталія Володимирівна – секретар міської ради;

Кононенко Алла Олександрівна – провідний  спеціаліст  юридичного відділу;

Никитенко Вікторія Вікторівна – провідний спеціаліст відділу земельних відносин, комунальної власності та агропромислового розвитку.

 

Порядок денний: 

 1. Про перейменування залізничної станції Щорс.
 2. Про внесення змін до статуту Сновської ЦРЛ.
 3. Питання четвертої сесії Сновської міської ради восьмого скликання.
 4. Різне.

Секретар міської ради Самойлова Н.В. пропонує депутатам обрати голову та секретаря спільного засідання комісій.

Вирішили: обрати головою Виблова С.А., секретарем Безручко Л.І.

Голосували:

за: 11

проти: 0

утрималися:0

1.Про перейменування залізничної станції Щорс.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала клопотання виробничого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» з проханням перейменувати залізничну станцію Щорс в залізничну станцію Сновськ.

Вирішили: перейменувати залізничну станцію Щорс в залізничну станцію Сновськ, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

 

Голосували:

за: 11

проти: 0

утрималися:0

 

2.Про внесення змін до статуту Сновської ЦРЛ.

Слухали:    Медведьова О.О., міського  голову, який ознайомив присутніх з поданням ЦРЛ стосовно внесення змін до Статуту Сновської ЦРЛ, а саме: акушерське (пологове) відділення виключити; гінекологічне з офтальмологічними та отоларингологічними ліжками замінити на гінекологічне з ліжками патології вагітності та з  офтальмологічними та отоларингологічними ліжками.

Виступили: Виблов С.А., який наголосив на відповідальності стосовно прийняття даного рішення щодо фактичного закриття пологового відділення, запропонував заслухати думку кожного члена комісії з даного питання.

Скідан С.С., яка зазначила, що в основному жінки їдуть народжувати до м.Чернігова чи Корюківки, пологове відділення і так не функціонує через відсутність лікаря-неонатолога.

Вирішили: внести зміни до Статуту ЦРЛ; погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 11

проти: 0

утрималися:0

 1. Питання четвертої сесії Сновської міської ради восьмого скликання.

Слухали:    Медведьова О.О., міського  голову, який ознайомив присутніх з іншими питаннями порядку денного четвертої сесії  Сновської міської ради восьмого скликання, коротко проінформував про проекти рішень.

Виступили: Никитенко В.В. – провідний спеціаліст відділу земельних відносин, комунальної власності та агропромислового розвитку, яка детально зупинився на питанні  затвердження ставок плати за землю на 2017 рік та встановлення пільг щодо плати за землю для фізичних і юридичних осіб на 2017 рік.

 Різне.

Слухали:    Компанець О.І., головного редактоар районної газети «Промінь», яка попросила виділити 20 тис. грн. на ремонт приміщення редакції газети у зв’язку зі 100-річчям даної газети.

Вирішили: розглянути питання на засіданні  бюджетної комісії, по можливості,  надати допомогу.

Голосували:

за: 11

проти: 0

утрималися:0

 

Голова постійної комісії                                               С.А.Виблов

Голова постійної комісії                                               Т.І.Клименко

Голова постійної комісії                                               С.С.Скідан

Секретар                                                                        Л.І.Безручко 

 

 

ПРОТОКОЛ   № 3

 засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

23 лютого 2017 року                                                                                                      м.Сновськ

Присутні: 5 членів комісії  (Клименко Т.І., Будлянський Ю.М., Клименко А.Ю.,       Сікач В.М., Самусенко О.П.)

Відсутні: 0

В роботі комісій приймали участь:

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 Голова засідання: Клименко Т.І.

Секретар засідання: Клименко А.Ю.

Порядок денний: 

 1. Про затвердження Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей закладів освіти Сновської міської ради на 2017 рік.
 2. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2017 рік».
 3. Про Відділ культури і туризму Сновської міської ради.
 4. Про перейменування Комунальної установи «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сновської районної ради Чернігівської області та затвердження її статуту в новій редакції.
 5. Питання третьої сесії Сновської міської ради восьмого скликання.

1.Про затвердження  Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей закладів освіти Сновської міської ради на 2017 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, з коротким аналізом Програми.

Виступили: Компанець О.І., яка схвально відгукнулася про програму.

Вирішили: затвердити програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися:0

2.Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2017 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, з коротким аналізом Програми.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися:0

3.Про Відділ культури і туризму Сновської  міської ради. 

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, про створення відділу культури і туризму. Охарактеризувала Положення про відділ культури, структуру, штатний розпис, базову мережу закладів культури.

Вирішили: затвердити додатки (Положення, структуру, штатний розпис, базову мережу), погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися:0

4.Про перейменування Комунальної установи «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сновської районної ради Чернігівської області та затвердження її статуту в новій редакції.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, з коротким аналізом даного питання.

Вирішили: затвердити Статут, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися:0

 1. Питання третьої сесії Сновської міської ради восьмого скликання.

Слухали:    Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка детально ознайомила присутніх з іншими питаннями порядку денного третьої сесії  Сновської міської ради восьмого скликання.

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

Голова постійної комісії                                              Т.І.Клименко

Секретар                                                                      А.Ю.Клименко

 

 

ПРОТОКОЛ   № 2

 засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

08.02.2017  року                                                                                                                 м. Сновськ

Присутні: 5 членів комісії  (Клименко Т.І.,  Будлянський Ю.М.,  Клименко А.Ю., Сікач В.М., Самусенко О.П.)

Відсутні: 0

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

Запрошені:

Авдєєнко Н.Л. – завідувач сектору з питань сім’ї, молоді та спорту РДА;

Булденко Т.А. – начальник управління  освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради;

Добненко Н.М. – начальник  відділу культури та туризму РДА;

Єфименко  Н.Ю. –  юрисконсульт міської ради;

Куценко В.М. –  головний лікар Щорської ЦРЛ;

Лихошерст С.П. – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації;

Тарасюк В.В. – головний лікар ПМСД.

Порядок денний:

 1. Про затвердження Регламенту Сновської міської ради Чернігівської області VIIІ скликання.
 2. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2017 рік.
 3. Про внесення змін до «Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Щорса на 2015-2018 р.р.».
 4. Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2017 – 2021 роки.
 5. Про затвердження Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки «Діти Сновщини».
 6. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.
 7. Про затвердження Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2020 роки.
 8. Про затвердження Програми забезпечення населення Сновської об’єднаної громади спеціалізованою медичною допомогою на 2017-2020 роки.
 9. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції на 2017 рік (ЦРЛ).
 10. Про затвердження Програми медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях Щорської ЦРЛ на 2017 рік.
 11. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції на 2017 рік (КУ «ЩРЦПМСД»).
 12. Про затвердження Програми «місцевих стимулів»            для медичних працівників первинної ланки Сновської об’єднаної громади на 2017 рік.
 13. Про затвердження Програми забезпечення населення Сновської об’єднаної громади первинною медико-санітарною допомогою на 2017-2020 роки.
 14. Про затвердження Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку,батьки яких перебувають у зоні проведення антитерористичної операції та повернулись із зони АТО і мають відповідні документи, на 2017 рік.
 15. Про харчування дітей в   дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх закладах Сновської міської ради.
 16. Про внесення змін до установчих документів закладів освіти та затвердження Статутів освітніх навчальних закладів.
 17. Про перейменування Щорської ЦРЛ та затвердження її статуту у новій редакції.
 18. Про створення комунальної установи та затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської  міської ради.

 Голова засідання: Клименко Т.І.,

Секретар засідання: Клименко А.Ю.

 Сікач В.М. запізнюється на засідання.

 1. Про затвердження Регламенту Сновської міської ради Чернігівської області VIIІ скликання.

Слухали:   Самойлову Н.В., секретаря міської ради, з аналізом Регламенту міської ради. Проект Регламенту був надісланий депутатам в електронному вигляді.

Виступили: Пій О.В., помічник-консультант депутата міської ради Кузьменка О.В., який зазначив, що в Регламенті враховано пропозиції фракцій та депутатів міської ради.

Вирішили: затвердити Регламент, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 4

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 1

 1. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2017 рік.

Слухали: Силенка С.В., заступника міського голови, з коротким аналізом Програми.

Вирішили: затвердити  Програму організації та проведення громадських робіт на 2017 рік, погодити проект рішення  та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 4

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 1

 1. Про внесення змін до «Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Щорса на 2015-2018 р.р.».

Слухали:    Самойлову Н.В., секретаря міської ради, з інформацією  про зміни до «Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Щорса на 2015-2018 р.».

Вирішили: затвердити зміни до Програми, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 4

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 1 

 Сікач В.М. з’явився на засідання.

 1. Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2017 – 2021 роки.

Слухали:  Добненко Н.М., начальника  відділу культури та туризму РДА,  з коротким аналізом Програми.

Вирішили:  затвердити  Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про затвердження Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки «Діти Сновщини».

Слухали:  Лихошерст С.П., начальника служби у справах дітей райдержадміністрації, з коротким аналізом Програми.

Вирішили:  затвердити  Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.

Слухали:  Авдєєнко Н.Л., завідувача сектору з питань сім’ї, молоді та спорту РДА, з коротким аналізом Програми.

Вирішили:  затвердити  Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про затвердження Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2020 роки.

Слухали:  Лихошерст С.П., начальника служби у справах дітей райдержадміністрації, з коротким аналізом Програми.

Вирішили:  затвердити  Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про затвердження Програми забезпечення населення Сновської об’єднаної громади  спеціалізованою медичною допомогою на 2017-2020 роки.

Слухали:  Куценка В.М., головного лікаря  Щорської ЦРЛ,     з коротким аналізом Програми.

Вирішили:  затвердити  Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції на 2017 рік (ЦРЛ).

Слухали:  Куценка В.М., головного лікаря Щорської ЦРЛ,     з коротким аналізом Програми.

Вирішили:  затвердити  Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про затвердження Програми медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях Щорської ЦРЛ на 2017 рік.

Слухали:  Куценка В.М., головного лікаря Щорської ЦРЛ,     з коротким аналізом Програми.

Вирішили:  затвердити  Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції на 2017 рік (КУ «ЩРЦПМСД»).

Слухали:  Тарасюка В.В., головного лікаря ПМСД,      з коротким аналізом Програми.

Вирішили:  затвердити  Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про затвердження Програми «місцевих стимулів» для медичних працівників первинної ланки Сновської об’єднаної громади на 2017 рік.

Слухали:  Тарасюка В.В., головного лікаря ПМСД, з коротким аналізом Програми.

Вирішили:  затвердити  Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про затвердження Програми забезпечення населення Сновської об’єднаної громади первинною медико-санітарною допомогою на 2017-2020 роки.

Слухали:  Тарасюка В.В., головного лікаря ПМСД, з коротким аналізом Програми.

Вирішили:  затвердити  Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про затвердження Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку, батьки яких перебувають у зоні проведення антитерористичної операції та повернулись із зони АТО і мають відповідні документи, на 2017 рік.

Слухали:  Булденко Т.А., начальника управління  освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради,            з коротким аналізом Програми.

Вирішили:  затвердити  Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про  харчування дітей в   дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх закладах Сновської міської ради.

Слухали:  Булденко Т.А., начальника управління  освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради,            яка прокоментувала проект рішення.

Вирішили:  погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про внесення змін до установчих документів закладів освіти та затвердження Статутів освітніх навчальних закладів.

Слухали:  Булденко Т.А., начальника управління  освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради, яка зупинилася на типовому положенні про філії опорних шкіл, прокоментувала проект рішення з даного питання.

Вирішили:  затвердити типове положення про філії опорних шкіл, погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про перейменування Щорської центральної районної лікарні та затвердження її статуту у новій редакції.

Слухали:     Куценка В.М., головного лікаря Щорської ЦРЛ, який доповів по проекту рішення.

Вирішили: затвердити статут  в новій редакції, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

 1. Про створення комунальної установи та затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської міської ради.

Слухали:        Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла по проекту рішення.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 5

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 0

  Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

 Голова постійної комісії                                              Т.І.Клименко

   Секретар                                                                      А.Ю.Клименко

 

ПРОТОКОЛ №1

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ

ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ Я, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, МОЛОДІ, ФІЗКУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

від 16.01.2017 року

Присутні: 5 членів комісії (Клименко Т.І., Будлянський Ю.М., Клименко А.Ю., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

Відсутні: 0

Головуючий – Клименко Т.І.

Секретар – Клименко А.Ю.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про вибори заступника голови комісії.
 2. Про вибори секретаря комісії.

 

 1. Про вибори заступника голови комісії.

Слухали:  голову комісії Клименко Т.І. з пропозицією щодо обрання заступника голови комісії.

Вирішили: обрати заступником голови комісії Будлянського Ю.М

За це проголосували:

За: 5 (Клименко Т.І., Будлянський Ю.М., Клименко А.Ю., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

Проти: 0 Утрималися: 0

 

 1. Про вибори секретаря комісії.

Слухали: голову комісії Клименко Т.І. з пропозицією щодо обрання секретаря комісії.

Вирішили: обрати секретарем комісії Клименко А.Ю. .

За це проголосували:

За: 5 (Клименко Т.І., Будлянський Ю.М., Клименко А.Ю., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

Проти: 0 Утрималися:

Голова комісії                                                   Клименко Т.І.

Секретар                                                         Клименко А.Ю.

Leave a Reply