» » » Протоколи засідань постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту за 2019 рік

Протоколи засідань постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту за 2019 рік

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Протокол № 8

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

 18 грудня 2019  року                                                     м. Сновськ

Присутні: 4 члени комісії  (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

Відсутні: 1 член комісії (Самусенко О.П.)

 

В роботі комісії приймали участь:

Савченко Л.Г. – начальник фінансового відділу;

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

Голова комісії: Клименко Т.І.

Секретар комісії: Рибальченко Л.І.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми із забезпечення  безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку для закладів освіти Сновської міської ради на 2020 рік.
 2. Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Сновська ЦРЛ» на 2020-2022 рік.
 3. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2020 рік.
 4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.
 5. Про затвердження Календарного плану заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят, ювілейних та пам’ятних дат у 2020 році.
 6. Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
 7. Про інші питання порядку денного 42-ї сесії.
 1. Про затвердження Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку для закладів освіти Сновської міської ради на 2020 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою матеріально-фінансової підтримки соціально незахищених сімей (діти, які  опинилися  в  складних  життєвих  обставинах) та сімей військовослужбовців Сновського району, мобілізованих до лав Збройних Сил України, які проходять (проходили) військову службу в зоні проведення операції об’єднаних сил пропонується затвердити дану Програму. Довела до відома депутатів, що дана Програма приймається щорічно. Зупинилась на загальному обсязі фінансування.

Відбулось обговорення підвищення цін на харчування у закладах освіти.

Вирішили: затвердити Програму  із забезпечення  безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку для закладів освіти Сновської міської ради на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

  

 1. Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Сновська ЦРЛ» на 2020-2022 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою підвищення соціального захисту медичних працівників та заохочення їх до праці в громаді планується затвердити дану Прграму. Довела до відома, що пропонується встановити додаткову  заохочувальну   надбавку у в розмірі 30% посадового окладу  щомісячно протягом першого року роботи молодим  лікарям, які прийшли  працювати в КНП «Сновська ЦРЛ», а також відшкодовувати вартість комунальних послуг (щомісячно по 1 тис. грн.) протягом першого року роботи молодим  лікарям.

Вирішили: затвердити Програму  місцевих стимулів для медичних працівників КНП «Сновська ЦРЛ» на 2020-2022  рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2020 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що дана Програма приймається щорічно з метою максимального залучення безробітних та інших категорій осіб Сновської ОТГ до участі в громадських роботах, що дозволить шляхом матеріальної підтримки і адаптації до трудової діяльності знизити соціальну напругу і вирішувати проблеми населених пунктів громади у благоустрої, прибиранні та утриманні в належному санітарному стані їх територій. Доповіла по загальному обсягу фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми.

Вирішили: затвердити Програму  організації та проведення громадських робіт на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що пропонується внести зміни  до Програми у зв’язку з неспроможністю  КНП «Сновський центр ПМД» утримувати  фельдшерські пункти по селам. Довела до відома, що необхідно збільшити обсяги фінансування по Програмі на підтримку сільської медицини – 520 тис. грн. на 2020 рік.

Відбулось обговорення проблем з фінансуванням медичних закладів.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Календарного плану заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят, ювілейних та пам’ятних дат у 2020 році.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з Календарним планом заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят, ювілейних та пам’ятних дат у 2020 році. Довела до відома, що фінансування видатків на реалізацію заходів Програми здійснювати за рахунок асигнувань, передбачених у міському бюджеті на відповідний календарний рік.

Вирішили: затвердити Календарний план заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят, ювілейних та пам’ятних дат у 2020 році, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Слухали: Савченко Л.Г., начальника фінансового відділу, яка охарактеризувала бюджет Сновської ОТГ на 2020 рік, зупинилась на доходах і видатках плану бюджету на 2020 рік (пояснююча додається). Детально зупинилася на видатках освіти, культури, соціального захисту та охорони здоров’я.

Вирішили: погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 42-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.    

Голосували:

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

 Голова постійної комісії  Т. КЛИМЕНКО
(голова засідання)   (підпис)   (прізвище)
Секретар постійної комісії Л.РИБАЛЬЧЕНКО
(секретар засідання)   (підпис)   (прізвище)

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 7

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

25 листопада 2019  року                                                                                             м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

Відсутні: 2 члени комісії (Клименко Т.І., Самусенко О.П.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

Голова засідання: Кошова Г.І.

Секретар засідання: Рибальченко Л.І. 

Порядок денний:

 1. Про обрання секретаря постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту.
 2. Про затвердження Програми  «Безпечне місто та профілактика правопорушень  на 2020  рік».
 3. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2020 рік».
 4. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО/ООС на 2020 рік.
 5. Про затвердження Програми медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях КНП «Сновська ЦРЛ», на 2020 рік.
 6. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновського району на 2020 рік.
 7. Про інші питання порядку денного 41-ї сесії.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у разі відсутності голови постійної комісії його обов’язки виконує заступник голови комісії. Отже, сьогодні головою засідання є Кошова Г.І.

 1. Про обрання секретаря постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку із складанням депутатських повноважень Чумак А.Ю.  (яка була секретарем комісії) пропонується обрати секретаря комісії. Запропонувала кандидатуру Рибальченка Л.І.

Вирішили: обрати секретарем комісії Рибальченко Л.І.

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми «Безпечне місто та профілактика правопорушень  на 2020  рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що з метою забезпечення особистої безпеки громадян, протидії злочинності, створення організаційно-правових передумов для запобігання та розкриття злочинів, зміцнення законності та правопорядку в місті, усунення передумов для вчинення правопорушень і забезпечення конституційних прав та свобод людини пропонується затвердити Програму. Ознайомила із фінансовими витратами по Програмі.

Виступили: Рибальченко Л.І., депутат міської ради, який поцікавився, скільки камер відеоспостереження вже було придбано за даною Програмою.

Кошова Г.І., депутат міської ради, розповіла присутнім про закуплені камери та де знаходяться вже підключені камери відеоспостереження.

Вирішили: затвердити Програму  «Безпечне місто та профілактика правопорушень  на 2020  рік», погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою соціального захисту окремих пільгових категорій громадян пропонується відшкодовувати за даною Програмою компенсаційні виплати перевізникам, які здійснюють пільгові перевезення окремих категорій громадян залізничним транспортом. Ознайомила з Програмою та обсягами фінансування.

Вирішили: затвердити Програму  «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2020 рік», погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО/ООС на 2020 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила що з метою надання учасникам АТО/ООС та членам їх сімей медичних, психологічних, соціальних послуг та забезпечення потреб у медичному обслуговуванні пропонується затвердити дану Програму. Зупинилася на головних розділах Програми та обсягах фінансування.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який запропонував збільшити суму фінансування з 15 тис. грн. до 25 тис. грн.

Вирішили: внести зміни до проекту рішення (до тексту Програми) а саме: збільшити заплановані обсяги фінансування  – 25 тис. грн.

За це голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

Вирішили: затвердити Програму  щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО/ООС на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях КНП «Сновська ЦРЛ», на 2020 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою збереження та відновлення здоров’я громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також підтримки показників стану здоров’я постраждалих, попередження та зниження рівня їх захворюваності шляхом включення додаткових конкретних заходів з фінансової підтримки громадян при їх стаціонарному лікуванні в Сновській ЦРЛ та забезпеченню життєво необхідними вартісними медичними препаратами пропонується  затвердити дану Програму. Повідомила, що фінансове забезпечення Програми буде здійснюватись в межах видатків при прийнятті бюджету на 2020 рік.

Вирішили: затвердити Програму  медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях КНП «Сновська ЦРЛ», на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Сновського району на 2020 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про подання Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги щодо необхідності розвитку та удосконалення  надання правової допомоги населенню району, а також забезпечення права громадян на її отримання. Ознайомила присутніх з Програмою. Довела до відома, що на виконання заходів Програми кошти будуть передбачатись при формуванні міського бюджету на 2020 рік.

Вирішили: затвердити Програму  надання безоплатної правової допомоги населенню  Сновського району на 2020 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 41-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.    

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

Заступник голови постійної комісії  

Г.КОШОВА

(голова засідання)   (підпис)   (прізвище)
Секретар постійної комісії Л.РИБАЛЬЧЕНКО
(секретар засідання)   (підпис)   (прізвище)

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 6

засідання постійної комісіїз питань освіти, культури, охорони здоров’я,соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

 25 жовтня 2019  року                                                                                                   м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

Відсутні: 2 члени комісії (Рибальченко Л.І., Сікач В.М.)

В роботі комісії приймали участь:

Авдєєнко Н.Л.– начальник загальношкільного відділу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

Голова засідання: Клименко Т.І.

Секретар засідання: Кошова Г.І.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження Положення про  порядок використання шкільних автобусів та мікроавтобуса.
 2. Про надання дозволу Управлінню освіти на безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади державному професійно-технічному навчальному закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства».
 3. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Управління освіти.
 4. Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2017 року № 11-7/VІІІ «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації Ветеранів України».
 5. Про надання дозволу Управлінню освіти на передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області.
 6. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Територіального центру Сновської міської ради.
 7. Про надання дозволу КНП «Сновський ЦПМД» на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 8. Про інші питання порядку денного 40-ї сесії.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у зв’язку з відсутністю секретаря постійної комісії пропонується обрати з присутніх секретаря засідання.

Вирішили: обрати секретарем засідання Кошову Г.І.

Голосували:

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про затвердження Положення про  порядок використання шкільних автобусів та мікроавтобуса.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що для подальшого врегулювання питань організації перевезень шкільними автобусами та мікроавтобусом необхідно затвердити  Положення про порядок використання шкільних автобусів та мікроавтобусу. Зупинилася на головних розділах Положення.

Вирішили: затвердити Положення про порядок використання шкільних автобусів та мікроавтобуса, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про надання дозволу Управлінню освіти на безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади державному професійно-технічному навчальному закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про розгляд листа від Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА та згоду  Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради на безоплатну передачу секцій радіаторів Сновському ВПУЛГ. Ознайомила присутніх зі складом комісії з питання передачі майна.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Управління освіти.

Слухали: Авдєєнко Н.Л., начальника загальношкільного відділу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила про клопотання Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту та згоду відділу господарського забезпечення міської ради на безоплатну передачу з балансу Сновської міської ради на баланс Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту трьох дитячих площадок (згідно додатку), які встановлені на території навчальних закладів.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2017 року № 11-7/VІІІ «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації Ветеранів України».

Слухали: Авдєєнко Н.Л., начальника загальношкільного відділу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила про клопотання Сновської районної організації ветеранів України про збільшення орендованої площі. Довела до відома про згоду Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту стосовно внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2017 року № 11-7/VІІІ, яким надавався дозвіл на здачу в оренду майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про надання дозволу Управлінню освіти на передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області.

Слухали: Авдєєнко Н.Л., начальника загальношкільного відділу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила про клопотання Сновської РДА щодо намірів продовження оренди приміщень у зв’язку із закінченням терміну оренди. Довела до відома щодо наявності згоди на це Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Територіального центру Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про клопотання КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» щодо необхідності введення 2 шт. одиниць опалювача у зв’язку з передачею котельні.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про надання дозволу КНП «Сновський ЦПМД» на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про надходження клопотання КНП «Сновський ЦПМД» щодо списання газового котла, який вийшов з ладу та непридатний до використання.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про інші питання порядку денного 40-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Детально зупинились на обговоренні питання «Про передачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ДПТНЗ «Сновське ВПУЛГ».

Вирішили: прийняти інформацію до відома.    

Голосували:

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

Голова постійної комісії Т.КЛИМЕНКО
(голова засідання)   (підпис)   (прізвище)
Заступник голови постійної комісії Г.КОШОВА
(секретар засідання)   (підпис)   (прізвище)

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Протокол № 5

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

 29 серпня 2019  року                                                                   м. Сновськ

Присутні: 4 члени комісії  (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

Відсутні: 0

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Коваленко О.І. – заступник міського голови-начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

Голова засідання: Клименко Т.І.

Секретар засідання: Кошова Г.І.

 Порядок денний:

 1. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти
 2. Про інші питання порядку денного 38-ї сесії.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у зв’язку з відсутністю секретаря постійної комісії пропонується обрати з присутніх секретаря засідання.

Вирішили: обрати секретарем засідання Кошову Г.І.

Голосували:

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що, за пропозицією юридичного відділу міської ради, враховуючи звернення педагогів та депутатів, необхідно  внести зміни до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, яке було прийнято на минулій сесії. Довела до відома, що пропонується внести зміни до пунктів3, 7, 9, 10, 13 Положення та викласти його в новій редакції.

Виступили: Коваленко О.І., заступник міського голови-начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка зачитала зміни, надавши роз’яснення по кожному з пунктів, до яких вносяться зміни.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про інші питання порядку денного 38-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.    

Голосували:

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0                                                                                                                                                                                                                                                            Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

Голова постійної комісії Т.КЛИМЕНКО
Заступник голови постійної комісії Г.КОШОВА

 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Протокол № 4

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

 22 липня 2019  року                                                                    м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

Відсутні: 2 члени комісії (Клименко Т.І., Чумак А.Ю.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 Голова засідання: Кошова Г.І.

Секретар засідання: Сікач В.М.

 Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми «Обдарованість Сновщини» на 2019 -2021 роки.
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.04.2019 р. №1-34/VII «Про затвердження Програми впровадження в Сновській ЦРЛ електронної медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки».
 3. Про делегування повноважень Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту та затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
 4. Про припинення діяльності Сновської ЦРЛ, проведення організаційно-правових заходів, пов’язаних з перетворенням у комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердження передавального акта та Статуту.
 5. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської радиСновського району Чернігівської області на передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна ДЮСШ Сновської районної організації ВФСТ «Колос».
 6. Про інші питання порядку денного 37-ї сесії.
 7. Різне.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у разі відсутності голови постійної комісії його обов’язки виконує заступник голови комісії. Отже, сьогодні головою засідання є Кошова Г.І. У зв’язку з відсутністю секретаря постійної комісії пропонується обрати з присутніх секретаря засідання.

Вирішили: обрати секретарем засідання Сікача В.М.

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про затвердження Програми «Обдарованість Сновщини» на 2019 -2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою системної підтримки талановитих та обдарованих дітей, формуванні системи виявлення, навчання, виховання обдарованої молоді, надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації особистості пропонується затвердити Програму «Обдарованість Сновщини» на 2019 – 2021 роки. Ознайомила з Програмою, зупинившись на головних розділах.

Вирішили: затвердити Програму «Обдарованість Сновщини» на 2019 – 2021 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.04.2019 р. №1-34/VII «Про затвердження Програми впровадження в Сновській ЦРЛ електронної медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про розгляд клопотання голови комісії з реорганізації ЦРЛ Куценка М.В. щодо внесення змін (технічних правок) до Програми впровадження в Сновській ЦРЛ електронної медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки. Ознайомила з проектом рішення, доповіла щодо змін.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про делегування повноважень Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту та затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що з метою визначення механізму проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності Сновської міської ради пропонується делегувати Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради повноваження щодо призначення керівників закладів освіти у порядку, визначеному законами та установчими документами, а також затвердити  Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Сновської  міської ради Сновського району  Чернігівської області. Зупинилась на головних розділах Положення.

Вирішили: делегувати Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради повноваження щодо призначення керівників закладів освіти у порядку, визначеному законами та установчими документами; затвердити  Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Сновської  міської ради Сновського району  Чернігівської області; погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про припинення діяльності Сновської ЦРЛ, проведення організаційно-правових заходів, пов’язаних з перетворенням у комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердження передавального акта та Статуту.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку зі змінами моделі фінансування закладів охорони здоров’я, завершенням процедури реорганізації Сновської ЦРЛ пропонується затвердити даний проект рішення, з яким детально ознайомила присутніх.

Вирішили: затвердити передавальний акт від Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області до Комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області, затвердити Статут Комунального некомерційного підприємства «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської радиСновського району Чернігівської області на передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна ДЮСШ Сновської районної організації ВФСТ «Колос».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про розгляд питання щодо передачі в оренду рингу боксерського від Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту до дитячо-юнацької спортивної школи Сновської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» у зв’язку з їх клопотаннями.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про інші питання порядку денного 37-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.    

Голосували:

за: 3 (Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Різне.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який доповів про розроблення генерального плану міста Сновськ та ознайомив присутніх з його Проектом.

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

Заступник голови комісії, голова засідання                                                                                            Г.КОШОВА

    Секретар засідання                                                      В.СІКАЧ

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Протокол № 3

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

 28 травня 2019  року                                                                                                   м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

Відсутні: 2 члени комісії (Сікач В.М., Чумак А.Ю.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 

Голова засідання: Клименко Т.І.

Секретар засідання: Кошова Г.І.

 

Порядок денний:

 1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.
 2. Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2019 рік.
 3. Про погодження проекту рішення «Про встановлення єдиного податку на території Сновської  міської ради на 2020 рік».
 4. Про погодження проекту рішення «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2020 рік».
 5. Про погодження проекту рішення «Про встановлення транспортного податку на території Сновської  міської ради на 2020 рік».
 6. Про погодження проекту рішення «Про встановлення туристичного збору на території Сновської  міської ради на 2020 рік».
 7. Про погодження проекту рішення «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради на 2020 рік».
 8. Про погодження проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік».
 9. Про надання дозволу Сновській ЦРЛ на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 10. Про безоплатну передачу майна з балансу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту на баланс Сновської міської ради.
 11. Про інші питання порядку денного 35-ї сесії.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у зв’язку з відсутністю секретаря постійної комісії пропонується обрати з присутніх секретаря засідання.

Вирішили: обрати секретарем засідання Кошову Г.І.

Голосували:            

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома присутніх, що пропонується доповнити Комплексну програму розвитку та підтримки первинної медичної допомоги  КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки пунктом щодо забезпечення адаптованими молочними сумішами дітей народжених ВІЛ-інфікованими матерями, зупинилася на орієнтовних обсягах фінансувань.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2019 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про лист директора Сновської районної філії  Чернігівського обласного центру зайнятості щодо внесення змін до фінансового забезпечення виконання Програми. Ознайомила присутніх зі змінами.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зазначила, що наступні шість питань стосуються встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік. На 35-й сесії міської ради, яка відбудеться 30 травня, планується погодити та прийняти їх як проекти рішень. Зазначені проекти рішень будуть оприлюднені та до наступної сесії будуть прийматися заяви та пропозиції щодо  місцевих податків та зборів. На червневій сесії міської ради планується прийняти ставки податків. Представлені проекти рішень розроблялися фахівцями міської ради, ставки податків було обговорено, внесено корективи та погоджено за «круглим столом» з керівниками фракцій та головами постійних депутатських комісій.

 

 1. Про погодження проекту рішення «Про встановлення єдиного податку на території Сновської міської ради на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення, ознайомила присутніх з Положенням про порядок обчислення єдиного податку на території Сновської міської ради. Представила присутнім порівняльну таблицю ставок даного податку по іншим громадам Чернігівської області.

Відбулося обговорення депутатами ставок єдиного податку.

Вирішили: затвердити Положення про порядок обчислення та сплати єдиного податку на території Сновської міської ради, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про погодження проекту рішення «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення, ознайомила присутніх з Положенням про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради. Представила присутнім порівняльну таблицю ставок даного податку по іншим громадам Чернігівської області.

Відбулося обговорення депутатами ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Вирішили: затвердити Положення про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради, погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про погодження проекту рішення «Про встановлення транспортного податку на території Сновської міської ради на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення, ознайомила присутніх з Положенням про порядок обчислення та сплати транспортного податку на території Сновської міської ради.

Вирішили: затвердити Положення про порядок обчислення та сплати транспортного податку на території Сновської міської ради, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про погодження проекту рішення «Про встановлення туристичного збору на території Сновської міської ради на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення, ознайомила присутніх з Положенням про порядок обчислення та сплати туристичного збору на території Сновської міської ради, а також з Переліком податкових агентів, які здійснюють утримання туристичного збору на території Сновської міської ради.

Вирішили: затвердити Положення про порядок обчислення та сплати туристичного збору на території Сновської міської ради, Перелік податкових агентів, які здійснюють утримання туристичного збору на території Сновської міської ради, погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про погодження проекту рішення «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення, ознайомила присутніх з Положенням про порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради.

Вирішили: затвердити Положення про порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про погодження проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення, ознайомила присутніх з Положенням про порядок обчислення та сплати збору за землю на території Сновської міської ради. Представила присутнім порівняльну таблицю ставок даного податку по іншим громадам Чернігівської області.

Відбулося обговорення депутатами ставок та пільг із сплати земельного податку.

Вирішили: затвердити Положення про порядок обчислення та сплати збору за землю на території Сновської міської ради, погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про надання дозволу Сновській ЦРЛ на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про клопотання Сновської ЦРЛ щодо списання кардіодефібрилятора у зв’язку з тим, що майно вийшло з ладу та ремонту не підлягає.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про безоплатну передачу майна з балансу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту на баланс Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила  про клопотання Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту щодо безоплатної передачі на баланс Сновської міської ради приміщень Гірської школи. Зачитала перелік майна та довела до відома щодо перспектив даних приміщень в майбутньому.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про інші питання порядку денного 35-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:       

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

Голова постійної комісії                                                                            Т.І. Клименко

 

 

 

 Секретар засідання                                                                                     Г.І. Кошова

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Протокол № 2

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

 23 квітня 2019  року                                                                     м. Сновськ

Присутні: 4 члени комісії  (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

Відсутні: 1 член комісії (Чумак А.Ю.)

В роботі комісії приймали участь:

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 Голова засідання: Клименко Т.І.

Секретар засідання: Кошова Г.І.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми  впровадження в  Сновській ЦРЛ електронної  медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки.
 2. Про внесення змін до Положення про Управління освіти, сім’ї, молоді та порту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 3. Про безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області до комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Городнянської міської ради Городнянського району Чернігівської області. 
 4. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської радиСновського району Чернігівської області на передачу в оренду майна Сновській райдержадміністрації Чернігівської області.
 5. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської радиСновського району Чернігівської області на передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна ДЮСШ Сновської районної організації ВФСТ «Колос».
 6. Про надання дозволу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на списання майна комунальної власності об’єднаної  територіальної громади.
 7. Про інші питання порядку денного 34-ї сесії.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у зв’язку з відсутністю секретаря постійної комісії пропонується обрати з присутніх секретаря засідання.

Вирішили: обрати секретарем засідання Кошову Г.І.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про затвердження Програми впровадження в  Сновській ЦРЛ електронної  медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома, що обов’язковою умовою  приєднання до медичної реформи Сновської  ЦРЛ  має бути  підключення  її   до електронної  системи  охорони здоров’я. Повідомила, що для підключення до електронної системи охорони здоров’я необхідно комп’ютеризувати робочі місця лікарів та оснастити їх ліцензійним програмним забезпеченням  та  медичними інформаційними системами, тому необхідно затвердити Програму. Ознайомила з орієнтовними обсягами фінансування Програми  впровадження в  Сновській ЦРЛ електронної  медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки.

Вирішили: затвердити  Програму впровадження в Сновській ЦРЛ електронної медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про внесення змін до Положення про Управління освіти, сім’ї, молоді та порту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила щодо клопотання Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту про внесення змін до Положення Управління освіти сім’ї, молоді та спорту. Ознайомила присутніх з запропонованими змінами.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області до комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Городнянської міської ради Городнянського району Чернігівської області.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка довела до відома щодо рішення Городнянської міської ради та  згоди Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради щодо безоплатної передачі окремого індивідуально визначеного майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Городнянської міської ради Городнянського району Чернігівської області. Зачитала перелік майна, яке планується передати.

Вирішили: погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської радиСновського району Чернігівської області на передачу в оренду майна Сновській райдержадміністрації Чернігівської області.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про розгляд клопотання Сновської райдержадміністрації та згоди Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області щодо передачі в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади – адміністративнної будівлі.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

  

 1. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської радиСновського району Чернігівської області на передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна ДЮСШ Сновської районної організації ВФСТ «Колос».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про розгляд клопотання дитячо-юнацької спортивної школи Сновської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та про згоду Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на передачу в оренду індивідуально визначеного майна. Зачитала перелік майна яке згідно рішення підлягає передачі в оренду.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про надання дозволу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про клопотання відділу культури і туризму Сновської міської ради щодо списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади – будівлі вбиральні, яка непридатна до подальшого використання.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про інші питання порядку денного 34-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:       

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

Голова постійної комісії                                                   Т.І. Клименко

Секретар засідання                                                             Г.І. Кошова

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 1

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту

 

26 лютого 2018  року                                                                                                   м. Сновськ

Присутні: 4 члени комісії  (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

Відсутні: 1 член комісії (Чумак А.Ю.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Орда І.Г. – перший заступник міського голови;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 

Голова засідання: Клименко Т.І.

Секретар засідання: Сікач В.М.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми з національно-патріотичного виховання на 2019-2022 роки.
 2. Про затвердження Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019- 2021 роки.
 3. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги ПрАТ «Комунальник» на 2019 рік.
 4. Про встановлення туристичного збору на території Сновської  міської ради на 2019 рік.
 5. Про реорганізацію Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення  на Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна  районна лікарня» Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.
 6. Про надання дозволу Сновській ЦРЛ на здачу в оренду майна  комунальної власності  об’єднаної територіальної громади.
 7. Про надання дозволу Сновській ЦРЛ на здачу в оренду стоматологічного обладнання.
 8. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Сновський центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на здачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 9. Про безоплатне прийняття майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади з балансу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.
 10. Про розгляд листа Сновської ЦРЛ.
 11. Про інші питання порядку денного 32-ї сесії.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у зв’язку з відсутністю секретаря постійної комісії пропонується обрати з присутніх секретаря засідання.

Вирішили: обрати секретарем засідання Сікача В.М.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про затвердження Програми з національно-патріотичного виховання на 2019-2022 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що метою Програми є розвиток в громаді системи національно-патріотичного виховання, насамперед дітей та молоді, на основі формування й утвердження принципів любові і гордості за власну державу, її історію, мову, культуру, науку, спорт, національних і загальнолюдських цінностей, усвідомлення громадянського обов’язку та зміцнення якостей патріота України як світоглядного чинника, спрямованого на розвиток успішної країни. Зупинилась на основних проблемах, на розв’язання яких спрямована Програма. Також довела до відома щодо обсягів та джерел фінансування даної Програми.

Вирішили: затвердити  Програму з національно-патріотичного виховання на 2019-2022 роки, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019- 2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з Програмою, повідомила, що метою Комплексної програми є здійснення комплексних заходів щодо створення правових і соціальних умов для належного розвитку сім’ї, у тому числі удосконалення роботи щодо попередження домашнього насильства, впровадження гендерних підходів в усі сфери життєдіяльності суспільства та вжиття заходів з протидії торгівлі людьми. Також довела до відома щодо обсягів та джерел фінансування даної Програми.

Вирішили: затвердити  Комплексну  програму підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019- 2021 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги ПрАТ «Комунальник» на 2019 рік .

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з головними розділами Програми, прийняття якої зумовлено тим, що виконавчий комітет міської ради з метою зменшення фінансового навантаження на одержувачів  житлово-комунальних послуг у місті  затвердив тарифи на послуги ПрАТ «Комунальник» у розмірі, нижче економічно-обґрунтованих витрат на виробництво (надання) таких послуг. Це призводить до отримання збитків та погіршення фінансового стану виробника та надавача послуг ПрАТ «Комунальник». Вирішення проблеми пропонується здійснити шляхом виділення з міського бюджету коштів для компенсації різниці між фактичними витратами та нарахуваннями за надані послуги відповідно до діючих тарифів. Наголосила на тому, що  відсутність відшкодовування різниці між фактичними витратами та нарахуваннями за надані послуги відповідно до діючих тарифів ставить під загрозу стабільність забезпечення населення житлово-комунальними послугами у повному обсязі. Довела до відома щодо обсягу фінансових ресурсів, які необхідні для реалізації Програми.

Вирішили: затвердити Програму відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги  ПрАТ «Комунальник» на 2019 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про встановлення туристичного збору на території Сновської  міської ради на 2019 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку із внесеними змінами до Закону України від 23 листопада 2018 року постала необхідність перегляду рішення про встановлення туристичного збору. Повідомила щодо розмірів ставки збору. Ознайомила з переліком податкових агентів, які здійснюють утримання туристичного збору на території Сновської міської ради та його перерахування до Сновського міського бюджету.

Вирішили: погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про реорганізацію Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення  на Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна  районна лікарня» Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у зв’язку зі змінами моделі фінансування закладів охорони здоров`я та запровадженням реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для закладів охорони здоров`я, що надають вторинну медичну допомогу необхідно реорганізувати (припинити) юридичну особу – Сновська центральна районна лікарня Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення в юридичну особу – Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області. Доповіла по процедурі реорганізації закладу.

Вирішили: реорганізувати (припинити) юридичну особу – Сновська центральна районна лікарня Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення в юридичну особу – Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про надання дозволу Сновській ЦРЛ на здачу в оренду майна комунальної власності  об’єднаної територіальної громади.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила  про клопотання Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області щодо здачі в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади – кімнати  на першому поверсі основного приміщення лікарні (є пропозиція ведення приватної практики стоматологом).

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про надання дозволу Сновській ЦРЛ на здачу в оренду стоматологічного обладнання.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про клопотання Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області щодо надання дозволу на здачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади. Ознайомила присутніх з переліком майна, яке підлягає здачі в оренду.

Виступив: Самусенко О.П., депутат міської ради, який заявив про можливий конфлікт інтересів (планує взяти частину обладнання в оренду для ведення приватної стоматологічної практики) та про те, що він у голосуванні та обговоренні по даному питанню участі не братиме).

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 1 (Самусенко О.П. – конфлікт інтересів)

 

 1. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Сновський центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на здачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про клопотання комунального некомерційного підприємства «Сновський центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області щодо надання дозволу на здачу в оренду кімнат в с. Рогізки та с. Тур’я

Виступив: Самусенко О.П., депутат міської ради, який заявив про можливий конфлікт інтересів (планує взяти в оренду кімнату в с. Рогізхки для ведення приватної стоматологічної практики) та про те, що він у голосуванні та обговоренні по даному питанню участі не братиме).

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:            

за: 3 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 1 (Самусенко О.П. – конфлікт інтересів)

 

 1. Про безоплатне прийняття майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади з балансу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про клопотання відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області щодо передачі з балансу відділу культури та туризму майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади на баланс Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області. Ознайомила присутніх з переліком майна, яке підлягає безоплатній передачі.

Відбулося обговорення проекту рішення.

Вирішили: не погоджувати проект рішення.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про розгляд листа Сновської ЦРЛ.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала повідомленння від Сновської ЦРЛ щодо інформації про хід виконання районної Програми протидії захворювання на туберкульоз за 2018 рік.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про інші питання порядку денного 32-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:            

за: 4 (Клименко Т.І., Кошова Г.І., Самусенко О.П., Сікач В.М.)

проти: 0

утрималися: 0                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

Голова комісії                                                                                               Т.І. Клименко

  Секретар засідання                                                                                     В.М.Сікач

Leave a Reply